OS 6 - Jaskinia- 5.55 km - 16:18


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

20
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 101.0
0.00
00:03:17.9
0.0
0.0 

2.

23
Drapikowski Damian
Drahan Paweł
Ford Fiesta
TM5 100.6
0.13
00:03:18.6
00:00:00.7
00:00:00.7

3.

21
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 100.0
0.34
00:03:19.8
00:00:01.9
00:00:01.2

4.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 99.2
0.63
00:03:21.4
00:00:03.5
00:00:01.6

5.

30
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 98.2
0.99
00:03:23.4
00:00:05.5
00:00:02.0

6.

22
Żurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 96.8
1.51
00:03:26.3
00:00:08.4
00:00:02.9

7.

25
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 98.7
1.71
00:03:27.4
00:05.0
00:00:09.5
00:00:01.1

8.

5
Rowinski Artur
Wloch Lukasz
Audi Gt
PRO3 96.1
1.82
00:03:28.0
00:00:10.1
00:00:05.6

9.

2
Terlikowski Tomasz
Burkat Dariusz
Ford Fiesta
PRO3 98.1
1.95
00:03:28.7
00:05.0
00:00:10.8
00:00:00.7

10.

37
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 95.6
2.02
00:03:29.1
00:00:11.2
00:00:05.4

11.

31
Pisz Paweł
Mroczkowski Radosław
Subaru Impreza
TM5 94.9
2.29
00:03:30.6
00:00:12.7
00:00:01.5

12.

38
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 94.8
2.32
00:03:30.8
00:00:12.9
00:00:00.2

13.

6
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 93.2
2.97
00:03:34.4
00:00:16.5
00:00:03.6

14.

40
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 92.0
3.48
00:03:37.2
00:00:19.3
00:00:02.8

15.

46
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 90.9
3.95
00:03:39.8
00:00:21.9
00:00:02.6

16.

41
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 90.7
4.04
00:03:40.3
00:00:22.4
00:00:00.5

17.

36
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
TM4 90.3
4.22
00:03:41.3
00:00:23.4
00:00:01.0

18.

76
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 90.1
4.29
00:03:41.7
00:00:23.8
00:00:00.4

19.

79
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 90.0
4.34
00:03:42.0
00:00:24.1
00:00:00.3

20.

56
Zywer Patryk
Szwed Lukasz
Renault Clio
TM4 89.6
4.52
00:03:43.0
00:00:25.1
00:00:01.0

21.

26
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 89.4
4.61
00:03:43.5
00:00:25.6
00:00:00.5

22.

64
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 89.3
4.67
00:03:43.8
00:00:25.9
00:00:00.3

23.

65
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 89.3
4.67
00:03:43.8
00:00:25.9
00:00:00.0

24.

85
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 89.1
4.74
00:03:44.2
00:00:26.3
00:00:00.4

25.

12
Kujawa Michał
Brzeziński Jakub
Honda Civic
PRO2 89.0
4.77
00:03:44.4
00:00:26.5
00:00:00.2

26.

78
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM3 89.0
4.77
00:03:44.4
00:00:26.5
00:00:00.0

27.

70
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 88.8
4.90
00:03:45.1
00:00:27.2
00:00:00.7

28.

48
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 88.3
5.10
00:03:46.2
00:00:28.3
00:00:01.1

29.

54
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 88.2
5.15
00:03:46.5
00:00:28.6
00:00:00.3

30.

95
Sieradzki Bartłomiej
Sieradzki Jacek
Fiat Seicento
TM2 88.0
5.26
00:03:47.1
00:00:29.2
00:00:00.6

31.

15
Koziarski Mariusz
Harczuk Tomasz
Opel Astra
PRO2 87.2
5.62
00:03:49.1
00:00:31.2
00:00:02.0

32.

16
Misiarz Magdalena
Kurowska Justyna
Honda Civic
PRO1 87.2
5.62
00:03:49.1
00:00:31.2
00:00:00.0

33.

