OS 3 - Rębiszów- 6.0 km - 13:26


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

32
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 103.4
0.00
00:03:28.8
0.0
0.0 

2.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 102.5
0.32
00:03:30.7
00:00:01.9
00:00:01.9

3.

31
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 101.8
0.57
00:03:32.2
00:00:03.4
00:00:01.5

4.

2
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 100.0
1.18
00:03:35.9
00:00:07.1
00:00:03.7

5.

35
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 99.7
1.30
00:03:36.6
00:00:07.8
00:00:00.7

6.

37
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 98.3
1.83
00:03:39.8
00:00:11.0
00:00:03.2

7.

56
Antos Aleksander
Marczewski Michał
Peugeot 306
TM4 97.1
2.27
00:03:42.4
00:00:13.6
00:00:02.6

8.

33
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 96.6
2.48
00:03:43.7
00:00:14.9
00:00:01.3

9.

50
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 96.4
2.53
00:03:44.0
00:00:15.2
00:00:00.3

10.

52
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 96.3
2.58
00:03:44.3
00:00:15.5
00:00:00.3

11.

53
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 95.9
2.73
00:03:45.2
00:00:16.4
00:00:00.9

12.

51
Piotrowski Rafał
Goździk Jacek
Renault Clio
TM4 95.7
2.82
00:03:45.7
00:00:16.9
00:00:00.5

13.

19
Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
PRO2 94.9
3.13
00:03:47.6
00:00:18.8
00:00:01.9

14.

11
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 94.7
3.22
00:03:48.1
00:00:19.3
00:00:00.5

15.

27
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 94.2
3.40
00:03:49.2
00:00:20.4
00:00:01.1

16.

42
Czerniawski Wojtek
Chrzanowski Adam
Subaru Impreza
TM5 94.2
3.42
00:03:49.3
00:00:20.5
00:00:00.1

17.

48
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 94.1
3.47
00:03:49.6
00:00:20.8
00:00:00.3

18.

70
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 93.8
3.58
00:03:50.3
00:00:21.5
00:00:00.7

19.

71
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 93.5
3.68
00:03:50.9
00:00:22.1
00:00:00.6

20.

72
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 93.2
3.83
00:03:51.8
00:00:23.0
00:00:00.9

21.

54
Zywer Patryk
Siodła Bartek
Renault Clio
TM4 93.1
3.87
00:03:52.0
00:00:23.2
00:00:00.2

22.

29
Załęcka Agnieszka
Sroka Adam
Honda Civiv
PRO1 93.0
3.90
00:03:52.2
00:00:23.4
00:00:00.2

23.

66
Chorbiński Michał
Kufel Robert
Renault Clio
TM4 92.7
4.05
00:03:53.1
00:00:24.3
00:00:00.9

24.

75
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 92.5
4.10
00:03:53.4
00:00:24.6
00:00:00.3

25.

77
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 92.4
4.15
00:03:53.7
00:00:24.9
00:00:00.3

26.

60
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM4 92.3
4.22
00:03:54.1
00:00:25.3
00:00:00.4

27.

57
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 92.3
4.22
00:03:54.1
00:00:25.3
00:00:00.0

28.

79
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 92.2
4.23
00:03:54.2
00:00:25.4
00:00:00.1

29.

68
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 92.2
4.25
00:03:54.3
00:00:25.5
00:00:00.1

30.

73
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 92.2
4.25
00:03:54.3
00:00:25.5
00:00:00.0

31.

87
Grudka Mariusz
Bal Marcin
Citroen C2
TM3 92.1
4.30
00:03:54.6
00:00:25.8
00:00:00.3

32.

88
Drabent Robert
Mroszczyk Adrian
Citroen Saxo
TM3 91.9
4.38
00:03:55.1
00:00:26.3
00:00:00.5

33.

61
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 91.6
4.50
00:03:55.8
00:00:27.0
00:00:00.7

34.

39
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 91.4
4.58
00:03:56.3
00:00:27.5
00:00:00.5

35.

15
Kubacki Artur
Kubacki Łukasz
Bmw E36
PRO2 91.3
4.63
00:03:56.6
00:00:27.8
00:00:00.3

36.

22
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 91.3
4.65
00:03:56.7
00:00:27.9
00:00:00.1

37.

30
Szczotka Pawel
Ferdek Pawel
Honda Civic
PRO1 91.3
4.65
00:03:56.7
00:00:27.9
00:00:00.0

38.

20
Osowiecki Patryk
Piwoński Adam
Honda Civic
PRO2 91.3
4.65
00:03:56.7
00:00:27.9
00:00:00.0

39.

24
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 90.0
5.22
00:04:00.1
00:00:31.3
00:00:03.4

40.

8
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 89.8
5.28
00:04:00.5
00:00:31.7
00:00:00.4

41.

41
Petkowicz Michał
Piekarska Aleksanrda
Subaru Impreza
TM5 89.6
5.38
00:04:01.1
00:00:32.3
00:00:00.6

42.

10
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 89.5
5.42
00:04:01.3
00:00:32.5
00:00:00.2

43.

23
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
HONDA CIVIC
PRO1 89.0
5.67
00:04:02.8
00:00:34.0
00:00:01.5

44.

100
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 88.7
5.77
00:04:03.4
00:00:34.6
00:00:00.6

45.

58
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 88.6
5.82
00:04:03.7
00:00:34.9
00:00:00.3

46.

21
Winnicki Kamil
Tichanowicz Oskar
Renault Clio
PRO2 88.6
5.85
00:04:03.9
00:00:35.1
00:00:00.2

47.

64
Wyrzykowski Bartosz
Wysocki Jarosław
Bmw 318
TM4 88.5
5.88
00:04:04.1
00:00:35.3
00:00:00.2

48.

43
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 88.5
5.90
00:04:04.2
00:00:35.4
00:00:00.1

49.

25
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 88.3
5.95
00:04:04.5
00:00:35.7
00:00:00.3

50.

67
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 88.2
6.03
00:04:05.0
00:00:36.2
00:00:00.5

51.

80
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 87.6
6.28
00:04:06.5
00:00:37.7
00:00:01.5

52.

14
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 87.5
6.33
00:04:06.8
00:00:38.0
00:00:00.3

53.

82
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 87.4
6.38
00:04:07.1
00:00:38.3
00:00:00.3

54.

38
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 87.2
6.48
00:04:07.7
00:00:38.9
00:00:00.6

55.

99
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 87.0
6.60
00:04:08.4
00:00:39.6
00:00:00.7

56.

94
Grochowski Andrzej
Rymsza Damian
Peugeot 106
TM3 86.9
6.62
00:04:08.5
00:00:39.7
00:00:00.1

57.

26
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 86.8
6.67
00:04:08.8
00:00:40.0
00:00:00.3

58.

101
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 86.8
6.68
00:04:08.9
00:00:40.1
00:00:00.1

59.

121
Borkowski Michał
Słabowski Łukasz
Peugeot 206
TM4 86.5
6.80
00:04:09.6
00:00:40.8
00:00:00.7

60.

45
Czachowicz Przemek
Olszewski Oskar
Subaru Impreza
TM5 86.4
6.85
00:04:09.9
00:00:41.1
00:00:00.3

61.

28
Pławecki Tomasz
Kaim Paweł
Honda Civic
PRO1 86.4
6.87
00:04:10.0
00:00:41.2
00:00:00.1

62.

102
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 86.3
6.92
00:04:10.3
00:00:41.5
00:00:00.3

63.

62
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 86.2
6.95
00:04:10.5
00:00:41.7
00:00:00.2

64.

105
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 85.2
7.43
00:04:13.4
00:00:44.6
00:00:02.9

65.

116
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 84.8
7.65
00:04:14.7
00:00:45.9
00:00:01.3

66.

115
Rałowicz Adrian
Henkel Mateusz
Fiat Seicento
TM2 84.5
7.82
00:04:15.7
00:00:46.9
00:00:01.0

67.

83
Krystianik Szymon
Gładecki Piotr
Citroen Saxo
TM3 84.4
7.87
00:04:16.0
00:00:47.2
00:00:00.3

68.

65
Podczaszy Lukasz
Jamróżkiewicz Adam
Opel Astra
TM4 84.2
7.97
00:04:16.6
00:00:47.8
00:00:00.6

69.

95
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 84.1
8.00
00:04:16.8
00:00:48.0
00:00:00.2

70.

109
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 83.8
8.15
00:04:17.7
00:00:48.9
00:00:00.9

71.

93
Postawka Michał
Olszacki Mateusz
Honda Civic
TM3 83.7
8.20
00:04:18.0
00:00:49.2
00:00:00.3

72.

104
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 83.6
8.25
00:04:18.3
00:00:49.5
00:00:00.3

73.

110
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 83.5
8.33
00:04:18.8
00:00:50.0
00:00:00.5

74.

96
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 83.3
8.40
00:04:19.2
00:00:50.4
00:00:00.4

75.

89
Nowakowski Sławomir
Roszak Błażej
Honda Civic
TM3 83.3
8.40
00:04:19.2
00:00:50.4
00:00:00.0

76.

107
Opławski Krzysztof
Trzeciak Lukasz
Fiat Seicento
TM2 83.1
8.53
00:04:20.0
00:00:51.2
00:00:00.8

77.

12
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 83.0
8.57
00:04:20.2
00:00:51.4
00:00:00.2

78.

90
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM3 82.9
8.63
00:04:20.6
00:00:51.8
00:00:00.4

79.

86
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 82.8
8.70
00:04:21.0
00:00:52.2
00:00:00.4

80.

106
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 82.7
8.73
00:04:21.2
00:00:52.4
00:00:00.2

81.

114
Zwatrzko Krzysztof
Kajdy Marek
Fiat Seicento
TM2 82.7
8.73
00:04:21.2
00:00:52.4
00:00:00.0

82.

98
Ciuksa Aleksander
Pieróg Łukasz
Citroen C2
C2CUP 82.5
8.83
00:04:21.8
00:00:53.0
00:00:00.6

83.

119
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 80.2
10.08
00:04:29.3
00:01:00.5
00:00:07.5

84.

84
Nykiel Tomasz
Szymczak Katarzyna
Suzuki Swift
TM3 79.2
10.63
00:04:32.6
00:01:03.8
00:00:03.3

85.

117
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 78.9
10.80
00:04:33.6
00:01:04.8
00:00:01.0

86.

91
Korzeniowska Agnieszka
Kowalczyk Łukasz
Honda Civic
TM3 78.7
10.97
00:04:34.6
00:01:05.8
00:00:01.0

87.

108
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 78.5
11.08
00:04:35.3
00:01:06.5
00:00:00.7

88.

97
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 78.4
11.13
00:04:35.6
00:01:06.8
00:00:00.3

89.

112
Celuch Marcin
Obrębalska Kinga
Fiat Cinquecento
TM2 77.8
11.45
00:04:37.5
00:01:08.7
00:00:01.9

90.

118
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 77.2
11.83
00:04:39.8
00:01:11.0
00:00:02.3

91.

111
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM2 76.1
12.52
00:04:43.9
00:01:15.1
00:00:04.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
31
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 95.0
0.0
00:10:32.9
0.0
0.0 

2

  =
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 93.7
0.5
00:10:41.3
00:00:08.4
00:00:08.4

3

  =
32
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 93.3
0.67
00:10:44.1
00:00:11.2
00:00:02.8

4

  =
2
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 92.2
1.14
00:10:51.9
00:00:19.0
00:00:07.8

5

  =
37
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 90.5
1.86
00:11:04.0
00:00:31.1
00:00:12.1

6

  =
50
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 89.5
2.32
00:11:11.7
00:00:38.8
00:00:07.7

7

  =
53
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 88.1
2.96
00:11:22.3
00:00:49.4
00:00:10.6

8

2
51
Piotrowski Rafał
Goździk Jacek
Renault Clio
TM4 87.8
3.12
00:11:25.0
00:00:52.1
00:00:02.7

9

1
19
Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
PRO2 87.5
3.22
00:11:26.7
00:00:53.8
00:00:01.7

10

1
48
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 87.3
3.35
00:11:28.8
00:00:55.9
00:00:02.1

11

6
33
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 86.8
3.57
00:11:32.6
00:00:59.7
00:00:03.8

12

3
42
Czerniawski Wojtek
Chrzanowski Adam
Subaru Impreza
TM5 86.5
3.74
00:11:35.3
00:01:02.4
00:00:02.7

13

3
70
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 86.2
3.86
00:11:37.3
00:01:04.4
00:00:02.0

14

  =
88
Drabent Robert
Mroszczyk Adrian
Citroen Saxo
TM3 85.8
4.08
00:11:41.0
00:01:08.1
00:00:03.7

15

4
54
Zywer Patryk
Siodła Bartek
Renault Clio
TM4 85.6
4.14
00:11:42.0
00:01:09.1
00:00:01.0

16

4
71
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 85.6
4.14
00:11:42.1
00:01:09.2
00:00:00.1

17

11
56
Antos Aleksander
Marczewski Michał
Peugeot 306
TM4 85.5
4.22
00:11:43.3
00:01:10.4
00:00:01.2

18

7
27
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 85.1
4.4
00:11:46.4
00:01:13.5
00:00:03.1

19

4
75
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 84.9
4.53
00:11:48.5
00:01:15.6
00:00:02.1

20

1
20
Osowiecki Patryk
Piwoński Adam
Honda Civic
PRO2 84.8
4.55
00:11:48.9
00:01:16.0
00:00:00.4

21

8
58
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 84.8
4.56
00:11:49.0
00:01:16.1
00:00:00.1

22

  =
57
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 84.8
4.56
00:11:49.0
00:01:16.1
00:00:00.0

23

1
79
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 84.6
4.66
00:11:50.8
00:01:17.9
00:00:01.8

24

2
29
Załęcka Agnieszka
Sroka Adam
Honda Civiv
PRO1 84.4
4.77
00:11:52.5
00:01:19.6
00:00:01.7

25

2
68
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.1
4.9
00:11:54.8
00:01:21.9
00:00:02.3

26

3
60
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM4 83.9
5.03
00:11:56.9
00:01:24.0
00:00:02.1

27

3
72
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 83.8
5.04
00:11:57.0
00:01:24.1
00:00:00.1

28

3
61
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 83.2
5.38
00:12:02.8
00:01:29.9
00:00:05.8

29

3
15
Kubacki Artur
Kubacki Łukasz
Bmw E36
PRO2 83.0
5.47
00:12:04.2
00:01:31.3
00:00:01.4

30

5
24
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 82.5
5.75
00:12:09.0
00:01:36.1
00:00:04.8

31

7
22
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 82.4
5.77
00:12:09.3
00:01:36.4
00:00:00.3

32

11
66
Chorbiński Michał
Kufel Robert
Renault Clio
TM4 82.3
5.86
00:12:10.8
00:01:37.9
00:00:01.5

33

  =
64
Wyrzykowski Bartosz
Wysocki Jarosław
Bmw 318
TM4 82.1
5.95
00:12:12.2
00:01:39.3
00:00:01.4

34

2
21
Winnicki Kamil
Tichanowicz Oskar
Renault Clio
PRO2 82.0
5.98
00:12:12.8
00:01:39.9
00:00:00.6

35

11
39
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 81.8
6.13
00:12:15.2
00:01:42.3
00:00:02.4

36

1
25
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 81.8
6.14
00:12:15.4
00:01:42.5
00:00:00.2

37

3
82
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 81.7
6.17
00:12:16.0
00:01:43.1
00:00:00.6

38

15
52
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 81.7
6.17
00:12:16.0
01:00.0
00:01:43.1
00:00:00.0

39

2
10
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 81.5
6.29
00:12:18.0
00:01:45.1
00:00:02.0

40

5
41
Petkowicz Michał
Piekarska Aleksanrda
Subaru Impreza
TM5 81.3
6.38
00:12:19.4
00:01:46.5
00:00:01.4

41

7
30
Szczotka Pawel
Ferdek Pawel
Honda Civic
PRO1 81.2
6.44
00:12:20.4
00:01:47.5
00:00:01.0

42

2
14
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 81.1
6.5
00:12:21.4
00:01:48.5
00:00:01.0

43

4
94
Grochowski Andrzej
Rymsza Damian
Peugeot 106
TM3 81.1
6.51
00:12:21.6
00:01:48.7
00:00:00.2

44

  =
80
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 80.8
6.68
00:12:24.4
00:01:51.5
00:00:02.8

45

3
26
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 80.6
6.75
00:12:25.7
00:01:52.8
00:00:01.3

46

3
23
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
HONDA CIVIC
PRO1 80.3
6.92
00:12:28.4
00:01:55.5
00:00:02.7

47

3
43
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 80.1
7.07
00:12:31.0
00:01:58.1
00:00:02.6

48

1
83
Krystianik Szymon
Gładecki Piotr
Citroen Saxo
TM3 79.3
7.53
00:12:38.6
00:02:05.7
00:00:07.6

49

6
67
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 79.2
7.54
00:12:38.9
00:02:06.0
00:00:00.3

50

9
77
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 79.1
7.64
00:12:40.5
00:02:07.6
00:00:01.6

51

9
73
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 78.9
7.73
00:12:42.0
00:02:09.1
00:00:01.5

52

2
62
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 78.9
7.75
00:12:42.3
00:02:09.4
00:00:00.3

53

3
45
Czachowicz Przemek
Olszewski Oskar
Subaru Impreza
TM5 78.6
7.9
00:12:44.8
00:02:11.9
00:00:02.5

54

3
65
Podczaszy Lukasz
Jamróżkiewicz Adam
Opel Astra
TM4 78.6
7.91
00:12:45.0
00:02:12.1
00:00:00.2

55

3
93
Postawka Michał
Olszacki Mateusz
Honda Civic
TM3 78.1
8.17
00:12:49.4
00:02:16.5
00:00:04.4

56

2
121
Borkowski Michał
Słabowski Łukasz
Peugeot 206
TM4 77.7
8.43
00:12:53.6
00:02:20.7
00:00:04.2

57

  =
12
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 77.5
8.57
00:12:56.1
00:02:23.2
00:00:02.5

58

6
100
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 76.5
9.16
00:13:05.9
00:02:33.0
00:00:09.8

59

3
86
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 75.9
9.56
00:13:12.6
00:02:39.7
00:00:06.7

60

19
87
Grudka Mariusz
Bal Marcin
Citroen C2
TM3 75.5
9.8
00:13:16.5
00:02:43.6
00:00:03.9

61

7
101
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 75.2
9.96
00:13:19.3
00:02:46.4
00:00:02.8

62

4
102
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 75.2
9.96
00:13:19.3
00:02:46.4
00:00:00.0

63

9
99
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 74.9
10.15
00:13:22.4
00:02:49.5
00:00:03.1

64

1
84
Nykiel Tomasz
Szymczak Katarzyna
Suzuki Swift
TM3 74.5
10.44
00:13:27.2
00:02:54.3
00:00:04.8

65

2
96
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 74.4
10.51
00:13:28.5
00:02:55.6
00:00:01.3

66

3
89
Nowakowski Sławomir
Roszak Błażej
Honda Civic
TM3 74.2
10.59
00:13:29.7
00:30.0
00:02:56.8
00:00:01.2

67

4
109
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 74.2
10.65
00:13:30.7
00:02:57.8
00:00:01.0

68

7
116
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 74.0
10.74
00:13:32.3
00:02:59.4
00:00:01.6

69

4
110
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 73.9
10.78
00:13:33.0
00:03:00.1
00:00:00.7

70

4
114
Zwatrzko Krzysztof
Kajdy Marek
Fiat Seicento
TM2 73.7
10.97
00:13:36.1
00:03:03.2
00:00:03.1

71

9
115
Rałowicz Adrian
Henkel Mateusz
Fiat Seicento
TM2 73.5
11.08
00:13:37.9
00:03:05.0
00:00:01.8

72

6
95
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 73.5
11.08
00:13:38.0
00:03:05.1
00:00:00.1

73

12
90
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM3 73.2
11.25
00:13:40.8
00:30.0
00:03:07.9
00:00:02.8

74

2
107
Opławski Krzysztof
Trzeciak Lukasz
Fiat Seicento
TM2 73.2
11.25
00:13:40.8
00:03:07.9
00:00:00.0

75

10
38
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 73.2
11.29
00:13:41.5
01:00.0
00:03:08.6
00:00:00.7

76

6
104
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 73.1
11.35
00:13:42.5
00:03:09.6
00:00:01.0

77

7
91
Korzeniowska Agnieszka
Kowalczyk Łukasz
Honda Civic
TM3 72.8
11.54
00:13:45.6
00:03:12.7
00:00:03.1

78

1
119
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 72.4
11.82
00:13:50.3
00:03:17.4
00:00:04.7

79

5
98
Ciuksa Aleksander
Pieróg Łukasz
Citroen C2
C2CUP 72.2
11.99
00:13:53.1
00:03:20.2
00:00:02.8

80

1
117
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 71.8
12.26
00:13:57.7
00:03:24.8
00:00:04.6

81

8
106
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 71.7
12.28
00:13:58.0
00:03:25.1
00:00:00.3

82

1
118
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 70.8
12.96
00:14:09.4
00:03:36.5
00:00:11.4

83

3
97
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 70.7
13.01
00:14:10.1
00:03:37.2
00:00:00.7

84

3
108
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 70.7
13.03
00:14:10.5
00:03:37.6
00:00:00.4

85

3
112
Celuch Marcin
Obrębalska Kinga
Fiat Cinquecento
TM2 70.4
13.25
00:14:14.1
00:03:41.2
00:00:03.6

86

4
111
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM2 69.2
14.1
00:14:28.4
00:03:55.5
00:00:14.3

87

22
105
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 66.7
16.08
00:15:01.5
01:40.0
00:04:28.6
00:00:33.1

88

3
35
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 61.5
20.68
00:16:18.2
05:20.0
00:05:45.3
00:01:16.7

89

3
11
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 60.4
21.66
00:16:34.7
05:00.0
00:06:01.8
00:00:16.5

90

3
8
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 58.3
23.84
00:17:11.0
05:00.0
00:06:38.1
00:00:36.3

91

4
28
Pławecki Tomasz
Kaim Paweł
Honda Civic
PRO1 55.1
27.41
00:18:10.6
05:20.0
00:07:37.7
00:00:59.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
89
30
Sławomir Nowakowski / Błażej Roszak
PKC 1
spoznienie na pkc
2019-08-25 11:50
17
10
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:18
28
20
Tomasz Pławecki / Paweł Kaim
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:28
35
20
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:42
38
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2
wczesniejszy wjazd na pkc
2019-08-25 11:47
52
60
Artur Długosz / Adam Janiszyn
PKC 2
wczesniejszy wjazd na pkc
2019-08-25 11:50
28
300
Tomasz Pławecki / Paweł Kaim
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:37
17
300
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:38
35
300
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:38
8
300
Piotr Czypionka / Radosław Górski
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:39
11
300
Michał Walkowski / Grzegorz Cyganik
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:39
90
30
Marcin Pieszak / Damian Domagała
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-08-25 13:27
105
100
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 3
spoznienie na pkc
2019-08-25 15:28
29
300
Agnieszka Załęcka / Adam Sroka
PKC 4
kara za mandat
2019-08-25 16:45
33
120
Mariusz Żurawek / Paulina Badziak-żurawek
PKC 4A
wczesniejszy wjazd w sterfę pkc
2019-08-25 15:32
56
40
Aleksander Antos / Michał Marczewski
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-08-25 15:44
115
70
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-08-25 16:33
41
10
Michał Petkowicz / Aleksanrda Piekarska
PKC 4B
spoznienie na pkc
2019-08-25 17:13
99
10
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
PKC 4B
spoznienie na pkc
2019-08-25 17:13
105
80
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 5
spoznienie na pkc
2019-08-25 19:07
108
20
Piotr Dyblik / Emilia Józwik
PKC 6
spoznienie na pkc
2019-08-25 18:19
31
40
Tomasz Jurkun / Piotr Sieliło
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-08-25 18:18

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
16
Marcin Pogorzelski / Łukasz Zapart
OS 1
urwana półoś
81
Roman Bortkiewicz / Mariusz Łopata
OS 1
wypadek
59
Michał Schmidt / Marcin Lentner
OS 1
wycofanie
69
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
OS 1
wycofanie
78
Krzysztof Grzędziński / Michał Maćkowski
OS 1
wycofanie
7
Krzysztof Stańdo / Krzysztof Grzesik
OS 2
wycofanie
63
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
OS 2
wypadek
36
Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski
OS 2
wypadek
92
Maciej Olejniczak / Tomasz Podgórecki
OS 2
wypadek
103
Paweł Winiarski / Daria Winiarska
OS 2
wypadek
17
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2A
wycofanie po odcinku
40
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
PKC 2A
wycofanie po odcinku
47
Sebastian Rider / Marcin Dziadosz
PKC 3
wycofanie - awaria skrzyni biegów
76
Bartek Teter / Damian Pawlik
OS 3
Wypadek*