PKC 6A - Serwis wjazd- km - 16:23


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.4
0.0
00:22:13.7
0.0
0.0 

2

=
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 82.5
1.99
00:23:17.4
00:01:03.7
00:01:03.7

3

=
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 77.4
4.87
00:24:49.5
00:02:35.8
00:01:32.1

4

=
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.0
5.09
00:24:56.5
00:02:42.8
00:00:07.0

5

=
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 76.2
5.6
00:25:13.1
00:02:59.4
00:00:16.6

6

=
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 69.8
9.93
00:27:31.5
01:00.0
00:05:17.8
00:02:18.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie
98
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 6
wycofanie
32
Sebastian Rider / Marcin Dziadosz
OS 6
urwane koło
34
Marcin Grabowicz / Paweł Wojdat
OS 6
awaria półosi
27
Maciej Gaca / Bartosz Dąbrowa
OS 6
awaria skrzyni biegów
45
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 6
awaria
86
Marek Michalski / Jakub Rudak
OS 6
awaria
63
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
PKC 6A
Wycofanie system RTR
89
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 6A
Wycofanie system RTR