OS 6 - TURBO - Jedlina- 4.67 km - 16:08


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 87.9
0.00
00:03:11.2
0.0
0.0 

2.

52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 87.5
0.19
00:03:12.1
00:00:00.9
00:00:00.9

3.

50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 87.0
0.45
00:03:13.3
00:00:02.1
00:00:01.2

4.

100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 86.6
0.62
00:03:14.1
00:00:02.9
00:00:00.8

5.

51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 86.0
0.92
00:03:15.5
00:00:04.3
00:00:01.4

6.

56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 86.0
0.92
00:03:15.5
00:00:04.3
00:00:00.0

7.

70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 85.9
0.96
00:03:15.7
00:00:04.5
00:00:00.2

8.

58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 85.2
1.31
00:03:17.3
00:00:06.1
00:00:01.6

9.

60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 83.0
2.42
00:03:22.5
00:00:11.3
00:00:05.2

10.

57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 82.3
2.83
00:03:24.4
00:00:13.2
00:00:01.9

11.

69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 76.1
6.36
00:03:40.9
00:00:29.7
00:00:16.5

12.

67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 74.3
7.54
00:03:46.4
00:00:35.2
00:00:05.5

13.

59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 68.3
11.80
00:04:06.3
00:00:55.1
00:00:19.9

14.

66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 18.7
151.43
00:14:58.4
00:11:47.2
00:10:52.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 85.9
0.0
00:22:21.4
0.0
0.0 

2

  =
53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 85.6
0.16
00:22:26.6
00:00:05.2
00:00:05.2

3

  =
51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 85.0
0.43
00:22:35.3
00:00:13.9
00:00:08.7

4

  =
52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 84.7
0.58
00:22:40.1
00:00:18.7
00:00:04.8

5

  =
70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 83.8
1.06
00:22:55.2
00:00:33.8
00:00:15.1

6

  =
60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 83.2
1.35
00:23:04.6
00:00:43.2
00:00:09.4

7

  =
58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 83.1
1.41
00:23:06.6
00:00:45.2
00:00:02.0

8

  =
56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 82.1
1.96
00:23:24.0
00:05.0
00:01:02.6
00:00:17.4

9

  =
57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 79.1
3.59
00:24:16.4
00:01:55.0
00:00:52.4

10

  =
59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 76.5
5.15
00:25:06.2
00:02:44.8
00:00:49.8

11

1
69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 75.6
5.71
00:25:24.3
00:03:02.9
00:00:18.1

12

1
67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 74.3
6.56
00:25:51.4
00:03:30.0
00:00:27.1

13

1
50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 62.1
16.04
00:30:55.0
00:30.0
00:08:33.6
00:05:03.6

14

3
66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 52.9
26.15
00:36:18.4
00:13:57.0
00:05:23.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie
98
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 6
wycofanie
32
Sebastian Rider / Marcin Dziadosz
OS 6
urwane koło
34
Marcin Grabowicz / Paweł Wojdat
OS 6
awaria półosi
27
Maciej Gaca / Bartosz Dąbrowa
OS 6
awaria skrzyni biegów
45
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 6
awaria
86
Marek Michalski / Jakub Rudak
OS 6
awaria