OS 1 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 10:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 93.8
0.00
00:03:50.3
0.0
0.0 

2.

22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 93.3
0.20
00:03:51.5
00:00:01.2
00:00:01.2

3.

20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.8
0.42
00:03:52.8
00:00:02.5
00:00:01.3

4.

28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.4
1.00
00:03:56.3
00:00:06.0
00:00:03.5

5.

21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 90.6
1.37
00:03:58.5
00:00:08.2
00:00:02.2

6.

41
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 87.8
2.63
00:04:06.1
00:00:15.8
00:00:07.6

7.

19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 87.1
2.93
00:04:07.9
00:00:17.6
00:00:01.8

8.

36
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 87.1
2.97
00:04:08.1
00:00:17.8
00:00:00.2

9.

34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 86.6
3.18
00:04:09.4
00:00:19.1
00:00:01.3

10.

4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 86.4
3.28
00:04:10.0
00:00:19.7
00:00:00.6

11.

42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.3
3.32
00:04:10.2
00:00:19.9
00:00:00.2

12.

32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 85.6
3.68
00:04:12.4
00:00:22.1
00:00:02.2

13.

50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 85.4
3.77
00:04:12.9
00:00:22.6
00:00:00.5

14.

51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.6
4.17
00:04:15.3
00:00:25.0
00:00:02.4

15.

39
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 84.4
4.25
00:04:15.8
00:00:25.5
00:00:00.5

16.

100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 84.4
4.27
00:04:15.9
00:00:25.6
00:00:00.1

17.

23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 84.2
4.37
00:04:16.5
00:00:26.2
00:00:00.6

18.

54
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 83.9
4.55
00:04:17.6
00:00:27.3
00:00:01.1

19.

53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 83.8
4.57
00:04:17.7
00:00:27.4
00:00:00.1

20.

7
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 83.6
4.67
00:04:18.3
00:00:28.0
00:00:00.6

21.

40
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 83.5
4.75
00:04:18.8
00:00:28.5
00:00:00.5

22.

25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 83.3
4.85
00:04:19.4
00:00:29.1
00:00:00.6

23.

43
Lachtera Łukasz
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 82.7
5.15
00:04:21.2
00:00:30.9
00:00:01.8

24.

10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.6
5.18
00:04:21.4
00:00:31.1
00:00:00.2

25.

60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 82.4
5.28
00:04:22.0
00:00:31.7
00:00:00.6

26.

24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 82.3
5.35
00:04:22.4
00:00:32.1
00:00:00.4

27.

70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 82.3
5.38
00:04:22.6
00:00:32.3
00:00:00.2

28.

52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 82.1
5.48
00:04:23.2
00:00:32.9
00:00:00.6

29.

58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 81.7
5.67
00:04:24.3
00:00:34.0
00:00:01.1

30.

72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 81.5
5.78
00:04:25.0
00:00:34.7
00:00:00.7

31.

9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 81.5
5.78
00:04:25.0
00:00:34.7
00:00:00.0

32.

27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.4
5.82
00:04:25.2
00:00:34.9
00:00:00.2

33.

57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 81.3
5.88
00:04:25.6
00:00:35.3
00:00:00.4

34.

76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 81.3
5.88
00:04:25.6
00:00:35.3
00:00:00.0

35.

11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 81.1
5.98
00:04:26.2
00:00:35.9
00:00:00.6

36.

78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.0
6.07
00:04:26.7
00:00:36.4
00:00:00.5

37.

101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 80.7
6.22
00:04:27.6
00:00:37.3
00:00:00.9

38.

81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 80.7
6.23
00:04:27.7
00:00:37.4
00:00:00.1

39.

14
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 80.4
6.37
00:04:28.5
00:00:38.2
00:00:00.8

40.

5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 80.3
6.45
00:04:29.0
00:00:38.7
00:00:00.5

41.

26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 79.9
6.65
00:04:30.2
00:00:39.9
00:00:01.2

42.

30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 79.7
6.78
00:04:31.0
00:00:40.7
00:00:00.8

43.

