OS 3 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 12:54


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 89.4
0.00
00:04:01.7
0.0
0.0 

2.

34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.6
0.80
00:04:06.5
00:00:04.8
00:00:04.8

3.

42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.8
1.18
00:04:08.8
00:00:07.1
00:00:02.3

4.

101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 83.4
2.88
00:04:19.0
00:00:17.3
00:00:10.2

5.

45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 80.0
4.72
00:04:30.0
00:00:28.3
00:00:11.0

6.

63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 78.4
5.65
00:04:35.6
00:00:33.9
00:00:05.6

7.

46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.4
6.22
00:04:39.0
00:00:37.3
00:00:03.4

8.

47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 77.4
6.22
00:04:39.0
00:00:37.3
00:00:00.0

9.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 73.5
8.70
00:04:53.9
00:00:52.2
00:00:14.9

10.

49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 72.0
9.72
00:05:00.0
00:00:58.3
00:00:06.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.8
0.0
00:11:23.4
0.0
0.0 

2

  =
32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 87.5
0.17
00:11:26.2
00:00:02.8
00:00:02.8

3

  =
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.2
0.74
00:11:35.8
00:00:12.4
00:00:09.6

4

1
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 81.8
2.99
00:12:13.2
00:00:49.8
00:00:37.4

5

3
45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 77.0
5.75
00:12:59.3
00:15.0
00:01:35.9
00:00:46.1

6

1
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.0
5.77
00:12:59.6
00:01:36.2
00:00:00.3

7

1
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 75.7
6.56
00:13:12.8
00:01:49.4
00:00:13.2

8

1
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.4
6.76
00:13:16.1
00:01:52.7
00:00:03.3

9

1
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 67.3
12.47
00:14:51.2
01:00.0
00:03:27.8
00:01:35.1

10

1
63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 51.3
29.11
00:19:28.7
07:00.0
00:08:05.3
00:04:37.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie