OS 3 - Bieganów- 4.7 km - 12:59


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

11
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 100.2
0.00
00:02:48.8
0.0
0.0 

2.

33
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 99.4
0.32
00:02:50.3
00:00:01.5
00:00:01.5

3.

38
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 97.5
1.02
00:02:53.6
00:00:04.8
00:00:03.3

4.

40
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 96.5
1.38
00:02:55.3
00:00:06.5
00:00:01.7

5.

41
Zurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 96.1
1.53
00:02:56.0
00:00:07.2
00:00:00.7

6.

3
Terlikowski Tomasz
Burkat Dariusz
Ford Fiesta
PRO3 96.0
1.57
00:02:56.2
00:00:07.4
00:00:00.2

7.

5
Maj Hubert
Kisiel Magdalena
Ford Fiesta
PRO3 95.8
1.66
00:02:56.6
00:00:07.8
00:00:00.4

8.

32
Drapikowski Damian
Drahan Paweł
Ford Fiesta
TM5 95.4
1.83
00:02:57.4
00:00:08.6
00:00:00.8

9.

71
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 95.0
2.00
00:02:58.2
00:00:09.4
00:00:00.8

10.

36
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 94.1
2.36
00:02:59.9
00:00:11.1
00:00:01.7

11.

10
Strychalski Slawomir
Pochroń Paweł
Nissan 350z
PRO3 93.8
2.47
00:03:00.4
00:00:11.6
00:00:00.5

12.

6
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 93.6
2.55
00:03:00.8
00:00:12.0
00:00:00.4

13.

49
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 93.0
2.79
00:03:01.9
00:00:13.1
00:00:01.1

14.

74
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 92.6
2.96
00:03:02.7
00:00:13.9
00:00:00.8

15.

43
Czerniawski Wojciech
Kulikowski Sebastian
Subaru Impreza
TM5 92.5
3.00
00:03:02.9
00:00:14.1
00:00:00.2

16.

56
Piotrowski Rafał
Pogorzelski Marcin
Renault Clio
TM4 92.4
3.06
00:03:03.2
00:00:14.4
00:00:00.3

17.

48
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
TM4 91.5
3.43
00:03:04.9
00:00:16.1
00:00:01.7

18.

8
Wiatrak Maciej
Wiatrak Jarosław
Subaru Impreza
PRO3 91.5
3.43
00:03:04.9
00:00:16.1
00:00:00.0

19.

25
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 91.3
3.51
00:03:05.3
00:00:16.5
00:00:00.4

20.

66
Antos Aleksander
Moliński Piotr
Peugeot 306
TM4 91.0
3.64
00:03:05.9
00:00:17.1
00:00:00.6

21.

35
Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy
TM5 90.7
3.79
00:03:06.6
00:00:17.8
00:00:00.7

22.

9
Kufel Robert
Siwak Tomasz
Subaru Impreza
PRO3 90.3
3.94
00:03:07.3
00:00:18.5
00:00:00.7

23.

46
Sawicki Andrzej
Wierzyk Szymon
Bmw E30
TM5 90.2
4.00
00:03:07.6
00:00:18.8
00:00:00.3

24.

73
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 90.0
4.11
00:03:08.1
00:00:19.3
00:00:00.5

25.

108
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 89.6
4.26
00:03:08.8
00:00:20.0
00:00:00.7

26.

52
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 89.4
4.36
00:03:09.3
00:00:20.5
00:00:00.5

27.

80
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 89.1
4.47
00:03:09.8
00:00:21.0
00:00:00.5

28.

85
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 88.8
4.62
00:03:10.5
00:00:21.7
00:00:00.7

29.

88
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 88.8
4.62
00:03:10.5
00:00:21.7
00:00:00.0

30.

21
Bojanowski Mateusz
Olszewski Oskar
Honda Civic
PRO2 88.8
4.64
00:03:10.6
00:00:21.8
00:00:00.1

31.

57
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 88.7
4.66
00:03:10.7
00:00:21.9
00:00:00.1

32.

42
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 88.6
4.72
00:03:11.0
00:00:22.2
00:00:00.3

33.