98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 79.5
6.88
00:04:31.6
00:00:41.3
00:00:00.6

44.

17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 79.2
7.08
00:04:32.8
00:00:42.5
00:00:01.2

45.

16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 78.8
7.28
00:04:34.0
00:00:43.7
00:00:01.2

46.

18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 78.8
7.30
00:04:34.1
00:00:43.8
00:00:00.1

47.

75
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 78.4
7.55
00:04:35.6
00:00:45.3
00:00:01.5

48.

68
Bojanowicz Tomasz
Pogorzelski Marcin
Citroen C2
TM3 78.3
7.57
00:04:35.7
00:00:45.4
00:00:00.1

49.

8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 78.1
7.70
00:04:36.5
00:00:46.2
00:00:00.8

50.

77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 78.0
7.75
00:04:36.8
00:00:46.5
00:00:00.3

51.

82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 77.4
8.13
00:04:39.1
00:00:48.8
00:00:02.3

52.

79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 77.4
8.15
00:04:39.2
00:00:48.9
00:00:00.1

53.

83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 77.1
8.32
00:04:40.2
00:00:49.9
00:00:01.0

54.

46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.1
8.33
00:04:40.3
00:00:50.0
00:00:00.1

55.

71
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 77.0
8.38
00:04:40.6
00:00:50.3
00:00:00.3

56.

29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 76.7
8.57
00:04:41.7
00:00:51.4
00:00:01.1

57.

6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 76.6
8.63
00:04:42.1
00:00:51.8
00:00:00.4

58.

99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 76.3
8.78
00:04:43.0
00:00:52.7
00:00:00.9

59.

85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 76.0
8.97
00:04:44.1
00:00:53.8
00:00:01.1

60.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 76.0
8.98
00:04:44.2
00:00:53.9
00:00:00.1

61.

74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 75.7
9.15
00:04:45.2
00:00:54.9
00:00:01.0

62.

66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 75.7
9.17
00:04:45.3
00:00:55.0
00:00:00.1

63.

84
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 75.7
9.20
00:04:45.5
00:00:55.2
00:00:00.2

64.

90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 75.6
9.22
00:04:45.6
00:00:55.3
00:00:00.1

65.

63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 75.4
9.38
00:04:46.6
00:00:56.3
00:00:01.0

66.

47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.4
9.38
00:04:46.6
00:00:56.3
00:00:00.0

67.

88
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 75.1
9.53
00:04:47.5
00:00:57.2
00:00:00.9

68.

80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 74.9
9.70
00:04:48.5
00:00:58.2
00:00:01.0

69.

45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 78.7
9.83
00:04:49.3
00:15.0
00:00:59.0
00:00:00.8

70.

86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 74.5
9.97
00:04:50.1
00:00:59.8
00:00:15.8

71.

69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 74.0
10.23
00:04:51.7
00:01:01.4
00:00:01.6

72.

87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 74.0
10.27
00:04:51.9
00:01:01.6
00:00:00.2

73.

56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 73.6
10.53
00:04:53.5
00:01:03.2
00:00:01.6

74.

59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 72.7
11.15
00:04:57.2
00:01:06.9
00:00:03.7

75.

73
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 72.2
11.45
00:04:59.0
00:01:08.7
00:00:01.8

76.

95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 72.0
11.62
00:05:00.0
00:01:09.7
00:00:01.0

77.

96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 72.0
11.62
00:05:00.0
00:01:09.7
00:00:00.0

78.

97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 72.0
11.62
00:05:00.0
00:01:09.7
00:00:00.0

79.

67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 72.0
11.63
00:05:00.1
00:01:09.8
00:00:00.1

80.

49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 71.9
11.72
00:05:00.6
00:01:10.3
00:00:00.5

81.

15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 71.3
12.08
00:05:02.8
00:01:12.5
00:00:02.2

82.

89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 71.3
12.10
00:05:02.9
00:01:12.6
00:00:00.1

83.

55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM3 38.7
54.57
00:09:17.7
00:05:27.4
00:04:14.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 93.8
0.0
00:03:50.3
0.0
0.0 

2

=
22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 93.3
0.2
00:03:51.5
00:00:01.2
00:00:01.2

3

=
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.8
0.42
00:03:52.8
00:00:02.5
00:00:01.3

4

=
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.4
1.0
00:03:56.3
00:00:06.0
00:00:03.5

5

=
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 90.6
1.37
00:03:58.5
00:00:08.2
00:00:02.2

6

=
41
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 87.8
2.63
00:04:06.1
00:00:15.8
00:00:07.6

7

=
19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 87.1
2.93
00:04:07.9
00:00:17.6
00:00:01.8

8

=
36
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 87.1
2.97
00:04:08.1
00:00:17.8
00:00:00.2

9

=
34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 86.6
3.18
00:04:09.4
00:00:19.1
00:00:01.3

10

=
4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 86.4
3.28
00:04:10.0
00:00:19.7
00:00:00.6

11

=
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.3
3.32
00:04:10.2
00:00:19.9
00:00:00.2

12

=
32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 85.6
3.68
00:04:12.4
00:00:22.1
00:00:02.2

13

=
50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 85.4
3.77
00:04:12.9
00:00:22.6
00:00:00.5

14

=
51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.6
4.17
00:04:15.3
00:00:25.0
00:00:02.4

15

=
39
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 84.4
4.25
00:04:15.8
00:00:25.5
00:00:00.5

16

=
100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 84.4
4.27
00:04:15.9
00:00:25.6
00:00:00.1

17

=
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 84.2
4.37
00:04:16.5
00:00:26.2
00:00:00.6

18

=
54
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 83.9
4.55
00:04:17.6
00:00:27.3
00:00:01.1

19

=
53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 83.8
4.57
00:04:17.7
00:00:27.4
00:00:00.1

20

=
7
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 83.6
4.67
00:04:18.3
00:00:28.0
00:00:00.6

21

=
40
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 83.5
4.75
00:04:18.8
00:00:28.5
00:00:00.5

22

=
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 83.3
4.85
00:04:19.4
00:00:29.1
00:00:00.6

23

=
43
Lachtera Łukasz
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 82.7
5.15
00:04:21.2
00:00:30.9
00:00:01.8

24

=
10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.6
5.18
00:04:21.4
00:00:31.1
00:00:00.2

25

=
60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 82.4
5.28
00:04:22.0
00:00:31.7
00:00:00.6

26

=
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 82.3
5.35
00:04:22.4
00:00:32.1
00:00:00.4

27

=
70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 82.3
5.38
00:04:22.6
00:00:32.3
00:00:00.2

28

=
52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 82.1
5.48
00:04:23.2
00:00:32.9
00:00:00.6

29

=
58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 81.7
5.67
00:04:24.3
00:00:34.0
00:00:01.1

30

=
9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 81.5
5.78
00:04:25.0
00:00:34.7
00:00:00.7

31

=
72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 81.5
5.78
00:04:25.0
00:00:34.7
00:00:00.0

32

=
27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.4
5.82
00:04:25.2
00:00:34.9
00:00:00.2

33

=
57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 81.3
5.88
00:04:25.6
00:00:35.3
00:00:00.4

34

=
76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 81.3
5.88
00:04:25.6
00:00:35.3
00:00:00.0

35

=
11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 81.1
5.98
00:04:26.2
00:00:35.9
00:00:00.6

36

=
78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.0
6.07
00:04:26.7
00:00:36.4
00:00:00.5

37

=
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 80.7
6.22
00:04:27.6
00:00:37.3
00:00:00.9

38

=
81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 80.7
6.23
00:04:27.7
00:00:37.4
00:00:00.1

39

=
14
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 80.4
6.37
00:04:28.5
00:00:38.2
00:00:00.8

40

=
5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 80.3
6.45
00:04:29.0
00:00:38.7
00:00:00.5

41

=
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 79.9
6.65
00:04:30.2
00:00:39.9
00:00:01.2

42

=
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 79.7
6.78
00:04:31.0
00:00:40.7
00:00:00.8

43

=
98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 79.5
6.88
00:04:31.6
00:00:41.3
00:00:00.6

44

=
17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 79.2
7.08
00:04:32.8
00:00:42.5
00:00:01.2

45

=
16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 78.8
7.28
00:04:34.0
00:00:43.7
00:00:01.2

46

=
18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 78.8
7.3
00:04:34.1
00:00:43.8
00:00:00.1

47

=
75
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 78.4
7.55
00:04:35.6
00:00:45.3
00:00:01.5

48

=
68
Bojanowicz Tomasz
Pogorzelski Marcin
Citroen C2
TM3 78.3
7.57
00:04:35.7
00:00:45.4
00:00:00.1

49

=
8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 78.1
7.7
00:04:36.5
00:00:46.2
00:00:00.8

50

=
77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 78.0
7.75
00:04:36.8
00:00:46.5
00:00:00.3

51

=
82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 77.4
8.13
00:04:39.1
00:00:48.8
00:00:02.3

52

=
79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 77.4
8.15
00:04:39.2
00:00:48.9
00:00:00.1

53

=
83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 77.1
8.32
00:04:40.2
00:00:49.9
00:00:01.0

54

=
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.1
8.33
00:04:40.3
00:00:50.0
00:00:00.1

55

=
71
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 77.0
8.38
00:04:40.6
00:00:50.3
00:00:00.3

56

=
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 76.7
8.57
00:04:41.7
00:00:51.4
00:00:01.1

57

=
6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 76.6
8.63
00:04:42.1
00:00:51.8
00:00:00.4

58

=
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 76.3
8.78
00:04:43.0
00:00:52.7
00:00:00.9

59

=
85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 76.0
8.97
00:04:44.1
00:00:53.8
00:00:01.1

60

=
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 76.0
8.98
00:04:44.2
00:00:53.9
00:00:00.1

61

=
74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 75.7
9.15
00:04:45.2
00:00:54.9
00:00:01.0

62

=
66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 75.7
9.17
00:04:45.3
00:00:55.0
00:00:00.1

63

=
84
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 75.7
9.2
00:04:45.5
00:00:55.2
00:00:00.2

64

=
90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 75.6
9.22
00:04:45.6
00:00:55.3
00:00:00.1

65

=
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.4
9.38
00:04:46.6
00:00:56.3
00:00:01.0

66

=
63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 75.4
9.38
00:04:46.6
00:00:56.3
00:00:00.0

67

=
88
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 75.1
9.53
00:04:47.5
00:00:57.2
00:00:00.9

68

=
80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 74.9
9.7
00:04:48.5
00:00:58.2
00:00:01.0

69

=
45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 74.7
9.83
00:04:49.3
00:15.0
00:00:59.0
00:00:00.8

70

=
86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 74.5
9.97
00:04:50.1
00:00:59.8
00:00:00.8

71

=
69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 74.0
10.23
00:04:51.7
00:01:01.4
00:00:01.6

72

=
87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 74.0
10.27
00:04:51.9
00:01:01.6
00:00:00.2

73

=
56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 73.6
10.53
00:04:53.5
00:01:03.2
00:00:01.6

74

=
59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 72.7
11.15
00:04:57.2
00:01:06.9
00:00:03.7

75

=
73
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 72.2
11.45
00:04:59.0
00:01:08.7
00:00:01.8

76

=
95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 72.0
11.62
00:05:00.0
00:01:09.7
00:00:01.0

77

=
96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 72.0
11.62
00:05:00.0
00:01:09.7
00:00:00.0

78

=
97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 72.0
11.62
00:05:00.0
00:01:09.7
00:00:00.0

79

=
67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 72.0
11.63
00:05:00.1
00:01:09.8
00:00:00.1

80

=
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 71.9
11.72
00:05:00.6
00:01:10.3
00:00:00.5

81

=
15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 71.3
12.08
00:05:02.8
00:01:12.5
00:00:02.2

82

=
89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 71.3
12.1
00:05:02.9
00:01:12.6
00:00:00.1

83

=
55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM3 38.7
54.57
00:09:17.7
00:05:27.4
00:04:14.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*