OS 1 - Rębiszów- 6.0 km - 10:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

31
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 103.9
0.00
00:03:27.8
0.0
0.0 

2.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 100.6
1.17
00:03:34.8
00:00:07.0
00:00:07.0

3.

2
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 99.7
1.48
00:03:36.7
00:00:08.9
00:00:01.9

4.

32
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 99.1
1.70
00:03:38.0
00:00:10.2
00:00:01.3

5.

52
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 96.6
2.62
00:03:43.5
00:00:15.7
00:00:05.5

6.

35
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 96.6
2.63
00:03:43.6
00:00:15.8
00:00:00.1

7.

50
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 96.6
2.65
00:03:43.7
00:00:15.9
00:00:00.1

8.

48
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 96.3
2.73
00:03:44.2
00:00:16.4
00:00:00.5

9.

36
Pisz Paweł
Mroczkowski Radosław
Subaru Impreza
TM5 96.3
2.77
00:03:44.4
00:00:16.6
00:00:00.2

10.

40
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 96.1
2.82
00:03:44.7
00:00:16.9
00:00:00.3

11.

37
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 95.5
3.07
00:03:46.2
00:00:18.4
00:00:01.5

12.

58
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 95.0
3.27
00:03:47.4
00:00:19.6
00:00:01.2

13.

19
Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
PRO2 94.9
3.30
00:03:47.6
00:00:19.8
00:00:00.2

14.

53
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 94.4
3.52
00:03:48.9
00:00:21.1
00:00:01.3

15.

11
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 94.3
3.55
00:03:49.1
00:00:21.3
00:00:00.2

16.

51
Piotrowski Rafał
Goździk Jacek
Renault Clio
TM4 93.6
3.82
00:03:50.7
00:00:22.9
00:00:01.6

17.

70
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 92.3
4.35
00:03:53.9
00:00:26.1
00:00:03.2

18.

87
Grudka Mariusz
Bal Marcin
Citroen C2
TM3 92.3
4.35
00:03:53.9
00:00:26.1
00:00:00.0

19.

88
Drabent Robert
Mroszczyk Adrian
Citroen Saxo
TM3 92.3
4.37
00:03:54.0
00:00:26.2
00:00:00.1

20.

17
Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Honda Civic
PRO2 92.1
4.47
00:03:54.6
00:00:26.8
00:00:00.6

21.

42
Czerniawski Wojtek
Chrzanowski Adam
Subaru Impreza
TM5 92.0
4.50
00:03:54.8
00:00:27.0
00:00:00.2

22.

20
Osowiecki Patryk
Piwoński Adam
Honda Civic
PRO2 92.0
4.52
00:03:54.9
00:00:27.1
00:00:00.1

23.

7
Stańdo Krzysztof
Grzesik Krzysztof
Renault Clio
PRO2 91.5
4.72
00:03:56.1
00:00:28.3
00:00:01.2

24.

71
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 91.3
4.82
00:03:56.7
00:00:28.9
00:00:00.6

25.

76
Teter Bartek
Pawlik Damian
Citroen Saxo
TM3 91.0
4.93
00:03:57.4
00:00:29.6
00:00:00.7

26.

54
Zywer Patryk
Siodła Bartek
Renault Clio
TM4 90.9
4.97
00:03:57.6
00:00:29.8
00:00:00.2

27.

75
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 90.5
5.13
00:03:58.6
00:00:30.8
00:00:01.0

28.

39
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 90.5
5.17
00:03:58.8
00:00:31.0
00:00:00.2

29.

29
Załęcka Agnieszka
Sroka Adam
Honda Civiv
PRO1 90.3
5.25
00:03:59.3
00:00:31.5
00:00:00.5

30.

57
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 90.0
5.37
00:04:00.0
00:00:32.2
00:00:00.7

31.

79
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 89.6
5.53
00:04:01.0
00:00:33.2
00:00:01.0

32.

68
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 89.6
5.55
00:04:01.1
00:00:33.3
00:00:00.1

33.

47
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 89.3
5.67
00:04:01.8
00:00:34.0
00:00:00.7

34.

66
Chorbiński Michał
Kufel Robert
Renault Clio
TM4 89.3
5.68
00:04:01.9
00:00:34.1
00:00:00.1

35.

45
Czachowicz Przemek
Olszewski Oskar
Subaru Impreza
TM5 89.0
5.80
00:04:02.6
00:00:34.8
00:00:00.7

36.

61
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 89.0
5.82
00:04:02.7
00:00:34.9
00:00:00.1

37.

60
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM4 88.5
6.05
00:04:04.1
00:00:36.3
00:00:01.4

38.

33
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 88.4
6.08
00:04:04.3
00:00:36.5
00:00:00.2

39.

8
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 88.3
6.13
00:04:04.6
00:00:36.8
00:00:00.3

40.

22
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 88.3
6.15
00:04:04.7
00:00:36.9
00:00:00.1

41.

23
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
HONDA CIVIC
PRO1 88.2
6.20
00:04:05.0
00:00:37.2
00:00:00.3

42.

21
Winnicki Kamil
Tichanowicz Oskar
Renault Clio
PRO2 88.0
6.28
00:04:05.5
00:00:37.7
00:00:00.5

43.

72
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 87.8
6.37
00:04:06.0
00:00:38.2
00:00:00.5

44.

82
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 87.7
6.40
00:04:06.2
00:00:38.4
00:00:00.2

45.

10
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 87.7
6.40
00:04:06.2
00:00:38.4
00:00:00.0

46.

41
Petkowicz Michał
Piekarska Aleksanrda
Subaru Impreza
TM5 87.7
6.43
00:04:06.4
00:00:38.6
00:00:00.2

47.

25
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 87.6
6.45
00:04:06.5
00:00:38.7
00:00:00.1

48.

24
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 87.6
6.45
00:04:06.5
00:00:38.7
00:00:00.0

49.

30
Szczotka Pawel
Ferdek Pawel
Honda Civic
PRO1 87.5
6.52
00:04:06.9
00:00:39.1
00:00:00.4

50.

64
Wyrzykowski Bartosz
Wysocki Jarosław
Bmw 318
TM4 87.4
6.55
00:04:07.1
00:00:39.3
00:00:00.2

51.

38
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 87.3
6.62
00:04:07.5
00:00:39.7
00:00:00.4

52.

15
Kubacki Artur
Kubacki Łukasz
Bmw E36
PRO2 87.1
6.72
00:04:08.1
00:00:40.3
00:00:00.6

53.

26
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 87.0
6.73
00:04:08.2
00:00:40.4
00:00:00.1

54.

27
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 86.7
6.87
00:04:09.0
00:00:41.2
00:00:00.8

55.

14
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 86.4
7.02
00:04:09.9
00:00:42.1
00:00:00.9

56.

83
Krystianik Szymon
Gładecki Piotr
Citroen Saxo
TM3 86.1
7.20
00:04:11.0
00:00:43.2
00:00:01.1

57.

94
Grochowski Andrzej
Rymsza Damian
Peugeot 106
TM3 86.1
7.20
00:04:11.0
00:00:43.2
00:00:00.0

58.

56
Antos Aleksander
Marczewski Michał
Peugeot 306
TM4 85.8
7.32
00:04:11.7
00:00:43.9
00:00:00.7

59.

80
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 85.8
7.32
00:04:11.7
00:00:43.9
00:00:00.0

60.

65
Podczaszy Lukasz
Jamróżkiewicz Adam
Opel Astra
TM4 85.6
7.43
00:04:12.4
00:00:44.6
00:00:00.7

61.

89
Nowakowski Sławomir
Roszak Błażej
Honda Civic
TM3 84.4
8.03
00:04:16.0
00:00:48.2
00:00:03.6

62.

