OS 4 - TURBO - Jedlina- 4.67 km - 13:27


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 95.7
0.00
00:02:55.6
0.0
0.0 

2.

21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 94.4
0.54
00:02:58.1
00:00:02.5
00:00:02.5

3.

28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 93.8
0.79
00:02:59.3
00:00:03.7
00:00:01.2

4.

24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 90.4
2.21
00:03:05.9
00:00:10.3
00:00:06.6

5.

30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 86.3
4.09
00:03:14.7
00:00:19.1
00:00:08.8

6.

23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 85.6
4.43
00:03:16.3
00:00:20.7
00:00:01.6

7.

27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 82.5
6.04
00:03:23.8
00:00:28.2
00:00:07.5

8.

29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 81.1
6.79
00:03:27.3
00:00:31.7
00:00:03.5

9.

99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 79.9
7.47
00:03:30.5
00:00:34.9
00:00:03.2

10.

26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 79.8
7.54
00:03:30.8
00:00:35.2
00:00:00.3

11.

25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 76.3
9.57
00:03:40.3
00:00:44.7
00:00:09.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 94.1
0.0
00:13:36.6
0.0
0.0 

2

1
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.4
0.68
00:13:51.2
00:00:14.6
00:00:14.6

3

1
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.9
0.9
00:13:55.7
00:05.0
00:00:19.1
00:00:04.5

4

1
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 86.3
3.46
00:14:50.4
00:01:13.8
00:00:54.7

5

1
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 84.4
4.38
00:15:10.1
00:01:33.5
00:00:19.7

6

1
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 83.2
5.02
00:15:23.7
00:01:47.1
00:00:13.6

7

1
27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.7
5.81
00:15:40.6
00:02:04.0
00:00:16.9

8

1
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 77.7
8.05
00:16:28.4
00:10.0
00:02:51.8
00:00:47.8

9

1
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 77.5
8.17
00:16:30.9
00:02:54.3
00:00:02.5

10

1
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 68.8
14.07
00:18:36.9
00:55.0
00:05:00.3
00:02:06.0

11

1
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 47.3
37.78
00:27:02.8
01:05.0
00:13:26.2
00:08:25.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie