OS 1 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 10:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 93.3
0.00
00:03:51.5
0.0
0.0 

2.

20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.8
0.22
00:03:52.8
00:00:01.3
00:00:01.3

3.

28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.4
0.80
00:03:56.3
00:00:04.8
00:00:03.5

4.

21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 90.6
1.17
00:03:58.5
00:00:07.0
00:00:02.2

5.

23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 84.2
4.17
00:04:16.5
00:00:25.0
00:00:18.0

6.

25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 83.3
4.65
00:04:19.4
00:00:27.9
00:00:02.9

7.

24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 82.3
5.15
00:04:22.4
00:00:30.9
00:00:03.0

8.

27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.4
5.62
00:04:25.2
00:00:33.7
00:00:02.8

9.

26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 79.9
6.45
00:04:30.2
00:00:38.7
00:00:05.0

10.

30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 79.7
6.58
00:04:31.0
00:00:39.5
00:00:00.8

11.

29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 76.7
8.37
00:04:41.7
00:00:50.2
00:00:10.7

12.

99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 76.3
8.58
00:04:43.0
00:00:51.5
00:00:01.3

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 93.3
0.0
00:03:51.5
0.0
0.0 

2

=
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.8
0.22
00:03:52.8
00:00:01.3
00:00:01.3

3

=
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.4
0.8
00:03:56.3
00:00:04.8
00:00:03.5

4

=
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 90.6
1.17
00:03:58.5
00:00:07.0
00:00:02.2

5

=
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 84.2
4.17
00:04:16.5
00:00:25.0
00:00:18.0

6

=
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 83.3
4.65
00:04:19.4
00:00:27.9
00:00:02.9

7

=
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 82.3
5.15
00:04:22.4
00:00:30.9
00:00:03.0

8

=
27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.4
5.62
00:04:25.2
00:00:33.7
00:00:02.8

9

=
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 79.9
6.45
00:04:30.2
00:00:38.7
00:00:05.0

10

=
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 79.7
6.58
00:04:31.0
00:00:39.5
00:00:00.8

11

=
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 76.7
8.37
00:04:41.7
00:00:50.2
00:00:10.7

12

=
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 76.3
8.58
00:04:43.0
00:00:51.5
00:00:01.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*