OS 1 - Bieganów- 4.7 km - 09:53


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
Płachytka Sylwester
Nowaczewski Jacek
Ford Fiesta
PRO3 101.6
0.00
00:02:46.6
0.0
0.0 

2.

33
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 98.5
1.09
00:02:51.7
00:00:05.1
00:00:05.1

3.

11
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 97.8
1.36
00:02:53.0
00:00:06.4
00:00:01.3

4.

6
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 97.1
1.62
00:02:54.2
00:00:07.6
00:00:01.2

5.

32
Drapikowski Damian
Drahan Paweł
Ford Fiesta
TM5 95.9
2.09
00:02:56.4
00:00:09.8
00:00:02.2

6.

5
Maj Hubert
Kisiel Magdalena
Ford Fiesta
PRO3 95.6
2.19
00:02:56.9
00:00:10.3
00:00:00.5

7.

38
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 94.8
2.53
00:02:58.5
00:00:11.9
00:00:01.6

8.

41
Zurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 94.2
2.77
00:02:59.6
00:00:13.0
00:00:01.1

9.

3
Terlikowski Tomasz
Burkat Dariusz
Ford Fiesta
PRO3 93.5
3.04
00:03:00.9
00:00:14.3
00:00:01.3

10.

48
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
TM4 92.4
3.53
00:03:03.2
00:00:16.6
00:00:02.3

11.

71
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 92.1
3.64
00:03:03.7
00:00:17.1
00:00:00.5

12.

40
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 92.1
3.66
00:03:03.8
00:00:17.2
00:00:00.1

13.

36
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 91.9
3.72
00:03:04.1
00:00:17.5
00:00:00.3

14.

10
Strychalski Slawomir
Pochroń Paweł
Nissan 350z
PRO3 91.5
3.89
00:03:04.9
00:00:18.3
00:00:00.8

15.

49
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 90.9
4.15
00:03:06.1
00:00:19.5
00:00:01.2

16.

9
Kufel Robert
Siwak Tomasz
Subaru Impreza
PRO3 90.7
4.26
00:03:06.6
00:00:20.0
00:00:00.5

17.

25
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 89.8
4.64
00:03:08.4
00:00:21.8
00:00:01.8

18.

56
Piotrowski Rafał
Pogorzelski Marcin
Renault Clio
TM4 89.0
5.00
00:03:10.1
00:00:23.5
00:00:01.7

19.

74
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 88.4
5.28
00:03:11.4
00:00:24.8
00:00:01.3

20.

73
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 87.9
5.53
00:03:12.6
00:00:26.0
00:00:01.2

21.

85
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 87.8
5.55
00:03:12.7
00:00:26.1
00:00:00.1

22.

21
Bojanowski Mateusz
Olszewski Oskar
Honda Civic
PRO2 87.7
5.60
00:03:12.9
00:00:26.3
00:00:00.2

23.

78
Schmidt Michał
Kolaczek Wojciech
Renault Clio
TM4 87.4
5.74
00:03:13.6
00:00:27.0
00:00:00.7

24.

115
Sieradzki Bartłomiej
Sieradzki Jacek
Fiat Seicento
TM2 87.4
5.74
00:03:13.6
00:00:27.0
00:00:00.0

25.

14
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 87.4
5.77
00:03:13.7
00:00:27.1
00:00:00.1

26.

60
Tomaszewski Damian
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM4 87.3
5.79
00:03:13.8
00:00:27.2
00:00:00.1

27.

43
Czerniawski Wojciech
Kulikowski Sebastian
Subaru Impreza
TM5 87.3
5.81
00:03:13.9
00:00:27.3
00:00:00.1

28.

35
Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy
TM5 87.2
5.83
00:03:14.0
00:00:27.4
00:00:00.1

29.

80
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 86.7
6.06
00:03:15.1
00:00:28.5
00:00:01.1

30.

88
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 86.7
6.09
00:03:15.2
00:00:28.6
00:00:00.1

31.

105
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM3 86.2
6.30
00:03:16.2
00:00:29.6
00:00:01.0

32.

52
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 86.1
6.36
00:03:16.5
00:00:29.9
00:00:00.3

33.

47
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 86.1
6.38
00:03:16.6
00:00:30.0
00:00:00.1

34.

39
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 85.9
6.45
00:03:16.9
00:00:30.3
00:00:00.3

35.

118
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 85.8
6.49
00:03:17.1
00:00:30.5
00:00:00.2

36.

107
Sikora Krzysztof
Zapart Łukasz
Honda Civic
TM3 85.7
6.55
00:03:17.4
00:00:30.8
00:00:00.3

37.

81
Teter Bartek
Pawlik Damian
Citroen Saxo
TM3 85.6
6.62
00:03:17.7
00:00:31.1
00:00:00.3

38.

58
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 85.5
6.66
00:03:17.9
00:00:31.3
00:00:00.2

39.

57
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 85.5
6.68
00:03:18.0
00:00:31.4
00:00:00.1

40.

102
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 85.5
6.68
00:03:18.0
00:00:31.4
00:00:00.0

41.

116
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 84.9
6.94
00:03:19.2
00:00:32.6
00:00:01.2

42.

8
Wiatrak Maciej
Wiatrak Jarosław
Subaru Impreza
PRO3 84.9
6.96
00:03:19.3
00:00:32.7
00:00:00.1

43.

99
Grzędziński Krzysztof
Podraza Mateusz
Citroen C2
TM3 84.9
6.96
00:03:19.3
00:00:32.7
00:00:00.0

44.

66
Antos Aleksander
Moliński Piotr
Peugeot 306
TM4 84.8
7.02
00:03:19.6
00:00:33.0
00:00:00.3

45.

24
Misiarz Magdalena
Kurowska Justyna
Honda Civic
PRO1 84.7
7.04
00:03:19.7
00:00:33.1
00:00:00.1

46.

100
Zarębski Radosław
Bądkowski Filip
Citroen Saxo
TM3 84.6
7.13
00:03:20.1
00:00:33.5
00:00:00.4

47.

15
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 84.5
7.15
00:03:20.2
00:00:33.6
00:00:00.1

48.

55
Mendyk Krystian
Zatylny Tomasz
Renault Clio
TM4 84.5
7.15
00:03:20.2
00:00:33.6
00:00:00.0

49.

87
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 84.4
7.21
00:03:20.5
00:00:33.9
00:00:00.3

50.

19
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 84.2
7.32
00:03:21.0
00:00:34.4
00:00:00.5

51.

108
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.2
7.32
00:03:21.0
00:00:34.4
00:00:00.0

52.

98
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM3 84.1
7.34
00:03:21.1
00:00:34.5
00:00:00.1

53.

82
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 83.8
7.53
00:03:22.0
00:00:35.4
00:00:00.9

54.

130
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 83.6
7.64
00:03:22.5
00:00:35.9
00:00:00.5

55.

27
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 83.6
7.64
00:03:22.5
00:00:35.9
00:00:00.0

56.

101
Radomski Kamil
Hawro Szymon
Citroen C2
TM3 83.6
7.64
00:03:22.5
00:00:35.9
00:00:00.0

57.

112
Osicki Paweł
Kozdroń Marek
Peugeot 206
TM3 83.0
7.94
00:03:23.9
00:00:37.3
00:00:01.4

58.

63
Kunka Grzegorz
Łagoda- kunka Ewa
Bmw 318is
TM4 82.6
8.13
00:03:24.8
00:00:38.2
00:00:00.9

59.

83
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 82.6
8.15
00:03:24.9
00:00:38.3
00:00:00.1

60.

133
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 82.5
8.19
00:03:25.1
00:00:38.5
00:00:00.2

61.

46
Sawicki Andrzej
Wierzyk Szymon
Bmw E30
TM5 82.3
8.28
00:03:25.5
00:00:38.9
00:00:00.4

62.

17
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 82.3
8.28
00:03:25.5
00:00:38.9
00:00:00.0

63.

34
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 82.3
8.32
00:03:25.7
00:00:39.1
00:00:00.2

64.

111
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 81.9
8.53
00:03:26.7
00:00:40.1
00:00:01.0

65.

92
Cieślak Krzysztof
Poszepny Łukasz
Citroen C2
TM3 81.9
8.53
00:03:26.7
00:00:40.1
00:00:00.0

66.

84
Kozakiewicz Radosław
Janiszyn Adam
Peugeot 106
TM3 81.8
8.55
00:03:26.8
00:00:40.2
00:00:00.1

67.

29
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 81.5
8.74
00:03:27.7
00:00:41.1
00:00:00.9

68.

28
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 81.2
8.89
00:03:28.4
00:00:41.8
00:00:00.7

69.

23
Biegun Paweł
Olejniczak Patryk
Łada Vfts
PRO2 81.1
8.96
00:03:28.7
00:00:42.1
00:00:00.3

70.

26
Zabuski Rafał
Radecki Mateusz
Honda Civic
PRO1 81.0
9.00
00:03:28.9
00:00:42.3
00:00:00.2

71.

96
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Honda Civic
TM3 80.8
9.13
00:03:29.5
00:00:42.9
00:00:00.6

72.

4
Suder Jerzy
Świstak Krzysztof
Ford Fiesta
PRO3 80.8
9.13
00:03:29.5
00:00:42.9
00:00:00.0

73.

94
Kanik Marcin
Grzywaczewski Bożydar
Honda Civic
TM3 80.6
9.19
00:03:29.8
00:00:43.2
00:00:00.3

74.

86
Kubiak Marcin
Pawlak Krzysiek
Honda Civic
TM3 80.5
9.26
00:03:30.1
00:00:43.5
00:00:00.3

75.

42
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 80.4
9.34
00:03:30.5
00:00:43.9
00:00:00.4

76.

104
Kurant Piotr
Kielak Aleksander
Honda Civic
TM3 80.3
9.40
00:03:30.8
00:00:44.2
00:00:00.3

77.

109
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 80.1
9.49
00:03:31.2
00:00:44.6
00:00:00.4

78.

62
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 80.0
9.53
00:03:31.4
00:00:44.8
00:00:00.2

79.

70
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 79.5
9.85
00:03:32.9
00:00:46.3
00:00:01.5

80.

77
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 79.4
9.89
00:03:33.1
00:00:46.5
00:00:00.2

81.

72
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 79.4
9.91
00:03:33.2
00:00:46.6
00:00:00.1

82.

132
Ciuksa Aleksander
Lach Tomasz
Citroen C2
C2CUP 78.8
10.21
00:03:34.6
00:00:48.0
00:00:01.4

83.

124
Opławski Krzysztof
Turkowicz Mariusz
Fiat Seicento
TM2 78.8
10.23
00:03:34.7
00:00:48.1
00:00:00.1

84.

59
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw E30
TM4 78.7
10.28
00:03:34.9
00:00:48.3
00:00:00.2

85.

123
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 78.4
10.45
00:03:35.7
00:00:49.1
00:00:00.8

86.

18
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 78.3
10.51
00:03:36.0
00:00:49.4
00:00:00.3

87.

89
Bojanowicz Tomasz
Niemyjski Piotr
Citroen C2
TM3 77.9
10.74
00:03:37.1
00:00:50.5
00:00:01.1

88.

110
Szewczyk Marcin
Wasilewski Oktawian
Peugeot 206
TM3 77.8
10.81
00:03:37.4
00:00:50.8
00:00:00.3

89.

65
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 77.6
10.94
00:03:38.0
00:00:51.4
00:00:00.6

90.

90
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 77.5
11.00
00:03:38.3
00:00:51.7
00:00:00.3

91.

64
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 77.2
11.17
00:03:39.1
00:00:52.5
00:00:00.8

92.

127
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 77.1
11.26
00:03:39.5
00:00:52.9
00:00:00.4

93.

122
Sobociński Paweł
Pietraszkiewicz Paweł
Nissan Micra
TM2 77.0
11.32
00:03:39.8
00:00:53.2
00:00:00.3

94.

121
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 76.9
11.34
00:03:39.9
00:00:53.3
00:00:00.1

95.

97
Popowicz Kornel
Gontarek Iga
Ford Fiesta
TM3 76.9
11.38
00:03:40.1
00:00:53.5
00:00:00.2

96.

117
Pasternak Sławomir
Żelazko Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 75.8
12.02
00:03:43.1
00:00:56.5
00:00:03.0

97.

93
Kawka Rafał
Dziubacki łukasz
Honda Civic
TM3 75.5
12.26
00:03:44.2
00:00:57.6
00:00:01.1

98.

134
Sokołowski Tomasz
Gaik Mariusz
Citroen C2
C2CUP 74.9
12.64
00:03:46.0
00:00:59.4
00:00:01.8

99.

69
Piętka Adam
Paszkiewicz Diana
Subaru Forester
TM4 74.5
12.89
00:03:47.2
00:01:00.6
00:00:01.2

100.

54
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Honda Civic
TM3 74.3
13.02
00:03:47.8
00:01:01.2
00:00:00.6

101.

129
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 74.1
13.13
00:03:48.3
00:01:01.7
00:00:00.5

102.

128
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 74.1
13.15
00:03:48.4
00:01:01.8
00:00:00.1

103.

126
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 73.9
13.26
00:03:48.9
00:01:02.3
00:00:00.5

104.

114
Keplinger Leszek
Banach Cezary
Łada 2107
TM3 73.9
13.28
00:03:49.0
00:01:02.4
00:00:00.1

105.

120
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 73.9
13.28
00:03:49.0
00:01:02.4
00:00:00.0

106.

137
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
TM1 73.5
13.51
00:03:50.1
00:01:03.5
00:00:01.1

107.

140
Trzeciak Grzegorz
Uss Maciej
Daewoo Tico
TM1 73.5
13.53
00:03:50.2
00:01:03.6
00:00:00.1

108.

141
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 73.4
13.60
00:03:50.5
00:01:03.9
00:00:00.3

109.

79
Tański Krzysztof
Pawłowski Grzegorz
Lada Vfts
TM4 73.3
13.66
00:03:50.8
00:01:04.2
00:00:00.3

110.

67
Ozga Wojciech
Kowalik Damian
Ford Focus
TM4 72.9
13.91
00:03:52.0
00:01:05.4
00:00:01.2

111.

68
Adamczyk Marcin
Kwiecień Marcin
Bmw e30
TM4 72.9
13.96
00:03:52.2
00:01:05.6
00:00:00.2

112.

138
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 72.9
13.96
00:03:52.2
00:01:05.6
00:00:00.0

113.

135
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 72.4
14.26
00:03:53.6
00:01:07.0
00:00:01.4

114.

119
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 71.3
15.06
00:03:57.4
00:01:10.8
00:00:03.8

115.

95
Ozga Robert
Obrębalska Kinga
Honda Civic
TM3 70.9
15.30
00:03:58.5
00:01:11.9
00:00:01.1

116.

76
Jaszewski Jacek
Maćkowiak Kamil
Renault Clio
TM4 70.9
15.36
00:03:58.8
00:01:12.2
00:00:00.3

117.

139
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 70.1
15.87
00:04:01.2
00:01:14.6
00:00:02.4

118.

125
Pietrzyk Barbara
Hagiel Alicja
Mitsubishi Colt
TM2 68.6
17.02
00:04:06.6
00:01:20.0
00:00:05.4

119.

136
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 40.3
53.91
00:07:00.0
00:04:13.4
00:02:53.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
1
Płachytka Sylwester
Nowaczewski Jacek
Ford Fiesta
PRO3 101.6
0.0
00:02:46.6
0.0
0.0 

2

=
33
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 98.5
1.09
00:02:51.7
00:00:05.1
00:00:05.1

3

=
11
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 97.8
1.36
00:02:53.0
00:00:06.4
00:00:01.3

4

=
6
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 97.1
1.62
00:02:54.2
00:00:07.6
00:00:01.2

5

=
32
Drapikowski Damian
Drahan Paweł
Ford Fiesta
TM5 95.9
2.09
00:02:56.4
00:00:09.8
00:00:02.2

6

=
5
Maj Hubert
Kisiel Magdalena
Ford Fiesta
PRO3 95.6
2.19
00:02:56.9
00:00:10.3
00:00:00.5

7

=
38
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 94.8
2.53
00:02:58.5
00:00:11.9
00:00:01.6

8

=
41
Zurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 94.2
2.77
00:02:59.6
00:00:13.0
00:00:01.1

9

=
3
Terlikowski Tomasz
Burkat Dariusz
Ford Fiesta
PRO3 93.5
3.04
00:03:00.9
00:00:14.3
00:00:01.3

10

=
48
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
TM4 92.4
3.53
00:03:03.2
00:00:16.6
00:00:02.3

11

=
71
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 92.1
3.64
00:03:03.7
00:00:17.1
00:00:00.5

12

=
40
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 92.1
3.66
00:03:03.8
00:00:17.2
00:00:00.1

13

=
36
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 91.9
3.72
00:03:04.1
00:00:17.5
00:00:00.3

14

=
10
Strychalski Slawomir
Pochroń Paweł
Nissan 350z
PRO3 91.5
3.89
00:03:04.9
00:00:18.3
00:00:00.8

15

=
49
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 90.9
4.15
00:03:06.1
00:00:19.5
00:00:01.2

16

=
9
Kufel Robert
Siwak Tomasz
Subaru Impreza
PRO3 90.7
4.26
00:03:06.6
00:00:20.0
00:00:00.5

17

=
25
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 89.8
4.64
00:03:08.4
00:00:21.8
00:00:01.8

18

=
56
Piotrowski Rafał
Pogorzelski Marcin
Renault Clio
TM4 89.0
5.0
00:03:10.1
00:00:23.5
00:00:01.7

19

=
73
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 87.9
5.53
00:03:12.6
00:00:26.0
00:00:02.5

20

=
21
Bojanowski Mateusz
Olszewski Oskar
Honda Civic
PRO2 87.7
5.6
00:03:12.9
00:00:26.3
00:00:00.3

21

=
78
Schmidt Michał
Kolaczek Wojciech
Renault Clio
TM4 87.4
5.74
00:03:13.6
00:00:27.0
00:00:00.7

22

=
115
Sieradzki Bartłomiej
Sieradzki Jacek
Fiat Seicento
TM2 87.4
5.74
00:03:13.6
00:00:27.0
00:00:00.0

23

=
14
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 87.4
5.77
00:03:13.7
00:00:27.1
00:00:00.1

24

=
60
Tomaszewski Damian
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM4 87.3
5.79
00:03:13.8
00:00:27.2
00:00:00.1

25

=
43
Czerniawski Wojciech
Kulikowski Sebastian
Subaru Impreza
TM5 87.3
5.81
00:03:13.9
00:00:27.3
00:00:00.1

26

=
35
Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy
TM5 87.2
5.83
00:03:14.0
00:00:27.4
00:00:00.1

27

=
80
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 86.7
6.06
00:03:15.1
00:00:28.5
00:00:01.1

28

=
88
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 86.7
6.09
00:03:15.2
00:00:28.6
00:00:00.1

29

=
105
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM3 86.2
6.3
00:03:16.2
00:00:29.6
00:00:01.0

30

=
52
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 86.1
6.36
00:03:16.5
00:00:29.9
00:00:00.3

31

=
47
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 86.1
6.38
00:03:16.6
00:00:30.0
00:00:00.1

32

=
39
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 85.9
6.45
00:03:16.9
00:00:30.3
00:00:00.3

33

=
118
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 85.8
6.49
00:03:17.1
00:00:30.5
00:00:00.2

34

=
107
Sikora Krzysztof
Zapart Łukasz
Honda Civic
TM3 85.7
6.55
00:03:17.4
00:00:30.8
00:00:00.3

35

=
81
Teter Bartek
Pawlik Damian
Citroen Saxo
TM3 85.6
6.62
00:03:17.7
00:00:31.1
00:00:00.3

36

=
58
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 85.5
6.66
00:03:17.9
00:00:31.3
00:00:00.2

37

=
57
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 85.5
6.68
00:03:18.0
00:00:31.4
00:00:00.1

38

=
102
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 85.5
6.68
00:03:18.0
00:00:31.4
00:00:00.0

39

=
116
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 84.9
6.94
00:03:19.2
00:00:32.6
00:00:01.2

40

=
8
Wiatrak Maciej
Wiatrak Jarosław
Subaru Impreza
PRO3 84.9
6.96
00:03:19.3
00:00:32.7
00:00:00.1

41

=
99
Grzędziński Krzysztof
Podraza Mateusz
Citroen C2
TM3 84.9
6.96
00:03:19.3
00:00:32.7
00:00:00.0

42

=
66
Antos Aleksander
Moliński Piotr
Peugeot 306
TM4 84.8
7.02
00:03:19.6
00:00:33.0
00:00:00.3

