OS 2 - Rębiszów MAX 1- 4.16 km - 11:01


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

69
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 96.9
0.00
00:02:34.6
0.0
0.0 

2.

53
Preś Mariusz
Oszczygieł Piotr
Bmw E46
SKG 96.6
0.12
00:02:35.1
00:00:00.5
00:00:00.5

3.

106
Gucwa Tomasz
Zapała Adam
Subaru Impreza
TM 1 95.8
0.43
00:02:36.4
00:00:01.8
00:00:01.3

4.

107
Żarnowski Marcin
Ferdek Paweł
Subaru Impreza
SKG 95.1
0.70
00:02:37.5
00:00:02.9
00:00:01.1

5.

56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 93.5
1.32
00:02:40.1
00:00:05.5
00:00:02.6

6.

70
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 93.3
1.42
00:02:40.5
00:00:05.9
00:00:00.4

7.

48
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 92.6
1.71
00:02:41.7
00:00:07.1
00:00:01.2

8.

57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 92.0
1.95
00:02:42.7
00:00:08.1
00:00:01.0

9.

58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Renault Clio
TM 2 90.8
2.50
00:02:45.0
00:00:10.4
00:00:02.3

10.

51
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 90.7
2.55
00:02:45.2
00:00:10.6
00:00:00.2

11.

80
Szymański Michał
Szymański Marcin
Citroen Saxo
TM 3 90.1
2.81
00:02:46.3
00:00:11.7
00:00:01.1

12.

54
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 89.6
3.00
00:02:47.1
00:00:12.5
00:00:00.8

13.

81
Jasiński Tomasz
Kapalski Aleksander
Honda Civic
TM 3 89.4
3.10
00:02:47.5
00:00:12.9
00:00:00.4

14.

89
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 89.1
3.22
00:02:48.0
00:00:13.4
00:00:00.5

15.

82
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 88.5
3.53
00:02:49.3
00:00:14.7
00:00:01.3

16.

71
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 88.5
3.53
00:02:49.3
00:00:14.7
00:00:00.0

17.

79
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 87.7
3.87
00:02:50.7
00:00:16.1
00:00:01.4

18.

78
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 87.6
3.92
00:02:50.9
00:00:16.3
00:00:00.2

19.

49
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 87.6
3.94
00:02:51.0
00:00:16.4
00:00:00.1

20.

92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 87.2
4.13
00:02:51.8
00:00:17.2
00:00:00.8

21.

60
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 87.1
4.18
00:02:52.0
00:00:17.4
00:00:00.2

22.

77
Kalbarczyk Rafał
Kalbarczyk Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 86.6
4.40
00:02:52.9
00:00:18.3
00:00:00.9

23.

84
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 86.5
4.47
00:02:53.2
00:00:18.6
00:00:00.3

24.

66
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
TM 2 86.4
4.52
00:02:53.4
00:00:18.8
00:00:00.2

25.

72
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 85.4
5.00
00:02:55.4
00:00:20.8
00:00:02.0

26.

85
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 85.2
5.07
00:02:55.7
00:00:21.1
00:00:00.3

27.

62
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 85.2
5.10
00:02:55.8
00:00:21.2
00:00:00.1

28.

97
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM 4 85.0
5.17
00:02:56.1
00:00:21.5
00:00:00.3

29.

50
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 84.8
5.29
00:02:56.6
00:00:22.0
00:00:00.5

30.

91
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 84.8
5.31
00:02:56.7
00:00:22.1
00:00:00.1

31.

65
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 84.6
5.41
00:02:57.1
00:00:22.5
00:00:00.4

32.

59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 84.6
5.41
00:02:57.1
00:00:22.5
00:00:00.0

33.

93
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 83.8
5.82
00:02:58.8
00:00:24.2
00:00:01.7

34.

90
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 83.7
5.87
00:02:59.0
00:00:24.4
00:00:00.2

35.

75
Wenta Dawid
Lisowska-wenta Julia
Citroen Saxo
TM 3 83.6
5.89
00:02:59.1
00:00:24.5
00:00:00.1

36.

83
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 83.4
6.01
00:02:59.6
00:00:25.0
00:00:00.5

37.

74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 83.2
6.11
00:03:00.0
00:00:25.4
00:00:00.4

38.

76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 83.1
6.18
00:03:00.3
00:00:25.7
00:00:00.3

39.

63
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 82.7
6.35
00:03:01.0
00:00:26.4
00:00:00.7

40.

61
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 82.6
6.39
00:03:01.2
00:00:26.6
00:00:00.2

41.

86
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 82.1
6.71
00:03:02.5
00:00:27.9
00:00:01.3

42.

99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 81.3
7.14
00:03:04.3
00:00:29.7
00:00:01.8

43.

101
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 80.7
7.45
00:03:05.6
00:00:31.0
00:00:01.3

44.

88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 80.0
7.81
00:03:07.1
00:00:32.5
00:00:01.5

45.

98
Niedzielski Marek
Kajdy Marek
Fiaf Seicento
TM 4 79.4
8.15
00:03:08.5
00:00:33.9
00:00:01.4

46.

87
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 78.4
8.75
00:03:11.0
00:00:36.4
00:00:02.5

47.

100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 77.9
9.04
00:03:12.2
00:00:37.6
00:00:01.2

48.

55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 77.5
9.30
00:03:13.3
00:00:38.7
00:00:01.1

49.

94
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 77.4
9.35
00:03:13.5
00:00:38.9
00:00:00.2

50.

102
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 76.3
10.02
00:03:16.3
00:00:41.7
00:00:02.8

51.

68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 75.9
10.29
00:03:17.4
00:00:42.8
00:00:01.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
106
Gucwa Tomasz
Zapała Adam
Subaru Impreza
TM 1 93.2
0.0
00:05:19.2
0.0
0.0 

2

1
53
Preś Mariusz
Oszczygieł Piotr
Bmw E46
SKG 93.1
0.01
00:05:19.3
00:00:00.1
00:00:00.1

3

2
107
Żarnowski Marcin
Ferdek Paweł
Subaru Impreza
SKG 92.8
0.13
00:05:20.3
00:00:01.1
00:00:01.0

4

1
69
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 92.3
0.38
00:05:22.3
00:00:03.1
00:00:02.0

5

1
48
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 90.6
1.1
00:05:28.3
00:00:09.1
00:00:06.0

6

  =
70
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 89.6
1.55
00:05:32.0
00:00:12.8
00:00:03.7

7

  =
56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 89.5
1.57
00:05:32.2
00:00:13.0
00:00:00.2

8

3
57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 88.1
2.24
00:05:37.7
00:00:18.5
00:00:05.5

9

1
51
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 87.7
2.42
00:05:39.2
00:00:20.0
00:00:01.5

10

2
80
Szymański Michał
Szymański Marcin
Citroen Saxo
TM 3 87.0
2.71
00:05:41.6
00:00:22.4
00:00:02.4

11

5
81
Jasiński Tomasz
Kapalski Aleksander
Honda Civic
TM 3 86.3
3.08
00:05:44.6
00:00:25.4
00:00:03.0

12

5
89
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 86.1
3.16
00:05:45.3
00:00:26.1
00:00:00.7

13

  =
49
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 85.8
3.33
00:05:46.7
00:00:27.5
00:00:01.4

14

  =
79
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 85.6
3.39
00:05:47.2
00:00:28.0
00:00:00.5

15

7
58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Renault Clio
TM 2 85.6
3.41
00:05:47.4
00:10.0
00:00:28.2
00:00:00.2

16

1
78
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 85.5
3.44
00:05:47.6
00:00:28.4
00:00:00.2

17

5
82
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 85.0
3.73
00:05:50.0
00:00:30.8
00:00:02.4

18

8
71
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 84.7
3.84
00:05:50.9
00:00:31.7
00:00:00.9

19

5
60
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 84.3
4.07
00:05:52.8
00:00:33.6
00:00:01.9

20

2
72
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 84.2
4.12
00:05:53.2
00:00:34.0
00:00:00.4

21

6
92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 83.9
4.26
00:05:54.4
00:00:35.2
00:00:01.2

22

3
66
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
TM 2 83.8
4.32
00:05:54.9
00:00:35.7
00:00:00.5

23

4
65
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 83.4
4.53
00:05:56.6
00:00:37.4
00:00:01.7

24

3
91
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 83.3
4.58
00:05:57.0
00:00:37.8
00:00:00.4

25

5
84
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 83.1
4.67
00:05:57.8
00:00:38.6
00:00:00.8

26

3
85
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 82.7
4.89
00:05:59.6
00:00:40.4
00:00:01.8

27

4
90
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 82.7
4.9
00:05:59.7
00:00:40.5
00:00:00.1

28

  =
74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 82.0
5.28
00:06:02.8
00:00:43.6
00:00:03.1

29

5
77
Kalbarczyk Rafał
Kalbarczyk Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 81.9
5.31
00:06:03.1
00:00:43.9
00:00:00.3

30

3
97
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM 4 81.3
5.64
00:06:05.8
00:00:46.6
00:00:02.7

31

6
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 80.8
5.92
00:06:08.1
00:00:48.9
00:00:02.3

32

4
93
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 80.5
6.05
00:06:09.2
00:00:50.0
00:00:01.1

33

6
83
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 80.1
6.3
00:06:11.2
00:00:52.0
00:00:02.0

34

4
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 80.0
6.33
00:06:11.5
00:00:52.3
00:00:00.3

35

15
62
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 79.2
6.8
00:06:15.4
00:20.0
00:00:56.2
00:00:03.9

36

7
75
Wenta Dawid
Lisowska-wenta Julia
Citroen Saxo
TM 3 78.6
7.17
00:06:18.4
00:00:59.2
00:00:03.0

37

4
86
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 78.6
7.17
00:06:18.4
00:00:59.2
00:00:00.0

38

2
99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 78.4
7.26
00:06:19.2
00:01:00.0
00:00:00.8

39

5
101
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 77.2
7.98
00:06:25.1
00:01:05.9
00:00:05.9

40

2
100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 76.3
8.55
00:06:29.8
00:01:10.6
00:00:04.7

41

4
98
Niedzielski Marek
Kajdy Marek
Fiaf Seicento
TM 4 76.1
8.64
00:06:30.6
00:01:11.4
00:00:00.8

42

8
61
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 75.9
8.78
00:06:31.7
00:01:12.5
00:00:01.1

43

4
87
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 75.0
9.36
00:06:36.5
00:01:17.3
00:00:04.8

44

12
63
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 74.3
9.82
00:06:40.3
00:30.0
00:01:21.1
00:00:03.8

45

1
68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 74.3
9.83
00:06:40.4
00:01:21.2
00:00:00.1

46

3
94
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 73.8
10.13
00:06:42.9
00:01:23.7
00:00:02.5

47

1
102
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 73.5
10.34
00:06:44.6
00:01:25.4
00:00:01.7

48

13
88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 73.0
10.69
00:06:47.5
00:30.0
00:01:28.3
00:00:02.9

49

2
55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 71.7
11.59
00:06:54.9
00:01:35.7
00:00:07.4

50

41
50
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 50.4
32.81
00:09:50.2
04:00.0
00:04:31.0
00:02:55.3

51

1
54
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 37.9
56.28
00:13:04.1
00:07:44.9
00:03:13.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
20
Rafał Wójcikowski / Błażej Roszak
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:29
63
30
Dawid Wewiór / Kamil Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
58
10
Tomasz Zatylny / Marta Glądała
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
50
240
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2
Wcześniejszy wjazd na PKC o 4 min
2020-08-23 12:06
88
30
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:09
50
420
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2A
Wcześniejszy wjazd na PKC o 7 min
2020-08-23 12:08
81
20
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
2A
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:58

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
96
Marcin bartosz Nowak / Doris Skonieczna-nowak
0
Nie wystartował
73
Kamil Radomski / Kamil Bober
2
wycofanie