OS 6 - Jugów- 5.4 km - 16:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

11
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 100.8
0.00
00:03:12.9
0.0
0.0 

2.

6
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 98.5
0.81
00:03:17.3
00:00:04.4
00:00:04.4

3.

38
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 98.5
0.83
00:03:17.4
00:00:04.5
00:00:00.1

4.

33
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 98.1
0.96
00:03:18.1
00:00:05.2
00:00:00.7

5.

71
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 97.4
1.24
00:03:19.6
00:00:06.7
00:00:01.5

6.

48
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
TM4 97.1
1.35
00:03:20.2
00:00:07.3
00:00:00.6

7.

49
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 96.1
1.74
00:03:22.3
00:00:09.4
00:00:02.1

8.

5
Maj Hubert
Kisiel Magdalena
Ford Fiesta
PRO3 95.9
1.81
00:03:22.7
00:00:09.8
00:00:00.4

9.

41
Zurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 95.2
2.07
00:03:24.1
00:00:11.2
00:00:01.4

10.

10
Strychalski Slawomir
Pochroń Paweł
Nissan 350z
PRO3 94.6
2.31
00:03:25.4
00:00:12.5
00:00:01.3

11.

8
Wiatrak Maciej
Wiatrak Jarosław
Subaru Impreza
PRO3 94.1
2.52
00:03:26.5
00:00:13.6
00:00:01.1

12.

14
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 93.6
2.76
00:03:27.8
00:00:14.9
00:00:01.3

13.

56
Piotrowski Rafał
Pogorzelski Marcin
Renault Clio
TM4 93.3
2.87
00:03:28.4
00:00:15.5
00:00:00.6

14.

73
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 92.9
3.04
00:03:29.3
00:00:16.4
00:00:00.9

15.

9
Kufel Robert
Siwak Tomasz
Subaru Impreza
PRO3 92.8
3.06
00:03:29.4
00:00:16.5
00:00:00.1

16.

25
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 92.8
3.07
00:03:29.5
00:00:16.6
00:00:00.1

17.

35
Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy
TM5 92.6
3.17
00:03:30.0
00:00:17.1
00:00:00.5

18.

66
Antos Aleksander
Moliński Piotr
Peugeot 306
TM4 92.2
3.33
00:03:30.9
00:00:18.0
00:00:00.9

19.

21
Bojanowski Mateusz
Olszewski Oskar
Honda Civic
PRO2 91.8
3.48
00:03:31.7
00:00:18.8
00:00:00.8

20.

52
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 91.7
3.54
00:03:32.0
00:00:19.1
00:00:00.3

21.

85
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 91.4
3.65
00:03:32.6
00:00:19.7
00:00:00.6

22.

36
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 91.4
3.69
00:03:32.8
00:00:19.9
00:00:00.2

23.

43
Czerniawski Wojciech
Kulikowski Sebastian
Subaru Impreza
TM5 91.3
3.70
00:03:32.9
00:00:20.0
00:00:00.1

24.

57
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 90.8
3.94
00:03:34.2
00:00:21.3
00:00:01.3

25.

87
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 90.5
4.04
00:03:34.7
00:00:21.8
00:00:00.5

26.

108
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 90.3
4.13
00:03:35.2
00:00:22.3
00:00:00.5

27.

81
Teter Bartek
Pawlik Damian
Citroen Saxo
TM3 90.0
4.30
00:03:36.1
00:00:23.2
00:00:00.9

28.

99
Grzędziński Krzysztof
Podraza Mateusz
Citroen C2
TM3 89.9
4.33
00:03:36.3
00:00:23.4
00:00:00.2

29.

58
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 89.7
4.43
00:03:36.8
00:00:23.9
00:00:00.5

30.

78
Schmidt Michał
Kolaczek Wojciech
Renault Clio
TM4 89.2
4.63
00:03:37.9
00:00:25.0
00:00:01.1

31.

74
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 88.6
4.89
00:03:39.3
00:00:26.4
00:00:01.4

32.

24
Misiarz Magdalena
Kurowska Justyna
Honda Civic
PRO1 88.6
4.89
00:03:39.3
00:00:26.4
00:00:00.0

33.

42
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 88.5
4.94
00:03:39.6
00:00:26.7
00:00:00.3

34.

107
Sikora Krzysztof
Zapart Łukasz
Honda Civic
TM3 88.5
4.94
00:03:39.6
00:00:26.7
00:00:00.0

35.

15
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 88.4
5.00
00:03:39.9
00:00:27.0
00:00:00.3

36.

27
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 88.0
5.20
00:03:41.0
00:00:28.1
00:00:01.1

37.

109
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 87.8
5.26
00:03:41.3
00:00:28.4
00:00:00.3

38.

86
Kubiak Marcin
Pawlak Krzysiek
Honda Civic
TM3 87.6
5.35
00:03:41.8
00:00:28.9
00:00:00.5

39.

19
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 87.6
5.39
00:03:42.0
00:00:29.1
00:00:00.2

40.

101
Radomski Kamil
Hawro Szymon
Citroen C2
TM3 87.6
5.39
00:03:42.0
00:00:29.1
00:00:00.0

41.

26
Zabuski Rafał
Radecki Mateusz
Honda Civic
PRO1 87.4
5.48
00:03:42.5
00:00:29.6
00:00:00.5

42.

83
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 86.9
5.72
00:03:43.8
00:00:30.9
00:00:01.3

43.

92
Cieślak Krzysztof
Poszepny Łukasz
Citroen C2
TM3 86.8
5.76
00:03:44.0
00:00:31.1
00:00:00.2

44.

47
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 86.5
5.91
00:03:44.8
00:00:31.9
00:00:00.8

45.

98
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM3 86.1
6.07
00:03:45.7
00:00:32.8
00:00:00.9

46.

17
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 86.0
6.13
00:03:46.0
00:00:33.1
00:00:00.3

47.

104
Kurant Piotr
Kielak Aleksander
Honda Civic
TM3 85.8
6.24
00:03:46.6
00:00:33.7
00:00:00.6

48.

34
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 85.6
6.33
00:03:47.1
00:00:34.2
00:00:00.5

49.

59
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw E30
TM4 85.6
6.35
00:03:47.2
00:00:34.3
00:00:00.1

50.

118
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 85.4
6.43
00:03:47.6
00:00:34.7
00:00:00.4

51.

97
Popowicz Kornel
Gontarek Iga
Ford Fiesta
TM3 85.2
6.54
00:03:48.2
00:00:35.3
00:00:00.6

52.

32
Drapikowski Damian
Drahan Paweł
Ford Fiesta
TM5 84.9
6.70
00:03:49.1
00:00:36.2
00:00:00.9

53.

77
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 84.8
6.72
00:03:49.2
00:00:36.3
00:00:00.1

54.

94
Kanik Marcin
Grzywaczewski Bożydar
Honda Civic
TM3 84.8
6.74
00:03:49.3
00:00:36.4
00:00:00.1

55.

84
Kozakiewicz Radosław
Janiszyn Adam
Peugeot 106
TM3 84.5
6.87
00:03:50.0
00:00:37.1
00:00:00.7

56.

93
Kawka Rafał
Dziubacki łukasz
Honda Civic
TM3 84.5
6.89
00:03:50.1
00:00:37.2
00:00:00.1

57.

29
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 84.4
6.91
00:03:50.2
00:00:37.3
00:00:00.1

58.

28
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 84.3
6.96
00:03:50.5
00:00:37.6
00:00:00.3

59.

130
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 84.3
6.96
00:03:50.5
00:00:37.6
00:00:00.0

60.

90
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 83.8
7.24
00:03:52.0
00:00:39.1
00:00:01.5

61.

60
Tomaszewski Damian
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM4 83.7
7.28
00:03:52.2
00:00:39.3
00:00:00.2

62.

132
Ciuksa Aleksander
Lach Tomasz
Citroen C2
C2CUP 83.7
7.30
00:03:52.3
00:00:39.4
00:00:00.1

63.

40
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 83.4
7.43
00:03:53.0
00:00:40.1
00:00:00.7

64.

124
Opławski Krzysztof
Turkowicz Mariusz
Fiat Seicento
TM2 83.3
7.52
00:03:53.5
00:00:40.6
00:00:00.5

65.

110
Szewczyk Marcin
Wasilewski Oktawian
Peugeot 206
TM3 83.2
7.54
00:03:53.6
00:00:40.7
00:00:00.1

66.

18
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 83.2
7.54
00:03:53.6
00:00:40.7
00:00:00.0

67.

119
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 83.2
7.54
00:03:53.6
00:00:40.7
00:00:00.0

68.

63
Kunka Grzegorz
Łagoda- kunka Ewa
Bmw 318is
TM4 82.3
8.02
00:03:56.2
00:00:43.3
00:00:02.6

69.

123
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 82.2
8.06
00:03:56.4
00:00:43.5
00:00:00.2

70.

126
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 82.2
8.07
00:03:56.5
00:00:43.6
00:00:00.1

71.

54
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Honda Civic
TM3 82.0
8.20
00:03:57.2
00:00:44.3
00:00:00.7

72.

96
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Honda Civic
TM3 81.9
8.26
00:03:57.5
00:00:44.6
00:00:00.3

73.

70
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 81.8
8.28
00:03:57.6
00:00:44.7
00:00:00.1

74.

89
Bojanowicz Tomasz
Niemyjski Piotr
Citroen C2
TM3 81.5
8.46
00:03:58.6
00:00:45.7
00:00:01.0

75.

127
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 81.5
8.46
00:03:58.6
00:00:45.7
00:00:00.0

76.

64
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 81.3
8.56
00:03:59.1
00:00:46.2
00:00:00.5

77.

120
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 81.0
8.72
00:04:00.0
00:00:47.1
00:00:00.9

78.

69
Piętka Adam
Paszkiewicz Diana
Subaru Forester
TM4 80.7
8.87
00:04:00.8
00:00:47.9
00:00:00.8

79.

67
Ozga Wojciech
Kowalik Damian
Ford Focus
TM4 80.6
8.94
00:04:01.2
00:00:48.3
00:00:00.4

80.

72
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 80.5
9.00
00:04:01.5
00:00:48.6
00:00:00.3

81.

122
Sobociński Paweł
Pietraszkiewicz Paweł
Nissan Micra
TM2 80.1
9.24
00:04:02.8
00:00:49.9
00:00:01.3

82.

129
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 79.6
9.52
00:04:04.3
00:00:51.4
00:00:01.5

83.

62
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 79.4
9.61
00:04:04.8
00:00:51.9
00:00:00.5

84.

116
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 78.8
9.94
00:04:06.6
00:00:53.7
00:00:01.8

85.

117
Pasternak Sławomir
Żelazko Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 78.2
10.33
00:04:08.7
00:00:55.8
00:00:02.1

86.

121
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 78.1
10.35
00:04:08.8
00:00:55.9
00:00:00.1

87.

76
Jaszewski Jacek
Maćkowiak Kamil
Renault Clio
TM4 77.8
10.57
00:04:10.0
00:00:57.1
00:00:01.2

88.

141
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 76.8
11.13
00:04:13.0
00:01:00.1
00:00:03.0

89.

135
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 76.8
11.15
00:04:13.1
00:01:00.2
00:00:00.1

90.

137
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
TM1 76.7
11.24
00:04:13.6
00:01:00.7
00:00:00.5

91.

68
Adamczyk Marcin
Kwiecień Marcin
Bmw e30
TM4 76.2
11.52
00:04:15.1
00:01:02.2
00:00:01.5

92.

138
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 76.1
11.61
00:04:15.6
00:01:02.7
00:00:00.5

93.

139
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 75.1
12.20
00:04:18.8
00:01:05.9
00:00:03.2

94.

39
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 74.5
12.59
00:04:20.9
00:01:08.0
00:00:02.1

95.

79
Tański Krzysztof
Pawłowski Grzegorz
Lada Vfts
TM4 74.3
12.72
00:04:21.6
00:01:08.7
00:00:00.7

96.

95
Ozga Robert
Obrębalska Kinga
Honda Civic
TM3 73.3
13.39
00:04:25.2
00:01:12.3
00:00:03.6

97.

133
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 73.0
13.59
00:04:26.3
00:01:13.4
00:00:01.1

98.

125
Pietrzyk Barbara
Hagiel Alicja
Mitsubishi Colt
TM2 71.9
14.35
00:04:30.4
00:01:17.5
00:00:04.1

99.

136
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 70.8
15.13
00:04:34.6
00:01:21.7
00:00:04.2

100.

115
Sieradzki Bartłomiej
Sieradzki Jacek
Fiat Seicento
TM2 68.7
16.65
00:04:42.8
00:01:29.9
00:00:08.2

101.

23
Biegun Paweł
Olejniczak Patryk
Łada Vfts
PRO2 86.0
17.26
00:04:46.1
01:00.0
00:01:33.2
00:00:03.3

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
11
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 102.4
0.0
00:17:45.2
0.0
0.0 

2

  =
33
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 100.5
0.68
00:18:05.9
00:00:20.7
00:00:20.7

3

  =
6
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 100.3
0.73
00:18:07.3
00:00:22.1
00:00:01.4

4

  =
5
Maj Hubert
Kisiel Magdalena
Ford Fiesta
PRO3 99.1
1.18
00:18:20.9
00:00:35.7
00:00:13.6

5

  =
38
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 99.0
1.22
00:18:22.3
00:00:37.1
00:00:01.4

6

1
41
Zurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 97.0
1.96
00:18:44.5
00:00:59.3
00:00:22.2

7

1
10
Strychalski Slawomir
Pochroń Paweł
Nissan 350z
PRO3 96.8
2.04
00:18:47.0
00:01:01.8
00:00:02.5

8

1
48
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
TM4 96.8
2.05
00:18:47.3
00:01:02.1
00:00:00.3

9

2
71
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 96.5
2.16
00:18:50.7
00:01:05.5
00:00:03.4

10

4
32
Drapikowski Damian
Drahan Paweł
Ford Fiesta
TM5 95.6
2.52
00:19:01.5
00:01:16.3
00:00:10.8

11

1
49
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 95.4
2.58
00:19:03.5
00:01:18.3
00:00:02.0

12

1
8
Wiatrak Maciej
Wiatrak Jarosław
Subaru Impreza
PRO3 94.3
3.02
00:19:16.8
00:01:31.6
00:00:13.3

13

1
9
Kufel Robert
Siwak Tomasz
Subaru Impreza
PRO3 94.0
3.15
00:19:20.5
00:01:35.3
00:00:03.7

14

4
40
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 93.9
3.17
00:19:21.1
00:01:35.9
00:00:00.6

15

  =
36
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 93.5
3.36
00:19:26.9
00:01:41.7
00:00:05.8

16

  =
56
Piotrowski Rafał
Pogorzelski Marcin
Renault Clio
TM4 92.7
3.69
00:19:37.0
00:01:51.8
00:00:10.1

17

1
25
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 92.5
3.75
00:19:38.8
00:01:53.6
00:00:01.8

18

1
43
Czerniawski Wojciech
Kulikowski Sebastian
Subaru Impreza
TM5 92.3
3.86
00:19:42.2
00:01:57.0
00:00:03.4

19

  =
35
Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy
TM5 91.6
4.14
00:19:50.7
00:02:05.5
00:00:08.5

20

1
14
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 91.5
4.2
00:19:52.6
00:02:07.4
00:00:01.9

21

1
66
Antos Aleksander
Moliński Piotr
Peugeot 306
TM4 91.4
4.25
00:19:54.0
00:02:08.8
00:00:01.4

22

  =
52
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 91.1
4.35
00:19:56.9
00:02:11.7
00:00:02.9

23

1
21
Bojanowski Mateusz
Olszewski Oskar
Honda Civic
PRO2 90.8
4.47
00:20:00.7
00:02:15.5
00:00:03.8

24

1
57
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 90.2
4.77
00:20:09.6
00:02:24.4
00:00:08.9

25

1
108
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 90.1
4.81
00:20:10.9
00:02:25.7
00:00:01.3

26

1
85
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 90.0
4.84
00:20:11.8
00:10.0
00:02:26.6
00:00:00.9

27

3
73
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 90.0
4.84
00:20:11.9
00:02:26.7
00:00:00.1

28

1
87
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 89.7
4.97
00:20:15.8
00:02:30.6
00:00:03.9

29

1
78
Schmidt Michał
Kolaczek Wojciech
Renault Clio
TM4 89.5
5.06
00:20:18.5
00:02:33.3
00:00:02.7

30

1
81
Teter Bartek
Pawlik Damian
Citroen Saxo
TM3 89.5
5.09
00:20:19.4
00:02:34.2
00:00:00.9

31

2
99
Grzędziński Krzysztof
Podraza Mateusz
Citroen C2
TM3 89.3
5.17
00:20:21.8
00:02:36.6
00:00:02.4

32

  =
107
Sikora Krzysztof
Zapart Łukasz
Honda Civic
TM3 89.1
5.26
00:20:24.7
00:02:39.5
00:00:02.9

33

4
47
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 88.1
5.72
00:20:38.4
00:02:53.2
00:00:13.7

34

2
118
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 87.9
5.8
00:20:40.9
00:10.0
00:02:55.7
00:00:02.5

35

3
42
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 87.9
5.82
00:20:41.6
00:02:56.4
00:00:00.7

36

3
101
Radomski Kamil
Hawro Szymon
Citroen C2
TM3 87.6
5.94
00:20:45.2
00:03:00.0
00:00:03.6

37

4
24
Misiarz Magdalena
Kurowska Justyna
Honda Civic
PRO1 87.5
5.99
00:20:46.7
00:03:01.5
00:00:01.5

38

5
27
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 87.2
6.15
00:20:51.4
00:03:06.2
00:00:04.7

39

3
98
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM3 87.0
6.21
00:20:53.5
00:03:08.3
00:00:02.1

40

5
19
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 86.9
6.25
00:20:54.7
00:03:09.5
00:00:01.2

41

5
83
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 86.8
6.33
00:20:57.0
00:03:11.8
00:00:02.3

42

8
15
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 86.7
6.37
00:20:58.3
00:03:13.1
00:00:01.3

43

8
92
Cieślak Krzysztof
Poszepny Łukasz
Citroen C2
TM3 86.4
6.53
00:21:03.1
00:03:17.9
00:00:04.8

44

  =
60
Tomaszewski Damian
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM4 86.3
6.55
00:21:03.8
00:03:18.6
00:00:00.7

45

9
26
Zabuski Rafał
Radecki Mateusz
Honda Civic
PRO1 85.9
6.73
00:21:09.2
00:03:24.0
00:00:05.4

46

9
109
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 85.9
6.75
00:21:09.8
00:03:24.6
00:00:00.6

47

7
116
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 85.7
6.84
00:21:12.4
00:03:27.2
00:00:02.6

48

1
63
Kunka Grzegorz
Łagoda- kunka Ewa
Bmw 318is
TM4 85.7
6.87
00:21:13.5
00:03:28.3
00:00:01.1

49

4
94
Kanik Marcin
Grzywaczewski Bożydar
Honda Civic
TM3 85.6
6.88
00:21:13.6
00:03:28.4
00:00:00.1

50

2
130
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 85.6
6.91
00:21:14.6
00:03:29.4
00:00:01.0

51

5
17
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 85.6
6.92
00:21:14.9
00:03:29.7
00:00:00.3

52

5
28
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 84.7
7.33
00:21:27.3
00:03:42.1
00:00:12.4

53

5
34
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 84.6
7.4
00:21:29.4
00:03:44.2
00:00:02.1

54

5
29
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 84.3
7.52
00:21:33.2
00:03:48.0
00:00:03.8

55

6
104
Kurant Piotr
Kielak Aleksander
Honda Civic
TM3 84.3
7.53
00:21:33.5
00:03:48.3
00:00:00.3

56

8
39
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 84.2
7.58
00:21:35.0
00:03:49.8
00:00:01.5

57

5
77
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 83.8
7.83
00:21:42.4
00:03:57.2
00:00:07.4

58

5
84
Kozakiewicz Radosław
Janiszyn Adam
Peugeot 106
TM3 83.7
7.86
00:21:43.4
00:03:58.2
00:00:01.0

59

1
72
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 83.6
7.92
00:21:45.1
00:03:59.9
00:00:01.7

60

6
124
Opławski Krzysztof
Turkowicz Mariusz
Fiat Seicento
TM2 82.9
8.29
00:21:56.4
00:04:11.2
00:00:11.3

61

14
115
Sieradzki Bartłomiej
Sieradzki Jacek
Fiat Seicento
TM2 82.8
8.3
00:21:56.6
00:04:11.4
00:00:00.2

62

5
110
Szewczyk Marcin
Wasilewski Oktawian
Peugeot 206
TM3 82.8
8.3
00:21:56.8
00:04:11.6
00:00:00.2

63

2
96
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Honda Civic
TM3 82.7
8.37
00:21:58.9
00:04:13.7
00:00:02.1

64

4
18
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 82.5
8.47
00:22:01.9
00:04:16.7
00:00:03.0

65

7
93
Kawka Rafał
Dziubacki łukasz
Honda Civic
TM3 82.2
8.65
00:22:07.3
00:04:22.1
00:00:05.4

66

5
90
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 82.1
8.7
00:22:08.9
00:04:23.7
00:00:01.6

67

3
89
Bojanowicz Tomasz
Niemyjski Piotr
Citroen C2
TM3 81.7
8.9
00:22:14.8
00:04:29.6
00:00:05.9

68

12
74
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 81.7
8.91
00:22:15.3
00:10.0
00:04:30.1
00:00:00.5

69

4
70
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 81.6
8.96
00:22:16.7
00:04:31.5
00:00:01.4

70

4
132
Ciuksa Aleksander
Lach Tomasz
Citroen C2
C2CUP 81.6
8.98
00:22:17.3
00:04:32.1
00:00:00.6

71

7
59
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw E30
TM4 81.5
8.99
00:22:17.7
00:04:32.5
00:00:00.4

72

3
62
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 81.5
9.04
00:22:19.0
00:05.0
00:04:33.8
00:00:01.3

73

2
123
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.3
9.14
00:22:22.2
00:04:37.0
00:00:03.2

74

2
127
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 81.0
9.3
00:22:27.0
00:04:41.8
00:00:04.8

75

4
64
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 80.8
9.4
00:22:30.0
00:04:44.8
00:00:03.0

76

5
119
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 80.3
9.68
00:22:38.6
00:04:53.4
00:00:08.6

77

5
126
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 80.0
9.83
00:22:43.0
00:04:57.8
00:00:04.4

78

9
86
Kubiak Marcin
Pawlak Krzysiek
Honda Civic
TM3 80.0
9.85
00:22:43.6
00:04:58.4
00:00:00.6

79

4
120
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 79.6
10.05
00:22:49.7
00:05:04.5
00:00:06.1

80

4
54
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Honda Civic
TM3 79.6
10.06
00:22:50.1
00:05:04.9
00:00:00.4

81

4
133
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 79.3
10.23
00:22:55.3
00:05:10.1
00:00:05.2

82

3
122
Sobociński Paweł
Pietraszkiewicz Paweł
Nissan Micra
TM2 79.0
10.41
00:23:00.5
00:05:15.3
00:00:05.2

83

5
129
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 78.5
10.7
00:23:09.3
00:05:24.1
00:00:08.8

84

2
117
Pasternak Sławomir
Żelazko Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 78.5
10.71
00:23:09.6
00:05:24.4
00:00:00.3

85

4
121
Feliksik Dawid
Feliksik Damian
Skoda Felicia
TM2 77.9
11.03
00:23:19.4
00:05:34.2
00:00:09.8

86

6
137
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
TM1 76.7
11.78
00:23:42.2
00:05:57.0
00:00:22.8

87

6
141
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 76.2
12.06
00:23:50.6
00:06:05.4
00:00:08.4

88

6
138
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 75.3
12.66
00:24:08.9
00:06:23.7
00:00:18.3

89

2
23
Biegun Paweł
Olejniczak Patryk
Łada Vfts
PRO2 75.1
12.77
00:24:12.2
02:20.0
00:06:27.0
00:00:03.3

90

9
67
Ozga Wojciech
Kowalik Damian
Ford Focus
TM4 75.0
12.83
00:24:13.8
00:15.0
00:06:28.6
00:00:01.6

91

5
68
Adamczyk Marcin
Kwiecień Marcin
Bmw e30
TM4 74.8
12.96
00:24:18.0
00:06:32.8
00:00:04.2

92

6
76
Jaszewski Jacek
Maćkowiak Kamil
Renault Clio
TM4 74.6
13.1
00:24:22.1
00:06:36.9
00:00:04.1

93

2
79
Tański Krzysztof
Pawłowski Grzegorz
Lada Vfts
TM4 74.6
13.13
00:24:23.1
00:06:37.9
00:00:01.0

94

3
139
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 74.2
13.35
00:24:29.8
00:06:44.6
00:00:06.7

95

5
125
Pietrzyk Barbara
Hagiel Alicja
Mitsubishi Colt
TM2 71.9
14.95
00:25:18.1
00:07:32.9
00:00:48.3

96

6
58
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 71.7
15.04
00:25:21.0
00:07:35.8
00:00:02.9

97

4
95
Ozga Robert
Obrębalska Kinga
Honda Civic
TM3 70.3
16.03
00:25:50.8
00:08:05.6
00:00:29.8

98

5
135
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 68.0
17.76
00:26:43.3
00:08:58.1
00:00:52.5

99

5
136
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 58.0
26.93
00:31:21.2
00:13:36.0
00:04:37.9

100

5
97
Popowicz Kornel
Gontarek Iga
Ford Fiesta
TM3 57.0
28.05
00:31:55.1
10:00.0
00:14:09.9
00:00:33.9

101

5
69
Piętka Adam
Paszkiewicz Diana
Subaru Forester
TM4 33.3
72.85
00:54:32.7
06:00.0
00:36:47.5
00:22:37.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
23
80
Paweł Biegun / Patryk Olejniczak
PKC 0
8 minut spoznienia na PKC 0
2019-04-07 10:06
55
60
Krystian Mendyk / Tomasz Zatylny
PKC 0
spoznienie na pkc
2019-04-07 10:21
74
10
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
PKC 0
1 minuta spoznienia na PKC 0
2019-04-07 10:42
69
120
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
PKC 1
12 minut spoznienia na PKC 1
2019-04-07 11:01
85
10
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 1
1 minuta spoznienia na PKC 1
2019-04-07 11:05
111
40
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc 2A
2019-04-07 12:41
4
10
Jerzy Suder / Krzysztof Świstak
PKC 3
1 minuta spoznienia na PKC 3
2019-04-07 14:26
69
20
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
PKC 3
2 minut spoznienia na PKC 3
2019-04-07 14:27
97
600
Kornel Popowicz / Iga Gontarek
PKC 4
za wczesny wjazd na pkc
2019-04-07 15:01
69
220
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
PKC 4A
22 minut spoznienia na PKC 4A
2019-04-07 15:42
67
15
Wojciech Ozga / Damian Kowalik
OS 5
Potracenie na szykanie
2019-04-07 17:05
62
5
Łukasz Wójcik / Maciej Romanowski
OS 5
POTRACENIE NA SZYKANIE
2019-04-07 17:16
118
10
Mateusz Kryniecki / Marcin Herba
OS 5
Potracenie na szykanie
2019-04-07 17:54
23
60
Paweł Biegun / Patryk Olejniczak
OS 6
Opoznianie startu
2019-04-07 17:18

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
16
Artur Kubacki / Łukasz Kubacki
OS 1
awaria
31
Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski
OS 1
poza trasą
45
Rafał Czerwik / Paweł Pawlak
OS 1
awaria
51
Artur Długosz / Jarosław Janasz
OS 1
wypadek
102
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 2
awaria
142
Patryk Skórka / Joanna Hulewicz
OS 1
awaria
100
Radosław Zarębski / Filip Bądkowski
OS 3
wypadek
55
Krystian Mendyk / Tomasz Zatylny
OS 4
wypadek
88
Marcin Świder / Krzysztof Janik
OS 4
Wypadek
105
Leszek Bernacki / Damian Rymsza
OS 4
Wypadek
3
Tomasz Terlikowski / Dariusz Burkat
OS 5
Wypadek
128
Tomasz Nykiel / Kamil Stradomski
OS 4
Poza trasa
80
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
OS 6
Poza trasa
140
Grzegorz Trzeciak / Maciej Uss
OS 6
Poza trasa
7
Krzysztof Dereń / Marcin Niwergol
PKC 0
nie wystartował
53
Patryk Zywer / Aleks Dudoń
PKC 0
Nie wystartował
65
Sławomir Łuka / Łukasz Borko
PKC 3
Wycofanie
114
Leszek Keplinger / Cezary Banach
PKC 3
Wycofanie
111
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 4
Wycofanie
4
Jerzy Suder / Krzysztof Świstak
PKC 5
Wycofanie
134
Tomasz Sokołowski / Mariusz Gaik
PKC 5
Wycofanie