OS 4 - Kosmos 2- 4.2 km - 14:31


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

135
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 95.4
0.00
00:02:38.5
0.0
0.0 

2.

131
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 92.8
1.07
00:02:43.0
00:00:04.5
00:00:04.5

3.

130
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 92.5
1.19
00:02:43.5
00:00:05.0
00:00:00.5

4.

127
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 90.9
1.86
00:02:46.3
00:00:07.8
00:00:02.8

5.

134
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 90.8
1.93
00:02:46.6
00:00:08.1
00:00:00.3

6.

132
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 89.5
2.48
00:02:48.9
00:00:10.4
00:00:02.3

7.

133
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 88.2
3.10
00:02:51.5
00:00:13.0
00:00:02.6

8.

129
Bawor Bartosz
Skrądz Jakun
Citroen C2
C2CUP 83.8
5.21
00:03:00.4
00:00:21.9
00:00:08.9

9.

128
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 77.7
8.57
00:03:14.5
00:00:36.0
00:00:14.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
135
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 86.7
0.0
00:08:43.1
0.0
0.0 

2

1
130
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 86.7
0.0
00:08:43.1
00:00:00.0
00:00:00.0

3

  =
131
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 85.4
0.63
00:08:51.1
00:00:08.0
00:00:08.0

4

1
127
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 83.7
1.52
00:09:02.2
00:00:19.1
00:00:11.1

5

1
134
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 83.3
1.71
00:09:04.7
00:00:21.6
00:00:02.5

6

1
133
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 82.5
2.13
00:09:10.0
00:00:26.9
00:00:05.3

7

1
132
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 80.7
3.09
00:09:22.0
00:00:38.9
00:00:12.0

8

4
128
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 79.8
3.6
00:09:28.5
00:00:45.4
00:00:06.5

9

  =
129
Bawor Bartosz
Skrądz Jakun
Citroen C2
C2CUP 74.9
6.53
00:10:05.4
00:01:22.3
00:00:36.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
104
Kamil Szymański / Piotr Adamski
PKC 1
wycofanie
108
Mariusz Koziarski / Tomasz Harczuk
OS 1
wypadek
94
Krystian Mendyk / Aleksandra Piekarska
PKC 2
Wycofanie