43

=
24
Misiarz Magdalena
Kurowska Justyna
Honda Civic
PRO1 84.7
7.04
00:03:19.7
00:00:33.1
00:00:00.1

44

=
100
Zarębski Radosław
Bądkowski Filip
Citroen Saxo
TM3 84.6
7.13
00:03:20.1
00:00:33.5
00:00:00.4

45

=
15
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 84.5
7.15
00:03:20.2
00:00:33.6
00:00:00.1

46

=
87
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 84.4
7.21
00:03:20.5
00:00:33.9
00:00:00.3

47

=
108
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.2
7.32
00:03:21.0
00:00:34.4
00:00:00.5

48

=
19
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 84.2
7.32
00:03:21.0
00:00:34.4
00:00:00.0

49

=
98
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM3 84.1
7.34
00:03:21.1
00:00:34.5
00:00:00.1

50

=
74
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 84.0
7.4
00:03:21.4
00:10.0
00:00:34.8
00:00:00.3

51

=
82
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 83.8
7.53
00:03:22.0
00:00:35.4
00:00:00.6

52

=
130
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 83.6
7.64
00:03:22.5
00:00:35.9
00:00:00.5

53

=
101
Radomski Kamil
Hawro Szymon
Citroen C2
TM3 83.6
7.64
00:03:22.5
00:00:35.9
00:00:00.0

54

=
27
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 83.6
7.64
00:03:22.5
00:00:35.9
00:00:00.0

55

=
85
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 83.5
7.68
00:03:22.7
00:10.0
00:00:36.1
00:00:00.2

56

=
112
Osicki Paweł
Kozdroń Marek
Peugeot 206
TM3 83.0
7.94
00:03:23.9
00:00:37.3
00:00:01.2

57

=
63
Kunka Grzegorz
Łagoda- kunka Ewa
Bmw 318is
TM4 82.6
8.13
00:03:24.8
00:00:38.2
00:00:00.9

58

=
83
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 82.6
8.15
00:03:24.9
00:00:38.3
00:00:00.1

59

=
133
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 82.5
8.19
00:03:25.1
00:00:38.5
00:00:00.2

60

=
46
Sawicki Andrzej
Wierzyk Szymon
Bmw E30
TM5 82.3
8.28
00:03:25.5
00:00:38.9
00:00:00.4

61

=
17
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 82.3
8.28
00:03:25.5
00:00:38.9
00:00:00.0

62

=
34
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 82.3
8.32
00:03:25.7
00:00:39.1
00:00:00.2

63

=
111
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 81.9
8.53
00:03:26.7
00:00:40.1
00:00:01.0

64

=
92
Cieślak Krzysztof
Poszepny Łukasz
Citroen C2
TM3 81.9
8.53
00:03:26.7
00:00:40.1
00:00:00.0

65

=
84
Kozakiewicz Radosław
Janiszyn Adam
Peugeot 106
TM3 81.8
8.55
00:03:26.8
00:00:40.2
00:00:00.1

66

=
29
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 81.5
8.74
00:03:27.7
00:00:41.1
00:00:00.9

67

=
28
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 81.2
8.89
00:03:28.4
00:00:41.8
00:00:00.7

68

=
26
Zabuski Rafał
Radecki Mateusz
Honda Civic
PRO1 81.0
9.0
00:03:28.9
00:00:42.3
00:00:00.5

69

=
96
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Honda Civic
TM3 80.8
9.13
00:03:29.5
00:00:42.9
00:00:00.6

70

=
4
Suder Jerzy
Świstak Krzysztof
Ford Fiesta
PRO3 80.8
9.13
00:03:29.5
00:00:42.9
00:00:00.0

71

=
94
Kanik Marcin
Grzywaczewski Bożydar
Honda Civic
TM3 80.6
9.19
00:03:29.8
00:00:43.2
00:00:00.3

72

=
86
Kubiak Marcin
Pawlak Krzysiek
Honda Civic
TM3 80.5
9.26
00:03:30.1
00:00:43.5
00:00:00.3

73

=
42
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 80.4
9.34
00:03:30.5
00:00:43.9
00:00:00.4

74

=
104
Kurant Piotr
Kielak Aleksander
Honda Civic
TM3 80.3
9.4
00:03:30.8
00:00:44.2
00:00:00.3

75

=
109
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 80.1
9.49
00:03:31.2
00:00:44.6
00:00:00.4

76

=
62
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 80.0
9.53
00:03:31.4
00:00:44.8
00:00:00.2

77

=
70
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 79.5
9.85
00:03:32.9
00:00:46.3
00:00:01.5

78

=
77
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 79.4
9.89
00:03:33.1
00:00:46.5
00:00:00.2

79

=
72
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 79.4
9.91
00:03:33.2
00:00:46.6
00:00:00.1

80

=
132
Ciuksa Aleksander
Lach Tomasz
Citroen C2
C2CUP 78.8
10.21
00:03:34.6
00:00:48.0
00:00:01.4

81

=
124
Opławski Krzysztof
Turkowicz Mariusz
Fiat Seicento
TM2 78.8
10.23
00:03:34.7
00:00:48.1
00:00:00.1

82

=
59
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw E30
TM4 78.7
10.28
00:03:34.9
00:00:48.3
00:00:00.2

83

=
123
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 78.4
10.45
00:03:35.7
00:00:49.1
00:00:00.8

84

=
18
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 78.3
10.51
00:03:36.0
00:00:49.4
00:00:00.3

85

=
89
Bojanowicz Tomasz
Niemyjski Piotr
Citroen C2
TM3 77.9
10.74
00:03:37.1
00:00:50.5
00:00:01.1

86

=
110
Szewczyk Marcin
Wasilewski Oktawian
Peugeot 206
TM3 77.8
10.81
00:03:37.4
00:00:50.8
00:00:00.3

87

=
65
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 77.6
10.94
00:03:38.0
00:00:51.4
00:00:00.6

88

=
90
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 77.5
11.0
00:03:38.3
00:00:51.7
00:00:00.3

89

=
64
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 77.2
11.17
00:03:39.1
00:00:52.5
00:00:00.8

90

=
127
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 77.1
11.26
00:03:39.5
00:00:52.9
00:00:00.4

91

=
122
Sobociński Paweł
Pietraszkiewicz Paweł
Nissan Micra
TM2 77.0
11.32
00:03:39.8
00:00:53.2
00:00:00.3

92

=
121
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 76.9
11.34
00:03:39.9
00:00:53.3
00:00:00.1

93

=
97
Popowicz Kornel
Gontarek Iga
Ford Fiesta
TM3 76.9
11.38
00:03:40.1
00:00:53.5
00:00:00.2

94

=
117
Pasternak Sławomir
Żelazko Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 75.8
12.02
00:03:43.1
00:00:56.5
00:00:03.0

95

=
93
Kawka Rafał
Dziubacki łukasz
Honda Civic
TM3 75.5
12.26
00:03:44.2
00:00:57.6
00:00:01.1

96

=
134
Sokołowski Tomasz
Gaik Mariusz
Citroen C2
C2CUP 74.9
12.64
00:03:46.0
00:00:59.4
00:00:01.8

97

=
54
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Honda Civic
TM3 74.3
13.02
00:03:47.8
00:01:01.2
00:00:01.8

98

=
129
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 74.1
13.13
00:03:48.3
00:01:01.7
00:00:00.5

99

=
128
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 74.1
13.15
00:03:48.4
00:01:01.8
00:00:00.1

100

=
126
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 73.9
13.26
00:03:48.9
00:01:02.3
00:00:00.5

101

=
114
Keplinger Leszek
Banach Cezary
Łada 2107
TM3 73.9
13.28
00:03:49.0
00:01:02.4
00:00:00.1

102

=
120
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 73.9
13.28
00:03:49.0
00:01:02.4
00:00:00.0

103

=
137
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
TM1 73.5
13.51
00:03:50.1
00:01:03.5
00:00:01.1

104

=
140
Trzeciak Grzegorz
Uss Maciej
Daewoo Tico
TM1 73.5
13.53
00:03:50.2
00:01:03.6
00:00:00.1

105

=
141
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 73.4
13.6
00:03:50.5
00:01:03.9
00:00:00.3

106

=
79
Tański Krzysztof
Pawłowski Grzegorz
Lada Vfts
TM4 73.3
13.66
00:03:50.8
00:01:04.2
00:00:00.3

107

=
67
Ozga Wojciech
Kowalik Damian
Ford Focus
TM4 72.9
13.91
00:03:52.0
00:01:05.4
00:00:01.2

108

=
138
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 72.9
13.96
00:03:52.2
00:01:05.6
00:00:00.2

109

=
68
Adamczyk Marcin
Kwiecień Marcin
Bmw e30
TM4 72.9
13.96
00:03:52.2
00:01:05.6
00:00:00.0

110

=
135
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 72.4
14.26
00:03:53.6
00:01:07.0
00:00:01.4

111

=
119
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 71.3
15.06
00:03:57.4
00:01:10.8
00:00:03.8

112

=
95
Ozga Robert
Obrębalska Kinga
Honda Civic
TM3 70.9
15.3
00:03:58.5
00:01:11.9
00:00:01.1

113

=
76
Jaszewski Jacek
Maćkowiak Kamil
Renault Clio
TM4 70.9
15.36
00:03:58.8
00:01:12.2
00:00:00.3

114

=
139
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 70.1
15.87
00:04:01.2
00:01:14.6
00:00:02.4

115

=
125
Pietrzyk Barbara
Hagiel Alicja
Mitsubishi Colt
TM2 68.6
17.02
00:04:06.6
00:01:20.0
00:00:05.4

116

=
55
Mendyk Krystian
Zatylny Tomasz
Renault Clio
TM4 65.0
19.91
00:04:20.2
01:00.0
00:01:33.6
00:00:13.6

117

=
23
Biegun Paweł
Olejniczak Patryk
Łada Vfts
PRO2 58.6
25.98
00:04:48.7
01:20.0
00:02:02.1
00:00:28.5

118

=
69
Piętka Adam
Paszkiewicz Diana
Subaru Forester
TM4 48.7
38.43
00:05:47.2
02:00.0
00:03:00.6
00:00:58.5

119

=
136
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 40.3
53.91
00:07:00.0
00:04:13.4
00:01:12.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
23
80
Paweł Biegun / Patryk Olejniczak
PKC 0
8 minut spoznienia na PKC 0
2019-04-07 10:06
55
60
Krystian Mendyk / Tomasz Zatylny
PKC 0
spoznienie na pkc
2019-04-07 10:21
74
10
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
PKC 0
1 minuta spoznienia na PKC 0
2019-04-07 10:42
69
120
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
PKC 1
12 minut spoznienia na PKC 1
2019-04-07 11:01
85
10
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 1
1 minuta spoznienia na PKC 1
2019-04-07 11:05
111
40
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc 2A
2019-04-07 12:41
4
10
Jerzy Suder / Krzysztof Świstak
PKC 3
1 minuta spoznienia na PKC 3
2019-04-07 14:26
69
20
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
PKC 3
2 minut spoznienia na PKC 3
2019-04-07 14:27
97
600
Kornel Popowicz / Iga Gontarek
PKC 4
za wczesny wjazd na pkc
2019-04-07 15:01
69
220
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
PKC 4A
22 minut spoznienia na PKC 4A
2019-04-07 15:42
67
15
Wojciech Ozga / Damian Kowalik
OS 5
Potracenie na szykanie
2019-04-07 17:05
62
5
Łukasz Wójcik / Maciej Romanowski
OS 5
POTRACENIE NA SZYKANIE
2019-04-07 17:16
118
10
Mateusz Kryniecki / Marcin Herba
OS 5
Potracenie na szykanie
2019-04-07 17:54
23
60
Paweł Biegun / Patryk Olejniczak
OS 6
Opoznianie startu
2019-04-07 17:18

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
7
Krzysztof Dereń / Marcin Niwergol
PKC 0
nie wystartował
53
Patryk Zywer / Aleks Dudoń
PKC 0
Nie wystartował
16
Artur Kubacki / Łukasz Kubacki
OS 1
awaria
31
Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski
OS 1
poza trasą
45
Rafał Czerwik / Paweł Pawlak
OS 1
awaria
51
Artur Długosz / Jarosław Janasz
OS 1
wypadek
142
Patryk Skórka / Joanna Hulewicz
OS 1
awaria