OS 8 - Ludwikowice 3- 0.8 km - 13:40


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

40
Antczak Kamil
Konieczny Adrian
Subaru Impreza
K5 38.7
0.00
00:01:14.5
0.0
0.0 

2.

36
Małozięć Tomasz
Kojka Mateusz
Subaru Impreza
K4 38.2
1.13
00:01:15.4
00:00:00.9
00:00:00.9

3.

48
Łopatyński Marcin
JDM Piotr
Subaru Impreza
K5 38.0
1.50
00:01:15.7
00:00:01.2
00:00:00.3

4.

11
Jackowski Łukasz
Pękala Anna
Subaru Justy
K2 37.7
2.38
00:01:16.4
00:00:01.9
00:00:00.7

5.

50
Gawroński Kamil
Słowik Justyn
Subaru Impreza
K5 37.3
3.50
00:01:17.3
00:00:02.8
00:00:00.9

6.

34
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Subaru Impreza
K4 36.4
5.75
00:01:19.1
00:00:04.6
00:00:01.8

7.

46
Śliwa Tomasz
Nowak Katarzyna
Subaru Impreza
K5 36.3
6.00
00:01:19.3
00:00:04.8
00:00:00.2

8.

26
Nowacki Przemysław
Tyczy Bartosz
Honda CRX
K3 36.2
6.25
00:01:19.5
00:00:05.0
00:00:00.2

9.

38
Sitko Marcin
Troper Karolina
Renault Cio
K4 36.1
6.63
00:01:19.8
00:00:05.3
00:00:00.3

10.

45
Nowacki Andrzej
Nowak Krzysztof
Subaru Impreza
K5 35.9
7.25
00:01:20.3
00:00:05.8
00:00:00.5

11.

39
Zajączkowski Karol
Zajączkowski Krzysztof
Renault Clio
K4 35.8
7.50
00:01:20.5
00:00:06.0
00:00:00.2

12.

33
Ćwirko Aleksander
Ćwirko Jakub
Renault Clio
K4 35.6
8.00
00:01:20.9
00:00:06.4
00:00:00.4

13.

8
Balawender Paweł
Uss Maciej
Suzuki Swift
K2 35.6
8.00
00:01:20.9
00:00:06.4
00:00:00.0

14.

19
Pawłów Przemysław
Sławiński Jakub
Honda Civic
K3 35.6
8.13
00:01:21.0
00:00:06.5
00:00:00.1

15.

21
Pieszak Marcin
Motecha Rafał
Honda Civic
K3 35.4
8.63
00:01:21.4
00:00:06.9
00:00:00.4

16.

27
Brzoskwinia Dominik
Rzeszutek Mariola
Honda Civic
K3 35.3
8.88
00:01:21.6
00:00:07.1
00:00:00.2

17.

20
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Opel Corsa
K3 35.1
9.38
00:01:22.0
00:00:07.5
00:00:00.4

18.

10
Górski Oskar
Kudyba Grzegorz
Fiat C
K2 35.1
9.38
00:01:22.0
00:00:07.5
00:00:00.0

19.

17
Skoczypiec Piotr
Skoczypiec Paweł
Fiat SC
K2 35.0
9.88
00:01:22.4
00:00:07.9
00:00:00.4

20.

24
Stefaniuk Marcin
Wesołowicz Paweł
Suzuki Jimny
K3 34.9
10.00
00:01:22.5
00:00:08.0
00:00:00.1

21.

7
Jackowski Marcin
Rykowski Łukasz
Suzuki Swift
K2 34.8
10.38
00:01:22.8
00:00:08.3
00:00:00.3

22.

52
Chrząstek Patryk
Niechaj Łukasz
Fiat seicento
K2 34.7
10.75
00:01:23.1
00:00:08.6
00:00:00.3

23.

9
Markiewicz Kamil
Markiewicz Karol
Fiat SC
K2 34.5
11.13
00:01:23.4
00:00:08.9
00:00:00.3

24.

1
Tokarski Michał
Pucek Sebastian
Fiat CC
K1 34.5
11.38
00:01:23.6
00:00:09.1
00:00:00.2

25.

41
Migała Sebastian
Janiszyn Adam
Audi A4
K5 36.3
12.38
00:01:24.4
00:05.0
00:00:09.9
00:00:00.8

26.

4
Grobelny Krzysztof
Olszewski Rafał
Fiat CC
K1 34.1
12.38
00:01:24.4
00:00:09.9
00:00:05.0

27.

28
Owczarz Tomasz
Owczarz Paweł
Opel Astra
K4 33.9
13.00
00:01:24.9
00:00:10.4
00:00:00.5

28.

2
Wygachiewicz Jan
Kondraciuk Mariusz
Fiat CC
K1 33.9
13.13
00:01:25.0
00:00:10.5
00:00:00.1

29.

25
Moskal Maciej
Chodkowski Adam
Honda Civic
K3 33.8
13.50
00:01:25.3
00:00:10.8
00:00:00.3

30.

47
Matras Łukasz
Porucznik Daniel
Mitsubishi Lancer
K5 33.8
13.50
00:01:25.3
00:00:10.8
00:00:00.0

31.

12
Wróbel Wojciech
Samotyj Natalia
Fiat CC
K2 33.6
14.13
00:01:25.8
00:00:11.3
00:00:00.5

32.

35
Skoczyński Jakub
Skoczyński Mateusz
Opel Astra
K4 33.4
14.50
00:01:26.1
00:00:11.6
00:00:00.3

33.

29
Zapart Mateusz
Chrzanowski Adam
Peugeot 206
K4 33.4
14.75
00:01:26.3
00:00:11.8
00:00:00.2

34.

18
Trzaska Kacper
Nenkin Sebastian
Mitsubishi Colt
K3 33.4
14.75
00:01:26.3
00:00:11.8
00:00:00.0

35.

30
Grobelny Michał
Bryk Łukasz
Subaru Impreza
K4 33.2
15.38
00:01:26.8
00:00:12.3
00:00:00.5

36.

3
Idzi Arkadiusz
Samburska Dominika
Fiat 126p
K1 33.0
15.88
00:01:27.2
00:00:12.7
00:00:00.4

37.

13
Skoczypiec Paweł
Skoczypiec Piotr
Fiat SC
K2 32.6
17.38
00:01:28.4
00:00:13.9
00:00:01.2

38.

51
Rduch Jacek
Szafrański Gabriel
Mitsubishi Pajero
K5 32.5
17.63
00:01:28.6
00:00:14.1
00:00:00.2

39.

16
Chełchowski Mateusz
Górka Janusz
Fiat Punto
K2 31.9
19.88
00:01:30.4
00:00:15.9
00:00:01.8

40.

14
Wachowski Michał
Frąckowiak Klaudia
Fiat CC
K2 31.4
21.38
00:01:31.6
00:00:17.1
00:00:01.2

41.

37
Zając Tomasz
Kasperek Michał
BMW E36
K4 30.7
30.25
00:01:38.7
00:05.0
00:00:24.2
00:00:07.1

42.

6
Słabowski Łukasz
Strycharz Michał
Fiat 126p
K1 11.7
214.38
00:04:06.0
00:02:51.5
00:02:32.3

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
36
Małozięć Tomasz
Kojka Mateusz
Subaru Impreza
K4 42.3
0.0
00:10:38.5
0.0
0.0 

2

1
40
Antczak Kamil
Konieczny Adrian
Subaru Impreza
K5 42.2
0.27
00:10:40.5
00:00:02.0
00:00:02.0

3

1
50
Gawroński Kamil
Słowik Justyn
Subaru Impreza
K5 42.1
0.44
00:10:41.8
00:00:03.3
00:00:01.3

4

  =
11
Jackowski Łukasz
Pękala Anna
Subaru Justy
K2 42.0
0.6
00:10:43.0
00:00:04.5
00:00:01.2

5

  =
8
Balawender Paweł
Uss Maciej
Suzuki Swift
K2 41.4
1.85
00:10:52.4
00:00:13.9
00:00:09.4

6

  =
41
Migała Sebastian
Janiszyn Adam
Audi A4
K5 41.1
2.43
00:10:56.7
00:05.0
00:00:18.2
00:00:04.3

7

  =
46
Śliwa Tomasz
Nowak Katarzyna
Subaru Impreza
K5 41.0
2.71
00:10:58.8
00:00:20.3
00:00:02.1

8

1
39
Zajączkowski Karol
Zajączkowski Krzysztof
Renault Clio
K4 40.8
3.11
00:11:01.8
00:00:23.3
00:00:03.0

9

1
10
Górski Oskar
Kudyba Grzegorz
Fiat C
K2 40.8
3.12
00:11:01.9
00:00:23.4
00:00:00.1

10

5
34
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Subaru Impreza
K4 40.5
3.65
00:11:05.9
00:05.0
00:00:27.4
00:00:04.0

11

2
21
Pieszak Marcin
Motecha Rafał
Honda Civic
K3 40.5
3.79
00:11:06.9
00:00:28.4
00:00:01.0

12

  =
17
Skoczypiec Piotr
Skoczypiec Paweł
Fiat SC
K2 40.5
3.79
00:11:06.9
00:00:28.4
00:00:00.0

13

2
7
Jackowski Marcin
Rykowski Łukasz
Suzuki Swift
K2 40.5
3.81
00:11:07.1
00:00:28.6
00:00:00.2

14

  =
19
Pawłów Przemysław
Sławiński Jakub
Honda Civic
K3 40.5
3.84
00:11:07.3
00:00:28.8
00:00:00.2

15

5
47
Matras Łukasz
Porucznik Daniel
Mitsubishi Lancer
K5 40.4
3.92
00:11:07.9
00:00:29.4
00:00:00.6

16

4
48
Łopatyński Marcin
JDM Piotr
Subaru Impreza
K5 40.3
4.17
00:11:09.8
00:00:31.3
00:00:01.9

17

1
26
Nowacki Przemysław
Tyczy Bartosz
Honda CRX
K3 40.3
4.21
00:11:10.1
00:00:31.6
00:00:00.3

18

1
24
Stefaniuk Marcin
Wesołowicz Paweł
Suzuki Jimny
K3 40.1
4.69
00:11:13.7
00:00:35.2
00:00:03.6

19

  =
33
Ćwirko Aleksander
Ćwirko Jakub
Renault Clio
K4 40.0
4.8
00:11:14.5
00:00:36.0
00:00:00.8

20

2
30
Grobelny Michał
Bryk Łukasz
Subaru Impreza
K4 39.8
5.36
00:11:18.7
00:05.0
00:00:40.2
00:00:04.2

21

  =
1
Tokarski Michał
Pucek Sebastian
Fiat CC
K1 39.7
5.45
00:11:19.4
00:00:40.9
00:00:00.7

22

2
27
Brzoskwinia Dominik
Rzeszutek Mariola
Honda Civic
K3 39.6
5.85
00:11:22.4
00:00:43.9
00:00:03.0

23

1
9
Markiewicz Kamil
Markiewicz Karol
Fiat SC
K2 39.5
5.96
00:11:23.2
00:00:44.7
00:00:00.8

24

2
2
Wygachiewicz Jan
Kondraciuk Mariusz
Fiat CC
K1 39.3
6.43
00:11:26.7
00:00:48.2
00:00:03.5

25

2
29
Zapart Mateusz
Chrzanowski Adam
Peugeot 206
K4 39.3
6.45
00:11:26.9
00:00:48.4
00:00:00.2

26

1
3
Idzi Arkadiusz
Samburska Dominika
Fiat 126p
K1 39.2
6.68
00:11:28.6
00:00:50.1
00:00:01.7

27

1
52
Chrząstek Patryk
Niechaj Łukasz
Fiat seicento
K2 39.0
7.12
00:11:31.9
00:00:53.4
00:00:03.3

28

4
20
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Opel Corsa
K3 38.9
7.43
00:11:34.2
00:00:55.7
00:00:02.3

29

2
13
Skoczypiec Paweł
Skoczypiec Piotr
Fiat SC
K2 38.8
7.55
00:11:35.1
00:05.0
00:00:56.6
00:00:00.9

30

1
12
Wróbel Wojciech
Samotyj Natalia
Fiat CC
K2 38.8
7.59
00:11:35.4
00:00:56.9
00:00:00.3

31

  =
4
Grobelny Krzysztof
Olszewski Rafał
Fiat CC
K1 38.8
7.75
00:11:36.6
00:00:58.1
00:00:01.2

32

2
35
Skoczyński Jakub
Skoczyński Mateusz
Opel Astra
K4 38.7
7.95
00:11:38.1
00:00:59.6
00:00:01.5

33

  =
28
Owczarz Tomasz
Owczarz Paweł
Opel Astra
K4 38.3
8.88
00:11:45.1
00:01:06.6
00:00:07.0

34

2
38
Sitko Marcin
Troper Karolina
Renault Cio
K4 38.0
9.51
00:11:49.8
00:01:11.3
00:00:04.7

35

  =
25
Moskal Maciej
Chodkowski Adam
Honda Civic
K3 37.8
10.2
00:11:55.0
00:01:16.5
00:00:05.2

36

2
16
Chełchowski Mateusz
Górka Janusz
Fiat Punto
K2 37.5
10.81
00:11:59.6
00:01:21.1
00:00:04.6

37

2
45
Nowacki Andrzej
Nowak Krzysztof
Subaru Impreza
K5 37.4
11.15
00:12:02.1
00:01:23.6
00:00:02.5

38

1
14
Wachowski Michał
Frąckowiak Klaudia
Fiat CC
K2 37.1
11.93
00:12:08.0
00:01:29.5
00:00:05.9

39

2
18
Trzaska Kacper
Nenkin Sebastian
Mitsubishi Colt
K3 36.2
14.27
00:12:25.5
00:05.0
00:01:47.0
00:00:17.5

40

  =
37
Zając Tomasz
Kasperek Michał
BMW E36
K4 35.8
15.36
00:12:33.7
00:05.0
00:01:55.2
00:00:08.2

41

1
51
Rduch Jacek
Szafrański Gabriel
Mitsubishi Pajero
K5 34.5
19.13
00:13:02.0
00:02:23.5
00:00:28.3

42

4
6
Słabowski Łukasz
Strycharz Michał
Fiat 126p
K1 30.4
33.12
00:14:46.9
00:04:08.4
00:01:44.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
31
5
Dawid Haruk / Grzegorz Wisz
OS 1
kara
2018-12-08 11:44
34
5
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
OS 1
kara
2018-12-08 11:44
32
5
Paweł Tubis / Maciej Paluch
OS 2
kara
2018-12-08 11:45
30
5
Michał Grobelny / Łukasz Bryk
OS 3
kara
2018-12-08 11:45
13
5
Paweł Skoczypiec / Piotr Skoczypiec
OS 5
kara
2018-12-08 14:16
18
5
Kacper Trzaska / Sebastian Nenkin
OS 7
kara
2018-12-08 14:40
37
5
Tomasz Zając / Michał Kasperek
OS 8
kara
2018-12-08 15:02
41
5
Sebastian Migała / Adam Janiszyn
OS 8
kara
2018-12-08 15:02

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
5
Michał Szymański / Adam Dusiak
OS 1
nie wystartował
15
Maciej Lorens / Krzysztof Kregiel
OS 1
nie wystartował
23
Jarosław Nowaczyk / Michał Nowaczyk
OS 1
nie wystartował
42
Dariusz Kozłowski / Łukasz Fiter
OS 1
nie wystartował
43
Bartosz Wysocki / Jarosław Królik
OS 1
nie wystartował
44
Ryjeks / Marcin
OS 1
nie wystartował
49
Jakub Kołodziej / Robert Kowalski
OS 1
nie wystartował
53
Daniel Markiewicz / Ewelina Markiewicz
OS 1
Nie wystarował