OS 4 - Turbo MAX 2- 4.14 km - 14:22


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

48
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 87.7
0.00
00:02:49.9
0.0
0.0 

2.

47
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 86.9
0.41
00:02:51.6
00:00:01.7
00:00:01.7

3.

56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 85.0
1.33
00:02:55.4
00:00:05.5
00:00:03.8

4.

57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 83.8
1.93
00:02:57.9
00:00:08.0
00:00:02.5

5.

54
Grodzki Patryk
Ragiel Dominik
Bmw E36
TM 1 83.7
1.98
00:02:58.1
00:00:08.2
00:00:00.2

6.

76
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM 3 83.4
2.15
00:02:58.8
00:00:08.9
00:00:00.7

7.

70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 82.5
2.61
00:03:00.7
00:00:10.8
00:00:01.9

8.

50
Petkowicz Michał
Lach Tomasz
Subaru Impreza
TM 1 82.3
2.71
00:03:01.1
00:00:11.2
00:00:00.4

9.

58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 81.1
3.36
00:03:03.8
00:00:13.9
00:00:02.7

10.

72
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 80.5
3.67
00:03:05.1
00:00:15.2
00:00:01.3

11.

77
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 80.3
3.79
00:03:05.6
00:00:15.7
00:00:00.5

12.

84
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 80.1
4.15
00:03:07.1
00:01.0
00:00:17.2
00:00:01.5

13.

59
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 79.6
4.18
00:03:07.2
00:00:17.3
00:00:01.1

14.

75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 79.6
4.20
00:03:07.3
00:00:17.4
00:00:00.1

15.

93
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 79.4
4.28
00:03:07.6
00:00:17.7
00:00:00.3

16.

95
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 79.4
4.28
00:03:07.6
00:00:17.7
00:00:00.0

17.

71
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 78.8
4.64
00:03:09.1
00:00:19.2
00:00:01.5

18.

61
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 78.7
4.69
00:03:09.3
00:00:19.4
00:00:00.2

19.

66
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 78.6
4.76
00:03:09.6
00:00:19.7
00:00:00.3

20.

82
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 78.5
4.83
00:03:09.9
00:00:20.0
00:00:00.3

21.

105
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 78.2
5.00
00:03:10.6
00:00:20.7
00:00:00.7

22.

79
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 78.0
5.10
00:03:11.0
00:00:21.1
00:00:00.4

23.

60
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 78.0
5.12
00:03:11.1
00:00:21.2
00:00:00.1

24.

92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 77.5
5.43
00:03:12.4
00:00:22.5
00:00:01.3

25.

88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 77.3
5.53
00:03:12.8
00:00:22.9
00:00:00.4

26.

55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 77.1
5.68
00:03:13.4
00:00:23.5
00:00:00.6

27.

81
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 76.9
5.75
00:03:13.7
00:00:23.8
00:00:00.3

28.

97
Pieróg Łukasz
Mnisz Wojciech
Fiat Seicento
TM 4 76.9
5.75
00:03:13.7
00:00:23.8
00:00:00.0

29.

83
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 76.4
6.09
00:03:15.1
00:00:25.2
00:00:01.4

30.

86
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 75.9
6.40
00:03:16.4
00:00:26.5
00:00:01.3

31.

87
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 75.6
6.81
00:03:18.1
00:01.0
00:00:28.2
00:00:01.7

32.

96
Kochman Mateusz
Stępień Magdalen
Kia Picanto
TM 4 74.5
7.29
00:03:20.1
00:00:30.2
00:00:03.0

33.

73
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 74.3
7.44
00:03:20.7
00:00:30.8
00:00:00.6

34.

63
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 74.2
7.49
00:03:20.9
00:00:31.0
00:00:00.2

35.

80
Meliński Rafał
Biernat Marcin
Citroen Saxo
TM 3 73.7
7.78
00:03:22.1
00:00:32.2
00:00:01.2

36.

89
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 73.0
8.29
00:03:24.2
00:00:34.3
00:00:02.1

37.

99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 71.2
9.52
00:03:29.3
00:00:39.4
00:00:05.1

38.

100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 70.9
9.73
00:03:30.2
00:00:40.3
00:00:00.9

39.

74
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 70.5
10.02
00:03:31.4
00:00:41.5
00:00:01.2

40.

62
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 69.4
10.82
00:03:34.7
00:00:44.8
00:00:03.3

41.

78
Ekiert Damiam
Wisz Grzegorz
Peugot 106
TM 3 68.7
11.40
00:03:37.1
00:00:47.2
00:00:02.4

42.

90
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 67.2
12.51
00:03:41.7
00:00:51.8
00:00:04.6

43.

67
Pyda Tomasz
Majda Mariusz
Renault Clio
TM 2 64.4
14.86
00:03:51.4
00:01:01.5
00:00:09.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
48
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 88.2
0.0
00:11:18.1
0.0
0.0 

2

  =
47
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 87.3
0.45
00:11:25.5
00:00:07.4
00:00:07.4

3

  =
57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 84.7
1.7
00:11:46.4
00:00:28.3
00:00:20.9

4

2
56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 83.8
2.14
00:11:53.6
00:00:35.5
00:00:07.2

5

  =
76
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM 3 83.5
2.31
00:11:56.5
00:00:38.4
00:00:02.9

6

1
70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 83.2
2.47
00:11:59.1
00:00:41.0
00:00:02.6

7

4
54
Grodzki Patryk
Ragiel Dominik
Bmw E36
TM 1 81.6
3.31
00:12:13.1
00:00:55.0
00:00:14.0

8

1
58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 81.6
3.33
00:12:13.5
00:00:55.4
00:00:00.4

9

1
77
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 81.4
3.45
00:12:15.4
00:00:57.3
00:00:01.9

10

2
50
Petkowicz Michał
Lach Tomasz
Subaru Impreza
TM 1 81.2
3.54
00:12:17.0
00:00:58.9
00:00:01.6

11

3
72
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 80.4
3.97
00:12:24.1
00:01:06.0
00:00:07.1

12

1
61
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 80.1
4.16
00:12:27.3
00:01:09.2
00:00:03.2

13

2
84
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 79.2
4.68
00:12:35.9
00:12.0
00:01:17.8
00:00:08.6

14

2
75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 79.0
4.76
00:12:37.2
00:01:19.1
00:00:01.3

15

2
60
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 78.6
5.01
00:12:41.4
00:01:23.3
00:00:04.2

16

2
71
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 78.5
5.07
00:12:42.4
00:01:24.3
00:00:01.0

17

2
59
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 78.5
5.08
00:12:42.5
00:01:24.4
00:00:00.1

18

5
95
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 78.0
5.34
00:12:46.9
00:01:28.8
00:00:04.4

19

2
105
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 77.9
5.39
00:12:47.7
00:01:29.6
00:00:00.8

20

4
93
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 77.9
5.44
00:12:48.5
00:10.0
00:01:30.4
00:00:00.8

21

1
97
Pieróg Łukasz
Mnisz Wojciech
Fiat Seicento
TM 4 77.6
5.57
00:12:50.7
00:01:32.6
00:00:02.2

22

  =
81
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 77.5
5.66
00:12:52.1
00:01:34.0
00:00:01.4

23

4
92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 77.3
5.79
00:12:54.3
00:05.0
00:01:36.2
00:00:02.2

24

2
88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 77.3
5.79
00:12:54.4
00:01:36.3
00:00:00.1

25

  =
83
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 77.1
5.91
00:12:56.3
00:01:38.2
00:00:01.9

26

2
55
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 77.0
5.97
00:12:57.4
00:01:39.3
00:00:01.1

27

4
79
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 76.0
6.58
00:13:07.4
00:01:49.3
00:00:10.0

28

5
82
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 76.0
6.58
00:13:07.5
00:01:49.4
00:00:00.1

29

  =
80
Meliński Rafał
Biernat Marcin
Citroen Saxo
TM 3 75.8
6.71
00:13:09.6
00:01:51.5
00:00:02.1

30

  =
73
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 75.7
6.77
00:13:10.6
00:01:52.5
00:00:01.0

31

1
86
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 75.4
6.94
00:13:13.4
00:01:55.3
00:00:02.8

32

2
87
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 74.9
7.27
00:13:19.0
00:02.0
00:02:00.9
00:00:05.6

33

2
96
Kochman Mateusz
Stępień Magdalen
Kia Picanto
TM 4 74.5
7.52
00:13:23.1
00:02:05.0
00:00:04.1

34

2
63
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 74.0
7.84
00:13:28.4
00:02:10.3
00:00:05.3

35

2
89
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 73.3
8.32
00:13:36.3
00:02:18.2
00:00:07.9

36

5
66
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 72.7
8.75
00:13:43.5
00:02:25.4
00:00:07.2

37

1
99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 72.5
8.83
00:13:44.8
00:02:26.7
00:00:01.3

38

2
100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 71.4
9.64
00:13:58.3
00:02:40.2
00:00:13.5

39

3
90
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 69.7
10.83
00:14:18.1
00:03:00.0
00:00:19.8

40

3
62
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 69.6
10.9
00:14:19.2
00:03:01.1
00:00:01.1

41

3
74
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 68.5
11.73
00:14:33.0
00:03:14.9
00:00:13.8

42

3
78
Ekiert Damiam
Wisz Grzegorz
Peugot 106
TM 3 68.0
12.12
00:14:39.5
00:03:21.4
00:00:06.5

43

3
67
Pyda Tomasz
Majda Mariusz
Renault Clio
TM 2 56.6
22.82
00:17:37.4
01:00.0
00:06:19.3
00:02:57.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
93
10
Tomasz Zabawczuk / Janusz Wilk
OS 1
potrącenie 2 przęseł szykany
2020-09-20 11:43
65
50
Marcin Zaworski / Łukasz Zaworski
2
spóźnienie na pkc
2020-09-20 11:48
67
30
Tomasz Pyda / Mariusz Majda
2
spóźnienie na pkc
2020-09-20 11:49
84
1
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
OS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 12:12
87
1
Damian Paleczny / Paulina Paleczna
OS 2
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 12:12
67
30
Tomasz Pyda / Mariusz Majda
2A
Spóźnienie na pkc
2020-09-20 12:13
84
10
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
2A
Spóźnienie na pkc
2020-09-20 12:53
92
5
Adam Nowak / Mateusz Maj
OS 3
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 14:57
84
1
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
OS 4
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 15:39
87
1
Damian Paleczny / Paulina Paleczna
OS 4
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 15:39
81
10
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
4A
Spóznienie na pkc
2020-09-20 15:49
47
5
Marcin Żarnowski / Wojciech Ozga
OS 5
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 17:11
72
5
Leszek Bernacki / Mateusz Adamski
OS 5
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 17:33
92
5
Adam Nowak / Mateusz Maj
OS 5
Potrącenie 1 przęseł szykany
2020-09-20 17:50
87
1
Damian Paleczny / Paulina Paleczna
OS 6
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 18:22
84
1
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
OS 6
Kara zgodna z reg. C2Cup
2020-09-20 18:23

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
68
Kajetan Świder / Krzysztof Janik
OS 1
Wycofanie
65
Marcin Zaworski / Łukasz Zaworski
2
wcofanie
49
Artur Małyszewicz / Anna Wódkiewicz
OS 2
wcofanie
101
Krystian Kuklis / Krzysztof Sowa
OS 2
wycofaie*
52
Krzysztof Przybyło / Karolina Kisała
2C
wycofanie
91
Mateusz Kryniecki / Marcin Herba
OS 3
Wycofanie
69
Mariusz Brylski / Sławomir Szpot
4
Wycofanie
200
Andrzej Tartak / Paweł Tartak
4
wycofanie
53
Mariusz Zieliński / Ryszard Chlebowski
OS 4
Wycofanie
64
Marcin Adamczyk / Robert Nawrocki
OS 4
wycofanie*