OS 2 - TURBO - Jedlina- 4.67 km - 10:36


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.9
0.00
00:03:01.0
0.0
0.0 

2.

22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 94.5
0.41
00:03:02.9
00:05.0
00:00:01.9
00:00:01.9

3.

21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 91.8
0.45
00:03:03.1
00:00:02.1
00:00:05.2

4.

28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 93.1
0.99
00:03:05.6
00:05.0
00:00:04.6
00:00:02.5

5.

30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 87.1
2.57
00:03:13.0
00:00:12.0
00:00:12.4

6.

24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 82.3
4.97
00:03:24.2
00:00:23.2
00:00:11.2

7.

27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.2
5.57
00:03:27.0
00:00:26.0
00:00:02.8

8.

29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 80.0
6.25
00:03:30.2
00:00:29.2
00:00:03.2

9.

23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 77.9
7.47
00:03:35.9
00:00:34.9
00:00:05.7

10.

99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 77.5
7.71
00:03:37.0
00:00:36.0
00:00:01.1

11.

25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 53.2
30.04
00:05:21.3
00:05.0
00:02:20.3
00:01:44.3

12.

26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 20.9
134.35
00:13:28.4
00:05.0
00:10:27.4
00:08:12.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.8
0.0
00:06:53.8
0.0
0.0 

2

1
22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 92.7
0.06
00:06:54.4
00:05.0
00:00:00.6
00:00:00.6

3

1
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 91.1
0.73
00:07:01.6
00:00:07.8
00:00:07.2

4

1
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.0
0.76
00:07:01.9
00:05.0
00:00:08.1
00:00:00.3

5

5
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 82.8
4.7
00:07:44.0
00:00:50.2
00:00:42.1

6

1
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 82.3
4.95
00:07:46.6
00:00:52.8
00:00:02.6

7

1
27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.3
5.47
00:07:52.2
00:00:58.4
00:00:05.6

8

3
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 81.3
5.49
00:07:52.4
00:00:58.6
00:00:00.2

9

2
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 78.1
7.32
00:08:11.9
00:01:18.1
00:00:19.5

10

2
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 76.8
8.08
00:08:20.0
00:01:26.2
00:00:08.1

11

5
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 66.1
15.64
00:09:40.7
00:05.0
00:02:46.9
00:01:20.7

12

3
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 35.6
62.31
00:17:58.6
00:05.0
00:11:04.8
00:08:17.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*