OS 6 - Lubomierz- 4.7 km - 16:52


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

32
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 80.4
0.00
00:03:30.5
0.0
0.0 

2.

37
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 78.7
0.96
00:03:35.0
00:00:04.5
00:00:04.5

3.

35
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 77.7
1.55
00:03:37.8
00:00:07.3
00:00:02.8

4.

33
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 77.3
1.77
00:03:38.8
00:00:08.3
00:00:01.0

5.

42
Czerniawski Wojtek
Chrzanowski Adam
Subaru Impreza
TM5 73.4
4.26
00:03:50.5
00:00:20.0
00:00:11.7

6.

43
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 71.7
5.43
00:03:56.0
00:00:25.5
00:00:05.5

7.

45
Czachowicz Przemek
Olszewski Oskar
Subaru Impreza
TM5 70.9
5.96
00:03:58.5
00:00:28.0
00:00:02.5

8.

39
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 70.8
6.04
00:03:58.9
00:00:28.4
00:00:00.4

9.

41
Petkowicz Michał
Piekarska Aleksanrda
Subaru Impreza
TM5 70.6
6.19
00:03:59.6
00:00:29.1
00:00:00.7

10.

31
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 11.3
274.30
00:24:59.7
00:21:29.2
00:21:00.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
32
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 90.5
0.0
00:21:16.4
0.0
0.0 

2

1
37
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 87.9
1.2
00:21:54.8
00:00:38.4
00:00:38.4

3

1
42
Czerniawski Wojtek
Chrzanowski Adam
Subaru Impreza
TM5 83.6
3.29
00:23:02.0
00:01:45.6
00:01:07.2

4

1
39
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 79.9
5.29
00:24:06.2
00:02:49.8
00:01:04.2

5

1
41
Petkowicz Michał
Piekarska Aleksanrda
Subaru Impreza
TM5 78.5
6.07
00:24:31.4
00:10.0
00:03:15.0
00:00:25.2

6

1
43
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 78.5
6.08
00:24:31.7
00:03:15.3
00:00:00.3

7

2
33
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 78.4
6.17
00:24:34.5
02:00.0
00:03:18.1
00:00:02.8

8

  =
45
Czachowicz Przemek
Olszewski Oskar
Subaru Impreza
TM5 78.3
6.22
00:24:36.0
00:03:19.6
00:00:01.5

9

2
35
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 70.8
11.06
00:27:11.4
05:20.0
00:05:55.0
00:02:35.4

10

9
31
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 45.4
39.6
00:42:27.4
00:21:11.0
00:15:16.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
89
30
Sławomir Nowakowski / Błażej Roszak
PKC 1
spoznienie na pkc
2019-08-25 11:50
17
10
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:18
28
20
Tomasz Pławecki / Paweł Kaim
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:28
35
20
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:42
38
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2
wczesniejszy wjazd na pkc
2019-08-25 11:47
52
60
Artur Długosz / Adam Janiszyn
PKC 2
wczesniejszy wjazd na pkc
2019-08-25 11:50
28
300
Tomasz Pławecki / Paweł Kaim
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:37
17
300
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:38
35
300
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:38
8
300
Piotr Czypionka / Radosław Górski
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:39
11
300
Michał Walkowski / Grzegorz Cyganik
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:39
90
30
Marcin Pieszak / Damian Domagała
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-08-25 13:27
105
100
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 3
spoznienie na pkc
2019-08-25 15:28
29
300
Agnieszka Załęcka / Adam Sroka
PKC 4
kara za mandat
2019-08-25 16:45
33
120
Mariusz Żurawek / Paulina Badziak-żurawek
PKC 4A
wczesniejszy wjazd w sterfę pkc
2019-08-25 15:32
56
40
Aleksander Antos / Michał Marczewski
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-08-25 15:44
115
70
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-08-25 16:33
41
10
Michał Petkowicz / Aleksanrda Piekarska
PKC 4B
spoznienie na pkc
2019-08-25 17:13
99
10
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
PKC 4B
spoznienie na pkc
2019-08-25 17:13
105
80
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 5
spoznienie na pkc
2019-08-25 19:07
108
20
Piotr Dyblik / Emilia Józwik
PKC 6
spoznienie na pkc
2019-08-25 18:19
31
40
Tomasz Jurkun / Piotr Sieliło
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-08-25 18:18

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
16
Marcin Pogorzelski / Łukasz Zapart
OS 1
urwana półoś
81
Roman Bortkiewicz / Mariusz Łopata
OS 1
wypadek
59
Michał Schmidt / Marcin Lentner
OS 1
wycofanie
69
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
OS 1
wycofanie
78
Krzysztof Grzędziński / Michał Maćkowski
OS 1
wycofanie
7
Krzysztof Stańdo / Krzysztof Grzesik
OS 2
wycofanie
63
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
OS 2
wypadek
36
Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski
OS 2
wypadek
92
Maciej Olejniczak / Tomasz Podgórecki
OS 2
wypadek
103
Paweł Winiarski / Daria Winiarska
OS 2
wypadek
17
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2A
wycofanie po odcinku
40
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
PKC 2A
wycofanie po odcinku
47
Sebastian Rider / Marcin Dziadosz
PKC 3
wycofanie - awaria skrzyni biegów
76
Bartek Teter / Damian Pawlik
OS 3
Wypadek*
53
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
OS 4
poza trasą
73
Grzegorz Hryciuk / Sebastian Trzaska
OS 4
awaria
61
Tomasz Zatylny / Marta Glądała
PKC 4B
wycofanie
115
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
PKC 4B
wycofanie
79
Jakub Baran / Aleksander Baran
OS 5
wycofanie
107
Krzysztof Opławski / Lukasz Trzeciak
OS 5
wypadek*
38
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 6
wycofanie