OS 6 - Rębiszów MAX 1- 4.16 km - 17:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

69
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 97.4
0.00
00:02:33.7
0.0
0.0 

2.

70
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 95.0
0.96
00:02:37.7
00:00:04.0
00:00:04.0

3.

80
Szymański Michał
Szymański Marcin
Citroen Saxo
TM 3 92.7
1.90
00:02:41.6
00:00:07.9
00:00:03.9

4.

81
Jasiński Tomasz
Kapalski Aleksander
Honda Civic
TM 3 92.2
2.09
00:02:42.4
00:00:08.7
00:00:00.8

5.

78
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 91.3
2.48
00:02:44.0
00:00:10.3
00:00:01.6

6.

71
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 90.9
2.64
00:02:44.7
00:00:11.0
00:00:00.7

7.

76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 86.1
4.86
00:02:53.9
00:00:20.2
00:00:09.2

8.

74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 83.9
5.99
00:02:58.6
00:00:24.9
00:00:04.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
69
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 93.9
0.0
00:15:50.3
0.0
0.0 

2

  =
70
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 90.6
1.37
00:16:24.3
00:00:34.0
00:00:34.0

3

  =
71
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 87.4
2.82
00:17:00.3
00:01:10.0
00:00:36.0

4

  =
78
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 86.6
3.22
00:17:10.1
00:01:19.8
00:00:09.8

5

  =
81
Jasiński Tomasz
Kapalski Aleksander
Honda Civic
TM 3 86.4
3.3
00:17:12.1
00:20.0
00:01:21.8
00:00:02.0

6

  =
80
Szymański Michał
Szymański Marcin
Citroen Saxo
TM 3 84.7
4.17
00:17:33.7
00:01:43.4
00:00:21.6

7

  =
74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 82.2
5.47
00:18:05.9
00:02:15.6
00:00:32.2

8

  =
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 81.9
5.59
00:18:08.7
00:02:18.4
00:00:02.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
20
Rafał Wójcikowski / Błażej Roszak
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:29
63
30
Dawid Wewiór / Kamil Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
58
10
Tomasz Zatylny / Marta Glądała
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
50
240
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2
Wcześniejszy wjazd na PKC o 4 min
2020-08-23 12:06
88
30
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:09
50
420
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2A
Wcześniejszy wjazd na PKC o 7 min
2020-08-23 12:08
81
20
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
2A
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:58

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
96
Marcin bartosz Nowak / Doris Skonieczna-nowak
0
Nie wystartował
73
Kamil Radomski / Kamil Bober
2
wycofanie
72
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
2C
wycofanie
77
Rafał Kalbarczyk / Łukasz Kalbarczyk
OS 3
wycofanie
97
Michał Kołodziej / Wojciech Kołodziej
OS 3
wycofanie
90
Kornel Lech / Karol Gałysa
OS 3
awaria skrzyni biegów
55
Oskar Dobek / Julia Stypińska
4
wycofanie
75
Dawid Wenta / Julia Lisowska-wenta
OS 4
wypadek
61
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
5
wycofanie
79
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 5
wycofanie