OS 6 - Rębiszów MAX 1- 4.16 km - 17:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

48
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 96.1
0.00
00:02:35.8
0.0
0.0 

2.

54
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 93.8
0.94
00:02:39.7
00:00:03.9
00:00:03.9

3.

106
Gucwa Tomasz
Zapała Adam
Subaru Impreza
TM 1 92.8
1.35
00:02:41.4
00:00:05.6
00:00:01.7

4.

49
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 91.8
1.75
00:02:43.1
00:00:07.3
00:00:01.7

5.

50
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 90.9
2.16
00:02:44.8
00:00:09.0
00:00:01.7

6.

51
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 90.4
2.38
00:02:45.7
00:00:09.9
00:00:00.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
106
Gucwa Tomasz
Zapała Adam
Subaru Impreza
TM 1 93.9
0.0
00:15:50.5
0.0
0.0 

2

  =
48
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 92.1
0.71
00:16:08.2
00:00:17.7
00:00:17.7

3

  =
51
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 88.0
2.55
00:16:53.7
00:01:03.2
00:00:45.5

4

  =
49
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 87.4
2.85
00:17:01.1
00:01:10.6
00:00:07.4

5

  =
54
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 62.3
19.43
00:23:52.0
00:08:01.5
00:06:50.9

6

  =
50
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 52.9
29.76
00:28:07.9
11:00.0
00:12:17.4
00:04:15.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
20
Rafał Wójcikowski / Błażej Roszak
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:29
63
30
Dawid Wewiór / Kamil Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
58
10
Tomasz Zatylny / Marta Glądała
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
50
240
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2
Wcześniejszy wjazd na PKC o 4 min
2020-08-23 12:06
88
30
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:09
50
420
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2A
Wcześniejszy wjazd na PKC o 7 min
2020-08-23 12:08
81
20
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
2A
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:58

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
96
Marcin bartosz Nowak / Doris Skonieczna-nowak
0
Nie wystartował
73
Kamil Radomski / Kamil Bober
2
wycofanie
72
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
2C
wycofanie
77
Rafał Kalbarczyk / Łukasz Kalbarczyk
OS 3
wycofanie
97
Michał Kołodziej / Wojciech Kołodziej
OS 3
wycofanie
90
Kornel Lech / Karol Gałysa
OS 3
awaria skrzyni biegów
55
Oskar Dobek / Julia Stypińska
4
wycofanie
75
Dawid Wenta / Julia Lisowska-wenta
OS 4
wypadek
61
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
5
wycofanie
79
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 5
wycofanie