OS 2 - Kosmos 1- 4.2 km - 11:55


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

87
Równiatka Artur
Cygan Marcin
Mitsubishi Lancer
TM 1 109.2
0.00
00:02:18.4
0.0
0.0 

2.

84
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 102.9
2.05
00:02:27.0
00:00:08.6
00:00:08.6

3.

109
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 99.0
3.43
00:02:32.8
00:00:14.4
00:00:05.8

4.

88
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 98.1
3.74
00:02:34.1
00:00:15.7
00:00:01.3

5.

101
Zatylny Tomasz
Bluźnik Maciej
Opel Kadett
TM 2 98.1
3.76
00:02:34.2
00:00:15.8
00:00:00.1

6.

117
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 97.1
4.12
00:02:35.7
00:00:17.3
00:00:01.5

7.

96
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 96.8
4.24
00:02:36.2
00:00:17.8
00:00:00.5

8.

110
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM 3 96.4
4.38
00:02:36.8
00:00:18.4
00:00:00.6

9.

136
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 96.4
4.40
00:02:36.9
00:00:18.5
00:00:00.1

10.

33
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
SKG 96.4
4.40
00:02:36.9
00:00:18.5
00:00:00.0

11.

86
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 96.2
4.45
00:02:37.1
00:00:18.7
00:00:00.2

12.

111
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 95.4
4.79
00:02:38.5
00:00:20.1
00:00:01.4

13.

85
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Fiat Sc
TM 1 95.3
4.83
00:02:38.7
00:00:20.3
00:00:00.2

14.

98
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 94.4
5.17
00:02:40.1
00:00:21.7
00:00:01.4

15.

90
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 93.5
5.55
00:02:41.7
00:00:23.3
00:00:01.6

16.

130
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 93.3
5.62
00:02:42.0
00:00:23.6
00:00:00.3

17.

137
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 92.6
5.93
00:02:43.3
00:00:24.9
00:00:01.3

18.

114
Martyniak Marek
Jodko Kamila
Peugeot 206
TM 3 92.2
6.10
00:02:44.0
00:00:25.6
00:00:00.7

19.

118
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM 3 92.0
6.17
00:02:44.3
00:00:25.9
00:00:00.3

20.

121
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
TM 3 91.8
6.26
00:02:44.7
00:00:26.3
00:00:00.4

21.

99
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 91.6
6.33
00:02:45.0
00:00:26.6
00:00:00.3

22.

139
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 91.5
6.40
00:02:45.3
00:00:26.9
00:00:00.3

23.

131
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 91.4
6.43
00:02:45.4
00:00:27.0
00:00:00.1

24.

128
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 91.2
6.50
00:02:45.7
00:00:27.3
00:00:00.3

25.

135
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 90.9
6.67
00:02:46.4
00:00:28.0
00:00:00.7

26.

119
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 90.3
6.90
00:02:47.4
00:00:29.0
00:00:01.0

27.

140
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 90.1
7.02
00:02:47.9
00:00:29.5
00:00:00.5

28.

105
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 89.8
7.14
00:02:48.4
00:00:30.0
00:00:00.5

29.

127
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 89.2
7.43
00:02:49.6
00:00:31.2
00:00:01.2

30.

124
Wenta Dawid
Lisowska-wenta Julia
Citroen Saxo
TM 3 88.8
7.60
00:02:50.3
00:00:31.9
00:00:00.7

31.

95
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Honda Civic
TM 2 88.7
7.62
00:02:50.4
00:00:32.0
00:00:00.1

32.

134
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 88.3
7.81
00:02:51.2
00:00:32.8
00:00:00.8

33.

116
Kalbarczyk Rafał
Kalbarczyk Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 88.3
7.83
00:02:51.3
00:00:32.9
00:00:00.1

34.

133
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 88.2
7.88
00:02:51.5
00:00:33.1
00:00:00.2

35.

100
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 87.4
8.24
00:02:53.0
00:00:34.6
00:00:01.5

36.

91
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 87.4
8.24
00:02:53.0
00:00:34.6
00:00:00.0

37.

92
Marchewka Mateusz
Pawlak Krzysiek
Vw Golf
TM 1 87.0
8.40
00:02:53.7
00:00:35.3
00:00:00.7

38.

143
Damian Wolak
Lach Tomasz
Fiat Sc
TM 4 87.0
8.43
00:02:53.8
00:00:35.4
00:00:00.1

39.

138
Kochman Mateusz
Dyblik Piotr
Kia Picanto
TM 4 87.0
8.43
00:02:53.8
00:00:35.4
00:00:00.0

40.

122
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 86.2
8.81
00:02:55.4
00:00:37.0
00:00:01.6

41.

126
Nagadowski Paweł
Nagadowska Anna
Honda Crx
TM 3 85.8
9.00
00:02:56.2
00:00:37.8
00:00:00.8

42.

97
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 85.1
9.36
00:02:57.7
00:00:39.3
00:00:01.5

43.

146
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 85.0
9.40
00:02:57.9
00:00:39.5
00:00:00.2

44.

144
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 84.1
9.83
00:02:59.7
00:00:41.3
00:00:01.8

45.

132
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 83.6
10.10
00:03:00.8
00:00:42.4
00:00:01.1

46.

145
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 82.9
10.45
00:03:02.3
00:00:43.9
00:00:01.5

47.

115
Karwiński Maciej
Kopkowicz Wojciech
Citroen Saxo
TM 3 82.4
10.74
00:03:03.5
00:00:45.1
00:00:01.2

48.

103
Studziński Piotr
Chmura Krzysztof
Ford Focus
TM 2 81.2
11.38
00:03:06.2
00:00:47.8
00:00:02.7

49.

125
Zajączkowski Łukasz
Matusiak Grzegorz
Fiat Seicento
TM 3 80.6
11.74
00:03:07.7
00:00:49.3
00:00:01.5

50.

102
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 79.4
12.40
00:03:10.5
00:00:52.1
00:00:02.8

51.

129
Bawor Bartosz
Skrądz Jakun
Citroen C2
C2CUP 79.0
12.60
00:03:11.3
00:00:52.9
00:00:00.8

52.

141
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 78.5
12.93
00:03:12.7
00:00:54.3
00:00:01.4

53.

123
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 78.2
13.07
00:03:13.3
00:00:54.9
00:00:00.6

54.

142
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 76.7
13.98
00:03:17.1
00:00:58.7
00:00:03.8

55.

107
Ziemski Paweł
Nowak Krzysztof
Citroen Saxo
SKG 75.0
15.02
00:03:21.5
00:01:03.1
00:00:04.4

56.

112
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 32.0
79.43
00:07:52.0
00:05:33.6
00:04:30.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
87
Równiatka Artur
Cygan Marcin
Mitsubishi Lancer
TM 1 99.1
0.0
00:05:05.2
0.0
0.0 

2

2
84
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 91.9
2.85
00:05:29.1
00:00:23.9
00:00:23.9

3

1
86
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 89.8
3.75
00:05:36.7
00:00:31.5
00:00:07.6

4

2
109
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 89.3
3.99
00:05:38.7
00:00:33.5
00:00:02.0

5

  =
117
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 88.8
4.2
00:05:40.5
00:00:35.3
00:00:01.8

6

1
101
Zatylny Tomasz
Bluźnik Maciej
Opel Kadett
TM 2 88.7
4.25
00:05:40.9
00:00:35.7
00:00:00.4

7

1
88
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 88.7
4.27
00:05:41.1
00:00:35.9
00:00:00.2

8

5
98
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 88.5
4.35
00:05:41.7
00:00:36.5
00:00:00.6

9

  =
96
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 87.8
4.68
00:05:44.5
00:00:39.3
00:00:02.8

10

  =
136
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 87.1
5.0
00:05:47.2
00:00:42.0
00:00:02.7

11

  =
33
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
SKG 87.0
5.05
00:05:47.6
00:00:42.4
00:00:00.4

12

4
110
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM 3 86.4
5.32
00:05:49.9
00:00:44.7
00:00:02.3

13

  =
85
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Fiat Sc
TM 1 86.4
5.33
00:05:50.0
00:00:44.8
00:00:00.1

14

  =
111
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 86.1
5.48
00:05:51.2
00:00:46.0
00:00:01.2

15

  =
137
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 84.9
6.06
00:05:56.1
00:00:50.9
00:00:04.9

16

4
90
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 84.1
6.45
00:05:59.4
00:00:54.2
00:00:03.3

17

2
130
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 84.1
6.48
00:05:59.6
00:00:54.4
00:00:00.2

18

  =
121
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
TM 3 83.6
6.74
00:06:01.8
00:00:56.6
00:00:02.2

19

5
118
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM 3 83.1
7.01
00:06:04.1
00:00:58.9
00:00:02.3

20

2
135
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 82.9
7.07
00:06:04.6
00:00:59.4
00:00:00.5

21

7
114
Martyniak Marek
Jodko Kamila
Peugeot 206
TM 3 82.7
7.2
00:06:05.7
00:01:00.5
00:00:01.1

22

4
139
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 82.6
7.24
00:06:06.0
00:01:00.8
00:00:00.3

23

4
99
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 82.5
7.31
00:06:06.6
00:01:01.4
00:00:00.6

24

1
119
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 82.4
7.36
00:06:07.0
00:01:01.8
00:00:00.4

25

4
131
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 82.2
7.49
00:06:08.1
00:01:02.9
00:00:01.1

26

1
140
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 82.1
7.52
00:06:08.4
00:01:03.2
00:00:00.3

27

4
124
Wenta Dawid
Lisowska-wenta Julia
Citroen Saxo
TM 3 81.0
8.13
00:06:13.5
00:01:08.3
00:00:05.1

28

10
128
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 80.9
8.19
00:06:14.0
00:01:08.8
00:00:00.5

29

4
127
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 80.4
8.42
00:06:15.9
00:01:10.7
00:00:01.9

30

  =
143
Damian Wolak
Lach Tomasz
Fiat Sc
TM 4 80.3
8.52
00:06:16.8
00:01:11.6
00:00:00.9

31

6
95
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Honda Civic
TM 2 80.0
8.64
00:06:17.8
00:01:12.6
00:00:01.0

32

3
134
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 80.0
8.68
00:06:18.1
00:01:12.9
00:00:00.3

33

3
133
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 79.9
8.73
00:06:18.5
00:01:13.3
00:00:00.4

34

  =
91
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 79.7
8.82
00:06:19.3
00:01:14.1
00:00:00.8

35

4
116
Kalbarczyk Rafał
Kalbarczyk Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 79.6
8.87
00:06:19.7
00:01:14.5
00:00:00.4

36

10
105
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 79.2
9.13
00:06:21.9
00:01:16.7
00:00:02.2

37

3
100
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 79.2
9.13
00:06:21.9
00:01:16.7
00:00:00.0

38

6
92
Marchewka Mateusz
Pawlak Krzysiek
Vw Golf
TM 1 78.5
9.51
00:06:25.1
00:01:19.9
00:00:03.2

39

2
122
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 78.5
9.55
00:06:25.4
00:01:20.2
00:00:00.3

40

2
97
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 77.9
9.88
00:06:28.2
00:01:23.0
00:00:02.8

41

24
123
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 77.8
9.96
00:06:28.9
00:01:23.7
00:00:00.7

42

5
126
Nagadowski Paweł
Nagadowska Anna
Honda Crx
TM 3 77.4
10.18
00:06:30.7
00:01:25.5
00:00:01.8

43

  =
144
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 77.3
10.21
00:06:31.0
00:01:25.8
00:00:00.3

44

6
138
Kochman Mateusz
Dyblik Piotr
Kia Picanto
TM 4 77.3
10.24
00:06:31.2
00:01:26.0
00:00:00.2

45

  =
132
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 76.9
10.46
00:06:33.1
00:01:27.9
00:00:01.9

46

6
146
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 75.9
11.07
00:06:38.2
00:01:33.0
00:00:05.1

47

1
145
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 75.9
11.1
00:06:38.4
00:01:33.2
00:00:00.2

48

16
142
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 75.3
11.5
00:06:41.8
00:01:36.6
00:00:03.4

49

2
115
Karwiński Maciej
Kopkowicz Wojciech
Citroen Saxo
TM 3 75.2
11.54
00:06:42.1
00:01:36.9
00:00:00.3

50

1
125
Zajączkowski Łukasz
Matusiak Grzegorz
Fiat Seicento
TM 3 74.7
11.85
00:06:44.7
00:01:39.5
00:00:02.6

51

2
103
Studziński Piotr
Chmura Krzysztof
Ford Focus
TM 2 72.9
13.08
00:06:55.1
00:01:49.9
00:00:10.4

52

2
102
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 71.6
13.96
00:07:02.5
00:01:57.3
00:00:07.4

53

3
129
Bawor Bartosz
Skrądz Jakun
Citroen C2
C2CUP 71.2
14.26
00:07:05.0
00:01:59.8
00:00:02.5

54

1
141
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 71.0
14.36
00:07:05.8
00:02:00.6
00:00:00.8

55

2
107
Ziemski Paweł
Nowak Krzysztof
Citroen Saxo
SKG 67.1
17.29
00:07:30.4
00:02:25.2
00:00:24.6

56

44
112
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 45.6
42.61
00:11:03.1
00:05:57.9
00:03:32.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
104
Kamil Szymański / Piotr Adamski
PKC 1
wycofanie
108
Mariusz Koziarski / Tomasz Harczuk
OS 1
wypadek
94
Krystian Mendyk / Aleksandra Piekarska
PKC 2
Wycofanie