78
Schmidt Michał
Kolaczek Wojciech
Renault Clio
TM4 88.5
4.74
00:03:11.1
00:00:22.3
00:00:00.1

34.

82
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 88.5
4.77
00:03:11.2
00:00:22.4
00:00:00.1

35.

105
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM3 88.4
4.83
00:03:11.5
00:00:22.7
00:00:00.3

36.

115
Sieradzki Bartłomiej
Sieradzki Jacek
Fiat Seicento
TM2 87.9
5.06
00:03:12.6
00:00:23.8
00:00:01.1

37.

107
Sikora Krzysztof
Zapart Łukasz
Honda Civic
TM3 87.9
5.06
00:03:12.6
00:00:23.8
00:00:00.0

38.

47
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 87.7
5.13
00:03:12.9
00:00:24.1
00:00:00.3

39.

58
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 87.7
5.15
00:03:13.0
00:00:24.2
00:00:00.1

40.

118
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 87.6
5.17
00:03:13.1
00:00:24.3
00:00:00.1

41.

99
Grzędziński Krzysztof
Podraza Mateusz
Citroen C2
TM3 87.5
5.21
00:03:13.3
00:00:24.5
00:00:00.2

42.

55
Mendyk Krystian
Zatylny Tomasz
Renault Clio
TM4 87.3
5.34
00:03:13.9
00:00:25.1
00:00:00.6

43.

87
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 87.3
5.34
00:03:13.9
00:00:25.1
00:00:00.0

44.

39
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 87.1
5.40
00:03:14.2
00:00:25.4
00:00:00.3

45.

81
Teter Bartek
Pawlik Damian
Citroen Saxo
TM3 86.8
5.55
00:03:14.9
00:00:26.1
00:00:00.7

46.

112
Osicki Paweł
Kozdroń Marek
Peugeot 206
TM3 86.7
5.60
00:03:15.1
00:00:26.3
00:00:00.2

47.

101
Radomski Kamil
Hawro Szymon
Citroen C2
TM3 86.6
5.66
00:03:15.4
00:00:26.6
00:00:00.3

48.

60
Tomaszewski Damian
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM4 86.1
5.89
00:03:16.5
00:00:27.7
00:00:01.1

49.

130
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 86.1
5.89
00:03:16.5
00:00:27.7
00:00:00.0

50.

92
Cieślak Krzysztof
Poszepny Łukasz
Citroen C2
TM3 85.9
6.00
00:03:17.0
00:00:28.2
00:00:00.5

51.

98
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM3 85.8
6.02
00:03:17.1
00:00:28.3
00:00:00.1

52.

19
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 85.8
6.02
00:03:17.1
00:00:28.3
00:00:00.0

53.

83
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 85.6
6.15
00:03:17.7
00:00:28.9
00:00:00.6

54.

63
Kunka Grzegorz
Łagoda- kunka Ewa
Bmw 318is
TM4 85.4
6.26
00:03:18.2
00:00:29.4
00:00:00.5

55.

24
Misiarz Magdalena
Kurowska Justyna
Honda Civic
PRO1 85.2
6.34
00:03:18.6
00:00:29.8
00:00:00.4

56.

86
Kubiak Marcin
Pawlak Krzysiek
Honda Civic
TM3 85.2
6.36
00:03:18.7
00:00:29.9
00:00:00.1

57.

23
Biegun Paweł
Olejniczak Patryk
Łada Vfts
PRO2 85.0
6.43
00:03:19.0
00:00:30.2
00:00:00.3

58.

14
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 84.3
6.79
00:03:20.7
00:00:31.9
00:00:01.7

59.

109
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 84.2
6.83
00:03:20.9
00:00:32.1
00:00:00.2

60.

94
Kanik Marcin
Grzywaczewski Bożydar
Honda Civic
TM3 84.2
6.85
00:03:21.0
00:00:32.2
00:00:00.1

61.

17
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 84.1
6.91
00:03:21.3
00:00:32.5
00:00:00.3

62.

116
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 83.7
7.09
00:03:22.1
00:00:33.3
00:00:00.8

63.

26
Zabuski Rafał
Radecki Mateusz
Honda Civic
PRO1 83.6
7.13
00:03:22.3
00:00:33.5
00:00:00.2

64.

72
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 83.6
7.17
00:03:22.5
00:00:33.7
00:00:00.2

65.

28
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 83.5
7.19
00:03:22.6
00:00:33.8
00:00:00.1

66.

27
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 83.4
7.23
00:03:22.8
00:00:34.0
00:00:00.2

67.

59
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw E30
TM4 83.3
7.28
00:03:23.0
00:00:34.2
00:00:00.2

68.

104
Kurant Piotr
Kielak Aleksander
Honda Civic
TM3 83.3
7.28
00:03:23.0
00:00:34.2
00:00:00.0

69.

34
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 82.8
7.55
00:03:24.3
00:00:35.5
00:00:01.3

70.

133
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 82.6
7.66
00:03:24.8
00:00:36.0
00:00:00.5

71.

29
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 82.6
7.66
00:03:24.8
00:00:36.0
00:00:00.0

72.

62
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 82.6
7.68
00:03:24.9
00:00:36.1
00:00:00.1

73.

84
Kozakiewicz Radosław
Janiszyn Adam
Peugeot 106
TM3 82.0
7.98
00:03:26.3
00:00:37.5
00:00:01.4

74.

90
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 82.0
8.00
00:03:26.4
00:00:37.6
00:00:00.1

75.

89
Bojanowicz Tomasz
Niemyjski Piotr
Citroen C2
TM3 81.7
8.15
00:03:27.1
00:00:38.3
00:00:00.7

76.

96
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Honda Civic
TM3 81.7
8.15
00:03:27.1
00:00:38.3
00:00:00.0

77.

124
Opławski Krzysztof
Turkowicz Mariusz
Fiat Seicento
TM2 81.7
8.17
00:03:27.2
00:00:38.4
00:00:00.1

78.

110
Szewczyk Marcin
Wasilewski Oktawian
Peugeot 206
TM3 81.3
8.36
00:03:28.1
00:00:39.3
00:00:00.9

79.

122
Sobociński Paweł
Pietraszkiewicz Paweł
Nissan Micra
TM2 81.2
8.43
00:03:28.4
00:00:39.6
00:00:00.3

80.

97
Popowicz Kornel
Gontarek Iga
Ford Fiesta
TM3 80.9
8.57
00:03:29.1
00:00:40.3
00:00:00.7

81.

70
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 80.8
8.62
00:03:29.3
00:00:40.5
00:00:00.2

82.

18
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 80.6
8.72
00:03:29.8
00:00:41.0
00:00:00.5

83.

77
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 80.6
8.77
00:03:30.0
00:00:41.2
00:00:00.2

84.

15
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 80.4
8.87
00:03:30.5
00:00:41.7
00:00:00.5

85.

64
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 80.3
8.89
00:03:30.6
00:00:41.8
00:00:00.1

86.

93
Kawka Rafał
Dziubacki łukasz
Honda Civic
TM3 79.5
9.36
00:03:32.8
00:00:44.0
00:00:02.2

87.

69
Piętka Adam
Paszkiewicz Diana
Subaru Forester
TM4 79.3
9.47
00:03:33.3
00:00:44.5
00:00:00.5

88.

128
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 79.3
9.47
00:03:33.3
00:00:44.5
00:00:00.0

89.

132
Ciuksa Aleksander
Lach Tomasz
Citroen C2
C2CUP 79.3
9.49
00:03:33.4
00:00:44.6
00:00:00.1

90.

126
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 79.1
9.60
00:03:33.9
00:00:45.1
00:00:00.5

91.

127
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 79.0
9.68
00:03:34.3
00:00:45.5
00:00:00.4

92.

123
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 78.7
9.81
00:03:34.9
00:00:46.1
00:00:00.6

93.

119
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 78.4
10.02
00:03:35.9
00:00:47.1
00:00:01.0

94.

120
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 78.0
10.23
00:03:36.9
00:00:48.1
00:00:01.0

95.

54
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Honda Civic
TM3 77.2
10.74
00:03:39.3
00:00:50.5
00:00:02.4

96.

129
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 77.0
10.81
00:03:39.6
00:00:50.8
00:00:00.3

97.

135
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 76.9
10.89
00:03:40.0
00:00:51.2
00:00:00.4

98.

134
Sokołowski Tomasz
Gaik Mariusz
Citroen C2
C2CUP 76.8
10.94
00:03:40.2
00:00:51.4
00:00:00.2

99.

76
Jaszewski Jacek
Maćkowiak Kamil
Renault Clio
TM4 76.8
10.98
00:03:40.4
00:00:51.6
00:00:00.2

100.

117
Pasternak Sławomir
Żelazko Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 76.3
11.28
00:03:41.8
00:00:53.0
00:00:01.4

101.

68
Adamczyk Marcin
Kwiecień Marcin
Bmw e30
TM4 75.5
11.79
00:03:44.2
00:00:55.4
00:00:02.4

102.

140
Trzeciak Grzegorz
Uss Maciej
Daewoo Tico
TM1 75.2
11.98
00:03:45.1
00:00:56.3
00:00:00.9

103.

121
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 75.1
12.00
00:03:45.2
00:00:56.4
00:00:00.1

104.

137
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
TM1 74.9
12.17
00:03:46.0
00:00:57.2
00:00:00.8

105.

67
Ozga Wojciech
Kowalik Damian
Ford Focus
TM4 74.2
12.57
00:03:47.9
00:00:59.1
00:00:01.9

106.

79
Tański Krzysztof
Pawłowski Grzegorz
Lada Vfts
TM4 73.9
12.79
00:03:48.9
00:01:00.1
00:00:01.0

107.

95
Ozga Robert
Obrębalska Kinga
Honda Civic
TM3 73.5
13.06
00:03:50.2
00:01:01.4
00:00:01.3

108.

141
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 73.2
13.23
00:03:51.0
00:01:02.2
00:00:00.8

109.

138
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 72.6
13.66
00:03:53.0
00:01:04.2
00:00:02.0

110.

139
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 72.2
13.91
00:03:54.2
00:01:05.4
00:00:01.2

111.

136
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 70.6
15.11
00:03:59.8
00:01:11.0
00:00:05.6

112.

125
Pietrzyk Barbara
Hagiel Alicja
Mitsubishi Colt
TM2 70.3
15.32
00:04:00.8
00:01:12.0
00:00:01.0

113.

4
Suder Jerzy
Świstak Krzysztof
Ford Fiesta
PRO3 28.7
89.36
00:09:48.8
00:07:00.0
00:05:48.0

114.

111
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 27.8
93.62
00:10:08.8
00:07:20.0
00:00:20.0

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
11
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 103.1
0.0
00:08:36.8
0.0
0.0 

2

  =
33
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 102.2
0.29
00:08:41.1
00:00:04.3
00:00:04.3

3

  =
6
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 99.4
1.3
00:08:56.0
00:00:19.2
00:00:14.9

4

  =
32
Drapikowski Damian
Drahan Paweł
Ford Fiesta
TM5 99.3
1.35
00:08:56.8
00:00:20.0
00:00:00.8

5

1
38
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 99.1
1.41
00:08:57.6
00:00:20.8
00:00:00.8

6

1
5
Maj Hubert
Kisiel Magdalena
Ford Fiesta
PRO3 98.6
1.59
00:09:00.4
00:00:23.6
00:00:02.8

7

  =
41
Zurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 98.1
1.76
00:09:02.9
00:00:26.1
00:00:02.5

8

1
3
Terlikowski Tomasz
Burkat Dariusz
Ford Fiesta
PRO3 97.7
1.93
00:09:05.3
00:00:28.5
00:00:02.4

9

1
71
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 97.3
2.08
00:09:07.6
00:00:30.8
00:00:02.3

10

2
40
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 96.6
2.34
00:09:11.4
00:00:34.6
00:00:03.8

11

3
48
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
TM4 96.4
2.42
00:09:12.6
00:00:35.8
00:00:01.2

12

1
10
Strychalski Slawomir
Pochroń Paweł
Nissan 350z
PRO3 96.2
2.51
00:09:13.9
00:00:37.1
00:00:01.3

13

  =
36
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 95.6
2.73
00:09:17.2
00:00:40.4
00:00:03.3

14

  =
49
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 95.3
2.86
00:09:19.2
00:00:42.4
00:00:02.0

15

  =
9
Kufel Robert
Siwak Tomasz
Subaru Impreza
PRO3 94.1
3.36
00:09:26.5
00:00:49.7
00:00:07.3

16

3
56
Piotrowski Rafał
Pogorzelski Marcin
Renault Clio
TM4 93.4
3.61
00:09:30.2
00:00:53.4
00:00:03.7

17

  =
25
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 93.4
3.64
00:09:30.6
00:00:53.8
00:00:00.4

18

2
43
Czerniawski Wojciech
Kulikowski Sebastian
Subaru Impreza
TM5 93.2
3.69
00:09:31.4
00:00:54.6
00:00:00.8

19

2
8
Wiatrak Maciej
Wiatrak Jarosław
Subaru Impreza
PRO3 92.5
4.01
00:09:36.1
00:00:59.3
00:00:04.7

20

5
35
Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy
TM5 91.8
4.29
00:09:40.3
00:01:03.5
00:00:04.2

21

1
80
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 91.6
4.38
00:09:41.6
00:01:04.8
00:00:01.3

22

2
88
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 91.3
4.5
00:09:43.4
00:01:06.6
00:00:01.8

23

  =
21
Bojanowski Mateusz
Olszewski Oskar
Honda Civic
PRO2 91.3
4.5
00:09:43.4
00:01:06.6
00:00:00.0

24

6
66
Antos Aleksander
Moliński Piotr
Peugeot 306
TM4 91.2
4.53
00:09:43.9
00:01:07.1
00:00:00.5

25

15
74
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 91.1
4.6
00:09:44.9
00:10.0
00:01:08.1
00:00:01.0

26

1
52
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 91.0
4.65
00:09:45.6
00:01:08.8
00:00:00.7

27

9
14
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 90.7
4.78
00:09:47.5
00:01:10.7
00:00:01.9

28

2
115
Sieradzki Bartłomiej
Sieradzki Jacek
Fiat Seicento
TM2 90.6
4.8
00:09:47.8
00:01:11.0
00:00:00.3

29

1
78
Schmidt Michał
Kolaczek Wojciech
Renault Clio
TM4 90.6
4.82
00:09:48.1
00:01:11.3
00:00:00.3

30

1
57
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 90.6
4.82
00:09:48.2
00:01:11.4
00:00:00.1

31

6
108
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 90.4
4.9
00:09:49.3
00:01:12.5
00:00:01.1

32

1
105
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM3 90.1
5.04
00:09:51.4
00:01:14.6
00:00:02.1

33

5
85
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 90.1
5.05
00:09:51.6
00:10.0
00:01:14.8
00:00:00.2

34

2
107
Sikora Krzysztof
Zapart Łukasz
Honda Civic
TM3 90.0
5.09
00:09:52.2
00:01:15.4
00:00:00.6

35

4
87
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 89.9
5.13
00:09:52.7
00:01:15.9
00:00:00.5

36

10
46
Sawicki Andrzej
Wierzyk Szymon
Bmw E30
TM5 89.9
5.14
00:09:52.9
00:01:16.1
00:00:00.2

37

3
118
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 89.8
5.16
00:09:53.2
00:01:16.4
00:00:00.3

38

2
58
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 89.8
5.18
00:09:53.4
00:01:16.6
00:00:00.2

39

  =
99
Grzędziński Krzysztof
Podraza Mateusz
Citroen C2
TM3 89.6
5.26
00:09:54.7
00:01:17.9
00:00:01.3

40

5
81
Teter Bartek
Pawlik Damian
Citroen Saxo
TM3 89.5
5.28
00:09:55.0
00:01:18.2
00:00:00.3

41

2
82
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 89.4
5.33
00:09:55.7
00:01:18.9
00:00:00.7

42

6
47
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 88.9
5.56
00:09:59.1
00:01:22.3
00:00:03.4

43

8
73
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 88.9
5.59
00:09:59.5
00:01:22.7
00:00:00.4

44

2
60
Tomaszewski Damian
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM4 88.7
5.67
00:10:00.7
00:01:23.9
00:00:01.2

45

  =
24
Misiarz Magdalena
Kurowska Justyna
Honda Civic
PRO1 88.2
5.88
00:10:03.8
00:01:27.0
00:00:03.1

46

5
116
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 88.0
5.97
00:10:05.2
00:01:28.4
00:00:01.4

47

5
101
Radomski Kamil
Hawro Szymon
Citroen C2
TM3 87.8
6.1
00:10:07.1
00:01:30.3
00:00:01.9

48

2
98
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM3 87.7
6.14
00:10:07.6
00:01:30.8
00:00:00.5

49

2
27
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 87.5
6.22
00:10:08.8
00:01:32.0
00:00:01.2

50

11
42
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 87.4
6.26
00:10:09.4
00:01:32.6
00:00:00.6

51

3
19
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 87.3
6.32
00:10:10.4
00:01:33.6
00:00:01.0

52

3
130
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 87.3
6.32
00:10:10.4
00:01:33.6
00:00:00.0

53

  =
63
Kunka Grzegorz
Łagoda- kunka Ewa
Bmw 318is
TM4 87.1
6.39
00:10:11.4
00:01:34.6
00:00:01.0

54

3
83
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 87.0
6.47
00:10:12.5
00:01:35.7
00:00:01.1

55

1
86
Kubiak Marcin
Pawlak Krzysiek
Honda Civic
TM3 86.9
6.5
00:10:13.0
00:01:36.2
00:00:00.5

56

3
92
Cieślak Krzysztof
Poszepny Łukasz
Citroen C2
TM3 86.7
6.6
00:10:14.5
00:01:37.7
00:00:01.5

57

13
15
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 86.6
6.65
00:10:15.2
00:01:38.4
00:00:00.7

58

5
17
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 85.9
6.98
00:10:20.1
00:01:43.3
00:00:04.9

59

12
39
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 85.9
7.0
00:10:20.4
00:01:43.6
00:00:00.3

60

  =
26
Zabuski Rafał
Radecki Mateusz
Honda Civic
PRO1 85.8
7.02
00:10:20.7
00:01:43.9
00:00:00.3

61

4
94
Kanik Marcin
Grzywaczewski Bożydar
Honda Civic
TM3 85.8
7.05
00:10:21.2
00:01:44.4
00:00:00.5

62

4
133
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 85.7
7.07
00:10:21.4
00:01:44.6
00:00:00.2

63

1
34
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 85.5
7.18
00:10:23.1
00:01:46.3
00:00:01.7

64

3
28
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 85.3
7.26
00:10:24.3
00:01:47.5
00:00:01.2

65

8
112
Osicki Paweł
Kozdroń Marek
Peugeot 206
TM3 85.3
7.28
00:10:24.6
00:01:47.8
00:00:00.3

66

2
29
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 85.3
7.28
00:10:24.6
00:01:47.8
00:00:00.0

67

1
109
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 85.2
7.34
00:10:25.5
00:01:48.7
00:00:00.9

68

2
84
Kozakiewicz Radosław
Janiszyn Adam
Peugeot 106
TM3 84.9
7.46
00:10:27.2
00:01:50.4
00:00:01.7

69

  =
62
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 84.6
7.65
00:10:30.0
00:01:53.2
00:00:02.8

70

2
59
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw E30
TM4 84.3
7.78
00:10:31.9
00:01:55.1
00:00:01.9

71

3
72
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 84.3
7.8
00:10:32.3
00:01:55.5
00:00:00.4

72

3
104
Kurant Piotr
Kielak Aleksander
Honda Civic
TM3 84.0
7.95
00:10:34.4
00:01:57.6
00:00:02.1

73

3
77
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 83.8
8.06
00:10:36.1
00:01:59.3
00:00:01.7

74

2
96
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Honda Civic
TM3 83.3
8.3
00:10:39.6
00:02:02.8
00:00:03.5

75

2
124
Opławski Krzysztof
Turkowicz Mariusz
Fiat Seicento
TM2 82.9
8.49
00:10:42.4
00:02:05.6
00:00:02.8

76

4
89
Bojanowicz Tomasz
Niemyjski Piotr
Citroen C2
TM3 82.7
8.61
00:10:44.2
00:02:07.4
00:00:01.8

77

4
110
Szewczyk Marcin
Wasilewski Oktawian
Peugeot 206
TM3 82.4
8.75
00:10:46.3
00:02:09.5
00:00:02.1

78

1
18
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 82.4
8.77
00:10:46.6
00:02:09.8
00:00:00.3

79

3
97
Popowicz Kornel
Gontarek Iga
Ford Fiesta
TM3 82.3
8.82
00:10:47.4
00:02:10.6
00:00:00.8

80

2
132
Ciuksa Aleksander
Lach Tomasz
Citroen C2
C2CUP 82.1
8.92
00:10:48.8
00:02:12.0
00:00:01.4

81

6
90
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 82.0
8.99
00:10:49.9
00:02:13.1
00:00:01.1

82

3
70
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 81.9
9.06
00:10:50.9
00:02:14.1
00:00:01.0

83

3
122
Sobociński Paweł
Pietraszkiewicz Paweł
Nissan Micra
TM2 81.8
9.11
00:10:51.6
00:02:14.8
00:00:00.7

84

1
123
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.5
9.24
00:10:53.5
00:02:16.7
00:00:01.9

85

3
64
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 81.3
9.35
00:10:55.2
00:02:18.4
00:00:01.7

86

12
55
Mendyk Krystian
Zatylny Tomasz
Renault Clio
TM4 81.3
9.37
00:10:55.5
01:00.0
00:02:18.7
00:00:00.3

87

3
93
Kawka Rafał
Dziubacki łukasz
Honda Civic
TM3 80.8
9.66
00:10:59.7
00:02:22.9
00:00:04.2

88

1
127
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 80.8
9.66
00:10:59.7
00:02:22.9
00:00:00.0

89

3
128
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 80.1
10.02
00:11:05.1
00:02:28.3
00:00:05.4

90

5
120
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 79.3
10.49
00:11:12.1
00:02:35.3
00:00:07.0

91

  =
121
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 79.1
10.59
00:11:13.5
00:02:36.7
00:00:01.4

92

2
117
Pasternak Sławomir
Żelazko Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 78.9
10.72
00:11:15.4
00:02:38.6
00:00:01.9

93

6
126
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 78.8
10.78
00:11:16.3
00:02:39.5
00:00:00.9

94

6
119
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 78.5
10.93
00:11:18.5
00:02:41.7
00:00:02.2

95

1
54
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Honda Civic
TM3 78.4
10.99
00:11:19.4
00:02:42.6
00:00:00.9

96

1
129
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 78.2
11.09
00:11:20.9
00:02:44.1
00:00:01.5

97

5
140
Trzeciak Grzegorz
Uss Maciej
Daewoo Tico
TM1 77.4
11.59
00:11:28.4
00:02:51.6
00:00:07.5

98

5
137
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
TM1 77.2
11.7
00:11:30.0
00:02:53.2
00:00:01.6

99

6
68
Adamczyk Marcin
Kwiecień Marcin
Bmw e30
TM4 77.1
11.75
00:11:30.7
00:02:53.9
00:00:00.7

100

6
67
Ozga Wojciech
Kowalik Damian
Ford Focus
TM4 76.7
12.02
00:11:34.7
00:02:57.9
00:00:04.0

101

3
141
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 76.7
12.05
00:11:35.1
00:02:58.3
00:00:00.4

102

10
23
Biegun Paweł
Olejniczak Patryk
Łada Vfts
PRO2 75.8
12.6
00:11:43.3
01:20.0
00:03:06.5
00:00:08.2

103

4
138
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 75.6
12.7
00:11:44.8
00:03:08.0
00:00:01.5

104

5
79
Tański Krzysztof
Pawłowski Grzegorz
Lada Vfts
TM4 74.8
13.23
00:11:52.6
00:03:15.8
00:00:07.8

105

3
139
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 74.7
13.28
00:11:53.4
00:03:16.6
00:00:00.8

106

4
76
Jaszewski Jacek
Maćkowiak Kamil
Renault Clio
TM4 74.3
13.51
00:11:56.8
00:03:20.0
00:00:03.4

107

4
125
Pietrzyk Barbara
Hagiel Alicja
Mitsubishi Colt
TM2 72.0
15.05
00:12:19.5
00:03:42.7
00:00:22.7

108

5
95
Ozga Robert
Obrębalska Kinga
Honda Civic
TM3 67.5
18.43
00:13:09.6
00:04:32.8
00:00:50.1

109

6
69
Piętka Adam
Paszkiewicz Diana
Subaru Forester
TM4 66.0
19.59
00:13:26.8
02:20.0
00:04:50.0
00:00:17.2

110

6
134
Sokołowski Tomasz
Gaik Mariusz
Citroen C2
C2CUP 61.5
23.61
00:14:26.2
00:05:49.4
00:00:59.4

111

6
135
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 61.0
24.11
00:14:33.6
00:05:56.8
00:00:07.4

112

19
4
Suder Jerzy
Świstak Krzysztof
Ford Fiesta
PRO3 50.6
36.18
00:17:32.3
00:10.0
00:08:55.5
00:02:58.7

113

5
136
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 49.3
38.04
00:17:59.8
00:09:23.0
00:00:27.5

114

  =
111
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 43.7
47.55
00:20:20.5
00:40.0
00:11:43.7
00:02:20.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
23
80
Paweł Biegun / Patryk Olejniczak
PKC 0
8 minut spoznienia na PKC 0
2019-04-07 10:06
55
60
Krystian Mendyk / Tomasz Zatylny
PKC 0
spoznienie na pkc
2019-04-07 10:21
74
10
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
PKC 0
1 minuta spoznienia na PKC 0
2019-04-07 10:42
69
120
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
PKC 1
12 minut spoznienia na PKC 1
2019-04-07 11:01
85
10
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 1
1 minuta spoznienia na PKC 1
2019-04-07 11:05
111
40
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc 2A
2019-04-07 12:41
4
10
Jerzy Suder / Krzysztof Świstak
PKC 3
1 minuta spoznienia na PKC 3
2019-04-07 14:26
69
20
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
PKC 3
2 minut spoznienia na PKC 3
2019-04-07 14:27
97
600
Kornel Popowicz / Iga Gontarek
PKC 4
za wczesny wjazd na pkc
2019-04-07 15:01
69
220
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
PKC 4A
22 minut spoznienia na PKC 4A
2019-04-07 15:42
67
15
Wojciech Ozga / Damian Kowalik
OS 5
Potracenie na szykanie
2019-04-07 17:05
62
5
Łukasz Wójcik / Maciej Romanowski
OS 5
POTRACENIE NA SZYKANIE
2019-04-07 17:16
118
10
Mateusz Kryniecki / Marcin Herba
OS 5
Potracenie na szykanie
2019-04-07 17:54
23
60
Paweł Biegun / Patryk Olejniczak
OS 6
Opoznianie startu
2019-04-07 17:18

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
7
Krzysztof Dereń / Marcin Niwergol
PKC 0
nie wystartował
53
Patryk Zywer / Aleks Dudoń
PKC 0
Nie wystartował
16
Artur Kubacki / Łukasz Kubacki
OS 1
awaria
31
Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski
OS 1
poza trasą
45
Rafał Czerwik / Paweł Pawlak
OS 1
awaria
51
Artur Długosz / Jarosław Janasz
OS 1
wypadek
142
Patryk Skórka / Joanna Hulewicz
OS 1
awaria
102
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 2
awaria
65
Sławomir Łuka / Łukasz Borko
PKC 3
Wycofanie
114
Leszek Keplinger / Cezary Banach
PKC 3
Wycofanie
100
Radosław Zarębski / Filip Bądkowski
OS 3
wypadek