67
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 84.3
8.07
00:04:16.2
00:00:48.4
00:00:00.2

63.

12
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 84.0
8.23
00:04:17.2
00:00:49.4
00:00:01.0

64.

93
Postawka Michał
Olszacki Mateusz
Honda Civic
TM3 83.8
8.35
00:04:17.9
00:00:50.1
00:00:00.7

65.

77
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 83.6
8.45
00:04:18.5
00:00:50.7
00:00:00.6

66.

63
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 83.3
8.58
00:04:19.3
00:00:51.5
00:00:00.8

67.

62
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 83.3
8.58
00:04:19.3
00:00:51.5
00:00:00.0

68.

90
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM3 83.1
8.70
00:04:20.0
00:00:52.2
00:00:00.7

69.

43
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 83.0
8.75
00:04:20.3
00:00:52.5
00:00:00.3

70.

28
Pławecki Tomasz
Kaim Paweł
Honda Civic
PRO1 82.0
9.27
00:04:23.4
00:00:55.6
00:00:03.1

71.

86
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 81.2
9.70
00:04:26.0
00:00:58.2
00:00:02.6

72.

121
Borkowski Michał
Słabowski Łukasz
Peugeot 206
TM4 81.0
9.82
00:04:26.7
00:00:58.9
00:00:00.7

73.

84
Nykiel Tomasz
Szymczak Katarzyna
Suzuki Swift
TM3 80.9
9.87
00:04:27.0
00:00:59.2
00:00:00.3

74.

91
Korzeniowska Agnieszka
Kowalczyk Łukasz
Honda Civic
TM3 78.3
11.37
00:04:36.0
00:01:08.2
00:00:09.0

75.

73
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 73.9
14.08
00:04:52.3
00:01:24.5
00:00:16.3

76.

99
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:07.7

77.

116
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

78.

96
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

79.

112
Celuch Marcin
Obrębalska Kinga
Fiat Cinquecento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

80.

109
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

81.

106
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

82.

95
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

83.

103
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

84.

100
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

85.

117
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

86.

97
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

87.

114
Zwatrzko Krzysztof
Kajdy Marek
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

88.

110
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

89.

107
Opławski Krzysztof
Trzeciak Lukasz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

90.

104
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

91.

101
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

92.

118
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

93.

98
Ciuksa Aleksander
Pieróg Łukasz
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

94.

115
Rałowicz Adrian
Henkel Mateusz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

95.

111
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

96.

108
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

97.

92
Olejniczak Maciej
Podgórecki Tomasz
Honda Civic
TM3 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

98.

105
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

99.

102
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

100.

119
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
31
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 103.9
0.0
00:03:27.8
0.0
0.0 

2

=
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 100.6
1.17
00:03:34.8
00:00:07.0
00:00:07.0

3

=
2
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 99.7
1.48
00:03:36.7
00:00:08.9
00:00:01.9

4

=
32
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 99.1
1.7
00:03:38.0
00:00:10.2
00:00:01.3

5

=
52
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 96.6
2.62
00:03:43.5
00:00:15.7
00:00:05.5

6

=
35
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 96.6
2.63
00:03:43.6
00:00:15.8
00:00:00.1

7

=
50
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 96.6
2.65
00:03:43.7
00:00:15.9
00:00:00.1

8

=
48
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 96.3
2.73
00:03:44.2
00:00:16.4
00:00:00.5

9

=
36
Pisz Paweł
Mroczkowski Radosław
Subaru Impreza
TM5 96.3
2.77
00:03:44.4
00:00:16.6
00:00:00.2

10

=
40
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 96.1
2.82
00:03:44.7
00:00:16.9
00:00:00.3

11

=
37
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 95.5
3.07
00:03:46.2
00:00:18.4
00:00:01.5

12

=
58
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 95.0
3.27
00:03:47.4
00:00:19.6
00:00:01.2

13

=
19
Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
PRO2 94.9
3.3
00:03:47.6
00:00:19.8
00:00:00.2

14

=
53
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 94.4
3.52
00:03:48.9
00:00:21.1
00:00:01.3

15

=
11
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 94.3
3.55
00:03:49.1
00:00:21.3
00:00:00.2

16

=
51
Piotrowski Rafał
Goździk Jacek
Renault Clio
TM4 93.6
3.82
00:03:50.7
00:00:22.9
00:00:01.6

17

=
70
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 92.3
4.35
00:03:53.9
00:00:26.1
00:00:03.2

18

=
87
Grudka Mariusz
Bal Marcin
Citroen C2
TM3 92.3
4.35
00:03:53.9
00:00:26.1
00:00:00.0

19

=
88
Drabent Robert
Mroszczyk Adrian
Citroen Saxo
TM3 92.3
4.37
00:03:54.0
00:00:26.2
00:00:00.1

20

=
17
Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Honda Civic
PRO2 92.1
4.47
00:03:54.6
00:00:26.8
00:00:00.6

21

=
42
Czerniawski Wojtek
Chrzanowski Adam
Subaru Impreza
TM5 92.0
4.5
00:03:54.8
00:00:27.0
00:00:00.2

22

=
20
Osowiecki Patryk
Piwoński Adam
Honda Civic
PRO2 92.0
4.52
00:03:54.9
00:00:27.1
00:00:00.1

23

=
7
Stańdo Krzysztof
Grzesik Krzysztof
Renault Clio
PRO2 91.5
4.72
00:03:56.1
00:00:28.3
00:00:01.2

24

=
71
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 91.3
4.82
00:03:56.7
00:00:28.9
00:00:00.6

25

=
76
Teter Bartek
Pawlik Damian
Citroen Saxo
TM3 91.0
4.93
00:03:57.4
00:00:29.6
00:00:00.7

26

=
54
Zywer Patryk
Siodła Bartek
Renault Clio
TM4 90.9
4.97
00:03:57.6
00:00:29.8
00:00:00.2

27

=
75
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 90.5
5.13
00:03:58.6
00:00:30.8
00:00:01.0

28

=
39
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 90.5
5.17
00:03:58.8
00:00:31.0
00:00:00.2

29

=
29
Załęcka Agnieszka
Sroka Adam
Honda Civiv
PRO1 90.3
5.25
00:03:59.3
00:00:31.5
00:00:00.5

30

=
57
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 90.0
5.37
00:04:00.0
00:00:32.2
00:00:00.7

31

=
79
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 89.6
5.53
00:04:01.0
00:00:33.2
00:00:01.0

32

=
68
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 89.6
5.55
00:04:01.1
00:00:33.3
00:00:00.1

33

=
47
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 89.3
5.67
00:04:01.8
00:00:34.0
00:00:00.7

34

=
66
Chorbiński Michał
Kufel Robert
Renault Clio
TM4 89.3
5.68
00:04:01.9
00:00:34.1
00:00:00.1

35

=
45
Czachowicz Przemek
Olszewski Oskar
Subaru Impreza
TM5 89.0
5.8
00:04:02.6
00:00:34.8
00:00:00.7

36

=
61
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 89.0
5.82
00:04:02.7
00:00:34.9
00:00:00.1

37

=
60
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM4 88.5
6.05
00:04:04.1
00:00:36.3
00:00:01.4

38

=
33
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 88.4
6.08
00:04:04.3
00:00:36.5
00:00:00.2

39

=
8
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 88.3
6.13
00:04:04.6
00:00:36.8
00:00:00.3

40

=
22
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 88.3
6.15
00:04:04.7
00:00:36.9
00:00:00.1

41

=
23
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
HONDA CIVIC
PRO1 88.2
6.2
00:04:05.0
00:00:37.2
00:00:00.3

42

=
21
Winnicki Kamil
Tichanowicz Oskar
Renault Clio
PRO2 88.0
6.28
00:04:05.5
00:00:37.7
00:00:00.5

43

=
72
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 87.8
6.37
00:04:06.0
00:00:38.2
00:00:00.5

44

=
82
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 87.7
6.4
00:04:06.2
00:00:38.4
00:00:00.2

45

=
10
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 87.7
6.4
00:04:06.2
00:00:38.4
00:00:00.0

46

=
41
Petkowicz Michał
Piekarska Aleksanrda
Subaru Impreza
TM5 87.7
6.43
00:04:06.4
00:00:38.6
00:00:00.2

47

=
25
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 87.6
6.45
00:04:06.5
00:00:38.7
00:00:00.1

48

=
24
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 87.6
6.45
00:04:06.5
00:00:38.7
00:00:00.0

49

=
30
Szczotka Pawel
Ferdek Pawel
Honda Civic
PRO1 87.5
6.52
00:04:06.9
00:00:39.1
00:00:00.4

50

=
64
Wyrzykowski Bartosz
Wysocki Jarosław
Bmw 318
TM4 87.4
6.55
00:04:07.1
00:00:39.3
00:00:00.2

51

=
38
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 87.3
6.62
00:04:07.5
00:00:39.7
00:00:00.4

52

=
15
Kubacki Artur
Kubacki Łukasz
Bmw E36
PRO2 87.1
6.72
00:04:08.1
00:00:40.3
00:00:00.6

53

=
26
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 87.0
6.73
00:04:08.2
00:00:40.4
00:00:00.1

54

=
27
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 86.7
6.87
00:04:09.0
00:00:41.2
00:00:00.8

55

=
14
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 86.4
7.02
00:04:09.9
00:00:42.1
00:00:00.9

56

=
94
Grochowski Andrzej
Rymsza Damian
Peugeot 106
TM3 86.1
7.2
00:04:11.0
00:00:43.2
00:00:01.1

57

=
83
Krystianik Szymon
Gładecki Piotr
Citroen Saxo
TM3 86.1
7.2
00:04:11.0
00:00:43.2
00:00:00.0

58

=
56
Antos Aleksander
Marczewski Michał
Peugeot 306
TM4 85.8
7.32
00:04:11.7
00:00:43.9
00:00:00.7

59

=
80
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 85.8
7.32
00:04:11.7
00:00:43.9
00:00:00.0

60

=
65
Podczaszy Lukasz
Jamróżkiewicz Adam
Opel Astra
TM4 85.6
7.43
00:04:12.4
00:00:44.6
00:00:00.7

61

=
67
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 84.3
8.07
00:04:16.2
00:00:48.4
00:00:03.8

62

=
12
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 84.0
8.23
00:04:17.2
00:00:49.4
00:00:01.0

63

=
93
Postawka Michał
Olszacki Mateusz
Honda Civic
TM3 83.8
8.35
00:04:17.9
00:00:50.1
00:00:00.7

64

=
77
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 83.6
8.45
00:04:18.5
00:00:50.7
00:00:00.6

65

=
63
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 83.3
8.58
00:04:19.3
00:00:51.5
00:00:00.8

66

=
62
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 83.3
8.58
00:04:19.3
00:00:51.5
00:00:00.0

67

=
90
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM3 83.1
8.7
00:04:20.0
00:00:52.2
00:00:00.7

68

=
43
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 83.0
8.75
00:04:20.3
00:00:52.5
00:00:00.3

69

=
28
Pławecki Tomasz
Kaim Paweł
Honda Civic
PRO1 82.0
9.27
00:04:23.4
00:00:55.6
00:00:03.1

70

=
86
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 81.2
9.7
00:04:26.0
00:00:58.2
00:00:02.6

71

=
121
Borkowski Michał
Słabowski Łukasz
Peugeot 206
TM4 81.0
9.82
00:04:26.7
00:00:58.9
00:00:00.7

72

=
84
Nykiel Tomasz
Szymczak Katarzyna
Suzuki Swift
TM3 80.9
9.87
00:04:27.0
00:00:59.2
00:00:00.3

73

=
91
Korzeniowska Agnieszka
Kowalczyk Łukasz
Honda Civic
TM3 78.3
11.37
00:04:36.0
00:01:08.2
00:00:09.0

74

=
89
Nowakowski Sławomir
Roszak Błażej
Honda Civic
TM3 75.5
13.03
00:04:46.0
00:30.0
00:01:18.2
00:00:10.0

75

=
73
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 73.9
14.08
00:04:52.3
00:01:24.5
00:00:06.3

76

=
99
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:07.7

77

=
116
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

78

=
106
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

79

=
97
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

80

=
114
Zwatrzko Krzysztof
Kajdy Marek
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

81

=
104
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

82

=
111
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

83

=
102
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

84

=
119
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

85

=
109
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

86

=
100
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

87

=
117
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

88

=
107
Opławski Krzysztof
Trzeciak Lukasz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

89

=
98
Ciuksa Aleksander
Pieróg Łukasz
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

90

=
115
Rałowicz Adrian
Henkel Mateusz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

91

=
92
Olejniczak Maciej
Podgórecki Tomasz
Honda Civic
TM3 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

92

=
105
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

93

=
96
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

94

=
112
Celuch Marcin
Obrębalska Kinga
Fiat Cinquecento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

95

=
95
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

96

=
103
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

97

=
110
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

98

=
101
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

99

=
118
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

100

=
108
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 72.0
15.37
00:05:00.0
00:01:32.2
00:00:00.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
89
30
Sławomir Nowakowski / Błażej Roszak
PKC 1
spoznienie na pkc
2019-08-25 11:50
17
10
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:18
28
20
Tomasz Pławecki / Paweł Kaim
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:28
35
20
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:42
38
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2
wczesniejszy wjazd na pkc
2019-08-25 11:47
52
60
Artur Długosz / Adam Janiszyn
PKC 2
wczesniejszy wjazd na pkc
2019-08-25 11:50
28
300
Tomasz Pławecki / Paweł Kaim
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:37
17
300
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:38
35
300
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:38
8
300
Piotr Czypionka / Radosław Górski
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:39
11
300
Michał Walkowski / Grzegorz Cyganik
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:39
90
30
Marcin Pieszak / Damian Domagała
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-08-25 13:27
105
100
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 3
spoznienie na pkc
2019-08-25 15:28
29
300
Agnieszka Załęcka / Adam Sroka
PKC 4
kara za mandat
2019-08-25 16:45
33
120
Mariusz Żurawek / Paulina Badziak-żurawek
PKC 4A
wczesniejszy wjazd w sterfę pkc
2019-08-25 15:32
56
40
Aleksander Antos / Michał Marczewski
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-08-25 15:44
115
70
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-08-25 16:33
41
10
Michał Petkowicz / Aleksanrda Piekarska
PKC 4B
spoznienie na pkc
2019-08-25 17:13
99
10
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
PKC 4B
spoznienie na pkc
2019-08-25 17:13
105
80
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 5
spoznienie na pkc
2019-08-25 19:07
108
20
Piotr Dyblik / Emilia Józwik
PKC 6
spoznienie na pkc
2019-08-25 18:19
31
40
Tomasz Jurkun / Piotr Sieliło
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-08-25 18:18

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
16
Marcin Pogorzelski / Łukasz Zapart
OS 1
urwana półoś
81
Roman Bortkiewicz / Mariusz Łopata
OS 1
wypadek
59
Michał Schmidt / Marcin Lentner
OS 1
wycofanie
69
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
OS 1
wycofanie
78
Krzysztof Grzędziński / Michał Maćkowski
OS 1
wycofanie