OS 2 - Turbo MAX 1- 4.14 km - 11:01


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

48
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 87.7
0.00
00:02:49.9
0.0
0.0 

2.

47
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 85.2
1.21
00:02:54.9
00:00:05.0
00:00:05.0

3.

52
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 84.3
1.69
00:02:56.9
00:00:07.0
00:00:02.0

4.

57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 83.7
1.98
00:02:58.1
00:00:08.2
00:00:01.2

5.

53
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 82.8
2.42
00:02:59.9
00:00:10.0
00:00:01.8

6.

56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 82.4
2.63
00:03:00.8
00:00:10.9
00:00:00.9

7.

70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 82.3
2.71
00:03:01.1
00:00:11.2
00:00:00.3

8.

69
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 82.1
2.83
00:03:01.6
00:00:11.7
00:00:00.5

9.

91
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 80.8
3.53
00:03:04.5
00:00:14.6
00:00:02.9

10.

77
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 80.7
3.55
00:03:04.6
00:00:14.7
00:00:00.1

11.

76
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM 3 80.7
3.55
00:03:04.6
00:00:14.7
00:00:00.0

12.

58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 80.7
3.57
00:03:04.7
00:00:14.8
00:00:00.1

13.

54
Grodzki Patryk
Ragiel Dominik
Bmw E36
TM 1 80.1
3.89
00:03:06.0
00:00:16.1
00:00:01.3

14.

72
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 79.6
4.20
00:03:07.3
00:00:17.4
00:00:01.3

15.

50
Petkowicz Michał
Lach Tomasz
Subaru Impreza
TM 1 78.7
4.69
00:03:09.3
00:00:19.4
00:00:02.0

16.

84
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 79.1
4.71
00:03:09.4
00:01.0
00:00:19.5
00:00:00.1

17.

93
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 78.4
4.88
00:03:10.1
00:00:20.2
00:00:01.7

18.

60
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 77.8
5.24
00:03:11.6
00:00:21.7
00:00:01.5

19.

71
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 77.6
5.36
00:03:12.1
00:00:22.2
00:00:00.5

20.

59
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 77.5
5.41
00:03:12.3
00:00:22.4
00:00:00.2

21.

75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 77.4
5.48
00:03:12.6
00:00:22.7
00:00:00.3

22.

61
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 77.3
5.51
00:03:12.7
00:00:22.8
00:00:00.1

23.

83
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 77.0
5.70
00:03:13.5
00:00:23.6
00:00:00.8

24.

88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 76.8
5.85
00:03:14.1
00:00:24.2
00:00:00.6

25.

81
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 76.8
5.85
00:03:14.1
00:00:24.2
00:00:00.0

26.

95
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 76.8
5.85
00:03:14.1
00:00:24.2
00:00:00.0

27.

92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 76.7
5.87
00:03:14.2
00:00:24.3
00:00:00.1

28.

97
Pieróg Łukasz
Mnisz Wojciech
Fiat Seicento
TM 4 76.5
6.01
00:03:14.8
00:00:24.9
00:00:00.6

29.

105
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 76.1
6.26
00:03:15.8
00:00:25.9
00:00:01.0

30.

55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 75.7
6.50
00:03:16.8
00:00:26.9
00:00:01.0

31.

73
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 75.1
6.88
00:03:18.4
00:00:28.5
00:00:01.6

32.

79
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 74.9
7.05
00:03:19.1
00:00:29.2
00:00:00.7

33.

67
Pyda Tomasz
Majda Mariusz
Renault Clio
TM 2 74.3
7.39
00:03:20.5
00:00:30.6
00:00:01.4

34.

87
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 74.7
7.39
00:03:20.5
00:01.0
00:00:30.6
00:00:00.0

35.

86
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 74.1
7.51
00:03:21.0
00:00:31.1
00:00:01.5

36.

80
Meliński Rafał
Biernat Marcin
Citroen Saxo
TM 3 74.0
7.63
00:03:21.5
00:00:31.6
00:00:00.5

37.

63
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 73.0
8.31
00:03:24.3
00:00:34.4
00:00:02.8

38.

96
Kochman Mateusz
Stępień Magdalen
Kia Picanto
TM 4 73.0
8.31
00:03:24.3
00:00:34.4
00:00:00.0

39.

99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 71.8
9.08
00:03:27.5
00:00:37.6
00:00:03.2

40.

89
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 71.2
9.49
00:03:29.2
00:00:39.3
00:00:01.7

41.

100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 69.8
10.56
00:03:33.6
00:00:43.7
00:00:04.4

42.

62
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 69.7
10.63
00:03:33.9
00:00:44.0
00:00:00.3

43.

64
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 69.6
10.68
00:03:34.1
00:00:44.2
00:00:00.2

44.

82
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 68.1
11.79
00:03:38.7
00:00:48.8
00:00:04.6

45.

78
Ekiert Damiam
Wisz Grzegorz
Peugot 106
TM 3 68.0
11.91
00:03:39.2
00:00:49.3
00:00:00.5

46.

90
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 67.5
12.32
00:03:40.9
00:00:51.0
00:00:01.7

47.

74
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 66.6
13.04
00:03:43.9
00:00:54.0
00:00:03.0

48.

66
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 55.8
23.53
00:04:27.3
00:01:37.4
00:00:43.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
48
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 87.8
0.0
00:05:40.8
0.0
0.0 

2

1
47
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 86.5
0.63
00:05:46.0
00:00:05.2
00:00:05.2

3

1
57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 84.5
1.59
00:05:54.0
00:00:13.2
00:00:08.0

4

4
52
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 83.5
2.12
00:05:58.4
00:00:17.6
00:00:04.4

5

1
70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 82.9
2.42
00:06:00.9
00:00:20.1
00:00:02.5

6

1
56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 82.8
2.44
00:06:01.1
00:00:20.3
00:00:00.2

7

2
76
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM 3 82.6
2.58
00:06:02.2
00:00:21.4
00:00:01.1

8

1
69
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 82.3
2.74
00:06:03.6
00:00:22.8
00:00:01.4

9

2
53
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 82.2
2.77
00:06:03.8
00:00:23.0
00:00:00.2

10

  =
77
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 81.3
3.26
00:06:07.9
00:00:27.1
00:00:04.1

11

2
58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 81.1
3.39
00:06:09.0
00:00:28.2
00:00:01.1

12

2
84
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 79.9
4.06
00:06:14.5
00:01.0
00:00:33.7
00:00:05.5

13

5
54
Grodzki Patryk
Ragiel Dominik
Bmw E36
TM 1 79.9
4.07
00:06:14.6
00:00:33.8
00:00:00.1

14

7
91
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 79.7
4.16
00:06:15.4
00:00:34.6
00:00:00.8

15

2
72
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 79.6
4.19
00:06:15.6
00:00:34.8
00:00:00.2

16

  =
50
Petkowicz Michał
Lach Tomasz
Subaru Impreza
TM 1 79.6
4.21
00:06:15.8
00:00:35.0
00:00:00.2

17

5
61
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 79.4
4.32
00:06:16.7
00:00:35.9
00:00:00.9

18

4
71
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 78.0
5.11
00:06:23.3
00:00:42.5
00:00:06.6

19

1
75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 78.0
5.14
00:06:23.5
00:00:42.7
00:00:00.2

20

5
60
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 77.8
5.25
00:06:24.4
00:00:43.6
00:00:00.9

21

2
92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 77.5
5.42
00:06:25.8
00:00:45.0
00:00:01.4

22

8
59
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 77.4
5.5
00:06:26.5
00:00:45.7
00:00:00.7

23

1
97
Pieróg Łukasz
Mnisz Wojciech
Fiat Seicento
TM 4 77.3
5.55
00:06:26.9
00:00:46.1
00:00:00.4

24

4
81
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 77.1
5.68
00:06:28.0
00:00:47.2
00:00:01.1

25

4
88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 77.1
5.68
00:06:28.0
00:00:47.2
00:00:00.0

26

6
95
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 76.9
5.79
00:06:28.9
00:00:48.1
00:00:00.9

27

  =
105
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 76.9
5.81
00:06:29.1
00:00:48.3
00:00:00.2

28

6
83
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 76.7
5.9
00:06:29.8
00:00:49.0
00:00:00.7

29

9
93
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 76.4
6.11
00:06:31.6
00:10.0
00:00:50.8
00:00:01.8

30

5
55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 76.0
6.37
00:06:33.7
00:00:52.9
00:00:02.1

31

2
73
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 75.9
6.45
00:06:34.4
00:00:53.6
00:00:00.7

32

6
80
Meliński Rafał
Biernat Marcin
Citroen Saxo
TM 3 75.8
6.47
00:06:34.6
00:00:53.8
00:00:00.2

33

2
63
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 75.0
7.02
00:06:39.1
00:00:58.3
00:00:04.5

34

2
86
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 74.7
7.2
00:06:40.6
00:00:59.8
00:00:01.5

35

4
87
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 74.4
7.39
00:06:42.2
00:01.0
00:01:01.4
00:00:01.6

36

7
79
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 74.0
7.62
00:06:44.1
00:01:03.3
00:00:01.9

37

3
96
Kochman Mateusz
Stępień Magdalen
Kia Picanto
TM 4 73.6
7.89
00:06:46.4
00:01:05.6
00:00:02.3

38

19
82
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 73.3
8.1
00:06:48.1
00:01:07.3
00:00:01.7

39

2
99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 72.8
8.47
00:06:51.2
00:01:10.4
00:00:03.1

40

2
89
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 72.2
8.82
00:06:54.1
00:01:13.3
00:00:02.9

41

4
100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 71.0
9.72
00:07:01.6
00:01:20.8
00:00:07.5

42

5
64
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 70.5
10.05
00:07:04.3
00:01:23.5
00:00:02.7

43

6
62
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 69.6
10.73
00:07:10.0
00:01:29.2
00:00:05.7

44

7
67
Pyda Tomasz
Majda Mariusz
Renault Clio
TM 2 69.5
10.76
00:07:10.2
00:30.0
00:01:29.4
00:00:00.2

45

1
90
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 69.5
10.78
00:07:10.4
00:01:29.6
00:00:00.2

46

4
78
Ekiert Damiam
Wisz Grzegorz
Peugot 106
TM 3 67.4
12.42
00:07:24.0
00:01:43.2
00:00:13.6

47

4
74
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 66.4
13.21
00:07:30.6
00:01:49.8
00:00:06.6

48

33
66
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 66.1
13.45
00:07:32.6
00:01:51.8
00:00:02.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
93
10
Tomasz Zabawczuk / Janusz Wilk
OS 1
potrącenie 2 przęseł szykany
2020-09-20 11:43
65
50
Marcin Zaworski / Łukasz Zaworski
2
spóźnienie na pkc
2020-09-20 11:48
67
30
Tomasz Pyda / Mariusz Majda
2
spóźnienie na pkc
2020-09-20 11:49
84
1
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
OS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 12:12
87
1
Damian Paleczny / Paulina Paleczna
OS 2
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 12:12
67
30
Tomasz Pyda / Mariusz Majda
2A
Spóźnienie na pkc
2020-09-20 12:13
84
10
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
2A
Spóźnienie na pkc
2020-09-20 12:53
92
5
Adam Nowak / Mateusz Maj
OS 3
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 14:57
84
1
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
OS 4
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 15:39
87
1
Damian Paleczny / Paulina Paleczna
OS 4
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 15:39
81
10
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
4A
Spóznienie na pkc
2020-09-20 15:49
47
5
Marcin Żarnowski / Wojciech Ozga
OS 5
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 17:11
72
5
Leszek Bernacki / Mateusz Adamski
OS 5
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 17:33
92
5
Adam Nowak / Mateusz Maj
OS 5
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 17:50
87
1
Damian Paleczny / Paulina Paleczna
OS 6
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 18:22
84
1
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
OS 6
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 18:23

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
68
Kajetan Świder / Krzysztof Janik
OS 1
Wycofanie
65
Marcin Zaworski / Łukasz Zaworski
2
wcofanie
49
Artur Małyszewicz / Anna Wódkiewicz
OS 2
wcofanie
101
Krystian Kuklis / Krzysztof Sowa
OS 2
wycofaie*