OS 1 - DPF - Sokolec 1- 4.17 km - 10:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

49
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 88.8
0.00
00:02:49.1
0.0
0.0 

2.

48
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 87.8
0.43
00:02:50.9
00:00:01.8
00:00:01.8

3.

47
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 87.7
0.48
00:02:51.1
00:00:02.0
00:00:00.2

4.

57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 85.3
1.63
00:02:55.9
00:00:06.8
00:00:04.8

5.

76
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM 3 84.5
2.04
00:02:57.6
00:00:08.5
00:00:01.7

6.

70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 83.5
2.57
00:02:59.8
00:00:10.7
00:00:02.2

7.

56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 83.3
2.69
00:03:00.3
00:00:11.2
00:00:00.5

8.

52
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 82.7
2.97
00:03:01.5
00:00:12.4
00:00:01.2

9.

69
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 82.5
3.09
00:03:02.0
00:00:12.9
00:00:00.5

10.

77
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 81.9
3.41
00:03:03.3
00:00:14.2
00:00:01.3

11.

53
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 81.6
3.55
00:03:03.9
00:00:14.8
00:00:00.6

12.

61
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 81.6
3.57
00:03:04.0
00:00:14.9
00:00:00.1

13.

58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 81.5
3.65
00:03:04.3
00:00:15.2
00:00:00.3

14.

84
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 81.1
3.84
00:03:05.1
00:00:16.0
00:00:00.8

15.

66
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 81.0
3.88
00:03:05.3
00:00:16.2
00:00:00.2

16.

50
Petkowicz Michał
Lach Tomasz
Subaru Impreza
TM 1 80.5
4.17
00:03:06.5
00:00:17.4
00:00:01.2

17.

72
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 79.7
4.60
00:03:08.3
00:00:19.2
00:00:01.8

18.

54
Grodzki Patryk
Ragiel Dominik
Bmw E36
TM 1 79.6
4.68
00:03:08.6
00:00:19.5
00:00:00.3

19.

82
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 79.3
4.87
00:03:09.4
00:00:20.3
00:00:00.8

20.

75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 78.6
5.23
00:03:10.9
00:00:21.8
00:00:01.5

21.

91
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 78.6
5.23
00:03:10.9
00:00:21.8
00:00:00.0

22.

71
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 78.5
5.30
00:03:11.2
00:00:22.1
00:00:00.3

23.

92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 78.4
5.40
00:03:11.6
00:00:22.5
00:00:00.4

24.

97
Pieróg Łukasz
Mnisz Wojciech
Fiat Seicento
TM 4 78.1
5.52
00:03:12.1
00:00:23.0
00:00:00.5

25.

60
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 77.9
5.68
00:03:12.8
00:00:23.7
00:00:00.7

26.

80
Meliński Rafał
Biernat Marcin
Citroen Saxo
TM 3 77.7
5.76
00:03:13.1
00:00:24.0
00:00:00.3

27.

105
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 77.7
5.80
00:03:13.3
00:00:24.2
00:00:00.2

28.

81
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 77.4
5.95
00:03:13.9
00:00:24.8
00:00:00.6

29.

88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 77.4
5.95
00:03:13.9
00:00:24.8
00:00:00.0

30.

59
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 77.3
6.02
00:03:14.2
00:00:25.1
00:00:00.3

31.

95
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 77.1
6.16
00:03:14.8
00:00:25.7
00:00:00.6

32.

63
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 77.1
6.16
00:03:14.8
00:00:25.7
00:00:00.0

33.

73
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 76.6
6.45
00:03:16.0
00:00:26.9
00:00:01.2

34.

83
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 76.5
6.52
00:03:16.3
00:00:27.2
00:00:00.3

35.

55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 76.2
6.67
00:03:16.9
00:00:27.8
00:00:00.6

36.

86
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 75.2
7.31
00:03:19.6
00:00:30.5
00:00:02.7

37.

67
Pyda Tomasz
Majda Mariusz
Renault Clio
TM 2 75.2
7.34
00:03:19.7
00:00:30.6
00:00:00.1

38.

93
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 78.4
7.77
00:03:21.5
00:10.0
00:00:32.4
00:00:01.8

39.

87
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 74.4
7.82
00:03:21.7
00:00:32.6
00:00:10.2

40.

96
Kochman Mateusz
Stępień Magdalen
Kia Picanto
TM 4 74.3
7.91
00:03:22.1
00:00:33.0
00:00:00.4

41.

99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 73.7
8.30
00:03:23.7
00:00:34.6
00:00:01.6

42.

89
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 73.3
8.59
00:03:24.9
00:00:35.8
00:00:01.2

43.

79
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 73.2
8.61
00:03:25.0
00:00:35.9
00:00:00.1

44.

65
Zaworski Marcin
Zaworski Łukasz
Bmw E30
TM 2 72.2
9.30
00:03:27.9
00:00:38.8
00:00:02.9

45.

100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 72.2
9.33
00:03:28.0
00:00:38.9
00:00:00.1

46.

90
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 71.7
9.69
00:03:29.5
00:00:40.4
00:00:01.5

47.

64
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 71.4
9.86
00:03:30.2
00:00:41.1
00:00:00.7

48.

101
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 71.3
9.93
00:03:30.5
00:00:41.4
00:00:00.3

49.

62
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 69.5
11.27
00:03:36.1
00:00:47.0
00:00:05.6

50.

78
Ekiert Damiam
Wisz Grzegorz
Peugot 106
TM 3 66.8
13.36
00:03:44.8
00:00:55.7
00:00:08.7

51.

74
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 66.2
13.81
00:03:46.7
00:00:57.6
00:00:01.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
49
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 88.8
0.0
00:02:49.1
0.0
0.0 

2

=
48
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 87.8
0.43
00:02:50.9
00:00:01.8
00:00:01.8

3

=
47
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 87.7
0.48
00:02:51.1
00:00:02.0
00:00:00.2

4

=
57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 85.3
1.63
00:02:55.9
00:00:06.8
00:00:04.8

5

=
76
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM 3 84.5
2.04
00:02:57.6
00:00:08.5
00:00:01.7

6

=
70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 83.5
2.57
00:02:59.8
00:00:10.7
00:00:02.2

7

=
56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 83.3
2.69
00:03:00.3
00:00:11.2
00:00:00.5

8

=
52
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 82.7
2.97
00:03:01.5
00:00:12.4
00:00:01.2

9

=
69
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 82.5
3.09
00:03:02.0
00:00:12.9
00:00:00.5

10

=
77
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 81.9
3.41
00:03:03.3
00:00:14.2
00:00:01.3

11

=
53
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 81.6
3.55
00:03:03.9
00:00:14.8
00:00:00.6

12

=
61
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 81.6
3.57
00:03:04.0
00:00:14.9
00:00:00.1

13

=
58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 81.5
3.65
00:03:04.3
00:00:15.2
00:00:00.3

14

=
84
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 81.1
3.84
00:03:05.1
00:00:16.0
00:00:00.8

15

=
66
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 81.0
3.88
00:03:05.3
00:00:16.2
00:00:00.2

16

=
50
Petkowicz Michał
Lach Tomasz
Subaru Impreza
TM 1 80.5
4.17
00:03:06.5
00:00:17.4
00:00:01.2

17

=
72
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 79.7
4.6
00:03:08.3
00:00:19.2
00:00:01.8

18

=
54
Grodzki Patryk
Ragiel Dominik
Bmw E36
TM 1 79.6
4.68
00:03:08.6
00:00:19.5
00:00:00.3

19

=
82
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 79.3
4.87
00:03:09.4
00:00:20.3
00:00:00.8

20

=
75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 78.6
5.23
00:03:10.9
00:00:21.8
00:00:01.5

21

=
91
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 78.6
5.23
00:03:10.9
00:00:21.8
00:00:00.0

22

=
71
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 78.5
5.3
00:03:11.2
00:00:22.1
00:00:00.3

23

=
92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 78.4
5.4
00:03:11.6
00:00:22.5
00:00:00.4

24

=
97
Pieróg Łukasz
Mnisz Wojciech
Fiat Seicento
TM 4 78.1
5.52
00:03:12.1
00:00:23.0
00:00:00.5

25

=
60
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 77.9
5.68
00:03:12.8
00:00:23.7
00:00:00.7

26

=
80
Meliński Rafał
Biernat Marcin
Citroen Saxo
TM 3 77.7
5.76
00:03:13.1
00:00:24.0
00:00:00.3

27

=
105
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 77.7
5.8
00:03:13.3
00:00:24.2
00:00:00.2

28

=
81
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 77.4
5.95
00:03:13.9
00:00:24.8
00:00:00.6

29

=
88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 77.4
5.95
00:03:13.9
00:00:24.8
00:00:00.0

30

=
59
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 77.3
6.02
00:03:14.2
00:00:25.1
00:00:00.3

31

=
63
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 77.1
6.16
00:03:14.8
00:00:25.7
00:00:00.6

32

=
95
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 77.1
6.16
00:03:14.8
00:00:25.7
00:00:00.0

33

=
73
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 76.6
6.45
00:03:16.0
00:00:26.9
00:00:01.2

34

=
83
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 76.5
6.52
00:03:16.3
00:00:27.2
00:00:00.3

35

=
55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 76.2
6.67
00:03:16.9
00:00:27.8
00:00:00.6

36

=
86
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 75.2
7.31
00:03:19.6
00:00:30.5
00:00:02.7

37

=
67
Pyda Tomasz
Majda Mariusz
Renault Clio
TM 2 75.2
7.34
00:03:19.7
00:00:30.6
00:00:00.1

38

=
93
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 74.5
7.77
00:03:21.5
00:10.0
00:00:32.4
00:00:01.8

39

=
87
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 74.4
7.82
00:03:21.7
00:00:32.6
00:00:00.2

40

=
96
Kochman Mateusz
Stępień Magdalen
Kia Picanto
TM 4 74.3
7.91
00:03:22.1
00:00:33.0
00:00:00.4

41

=
99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 73.7
8.3
00:03:23.7
00:00:34.6
00:00:01.6

42

=
89
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 73.3
8.59
00:03:24.9
00:00:35.8
00:00:01.2

43

=
79
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 73.2
8.61
00:03:25.0
00:00:35.9
00:00:00.1

44

=
65
Zaworski Marcin
Zaworski Łukasz
Bmw E30
TM 2 72.2
9.3
00:03:27.9
00:00:38.8
00:00:02.9

45

=
100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 72.2
9.33
00:03:28.0
00:00:38.9
00:00:00.1

46

=
90
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 71.7
9.69
00:03:29.5
00:00:40.4
00:00:01.5

47

=
64
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 71.4
9.86
00:03:30.2
00:00:41.1
00:00:00.7

48

=
101
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 71.3
9.93
00:03:30.5
00:00:41.4
00:00:00.3

49

=
62
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 69.5
11.27
00:03:36.1
00:00:47.0
00:00:05.6

50

=
78
Ekiert Damiam
Wisz Grzegorz
Peugot 106
TM 3 66.8
13.36
00:03:44.8
00:00:55.7
00:00:08.7

51

=
74
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 66.2
13.81
00:03:46.7
00:00:57.6
00:00:01.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
93
10
Tomasz Zabawczuk / Janusz Wilk
OS 1
potrącenie 2 przęseł szykany
2020-09-20 11:43
65
50
Marcin Zaworski / Łukasz Zaworski
2
spóźnienie na pkc
2020-09-20 11:48
67
30
Tomasz Pyda / Mariusz Majda
2
spóźnienie na pkc
2020-09-20 11:49
84
1
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
OS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 12:12
87
1
Damian Paleczny / Paulina Paleczna
OS 2
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 12:12
67
30
Tomasz Pyda / Mariusz Majda
2A
Spóźnienie na pkc
2020-09-20 12:13
84
10
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
2A
Spóźnienie na pkc
2020-09-20 12:53
92
5
Adam Nowak / Mateusz Maj
OS 3
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 14:57
84
1
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
OS 4
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 15:39
87
1
Damian Paleczny / Paulina Paleczna
OS 4
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 15:39
81
10
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
4A
Spóznienie na pkc
2020-09-20 15:49
47
5
Marcin Żarnowski / Wojciech Ozga
OS 5
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 17:11
72
5
Leszek Bernacki / Mateusz Adamski
OS 5
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 17:33
92
5
Adam Nowak / Mateusz Maj
OS 5
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 17:50
87
1
Damian Paleczny / Paulina Paleczna
OS 6
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 18:22
84
1
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
OS 6
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 18:23

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
68
Kajetan Świder / Krzysztof Janik
OS 1
Wycofanie