OS 1 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 10:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.0
0.00
00:04:26.7
0.0
0.0 

2.

81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 80.7
0.17
00:04:27.7
00:00:01.0
00:00:01.0

3.

82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 77.4
2.07
00:04:39.1
00:00:12.4
00:00:11.4

4.

79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 77.4
2.08
00:04:39.2
00:00:12.5
00:00:00.1

5.

83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 77.1
2.25
00:04:40.2
00:00:13.5
00:00:01.0

6.

85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 76.0
2.90
00:04:44.1
00:00:17.4
00:00:03.9

7.

84
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 75.7
3.13
00:04:45.5
00:00:18.8
00:00:01.4

8.

90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 75.6
3.15
00:04:45.6
00:00:18.9
00:00:00.1

9.

88
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 75.1
3.47
00:04:47.5
00:00:20.8
00:00:01.9

10.

80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 74.9
3.63
00:04:48.5
00:00:21.8
00:00:01.0

11.

86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 74.5
3.90
00:04:50.1
00:00:23.4
00:00:01.6

12.

87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 74.0
4.20
00:04:51.9
00:00:25.2
00:00:01.8

13.

89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 71.3
6.03
00:05:02.9
00:00:36.2
00:00:11.0

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.0
0.0
00:04:26.7
0.0
0.0 

2

=
81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 80.7
0.17
00:04:27.7
00:00:01.0
00:00:01.0

3

=
82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 77.4
2.07
00:04:39.1
00:00:12.4
00:00:11.4

4

=
79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 77.4
2.08
00:04:39.2
00:00:12.5
00:00:00.1

5

=
83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 77.1
2.25
00:04:40.2
00:00:13.5
00:00:01.0

6

=
85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 76.0
2.9
00:04:44.1
00:00:17.4
00:00:03.9

7

=
84
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 75.7
3.13
00:04:45.5
00:00:18.8
00:00:01.4

8

=
90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 75.6
3.15
00:04:45.6
00:00:18.9
00:00:00.1

9

=
88
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 75.1
3.47
00:04:47.5
00:00:20.8
00:00:01.9

10

=
80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 74.9
3.63
00:04:48.5
00:00:21.8
00:00:01.0

11

=
86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 74.5
3.9
00:04:50.1
00:00:23.4
00:00:01.6

12

=
87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 74.0
4.2
00:04:51.9
00:00:25.2
00:00:01.8

13

=
89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 71.3
6.03
00:05:02.9
00:00:36.2
00:00:11.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*