OS 6 - Rębiszów MAX 1- 4.16 km - 17:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

82
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 89.6
0.00
00:02:47.1
0.0
0.0 

2.

83
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 88.5
0.50
00:02:49.2
00:00:02.1
00:00:02.1

3.

86
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 87.5
0.96
00:02:51.1
00:00:04.0
00:00:01.9

4.

84
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 87.3
1.06
00:02:51.5
00:00:04.4
00:00:00.4

5.

85
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 86.7
1.35
00:02:52.7
00:00:05.6
00:00:01.2

6.

88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 85.1
2.14
00:02:56.0
00:00:08.9
00:00:03.3

7.

87
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 81.9
3.77
00:03:02.8
00:00:15.7
00:00:06.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
82
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 85.9
0.0
00:17:18.8
0.0
0.0 

2

  =
84
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 84.0
0.94
00:17:42.1
00:00:23.3
00:00:23.3

3

  =
85
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 83.6
1.14
00:17:47.0
00:00:28.2
00:00:04.9

4

  =
83
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 82.8
1.55
00:17:57.1
00:00:38.3
00:00:10.1

5

  =
86
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 80.4
2.85
00:18:29.5
00:01:10.7
00:00:32.4

6

  =
87
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 78.4
4.0
00:18:57.9
00:01:39.1
00:00:28.4

7

  =
88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 77.9
4.29
00:19:05.2
00:30.0
00:01:46.4
00:00:07.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
20
Rafał Wójcikowski / Błażej Roszak
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:29
63
30
Dawid Wewiór / Kamil Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
58
10
Tomasz Zatylny / Marta Glądała
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
50
240
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2
Wcześniejszy wjazd na PKC o 4 min
2020-08-23 12:06
88
30
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:09
50
420
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2A
Wcześniejszy wjazd na PKC o 7 min
2020-08-23 12:08
81
20
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
2A
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:58

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
96
Marcin bartosz Nowak / Doris Skonieczna-nowak
0
Nie wystartował
73
Kamil Radomski / Kamil Bober
2
wycofanie
72
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
2C
wycofanie
77
Rafał Kalbarczyk / Łukasz Kalbarczyk
OS 3
wycofanie
97
Michał Kołodziej / Wojciech Kołodziej
OS 3
wycofanie
90
Kornel Lech / Karol Gałysa
OS 3
awaria skrzyni biegów
55
Oskar Dobek / Julia Stypińska
4
wycofanie
75
Dawid Wenta / Julia Lisowska-wenta
OS 4
wypadek
61
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
5
wycofanie
79
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 5
wycofanie