OS 2 - TURBO - Jedlina- 4.67 km - 10:36


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 95.8
0.00
00:02:55.4
0.0
0.0 

2.

20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.9
1.20
00:03:01.0
00:00:05.6
00:00:05.6

3.

22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 94.5
1.61
00:03:02.9
00:05.0
00:00:07.5
00:00:01.9

4.

21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 91.8
1.65
00:03:03.1
00:00:07.7
00:00:05.2

5.

28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 93.1
2.18
00:03:05.6
00:05.0
00:00:10.2
00:00:02.5

6.

34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 89.7
2.59
00:03:07.5
00:00:12.1
00:00:06.9

7.

19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 88.2
3.28
00:03:10.7
00:00:15.3
00:00:03.2

8.

100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 87.6
3.53
00:03:11.9
00:00:16.5
00:00:01.2

9.

32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 87.5
3.58
00:03:12.1
00:00:16.7
00:00:00.2

10.

30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 87.1
3.77
00:03:13.0
00:00:17.6
00:00:00.9

11.

50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 85.7
4.43
00:03:16.1
00:00:20.7
00:00:03.1

12.

54
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 85.6
4.48
00:03:16.3
00:00:20.9
00:00:00.2

13.

7
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 85.5
4.54
00:03:16.6
00:00:21.2
00:00:00.3

14.

42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 85.4
4.58
00:03:16.8
00:00:21.4
00:00:00.2

15.

53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 85.3
4.63
00:03:17.0
00:00:21.6
00:00:00.2

16.

52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 85.0
4.82
00:03:17.9
00:00:22.5
00:00:00.9

17.

51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.7
4.97
00:03:18.6
00:00:23.2
00:00:00.7

18.

56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 84.2
5.18
00:03:19.6
00:00:24.2
00:00:01.0

19.

57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 83.8
5.42
00:03:20.7
00:00:25.3
00:00:01.1

20.

70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 83.2
5.72
00:03:22.1
00:00:26.7
00:00:01.4

21.

81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 82.8
5.91
00:03:23.0
00:00:27.6
00:00:00.9

22.

10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.3
6.17
00:03:24.2
00:00:28.8
00:00:01.2

23.

24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 82.3
6.17
00:03:24.2
00:00:28.8
00:00:00.0

24.

43
Lachtera Łukasz
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 82.2
6.25
00:03:24.6
00:00:29.2
00:00:00.4

25.

60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 81.9
6.38
00:03:25.2
00:00:29.8
00:00:00.6

26.

55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM3 81.9
6.40
00:03:25.3
00:00:29.9
00:00:00.1

27.

18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 81.7
6.51
00:03:25.8
00:00:30.4
00:00:00.5

28.

76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 81.7
6.51
00:03:25.8
00:00:30.4
00:00:00.0

29.

101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 81.4
6.68
00:03:26.6
00:00:31.2
00:00:00.8

30.

72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 81.3
6.72
00:03:26.8
00:00:31.4
00:00:00.2

31.

9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 81.3
6.72
00:03:26.8
00:00:31.4
00:00:00.0

32.

27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.2
6.77
00:03:27.0
00:00:31.6
00:00:00.2

33.

16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 81.1
6.85
00:03:27.4
00:00:32.0
00:00:00.4

34.

58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 80.8
6.98
00:03:28.0
00:00:32.6
00:00:00.6

35.

78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 80.5
7.17
00:03:28.9
00:00:33.5
00:00:00.9

36.

79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 80.4
7.22
00:03:29.1
00:00:33.7
00:00:00.2

37.

59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 80.4
7.24
00:03:29.2
00:00:33.8
00:00:00.1

38.

83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 80.3
7.28
00:03:29.4
00:00:34.0
00:00:00.2

39.

29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 80.0
7.45
00:03:30.2
00:00:34.8
00:00:00.8

40.

14
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 79.5
7.73
00:03:31.5
00:00:36.1
00:00:01.3

41.

8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 79.3
7.84
00:03:32.0
00:00:36.6
00:00:00.5

42.

4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 79.3
7.86
00:03:32.1
00:00:36.7
00:00:00.1

43.

82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 79.2
7.90
00:03:32.3
00:00:36.9
00:00:00.2

44.

11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 79.2
7.90
00:03:32.3
00:00:36.9
00:00:00.0

45.

17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 78.8
8.12
00:03:33.3
00:00:37.9
00:00:01.0

46.

15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 78.3
8.39
00:03:34.6
00:00:39.2
00:00:01.3

47.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 78.3
8.42
00:03:34.7
00:00:39.3
00:00:00.1

48.

6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 78.1
8.52
00:03:35.2
00:00:39.8
00:00:00.5

49.

23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 77.9
8.67
00:03:35.9
00:00:40.5
00:00:00.7

50.

5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 77.5
8.89
00:03:36.9
00:00:41.5
00:00:01.0

51.

99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 77.5
8.91
00:03:37.0
00:00:41.6
00:00:00.1

52.

68
Bojanowicz Tomasz
Pogorzelski Marcin
Citroen C2
TM3 77.3
9.04
00:03:37.6
00:00:42.2
00:00:00.6

53.

85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 77.1
9.12
00:03:38.0
00:00:42.6
00:00:00.4

54.

80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 76.7
9.38
00:03:39.2
00:00:43.8
00:00:01.2

55.

45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 76.4
9.55
00:03:40.0
00:00:44.6
00:00:00.8

56.

46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 76.3
9.61
00:03:40.3
00:00:44.9
00:00:00.3

57.

74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 76.2
9.70
00:03:40.7
00:00:45.3
00:00:00.4

58.

87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 75.4
10.19
00:03:43.0
00:00:47.6
00:00:02.3

59.

90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 75.0
10.43
00:03:44.1
00:00:48.7
00:00:01.1

60.

86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 75.0
10.43
00:03:44.1
00:00:48.7
00:00:00.0

61.

69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 74.6
10.69
00:03:45.3
00:00:49.9
00:00:01.2

62.

67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 74.6
10.71
00:03:45.4
00:00:50.0
00:00:00.1

63.

77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 74.5
10.77
00:03:45.7
00:00:50.3
00:00:00.3

64.

66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 73.3
11.58
00:03:49.5
00:00:54.1
00:00:03.8

65.

47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 72.9
11.80
00:03:50.5
00:00:55.1
00:00:01.0

66.

49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 72.9
11.82
00:03:50.6
00:00:55.2
00:00:00.1

67.

71
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 64.2
18.54
00:04:22.0
00:01:26.6
00:00:31.4

68.

96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 56.0
26.68
00:05:00.0
00:02:04.6
00:00:38.0

69.

97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 56.0
26.68
00:05:00.0
00:02:04.6
00:00:00.0

70.

95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 56.0
26.68
00:05:00.0
00:02:04.6
00:00:00.0

71.

25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 53.2
31.24
00:05:21.3
00:05.0
00:02:25.9
00:00:21.3

72.

63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 90.1
92.31
00:10:06.5
07:00.0
00:07:11.1
00:04:50.2

73.

89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 63.0
109.53
00:11:26.9
07:00.0
00:08:31.5
00:08:20.4

74.

26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 20.9
135.55
00:13:28.4
00:05.0
00:10:33.0
00:09:01.5

75.

98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 14.6
209.01
00:19:11.5
00:16:16.1
00:05:48.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 94.7
0.0
00:06:45.7
0.0
0.0 

2

1
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.8
0.76
00:06:53.8
00:00:08.1
00:00:08.1

3

1
22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 92.7
0.82
00:06:54.4
00:05.0
00:00:08.7
00:00:00.6

4

1
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 91.1
1.49
00:07:01.6
00:00:15.9
00:00:07.2

5

1
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.0
1.52
00:07:01.9
00:05.0
00:00:16.2
00:00:00.3

6

3
34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.9
2.92
00:07:16.9
00:00:31.2
00:00:15.0

7

  =
19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 87.6
3.08
00:07:18.6
00:00:32.9
00:00:01.7

8

4
32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 86.4
3.64
00:07:24.5
00:00:38.8
00:00:05.9

9

2
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 85.9
3.87
00:07:27.0
00:00:41.3
00:00:02.5

10

6
100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 85.8
3.95
00:07:27.8
00:00:42.1
00:00:00.8

11

2
50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 85.6
4.06
00:07:29.0
00:00:43.3
00:00:01.2

12

2
51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.6
4.52
00:07:33.9
00:00:48.2
00:00:04.9

13

5
54
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 84.6
4.52
00:07:33.9
00:00:48.2
00:00:00.0

14

5
53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 84.5
4.59
00:07:34.7
00:00:49.0
00:00:00.8

15

5
7
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 84.4
4.61
00:07:34.9
00:00:49.2
00:00:00.2

16

12
52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 83.3
5.19
00:07:41.1
00:00:55.4
00:00:06.2

17

7
4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 83.1
5.29
00:07:42.1
00:00:56.4
00:00:01.0

18

24
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 82.8
5.46
00:07:44.0
00:00:58.3
00:00:01.9

19

8
70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 82.7
5.53
00:07:44.7
00:00:59.0
00:00:00.7

20

4
10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.5
5.61
00:07:45.6
00:00:59.9
00:00:00.9

21

2
43
Lachtera Łukasz
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 82.5
5.63
00:07:45.8
00:01:00.1
00:00:00.2

22

11
57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 82.4
5.68
00:07:46.3
00:01:00.6
00:00:00.5

23

3
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 82.3
5.71
00:07:46.6
00:01:00.9
00:00:00.3

24

1
60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 82.2
5.76
00:07:47.2
00:01:01.5
00:00:00.6

25

13
81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 81.6
6.09
00:07:50.7
00:01:05.0
00:00:03.5

26

8
76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 81.5
6.16
00:07:51.4
00:01:05.7
00:00:00.7

27

3
9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 81.4
6.19
00:07:51.8
00:01:06.1
00:00:00.4

28

3
72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 81.4
6.19
00:07:51.8
00:01:06.1
00:00:00.0

29

3
27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.3
6.23
00:07:52.2
00:01:06.5
00:00:00.4

30

1
58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 81.3
6.24
00:07:52.3
00:01:06.6
00:00:00.1

31

14
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 81.3
6.25
00:07:52.4
00:01:06.7
00:00:00.1

32

5
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 81.0
6.42
00:07:54.2
00:01:08.5
00:00:01.8

33

3
78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 80.8
6.55
00:07:55.6
00:01:09.9
00:00:01.4

34

1
11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 80.3
6.82
00:07:58.5
00:01:12.8
00:00:02.9

35

11
18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 80.0
6.95
00:07:59.9
00:01:14.2
00:00:01.4

36

3
14
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 80.0
6.96
00:08:00.0
00:01:14.3
00:00:00.1

37

8
16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 79.8
7.09
00:08:01.4
00:01:15.7
00:00:01.4

38

2
5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 79.1
7.52
00:08:05.9
00:01:20.2
00:00:04.5

39

5
17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 79.0
7.54
00:08:06.1
00:01:20.4
00:00:00.2

40

12
79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 78.7
7.74
00:08:08.3
00:01:22.6
00:00:02.2

41

8
8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 78.6
7.76
00:08:08.5
00:01:22.8
00:00:00.2

42

11
83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 78.5
7.86
00:08:09.6
00:01:23.9
00:00:01.1

43

13
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 78.1
8.08
00:08:11.9
00:01:26.2
00:00:02.3

44

29
56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 77.9
8.19
00:08:13.1
00:01:27.4
00:00:01.2

45

3
68
Bojanowicz Tomasz
Pogorzelski Marcin
Citroen C2
TM3 77.9
8.21
00:08:13.3
00:01:27.6
00:00:00.2

46

11
6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 77.2
8.58
00:08:17.3
00:01:31.6
00:00:04.0

47

13
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 77.0
8.73
00:08:18.9
00:01:33.2
00:00:01.6

48

10
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 76.8
8.84
00:08:20.0
00:01:34.3
00:00:01.1

49

5
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 76.7
8.89
00:08:20.6
00:01:34.9
00:00:00.6

50

1
82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 76.6
8.97
00:08:21.4
00:10.0
00:01:35.7
00:00:00.8

51

8
85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 76.5
9.03
00:08:22.1
00:01:36.4
00:00:00.7

52

2
77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 76.4
9.07
00:08:22.5
00:01:36.8
00:00:00.4

53

8
74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 75.9
9.39
00:08:25.9
00:01:40.2
00:00:03.4

54

20
59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 75.9
9.44
00:08:26.4
00:01:40.7
00:00:00.5

55

13
80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 75.7
9.56
00:08:27.7
00:01:42.0
00:00:01.3

56

13
45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 75.4
9.71
00:08:29.3
00:15.0
00:01:43.6
00:00:01.6

57

7
90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 75.4
9.75
00:08:29.7
00:01:44.0
00:00:00.4

58

12
86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 74.7
10.17
00:08:34.2
00:01:48.5
00:00:04.5

59

3
66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 74.6
10.22
00:08:34.8
00:01:49.1
00:00:00.6

60

12
87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 74.6
10.23
00:08:34.9
00:01:49.2
00:00:00.1

61

10
69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 74.3
10.43
00:08:37.0
00:01:51.3
00:00:02.1

62

3
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 74.3
10.44
00:08:37.1
00:01:51.4
00:00:00.1

63

18
15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 74.2
10.47
00:08:37.4
00:01:51.7
00:00:00.3

64

15
67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 73.1
11.23
00:08:45.5
00:01:59.8
00:00:08.1

65

10
71
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 70.8
12.83
00:09:02.6
00:02:16.9
00:00:17.1

66

44
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 66.1
16.4
00:09:40.7
00:05.0
00:02:55.0
00:00:38.1

67

13
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 65.0
17.39
00:09:51.2
01:00.0
00:03:05.5
00:00:10.5

68

9
96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 64.0
18.21
00:10:00.0
00:03:14.3
00:00:08.8

69

9
97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 64.0
18.21
00:10:00.0
00:03:14.3
00:00:00.0

70

6
95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 64.0
18.21
00:10:00.0
00:03:14.3
00:00:00.0

71

12
55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM3 50.3
33.49
00:12:43.0
00:05:57.3
00:02:43.0

72

6
63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 43.0
45.68
00:14:53.1
07:00.0
00:08:07.4
00:02:10.1

73

9
89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 38.8
54.74
00:16:29.8
07:00.0
00:09:44.1
00:01:36.7

74

33
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 35.6
63.06
00:17:58.6
00:05.0
00:11:12.9
00:01:28.8

75

32
98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 27.0
95.35
00:23:43.1
00:16:57.4
00:05:44.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*