OS 1 - Grudza 1- 4.1 km - 10:38


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

107
Żarnowski Marcin
Ferdek Paweł
Subaru Impreza
SKG 90.7
0.00
00:02:42.8
0.0
0.0 

2.

106
Gucwa Tomasz
Zapała Adam
Subaru Impreza
TM 1 90.7
0.00
00:02:42.8
00:00:00.0
00:00:00.0

3.

53
Preś Mariusz
Oszczygieł Piotr
Bmw E46
SKG 89.9
0.34
00:02:44.2
00:00:01.4
00:00:01.4

4.

48
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 88.6
0.93
00:02:46.6
00:00:03.8
00:00:02.4

5.

69
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 88.0
1.20
00:02:47.7
00:00:04.9
00:00:01.1

6.

70
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 86.1
2.12
00:02:51.5
00:00:08.7
00:00:03.8

7.

56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 85.8
2.27
00:02:52.1
00:00:09.3
00:00:00.6

8.

58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Renault Clio
TM 2 85.6
2.34
00:02:52.4
00:00:09.6
00:00:00.3

9.

50
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 85.0
2.63
00:02:53.6
00:00:10.8
00:00:01.2

10.

51
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 84.8
2.73
00:02:54.0
00:00:11.2
00:00:00.4

11.

57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 84.3
2.98
00:02:55.0
00:00:12.2
00:00:01.0

12.

80
Szymański Michał
Szymański Marcin
Citroen Saxo
TM 3 84.2
3.05
00:02:55.3
00:00:12.5
00:00:00.3

13.

49
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 84.0
3.15
00:02:55.7
00:00:12.9
00:00:00.4

14.

79
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 83.6
3.34
00:02:56.5
00:00:13.7
00:00:00.8

15.

78
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 83.5
3.39
00:02:56.7
00:00:13.9
00:00:00.2

16.

81
Jasiński Tomasz
Kapalski Aleksander
Honda Civic
TM 3 83.3
3.49
00:02:57.1
00:00:14.3
00:00:00.4

17.

89
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 83.2
3.54
00:02:57.3
00:00:14.5
00:00:00.2

18.

72
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 83.0
3.66
00:02:57.8
00:00:15.0
00:00:00.5

19.

65
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 82.2
4.07
00:02:59.5
00:00:16.7
00:00:01.7

20.

62
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 82.2
4.10
00:02:59.6
00:00:16.8
00:00:00.1

21.

91
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 81.9
4.27
00:03:00.3
00:00:17.5
00:00:00.7

22.

82
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 81.7
4.37
00:03:00.7
00:00:17.9
00:00:00.4

23.

90
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 81.7
4.37
00:03:00.7
00:00:17.9
00:00:00.0

24.

60
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 81.6
4.39
00:03:00.8
00:00:18.0
00:00:00.1

25.

66
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
TM 2 81.3
4.56
00:03:01.5
00:00:18.7
00:00:00.7

26.

71
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 81.3
4.59
00:03:01.6
00:00:18.8
00:00:00.1

27.

92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 80.8
4.83
00:03:02.6
00:00:19.8
00:00:01.0

28.

74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 80.7
4.88
00:03:02.8
00:00:20.0
00:00:00.2

29.

85
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 80.3
5.15
00:03:03.9
00:00:21.1
00:00:01.1

30.

84
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 80.0
5.32
00:03:04.6
00:00:21.8
00:00:00.7

31.

73
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
TM 3 79.3
5.68
00:03:06.1
00:00:23.3
00:00:01.5

32.

63
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 78.0
6.46
00:03:09.3
00:00:26.5
00:00:03.2

33.

97
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM 4 77.8
6.56
00:03:09.7
00:00:26.9
00:00:00.4

34.

77
Kalbarczyk Rafał
Kalbarczyk Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 77.6
6.68
00:03:10.2
00:00:27.4
00:00:00.5

35.

88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 77.5
6.73
00:03:10.4
00:00:27.6
00:00:00.2

36.

93
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 77.5
6.73
00:03:10.4
00:00:27.6
00:00:00.0

37.

59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 77.3
6.88
00:03:11.0
00:00:28.2
00:00:00.6

38.

76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 77.2
6.93
00:03:11.2
00:00:28.4
00:00:00.2

39.

83
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 77.0
7.02
00:03:11.6
00:00:28.8
00:00:00.4

40.

99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 75.7
7.83
00:03:14.9
00:00:32.1
00:00:03.3

41.

86
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 75.3
8.07
00:03:15.9
00:00:33.1
00:00:01.0

42.

100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 74.7
8.49
00:03:17.6
00:00:34.8
00:00:01.7

43.

75
Wenta Dawid
Lisowska-wenta Julia
Citroen Saxo
TM 3 74.1
8.90
00:03:19.3
00:00:36.5
00:00:01.7

44.

101
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 74.0
8.95
00:03:19.5
00:00:36.7
00:00:00.2

45.

98
Niedzielski Marek
Kajdy Marek
Fiaf Seicento
TM 4 73.0
9.59
00:03:22.1
00:00:39.3
00:00:02.6

46.

68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 72.7
9.80
00:03:23.0
00:00:40.2
00:00:00.9

47.

87
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 71.8
10.41
00:03:25.5
00:00:42.7
00:00:02.5

48.

102
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 70.9
11.10
00:03:28.3
00:00:45.5
00:00:02.8

49.

94
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 70.5
11.37
00:03:29.4
00:00:46.6
00:00:01.1

50.

61
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 70.1
11.63
00:03:30.5
00:00:47.7
00:00:01.1

51.

55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 66.6
14.34
00:03:41.6
00:00:58.8
00:00:11.1

52.

54
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 23.9
110.78
00:10:17.0
00:07:34.2
00:06:35.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
107
Żarnowski Marcin
Ferdek Paweł
Subaru Impreza
SKG 90.7
0.0
00:02:42.8
0.0
0.0 

2

=
106
Gucwa Tomasz
Zapała Adam
Subaru Impreza
TM 1 90.7
0.0
00:02:42.8
00:00:00.0
00:00:00.0

3

=
53
Preś Mariusz
Oszczygieł Piotr
Bmw E46
SKG 89.9
0.34
00:02:44.2
00:00:01.4
00:00:01.4

4

=
48
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 88.6
0.93
00:02:46.6
00:00:03.8
00:00:02.4

5

=
69
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 88.0
1.2
00:02:47.7
00:00:04.9
00:00:01.1

6

=
70
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 86.1
2.12
00:02:51.5
00:00:08.7
00:00:03.8

7

=
56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 85.8
2.27
00:02:52.1
00:00:09.3
00:00:00.6

8

=
58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Renault Clio
TM 2 85.6
2.34
00:02:52.4
00:00:09.6
00:00:00.3

9

=
50
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 85.0
2.63
00:02:53.6
00:00:10.8
00:00:01.2

10

=
51
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 84.8
2.73
00:02:54.0
00:00:11.2
00:00:00.4

11

=
57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 84.3
2.98
00:02:55.0
00:00:12.2
00:00:01.0

12

=
80
Szymański Michał
Szymański Marcin
Citroen Saxo
TM 3 84.2
3.05
00:02:55.3
00:00:12.5
00:00:00.3

13

=
49
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 84.0
3.15
00:02:55.7
00:00:12.9
00:00:00.4

14

=
79
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 83.6
3.34
00:02:56.5
00:00:13.7
00:00:00.8

15

=
78
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 83.5
3.39
00:02:56.7
00:00:13.9
00:00:00.2

16

=
81
Jasiński Tomasz
Kapalski Aleksander
Honda Civic
TM 3 83.3
3.49
00:02:57.1
00:00:14.3
00:00:00.4

17

=
89
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 83.2
3.54
00:02:57.3
00:00:14.5
00:00:00.2

18

=
72
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 83.0
3.66
00:02:57.8
00:00:15.0
00:00:00.5

19

=
65
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 82.2
4.07
00:02:59.5
00:00:16.7
00:00:01.7

20

=
62
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 82.2
4.1
00:02:59.6
00:00:16.8
00:00:00.1

21

=
91
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 81.9
4.27
00:03:00.3
00:00:17.5
00:00:00.7

22

=
82
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 81.7
4.37
00:03:00.7
00:00:17.9
00:00:00.4

23

=
90
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 81.7
4.37
00:03:00.7
00:00:17.9
00:00:00.0

24

=
60
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 81.6
4.39
00:03:00.8
00:00:18.0
00:00:00.1

25

=
66
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
TM 2 81.3
4.56
00:03:01.5
00:00:18.7
00:00:00.7

26

=
71
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 81.3
4.59
00:03:01.6
00:00:18.8
00:00:00.1

27

=
92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 80.8
4.83
00:03:02.6
00:00:19.8
00:00:01.0

28

=
74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 80.7
4.88
00:03:02.8
00:00:20.0
00:00:00.2

29

=
85
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 80.3
5.15
00:03:03.9
00:00:21.1
00:00:01.1

30

=
84
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 80.0
5.32
00:03:04.6
00:00:21.8
00:00:00.7

31

=
73
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
TM 3 79.3
5.68
00:03:06.1
00:00:23.3
00:00:01.5

32

=
63
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 78.0
6.46
00:03:09.3
00:00:26.5
00:00:03.2

33

=
97
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM 4 77.8
6.56
00:03:09.7
00:00:26.9
00:00:00.4

34

=
77
Kalbarczyk Rafał
Kalbarczyk Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 77.6
6.68
00:03:10.2
00:00:27.4
00:00:00.5

35

=
88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 77.5
6.73
00:03:10.4
00:00:27.6
00:00:00.2

36

=
93
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 77.5
6.73
00:03:10.4
00:00:27.6
00:00:00.0

37

=
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 77.3
6.88
00:03:11.0
00:00:28.2
00:00:00.6

38

=
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 77.2
6.93
00:03:11.2
00:00:28.4
00:00:00.2

39

=
83
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 77.0
7.02
00:03:11.6
00:00:28.8
00:00:00.4

40

=
99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 75.7
7.83
00:03:14.9
00:00:32.1
00:00:03.3

41

=
86
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 75.3
8.07
00:03:15.9
00:00:33.1
00:00:01.0

42

=
100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 74.7
8.49
00:03:17.6
00:00:34.8
00:00:01.7

43

=
75
Wenta Dawid
Lisowska-wenta Julia
Citroen Saxo
TM 3 74.1
8.9
00:03:19.3
00:00:36.5
00:00:01.7

44

=
101
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 74.0
8.95
00:03:19.5
00:00:36.7
00:00:00.2

45

=
98
Niedzielski Marek
Kajdy Marek
Fiaf Seicento
TM 4 73.0
9.59
00:03:22.1
00:00:39.3
00:00:02.6

46

=
68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 72.7
9.8
00:03:23.0
00:00:40.2
00:00:00.9

47

=
87
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 71.8
10.41
00:03:25.5
00:00:42.7
00:00:02.5

48

=
102
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 70.9
11.1
00:03:28.3
00:00:45.5
00:00:02.8

49

=
94
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 70.5
11.37
00:03:29.4
00:00:46.6
00:00:01.1

50

=
61
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 70.1
11.63
00:03:30.5
00:00:47.7
00:00:01.1

51

=
55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 66.6
14.34
00:03:41.6
00:00:58.8
00:00:11.1

52

=
54
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 23.9
110.78
00:10:17.0
00:07:34.2
00:06:35.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
20
Rafał Wójcikowski / Błażej Roszak
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:29
63
30
Dawid Wewiór / Kamil Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
58
10
Tomasz Zatylny / Marta Glądała
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
50
240
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2
Wcześniejszy wjazd na PKC o 4 min
2020-08-23 12:06
88
30
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:09
50
420
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2A
Wcześniejszy wjazd na PKC o 7 min
2020-08-23 12:08
81
20
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
2A
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:58

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
96
Marcin bartosz Nowak / Doris Skonieczna-nowak
0
Nie wystartował