OS 6 - Ścinawka 3- 7.07 km - 15:45


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

5
Terlecki Aleksander
Dymurski Daniel
Ford Fiesta
PRO 1 100.0
0.00
00:04:14.5
0.0
0.0 

2.

6
Sękowski Artur
Brzeziński Jakub
Bmw M3
PRO 1 97.6
0.89
00:04:20.8
00:00:06.3
00:00:06.3

3.

11
Poloński Dariusz
Sitek Łukasz
Abarth 124
PRO 1 94.9
1.92
00:04:28.1
00:00:13.6
00:00:07.3

4.

7
Matejczyk Tomasz
Janik Jerzy
Mitsubishi Lancer
PRO 1 93.2
2.63
00:04:33.1
00:00:18.6
00:00:05.0

5.

14
Kowal Marcin
Lenkowski Sebastian
Mitsubishi Lancer
PRO 1 93.1
2.67
00:04:33.4
00:00:18.9
00:00:00.3

6.

16
Smółka Dawid
Mazur Krzysztof
Bmw 1m
PRO 1 91.9
3.20
00:04:37.1
00:00:22.6
00:00:03.7

7.

12
Kuciński Tomasz
Mendoń Adam
Subaru Impreza
PRO 1 91.8
3.22
00:04:37.3
00:00:22.8
00:00:00.2

8.

9
Suder Jerzy
Tichanowicz Oskar
Ford Fiesta
PRO 1 90.3
3.86
00:04:41.8
00:00:27.3
00:00:04.5

9.

15
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
PRO 1 90.3
3.89
00:04:42.0
00:00:27.5
00:00:00.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
6
Sękowski Artur
Brzeziński Jakub
Bmw M3
PRO 1 101.6
0.0
00:25:03.8
0.0
0.0 

2

  =
5
Terlecki Aleksander
Dymurski Daniel
Ford Fiesta
PRO 1 101.4
0.05
00:25:06.0
00:00:02.2
00:00:02.2

3

  =
14
Kowal Marcin
Lenkowski Sebastian
Mitsubishi Lancer
PRO 1 96.3
1.95
00:26:26.6
00:01:22.8
00:01:20.6

4

  =
16
Smółka Dawid
Mazur Krzysztof
Bmw 1m
PRO 1 95.9
2.08
00:26:32.1
00:01:28.3
00:00:05.5

5

  =
11
Poloński Dariusz
Sitek Łukasz
Abarth 124
PRO 1 95.4
2.31
00:26:41.7
00:01:37.9
00:00:09.6

6

  =
7
Matejczyk Tomasz
Janik Jerzy
Mitsubishi Lancer
PRO 1 94.4
2.71
00:26:58.7
00:01:54.9
00:00:17.0

7

  =
12
Kuciński Tomasz
Mendoń Adam
Subaru Impreza
PRO 1 92.2
3.62
00:27:37.5
00:02:33.7
00:00:38.8

8

  =
15
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
PRO 1 90.7
4.23
00:28:03.2
00:02:59.4
00:00:25.7

9

  =
9
Suder Jerzy
Tichanowicz Oskar
Ford Fiesta
PRO 1 89.0
5.0
00:28:35.8
00:03:32.0
00:00:32.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
41
30
Krzysztof Święcicki / Jarosław Ciesielski
0
Spóźnienie na PKC
2020-10-25 09:26

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
22
Mikołaj Jaskulski / Beata Biliniewicz
OS 3
awaria
24
Łukasz Ulman / Krzysztof Marczewski
4
wypadek
43
Przemysław Durczyński / Błażej Szulc
OS 5
awaria
41
Krzysztof Święcicki / Jarosław Ciesielski
OS 6
awaria