OS 5 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 15:35


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 96.6
0.00
00:03:43.5
0.0
0.0 

2.

21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 95.7
0.38
00:03:45.8
00:00:02.3
00:00:02.3

3.

28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.8
1.98
00:03:55.4
00:00:11.9
00:00:09.6

4.

24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 89.7
2.88
00:04:00.8
00:00:17.3
00:00:05.4

5.

30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 87.0
4.12
00:04:08.2
00:00:24.7
00:00:07.4

6.

27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.5
6.90
00:04:24.9
00:00:41.4
00:00:16.7

7.

99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 80.8
7.32
00:04:27.4
00:00:43.9
00:00:02.5

8.

26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 80.7
7.33
00:04:27.5
00:00:44.0
00:00:00.1

9.

29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 80.5
7.47
00:04:28.3
00:00:44.8
00:00:00.8

10.

25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 80.4
7.55
00:04:28.8
00:00:45.3
00:00:00.5

11.

23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 77.5
9.20
00:04:38.7
00:00:55.2
00:00:09.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 94.6
0.0
00:17:20.1
0.0
0.0 

2

  =
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 93.1
0.62
00:17:37.0
00:00:16.9
00:00:16.9

3

  =
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.9
1.13
00:17:51.1
00:05.0
00:00:31.0
00:00:14.1

4

  =
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 87.0
3.33
00:18:51.2
00:01:31.1
00:01:00.1

5

  =
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 85.0
4.32
00:19:18.3
00:01:58.2
00:00:27.1

6

  =
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 81.9
5.94
00:20:02.4
00:02:42.3
00:00:44.1

7

  =
27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.6
6.05
00:20:05.5
00:02:45.4
00:00:03.1

8

  =
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 78.3
7.92
00:20:56.7
00:10.0
00:03:36.6
00:00:51.2

9

  =
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 78.2
7.98
00:20:58.3
00:03:38.2
00:00:01.6

10

  =
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 71.0
12.64
00:23:05.7
00:55.0
00:05:45.6
00:02:07.4

11

  =
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 52.1
31.1
00:31:30.3
01:05.0
00:14:10.2
00:08:24.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie