OS 2 - TURBO - Jedlina- 4.67 km - 10:36


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 89.7
0.00
00:03:07.5
0.0
0.0 

2.

32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 87.5
0.99
00:03:12.1
00:00:04.6
00:00:04.6

3.

42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 85.4
1.99
00:03:16.8
00:00:09.3
00:00:04.7

4.

43
Lachtera Łukasz
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 82.2
3.66
00:03:24.6
00:00:17.1
00:00:07.8

5.

101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 81.4
4.09
00:03:26.6
00:00:19.1
00:00:02.0

6.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 78.3
5.82
00:03:34.7
00:00:27.2
00:00:08.1

7.

45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 76.4
6.96
00:03:40.0
00:00:32.5
00:00:05.3

8.

46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 76.3
7.02
00:03:40.3
00:00:32.8
00:00:00.3

9.

47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 72.9
9.21
00:03:50.5
00:00:43.0
00:00:10.2

10.

49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 72.9
9.23
00:03:50.6
00:00:43.1
00:00:00.1

11.

63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 90.1
89.72
00:10:06.5
07:00.0
00:06:59.0
00:06:15.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

2
34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.9
0.0
00:07:16.9
0.0
0.0 

2

3
32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 86.4
0.71
00:07:24.5
00:00:07.6
00:00:07.6

3

1
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 85.9
0.95
00:07:27.0
00:00:10.1
00:00:02.5

4

4
43
Lachtera Łukasz
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 82.5
2.71
00:07:45.8
00:00:28.9
00:00:18.8

5

4
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 81.0
3.5
00:07:54.2
00:00:37.3
00:00:08.4

6

5
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 77.0
5.81
00:08:18.9
00:01:02.0
00:00:24.7

7

3
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 76.7
5.97
00:08:20.6
00:01:03.7
00:00:01.7

8

6
45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 75.4
6.79
00:08:29.3
00:15.0
00:01:12.4
00:00:08.7

9

4
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 74.3
7.52
00:08:37.1
00:01:20.2
00:00:07.8

10

5
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 65.0
14.46
00:09:51.2
01:00.0
00:02:34.3
00:01:14.1

11

1
63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 43.0
42.76
00:14:53.1
07:00.0
00:07:36.2
00:05:01.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*