OS 6 - TURBO - Jedlina- 4.67 km - 16:08


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 89.2
0.00
00:03:08.5
0.0
0.0 

2.

4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 86.1
1.43
00:03:15.2
00:00:06.7
00:00:06.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 91.9
0.0
00:20:53.7
0.0
0.0 

2

  =
4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 85.3
3.03
00:22:30.8
00:01:37.1
00:01:37.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie
98
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 6
wycofanie
32
Sebastian Rider / Marcin Dziadosz
OS 6
urwane koło
34
Marcin Grabowicz / Paweł Wojdat
OS 6
awaria półosi
27
Maciej Gaca / Bartosz Dąbrowa
OS 6
awaria skrzyni biegów
45
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 6
awaria
86
Marek Michalski / Jakub Rudak
OS 6
awaria