OS 6 - Rębiszów MAX 1- 4.16 km - 17:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 92.3
0.00
00:02:42.2
0.0
0.0 

2.

58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Renault Clio
TM 2 91.0
0.58
00:02:44.6
00:00:02.4
00:00:02.4

3.

60
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 90.3
0.89
00:02:45.9
00:00:03.7
00:00:01.3

4.

62
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 89.9
1.03
00:02:46.5
00:00:04.3
00:00:00.6

5.

66
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
TM 2 87.6
2.09
00:02:50.9
00:00:08.7
00:00:04.4

6.

65
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 87.5
2.14
00:02:51.1
00:00:08.9
00:00:00.2

7.

59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 87.0
2.40
00:02:52.2
00:00:10.0
00:00:01.1

8.

56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 85.1
3.29
00:02:55.9
00:00:13.7
00:00:03.7

9.

63
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 84.5
3.63
00:02:57.3
00:00:15.1
00:00:01.4

10.

68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 78.8
6.71
00:03:10.1
00:00:27.9
00:00:12.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 89.7
0.0
00:16:34.2
0.0
0.0 

2

1
56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 89.7
0.01
00:16:34.5
00:00:00.3
00:00:00.3

3

  =
58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Renault Clio
TM 2 87.2
1.17
00:17:03.2
00:10.0
00:00:29.0
00:00:28.7

4

  =
60
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 85.7
1.86
00:17:20.4
00:00:46.2
00:00:17.2

5

  =
65
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 85.0
2.22
00:17:29.2
00:00:55.0
00:00:08.8

6

  =
66
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
TM 2 84.6
2.45
00:17:34.8
00:01:00.6
00:00:05.6

7

  =
62
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 83.6
2.92
00:17:46.6
00:20.0
00:01:12.4
00:00:11.8

8

  =
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 81.9
3.84
00:18:09.4
00:01:35.2
00:00:22.8

9

  =
63
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 78.7
5.62
00:18:53.4
00:30.0
00:02:19.2
00:00:44.0

10

  =
68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 75.5
7.56
00:19:41.5
00:03:07.3
00:00:48.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
20
Rafał Wójcikowski / Błażej Roszak
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:29
63
30
Dawid Wewiór / Kamil Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
58
10
Tomasz Zatylny / Marta Glądała
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
50
240
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2
Wcześniejszy wjazd na PKC o 4 min
2020-08-23 12:06
88
30
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:09
50
420
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2A
Wcześniejszy wjazd na PKC o 7 min
2020-08-23 12:08
81
20
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
2A
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:58

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
96
Marcin bartosz Nowak / Doris Skonieczna-nowak
0
Nie wystartował
73
Kamil Radomski / Kamil Bober
2
wycofanie
72
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
2C
wycofanie
77
Rafał Kalbarczyk / Łukasz Kalbarczyk
OS 3
wycofanie
97
Michał Kołodziej / Wojciech Kołodziej
OS 3
wycofanie
90
Kornel Lech / Karol Gałysa
OS 3
awaria skrzyni biegów
55
Oskar Dobek / Julia Stypińska
4
wycofanie
75
Dawid Wenta / Julia Lisowska-wenta
OS 4
wypadek
61
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
5
wycofanie
79
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 5
wycofanie