OS 5 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 15:35


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 82.4
0.00
00:04:22.0
0.0
0.0 

2.

81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 82.3
0.08
00:04:22.5
00:00:00.5
00:00:00.5

3.

82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 80.0
1.33
00:04:30.0
00:00:08.0
00:00:07.5

4.

83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 79.9
1.37
00:04:30.2
00:00:08.2
00:00:00.2

5.

79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 79.1
1.87
00:04:33.2
00:00:11.2
00:00:03.0

6.

90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 78.8
2.03
00:04:34.2
00:00:12.2
00:00:01.0

7.

86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 78.2
2.35
00:04:36.1
00:00:14.1
00:00:01.9

8.

80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 78.1
2.42
00:04:36.5
00:00:14.5
00:00:00.4

9.

85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 77.6
2.75
00:04:38.5
00:00:16.5
00:00:02.0

10.

87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 76.8
3.20
00:04:41.2
00:00:19.2
00:00:02.7

11.

89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 73.9
5.05
00:04:52.3
00:00:30.3
00:00:11.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 82.4
0.0
00:19:54.8
0.0
0.0 

2

  =
78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.3
0.56
00:20:10.1
00:00:15.3
00:00:15.3

3

  =
79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 79.4
1.62
00:20:39.1
00:00:44.3
00:00:29.0

4

  =
83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 79.0
1.85
00:20:45.4
00:00:50.6
00:00:06.3

5

  =
82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 79.0
1.89
00:20:46.6
00:10.0
00:00:51.8
00:00:01.2

6

  =
85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 77.4
2.79
00:21:11.2
00:01:16.4
00:00:24.6

7

  =
80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 77.2
2.92
00:21:14.7
00:01:19.9
00:00:03.5

8

  =
90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 76.9
3.1
00:21:19.5
00:01:24.7
00:00:04.8

9

1
86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 76.2
3.55
00:21:31.9
00:01:37.1
00:00:12.4

10

1
87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 75.9
3.71
00:21:36.3
00:01:41.5
00:00:04.4

11

  =
89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 53.8
23.22
00:30:29.5
07:20.0
00:10:34.7
00:08:53.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie