OS 5 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 15:35


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 91.1
0.00
00:03:57.0
0.0
0.0 

2.

42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 87.3
1.75
00:04:07.5
00:00:10.5
00:00:10.5

3.

34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.0
1.87
00:04:08.2
00:00:11.2
00:00:00.7

4.

101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 83.6
3.55
00:04:18.3
00:00:21.3
00:00:10.1

5.

45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 81.4
4.72
00:04:25.3
00:00:28.3
00:00:07.0

6.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 79.0
6.08
00:04:33.5
00:00:36.5
00:00:08.2

7.

63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 78.1
6.62
00:04:36.7
00:00:39.7
00:00:03.2

8.

47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 78.0
6.68
00:04:37.1
00:00:40.1
00:00:00.4

9.

46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.6
6.92
00:04:38.5
00:00:41.5
00:00:01.4

10.

49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 73.3
9.63
00:04:54.8
00:00:57.8
00:00:16.3

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 88.7
0.0
00:18:29.9
0.0
0.0 

2

1
34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.8
0.4
00:18:40.7
00:00:10.8
00:00:10.8

3

  =
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.5
1.02
00:18:57.7
00:00:27.8
00:00:17.0

4

  =
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 82.4
3.1
00:19:54.7
00:01:24.8
00:00:57.0

5

  =
45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 78.5
5.29
00:20:54.5
00:15.0
00:02:24.6
00:00:59.8

6

  =
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.1
6.1
00:21:16.6
00:02:46.7
00:00:22.1

7

  =
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 77.0
6.19
00:21:19.0
00:02:49.1
00:00:02.4

8

  =
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.9
6.83
00:21:36.6
00:03:06.7
00:00:17.6

9

  =
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 69.4
11.25
00:23:37.6
01:00.0
00:05:07.7
00:02:01.0

10

  =
63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 59.1
20.37
00:27:46.7
07:00.0
00:09:16.8
00:04:09.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie