OS 5 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 15:35


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 96.6
0.00
00:03:43.5
0.0
0.0 

2.

21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 95.7
0.38
00:03:45.8
00:00:02.3
00:00:02.3

3.

28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.8
1.98
00:03:55.4
00:00:11.9
00:00:09.6

4.

32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 91.1
2.25
00:03:57.0
00:00:13.5
00:00:01.6

5.

24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 89.7
2.88
00:04:00.8
00:00:17.3
00:00:03.8

6.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 87.5
3.90
00:04:06.9
00:00:23.4
00:00:06.1

7.

19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 87.4
3.95
00:04:07.2
00:00:23.7
00:00:00.3

8.

42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 87.3
4.00
00:04:07.5
00:00:24.0
00:00:00.3

9.

30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 87.0
4.12
00:04:08.2
00:00:24.7
00:00:00.7

10.

34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.0
4.12
00:04:08.2
00:00:24.7
00:00:00.0

11.

50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 86.9
4.20
00:04:08.7
00:00:25.2
00:00:00.5

12.

4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 86.7
4.25
00:04:09.0
00:00:25.5
00:00:00.3

13.

51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 86.1
4.55
00:04:10.8
00:00:27.3
00:00:01.8

14.

53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 86.1
4.58
00:04:11.0
00:00:27.5
00:00:00.2

15.

100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 85.1
5.05
00:04:13.8
00:00:30.3
00:00:02.8

16.

60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 84.5
5.33
00:04:15.5
00:00:32.0
00:00:01.7

17.

58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 84.3
5.47
00:04:16.3
00:00:32.8
00:00:00.8

18.

52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 84.2
5.48
00:04:16.4
00:00:32.9
00:00:00.1

19.

56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 83.9
5.63
00:04:17.3
00:00:33.8
00:00:00.9

20.

16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 83.8
5.70
00:04:17.7
00:00:34.2
00:00:00.4

21.

70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 83.8
5.72
00:04:17.8
00:00:34.3
00:00:00.1

22.

101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 83.6
5.80
00:04:18.3
00:00:34.8
00:00:00.5

23.

17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 83.4
5.92
00:04:19.0
00:00:35.5
00:00:00.7

24.

11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 82.6
6.35
00:04:21.6
00:00:38.1
00:00:02.6

25.

78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 82.4
6.42
00:04:22.0
00:00:38.5
00:00:00.4

26.

81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 82.3
6.50
00:04:22.5
00:00:39.0
00:00:00.5

27.

5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 82.0
6.67
00:04:23.5
00:00:40.0
00:00:01.0

28.

15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 81.6
6.88
00:04:24.8
00:00:41.3
00:00:01.3

29.

27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.5
6.90
00:04:24.9
00:00:41.4
00:00:00.1

30.

72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 81.5
6.92
00:04:25.0
00:00:41.5
00:00:00.1

31.

76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 81.4
6.95
00:04:25.2
00:00:41.7
00:00:00.2

32.

45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 81.4
6.97
00:04:25.3
00:00:41.8
00:00:00.1

33.

9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 81.2
7.08
00:04:26.0
00:00:42.5
00:00:00.7

34.

18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 80.9
7.25
00:04:27.0
00:00:43.5
00:00:01.0

35.

99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 80.8
7.32
00:04:27.4
00:00:43.9
00:00:00.4

36.

26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 80.7
7.33
00:04:27.5
00:00:44.0
00:00:00.1

37.

29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 80.5
7.47
00:04:28.3
00:00:44.8
00:00:00.8

38.

10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 80.4
7.52
00:04:28.6
00:00:45.1
00:00:00.3

39.

25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 80.4
7.55
00:04:28.8
00:00:45.3
00:00:00.2

40.

82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 80.0
7.75
00:04:30.0
00:00:46.5
00:00:01.2

41.

98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 80.0
7.77
00:04:30.1
00:00:46.6
00:00:00.1

42.

83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 79.9
7.78
00:04:30.2
00:00:46.7
00:00:00.1

43.

66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 79.9
7.80
00:04:30.3
00:00:46.8
00:00:00.1

44.

59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 79.8
7.87
00:04:30.7
00:00:47.2
00:00:00.4

45.

79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 79.1
8.28
00:04:33.2
00:00:49.7
00:00:02.5

46.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 79.0
8.33
00:04:33.5
00:00:50.0
00:00:00.3

47.

90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 78.8
8.45
00:04:34.2
00:00:50.7
00:00:00.7

48.

77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 78.6
8.53
00:04:34.7
00:00:51.2
00:00:00.5

49.

8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 78.6
8.55
00:04:34.8
00:00:51.3
00:00:00.1

50.

6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 78.5
8.58
00:04:35.0
00:00:51.5
00:00:00.2

51.

86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 78.2
8.77
00:04:36.1
00:00:52.6
00:00:01.1

52.

80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 78.1
8.83
00:04:36.5
00:00:53.0
00:00:00.4

53.

63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 78.1
8.87
00:04:36.7
00:00:53.2
00:00:00.2

54.

69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 78.0
8.88
00:04:36.8
00:00:53.3
00:00:00.1

55.

47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 78.0
8.93
00:04:37.1
00:00:53.6
00:00:00.3

56.

74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 77.6
9.12
00:04:38.2
00:00:54.7
00:00:01.1

57.

46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.6
9.17
00:04:38.5
00:00:55.0
00:00:00.3

58.

85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 77.6
9.17
00:04:38.5
00:00:55.0
00:00:00.0

59.

23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 77.5
9.20
00:04:38.7
00:00:55.2
00:00:00.2

60.

87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 76.8
9.62
00:04:41.2
00:00:57.7
00:00:02.5

61.

67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 75.4
10.48
00:04:46.4
00:01:02.9
00:00:05.2

62.

89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 73.9
11.47
00:04:52.3
00:01:08.8
00:00:05.9

63.

49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 73.3
11.88
00:04:54.8
00:01:11.3
00:00:02.5

64.

95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 72.9
12.12
00:04:56.2
00:01:12.7
00:00:01.4

65.

97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 72.9
12.13
00:04:56.3
00:01:12.8
00:00:00.1

66.

96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 71.1
13.35
00:05:03.6
00:01:20.1
00:00:07.3

67.

57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 67.9
15.80
00:05:18.3
00:01:34.8
00:00:14.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 94.6
0.0
00:17:20.1
0.0
0.0 

2

1
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 93.1
0.62
00:17:37.0
00:00:16.9
00:00:16.9

3

1
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 92.4
0.92
00:17:45.2
00:00:25.1
00:00:08.2

4

  =
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.9
1.13
00:17:51.1
00:05.0
00:00:31.0
00:00:05.9

5

1
32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 88.7
2.55
00:18:29.9
00:01:09.8
00:00:38.8

6

1
34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.8
2.95
00:18:40.7
00:01:20.6
00:00:10.8

7

  =
19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 87.7
3.0
00:18:42.1
00:01:22.0
00:00:01.4

8

1
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 87.0
3.33
00:18:51.2
00:01:31.1
00:00:09.1

9

1
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.5
3.57
00:18:57.7
00:01:37.6
00:00:06.5

10

  =
100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 85.8
3.92
00:19:07.3
00:01:47.2
00:00:09.6

11

  =
53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 85.2
4.22
00:19:15.4
00:01:55.3
00:00:08.1

12

  =
4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 85.2
4.22
00:19:15.6
00:01:55.5
00:00:00.2

13

1
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 85.0
4.32
00:19:18.3
00:01:58.2
00:00:02.7

14

1
51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.9
4.38
00:19:19.8
00:01:59.7
00:00:01.5

15

  =
52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 84.3
4.68
00:19:28.0
00:02:07.9
00:00:08.2

16

  =
70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 83.4
5.1
00:19:39.5
00:02:19.4
00:00:11.5

17

1
60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 83.3
5.19
00:19:42.1
00:02:22.0
00:00:02.6

18

4
58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 82.8
5.46
00:19:49.3
00:02:29.2
00:00:07.2

19

5
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 82.4
5.65
00:19:54.7
00:02:34.6
00:00:05.4

20

1
81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 82.4
5.66
00:19:54.8
00:02:34.7
00:00:00.1

21

1
9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 82.3
5.7
00:19:55.9
00:02:35.8
00:00:01.1

22

3
10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.3
5.72
00:19:56.6
00:02:36.5
00:00:00.7

23

6
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 81.9
5.94
00:20:02.4
00:02:42.3
00:00:05.8

24

1
27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.6
6.05
00:20:05.5
00:02:45.4
00:00:03.1

