6A - Parc Ferme IN- km - 16:18


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
6
Sękowski Artur
Brzeziński Jakub
BMW M3
PRO 1 107.5
0.0
00:22:20.6
0.0
0.0 

2

=
1
Terlecki Aleksander
Bartosz Załużny
Ford Fiesta
PRO 1 107.1
0.12
00:22:25.5
00:00:04.9
00:00:04.9

3

=
9
Drapikowski Damian
Mroszczyk Adrian
Ford Fiesta
PRO 1 102.6
1.58
00:23:23.9
00:01:03.3
00:00:58.4

4

=
34
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO 3 99.4
2.7
00:24:08.8
00:01:48.2
00:00:44.9

5

=
3
Matejczyk Tomasz
Janik Jerzy
Mitsubishi Lancer
PRO 1 99.3
2.76
00:24:11.0
00:01:50.4
00:00:02.2

6

=
15
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
BMW E30q
PRO 2 98.7
2.98
00:24:19.8
00:01:59.2
00:00:08.8

7

=
32
Długosz Artur
Zapart Łukasz
Renault Clio
PRO 2 97.3
3.5
00:24:40.5
00:02:19.9
00:00:20.7

8

=
22
Łata Damian
Majewski Michał
Peugeot 208
PRO 2 97.2
3.52
00:24:41.5
00:02:20.9
00:00:01.0

9

=
27
Matysiak Maciej
Baćkowska Karolina
Renault Clio
PRO 2 96.6
3.78
00:24:51.7
00:02:31.1
00:00:10.2

10

=
45
Krysztowiak Przemysław
Machnikowski Jakub
Skoda fabia
PRO 3 95.5
4.2
00:25:08.8
00:02:48.2
00:00:17.1

11

=
18
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO 2 95.3
4.29
00:25:12.1
00:02:51.5
00:00:03.3

12

=
36
Rachfał Adam
Sroka Adam
Honda Civic
PRO 3 94.5
4.61
00:25:25.0
00:03:04.4
00:00:12.9

13

=
43
Grochowski Andrzej
Zelek Marcin
Peugeot 106
PRO 3 94.5
4.62
00:25:25.3
00:03:04.7
00:00:00.3

14

=
103
Schaser Eric
Stuzer Christian
Peugeot 206RC
PRO 2 93.6
4.96
00:25:39.2
00:03:18.6
00:00:13.9

15

=
19
Filipek Andrzej
Ołdakowski Michał
Peugeot 206RC
PRO 2 93.3
5.1
00:25:44.9
00:03:24.3
00:00:05.7

16

=
105
Pławecki Tomasz
Kaim Paweł
Honda Civic
PRO 2 93.1
5.15
00:25:46.7
00:03:26.1
00:00:01.8

17

=
40
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO 3 92.5
5.42
00:25:57.4
00:03:36.8
00:00:10.7

18

=
5
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Lancer
PRO 1 92.3
5.52
00:26:01.6
00:03:41.0
00:00:04.2

19

=
39
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO 3 91.0
6.04
00:26:22.5
00:04:01.9
00:00:20.9

20

=
42
Załęcki Michał
Kowalski Bartosz
Citroen Saxo
PRO 3 90.5
6.28
00:26:31.8
00:04:11.2
00:00:09.3

21

=
20
Kozakiewicz Radosław
Rogoza Rafał
Renault Clio
PRO 2 88.4
7.21
00:27:09.1
00:04:48.5
00:00:37.3

22

=
24
Jaskulski Mikołaj
Biliniewicz Beata
Volkswagen Golf
PRO 2 88.1
7.35
00:27:14.7
00:04:54.1
00:00:05.6

23

=
25
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO 2 87.7
7.55
00:27:22.8
00:05:02.2
00:00:08.1

24

=
47
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
KIA Picanto
PRO 3 86.3
8.24
00:27:50.3
00:05:29.7
00:00:27.5

25

=
35
Gańczarek Rał Anna
Herban Bartosz
Honda Type
PRO 2 86.2
8.26
00:27:51.3
00:05:30.7
00:00:01.0

26

=
38
Zawada Darek
Marczewski Michał
Ford Fiesta
PRO 3 85.1
8.81
00:28:13.0
00:05:52.4
00:00:21.7

27

=
14
Czapiński Jacek
Lech Zbigniew
Subaru Impreza
PRO 1 84.6
9.08
00:28:23.9
00:20.0
00:06:03.3
00:00:10.9

28

=
44
Osicki Paweł
Przybyłek Aleksandra
Peugeot 206
PRO 3 84.1
9.3
00:28:32.7
00:06:12.1
00:00:08.8

29

=
2
Terlikowski Tomasz
Burkat Dariusz
Ford Fiesta
PRO 1 83.6
9.57
00:28:43.7
00:06:23.1
00:00:11.0

30

=
23
Ulman Łukasz
Marczewski Michał
Honda Civic
PRO 2 83.4
9.65
00:28:46.6
00:06:26.0
00:00:02.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
14
10
Jacek Czapiński / Zbigniew Lech
0
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 09:18
21
10
Marek Kapelańczyk / Mateusz Krawczyk
1
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 10:26
12
50
Pindel Filip / Włoch Łukasz
2
spóźnienie na pkc
2020-08-23 10:26
14
10
Jacek Czapiński / Zbigniew Lech
OS 6
Falstart
2020-08-23 16:06

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
10
Równiatka Artur / Załęcka Agnieszka
OS 2
wycofanie
12
Pindel Filip / Włoch Łukasz
OS 2
Urwane koło
4
Jerzy Suder / Oskar Tichanowicz
OS 2
Wycofanie
31
Michał Kujawa / Jacek Nowaczewski
OS 2
Wycofanie
30
Tomasz Nykiel / Kamil Stradomski
Serwis A
wycofanie
26
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 4
Wycofanie
29
Aleksander Antos / Jarosław Wiatrak
4C
wycofanie
104
Karol Zardzewiały / Patryk Kielar
4C
wycofanie
37
Grzegorz Hryciuk / Sebastian Trzaska
5
Wycofanie
21
Marek Kapelańczyk / Mateusz Krawczyk
5
Wycofanie
28
Michał Walkowski / Grzegorz Cyganik
OS 5
wycofanie
41
Kruczek Jan / Bojarun Krzysztof
OS 5
wycofanie
11
Kaczorowski Robert / Marciniak Szymon
6A
Wycofanie system RTR