OS 1 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 10:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 85.4
0.00
00:04:12.9
0.0
0.0 

2.

51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.6
0.40
00:04:15.3
00:00:02.4
00:00:02.4

3.

100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 84.4
0.50
00:04:15.9
00:00:03.0
00:00:00.6

4.

54
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 83.9
0.78
00:04:17.6
00:00:04.7
00:00:01.7

5.

53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 83.8
0.80
00:04:17.7
00:00:04.8
00:00:00.1

6.

60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 82.4
1.52
00:04:22.0
00:00:09.1
00:00:04.3

7.

70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 82.3
1.62
00:04:22.6
00:00:09.7
00:00:00.6

8.

52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 82.1
1.72
00:04:23.2
00:00:10.3
00:00:00.6

9.

58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 81.7
1.90
00:04:24.3
00:00:11.4
00:00:01.1

10.

57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 81.3
2.12
00:04:25.6
00:00:12.7
00:00:01.3

11.

98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 79.5
3.12
00:04:31.6
00:00:18.7
00:00:06.0

12.

68
Bojanowicz Tomasz
Pogorzelski Marcin
Citroen C2
TM3 78.3
3.80
00:04:35.7
00:00:22.8
00:00:04.1

13.

66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 75.7
5.40
00:04:45.3
00:00:32.4
00:00:09.6

14.

69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 74.0
6.47
00:04:51.7
00:00:38.8
00:00:06.4

15.

56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 73.6
6.77
00:04:53.5
00:00:40.6
00:00:01.8

16.

59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 72.7
7.38
00:04:57.2
00:00:44.3
00:00:03.7

17.

67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 72.0
7.87
00:05:00.1
00:00:47.2
00:00:02.9

18.

55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM3 38.7
50.80
00:09:17.7
00:05:04.8
00:04:17.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 85.4
0.0
00:04:12.9
0.0
0.0 

2

=
51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.6
0.4
00:04:15.3
00:00:02.4
00:00:02.4

3

=
100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 84.4
0.5
00:04:15.9
00:00:03.0
00:00:00.6

4

=
54
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 83.9
0.78
00:04:17.6
00:00:04.7
00:00:01.7

5

=
53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 83.8
0.8
00:04:17.7
00:00:04.8
00:00:00.1

6

=
60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 82.4
1.52
00:04:22.0
00:00:09.1
00:00:04.3

7

=
70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 82.3
1.62
00:04:22.6
00:00:09.7
00:00:00.6

8

=
52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 82.1
1.72
00:04:23.2
00:00:10.3
00:00:00.6

9

=
58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 81.7
1.9
00:04:24.3
00:00:11.4
00:00:01.1

10

=
57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 81.3
2.12
00:04:25.6
00:00:12.7
00:00:01.3

11

=
98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 79.5
3.12
00:04:31.6
00:00:18.7
00:00:06.0

12

=
68
Bojanowicz Tomasz
Pogorzelski Marcin
Citroen C2
TM3 78.3
3.8
00:04:35.7
00:00:22.8
00:00:04.1

13

=
66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 75.7
5.4
00:04:45.3
00:00:32.4
00:00:09.6

14

=
69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 74.0
6.47
00:04:51.7
00:00:38.8
00:00:06.4

15

=
56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 73.6
6.77
00:04:53.5
00:00:40.6
00:00:01.8

16

=
59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 72.7
7.38
00:04:57.2
00:00:44.3
00:00:03.7

17

=
67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 72.0
7.87
00:05:00.1
00:00:47.2
00:00:02.9

18

=
55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM3 38.7
50.8
00:09:17.7
00:05:04.8
00:04:17.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*