OS 1 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 10:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

41
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 87.8
0.00
00:04:06.1
0.0
0.0 

2.

36
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 87.1
0.33
00:04:08.1
00:00:02.0
00:00:02.0

3.

34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 86.6
0.55
00:04:09.4
00:00:03.3
00:00:01.3

4.

42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.3
0.68
00:04:10.2
00:00:04.1
00:00:00.8

5.

32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 85.6
1.05
00:04:12.4
00:00:06.3
00:00:02.2

6.

39
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 84.4
1.62
00:04:15.8
00:00:09.7
00:00:03.4

7.

40
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 83.5
2.12
00:04:18.8
00:00:12.7
00:00:03.0

8.

43
Lachtera Łukasz
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 82.7
2.52
00:04:21.2
00:00:15.1
00:00:02.4

9.

101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 80.7
3.58
00:04:27.6
00:00:21.5
00:00:06.4

10.

46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.1
5.70
00:04:40.3
00:00:34.2
00:00:12.7

11.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 76.0
6.35
00:04:44.2
00:00:38.1
00:00:03.9

12.

63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 75.4
6.75
00:04:46.6
00:00:40.5
00:00:02.4

13.

47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.4
6.75
00:04:46.6
00:00:40.5
00:00:00.0

14.

45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 78.7
7.20
00:04:49.3
00:15.0
00:00:43.2
00:00:02.7

15.

49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 71.9
9.08
00:05:00.6
00:00:54.5
00:00:26.3

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
41
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 87.8
0.0
00:04:06.1
0.0
0.0 

2

=
36
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 87.1
0.33
00:04:08.1
00:00:02.0
00:00:02.0

3

=
34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 86.6
0.55
00:04:09.4
00:00:03.3
00:00:01.3

4

=
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.3
0.68
00:04:10.2
00:00:04.1
00:00:00.8

5

=
32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 85.6
1.05
00:04:12.4
00:00:06.3
00:00:02.2

6

=
39
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 84.4
1.62
00:04:15.8
00:00:09.7
00:00:03.4

7

=
40
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 83.5
2.12
00:04:18.8
00:00:12.7
00:00:03.0

8

=
43
Lachtera Łukasz
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 82.7
2.52
00:04:21.2
00:00:15.1
00:00:02.4

9

=
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 80.7
3.58
00:04:27.6
00:00:21.5
00:00:06.4

10

=
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.1
5.7
00:04:40.3
00:00:34.2
00:00:12.7

11

=
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 76.0
6.35
00:04:44.2
00:00:38.1
00:00:03.9

12

=
63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 75.4
6.75
00:04:46.6
00:00:40.5
00:00:02.4

13

=
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.4
6.75
00:04:46.6
00:00:40.5
00:00:00.0

14

=
45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 74.7
7.2
00:04:49.3
00:15.0
00:00:43.2
00:00:02.7

15

=
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 71.9
9.08
00:05:00.6
00:00:54.5
00:00:11.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*