OS 1 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 10:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

7
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 83.6
0.00
00:04:18.3
0.0
0.0 

2.

10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.6
0.52
00:04:21.4
00:00:03.1
00:00:03.1

3.

9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 81.5
1.12
00:04:25.0
00:00:06.7
00:00:03.6

4.

11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 81.1
1.32
00:04:26.2
00:00:07.9
00:00:01.2

5.

5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 80.3
1.78
00:04:29.0
00:00:10.7
00:00:02.8

6.

8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 78.1
3.03
00:04:36.5
00:00:18.2
00:00:07.5

7.

6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 76.6
3.97
00:04:42.1
00:00:23.8
00:00:05.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
7
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 83.6
0.0
00:04:18.3
0.0
0.0 

2

=
10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.6
0.52
00:04:21.4
00:00:03.1
00:00:03.1

3

=
9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 81.5
1.12
00:04:25.0
00:00:06.7
00:00:03.6

4

=
11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 81.1
1.32
00:04:26.2
00:00:07.9
00:00:01.2

5

=
5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 80.3
1.78
00:04:29.0
00:00:10.7
00:00:02.8

6

=
8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 78.1
3.03
00:04:36.5
00:00:18.2
00:00:07.5

7

=
6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 76.6
3.97
00:04:42.1
00:00:23.8
00:00:05.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*