25

2
16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 81.5
6.14
00:20:08.0
00:02:47.9
00:00:02.5

26

3
56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 81.4
6.16
00:20:08.5
00:05.0
00:02:48.4
00:00:00.5

27

1
78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.3
6.22
00:20:10.1
00:02:50.0
00:00:01.6

28

  =
11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 81.2
6.32
00:20:12.8
00:02:52.7
00:00:02.7

29

1
17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 81.1
6.35
00:20:13.6
00:02:53.5
00:00:00.8

30

2
76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 80.6
6.64
00:20:21.6
00:03:01.5
00:00:08.0

31

  =
18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 80.6
6.64
00:20:21.6
00:03:01.5
00:00:00.0

32

1
5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 80.6
6.65
00:20:21.8
00:03:01.7
00:00:00.2

33

1
79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 79.4
7.28
00:20:39.1
00:03:19.0
00:00:17.3

34

1
8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 79.3
7.36
00:20:41.2
00:03:21.1
00:00:02.1

35

1
6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 79.1
7.47
00:20:44.3
00:03:24.2
00:00:03.1

36

1
83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 79.0
7.51
00:20:45.4
00:03:25.3
00:00:01.1

37

1
82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 79.0
7.55
00:20:46.6
00:10.0
00:03:26.5
00:00:01.2

38

15
57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 78.6
7.75
00:20:52.0
00:03:31.9
00:00:05.4

39

2
45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 78.5
7.84
00:20:54.5
00:15.0
00:03:34.4
00:00:02.5

40

1
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 78.3
7.92
00:20:56.7
00:10.0
00:03:36.6
00:00:02.2

41

1
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 78.2
7.98
00:20:58.3
00:03:38.2
00:00:01.6

42

2
59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 78.1
8.04
00:20:59.9
00:03:39.8
00:00:01.6

43

1
15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 78.1
8.04
00:20:59.9
00:03:39.8
00:00:00.0

44

1
85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 77.4
8.45
00:21:11.2
00:03:51.1
00:00:11.3

45

1
80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 77.2
8.58
00:21:14.7
00:03:54.6
00:00:03.5

46

1
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.1
8.65
00:21:16.6
00:03:56.5
00:00:01.9

47

2
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 77.0
8.74
00:21:19.0
00:03:58.9
00:00:02.4

48

  =
90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 76.9
8.76
00:21:19.5
00:03:59.4
00:00:00.5

49

1
66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 76.9
8.77
00:21:20.0
00:03:59.9
00:00:00.5

50

3
74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 76.7
8.89
00:21:23.2
00:04:03.1
00:00:03.2

51

  =
77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 76.5
8.99
00:21:25.8
00:04:05.7
00:00:02.6

52

1
86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 76.2
9.21
00:21:31.9
00:04:11.8
00:00:06.1

53

1
87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 75.9
9.37
00:21:36.3
00:04:16.2
00:00:04.4

54

  =
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.9
9.38
00:21:36.6
00:04:16.5
00:00:00.3

55

  =
69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 75.5
9.63
00:21:43.4
00:04:23.3
00:00:06.8

56

  =
67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 74.3
10.42
00:22:05.0
00:04:44.9
00:00:21.6

57

  =
72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 71.7
12.16
00:22:52.6
00:05:32.5
00:00:47.6

58

  =
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 71.0
12.64
00:23:05.7
00:55.0
00:05:45.6
00:00:13.1

59

  =
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 69.4
13.81
00:23:37.6
01:00.0
00:06:17.5
00:00:31.9

60

  =
97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 69.3
13.94
00:23:41.1
00:06:21.0
00:00:03.5

61

  =
95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 68.7
14.39
00:23:53.5
00:06:33.4
00:00:12.4

62

  =
96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 67.7
15.11
00:24:13.3
00:06:53.2
00:00:19.8

63

  =
50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 59.2
22.74
00:27:41.7
00:30.0
00:10:21.6
00:03:28.4

64

  =
63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 59.1
22.92
00:27:46.7
07:00.0
00:10:26.6
00:00:05.0

65

  =
89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 53.8
28.87
00:30:29.5
07:20.0
00:13:09.4
00:02:42.8

66

  =
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 52.1
31.1
00:31:30.3
01:05.0
00:14:10.2
00:01:00.8

67

  =
98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 42.6
46.46
00:38:30.4
02:10.0
00:21:10.3
00:07:00.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie