OS 5 - Niwa Ring 3- 9.43 km - 15:07


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

6
Sękowski Artur
Brzeziński Jakub
Bmw M3
PRO 1 107.6
0.00
00:05:15.6
0.0
0.0 

2.

5
Terlecki Aleksander
Dymurski Daniel
Ford Fiesta
PRO 1 107.4
0.05
00:05:16.1
00:00:00.5
00:00:00.5

3.

11
Poloński Dariusz
Sitek Łukasz
Abarth 124
PRO 1 101.5
1.99
00:05:34.4
00:00:18.8
00:00:18.3

4.

16
Smółka Dawid
Mazur Krzysztof
Bmw 1m
PRO 1 101.3
2.08
00:05:35.2
00:00:19.6
00:00:00.8

5.

14
Kowal Marcin
Lenkowski Sebastian
Mitsubishi Lancer
PRO 1 100.7
2.27
00:05:37.0
00:00:21.4
00:00:01.8

6.

7
Matejczyk Tomasz
Janik Jerzy
Mitsubishi Lancer
PRO 1 100.1
2.50
00:05:39.2
00:00:23.6
00:00:02.2

7.

12
Kuciński Tomasz
Mendoń Adam
Subaru Impreza
PRO 1 99.5
2.73
00:05:41.3
00:00:25.7
00:00:02.1

8.

15
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
PRO 1 95.7
4.17
00:05:54.9
00:00:39.3
00:00:13.6

9.

9
Suder Jerzy
Tichanowicz Oskar
Ford Fiesta
PRO 1 93.9
4.89
00:06:01.7
00:00:46.1
00:00:06.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
6
Sękowski Artur
Brzeziński Jakub
Bmw M3
PRO 1 102.4
0.0
00:20:43.0
0.0
0.0 

2

  =
5
Terlecki Aleksander
Dymurski Daniel
Ford Fiesta
PRO 1 101.7
0.24
00:20:51.5
00:00:08.5
00:00:08.5

3

  =
14
Kowal Marcin
Lenkowski Sebastian
Mitsubishi Lancer
PRO 1 96.9
1.99
00:21:53.2
00:01:10.2
00:01:01.7

4

  =
16
Smółka Dawid
Mazur Krzysztof
Bmw 1m
PRO 1 96.8
2.04
00:21:55.0
00:01:12.0
00:00:01.8

5

  =
11
Poloński Dariusz
Sitek Łukasz
Abarth 124
PRO 1 95.5
2.56
00:22:13.6
00:01:30.6
00:00:18.6

6

  =
7
Matejczyk Tomasz
Janik Jerzy
Mitsubishi Lancer
PRO 1 94.6
2.9
00:22:25.6
00:01:42.6
00:00:12.0

7

  =
12
Kuciński Tomasz
Mendoń Adam
Subaru Impreza
PRO 1 92.2
3.88
00:23:00.2
00:02:17.2
00:00:34.6

8

  =
15
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
PRO 1 90.8
4.47
00:23:21.2
00:02:38.2
00:00:21.0

9

  =
9
Suder Jerzy
Tichanowicz Oskar
Ford Fiesta
PRO 1 88.8
5.4
00:23:54.0
00:03:11.0
00:00:32.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
41
30
Krzysztof Święcicki / Jarosław Ciesielski
0
Spóźnienie na PKC
2020-10-25 09:26

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
22
Mikołaj Jaskulski / Beata Biliniewicz
OS 3
awaria
24
Łukasz Ulman / Krzysztof Marczewski
4
wypadek
43
Przemysław Durczyński / Błażej Szulc
OS 5
awaria