7
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 86.9
5.77
00:03:49.9
00:00:32.0
00:00:00.8

34.

55
Sztuka Paweł
Furtak Bartosz
Renault Clio
TM4 86.8
5.84
00:03:50.3
00:00:32.4
00:00:00.4

35.

59
Lachtera Łukasz
Wesołowska Magdalena
Honda Civic
TM4 86.7
5.87
00:03:50.5
00:00:32.6
00:00:00.2

36.

8
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 86.3
6.04
00:03:51.4
00:00:33.5
00:00:00.9

37.

71
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 86.2
6.09
00:03:51.7
00:00:33.8
00:00:00.3

38.

50
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 85.8
6.29
00:03:52.8
00:00:34.9
00:00:01.1

39.

83
Zarębski Radosław
Kołodziejczak Marcin
Citroen Saxo
TM3 85.3
6.54
00:03:54.2
00:00:36.3
00:00:01.4

40.

68
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM3 87.0
6.61
00:03:54.6
00:05.0
00:00:36.7
00:00:00.4

41.

88
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 85.2
6.61
00:03:54.6
00:00:36.7
00:00:05.0

42.

9
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 86.9
6.68
00:03:55.0
00:05.0
00:00:37.1
00:00:00.4

43.

14
Skrobić Milan
Mroczkowski Jakub
Bmw E30
PRO2 84.8
6.81
00:03:55.7
00:00:37.8
00:00:05.7

44.

82
Osicki Paweł
Rawska Monika
Peugeot 206
TM3 84.7
6.85
00:03:55.9
00:00:38.0
00:00:00.2

45.

17
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 84.2
7.08
00:03:57.2
00:00:39.3
00:00:01.3

46.

94
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 83.9
7.24
00:03:58.1
00:00:40.2
00:00:00.9

47.

45
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 83.7
7.37
00:03:58.8
00:00:40.9
00:00:00.7

48.

60
Jaskulski Mikołaj
Fidór Andrzej
Volkswagen Golf
TM4 83.6
7.39
00:03:58.9
00:00:41.0
00:00:00.1

49.

84
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 83.6
7.41
00:03:59.0
00:00:41.1
00:00:00.1

50.

77
Izmaiłowski Mateusz
Adamska Zofia
Honda Civic
TM3 83.4
7.51
00:03:59.6
00:00:41.7
00:00:00.6

51.

74
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 83.3
7.55
00:03:59.8
00:00:41.9
00:00:00.2

52.

49
Wójcik Łukasz
Długaszek Darek
Opel Astra
TM4 83.1
7.68
00:04:00.5
00:00:42.6
00:00:00.7

53.

27
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 82.1
8.20
00:04:03.4
00:00:45.5
00:00:02.9

54.

10
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 82.0
8.25
00:04:03.7
00:00:45.8
00:00:00.3

55.

80
Adamski Piotr
Adamski Mateusz
Peugeot 206
TM3 81.9
8.31
00:04:04.0
00:00:46.1
00:00:00.3

56.

90
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 81.9
8.32
00:04:04.1
00:00:46.2
00:00:00.1

57.

104
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 81.9
8.32
00:04:04.1
00:00:46.2
00:00:00.0

58.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 81.8
8.34
00:04:04.2
00:00:46.3
00:00:00.1

59.

18
Kruczek Jan
Chmielewski Tomasz
Honda Civic
PRO1 81.6
8.45
00:04:04.8
00:00:46.9
00:00:00.6

60.

53
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel Astra
TM4 81.2
8.70
00:04:06.2
00:00:48.3
00:00:01.4

61.

97
Kochman Mateusz
Rząsa Krzysztof
Kia Picanto
TM2 80.8
8.88
00:04:07.2
00:00:49.3
00:00:01.0

62.

99
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 80.8
8.90
00:04:07.3
00:00:49.4
00:00:00.1

63.

98
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 81.9
9.19
00:04:08.9
00:05.0
00:00:51.0
00:00:01.6

64.

100
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 80.1
9.28
00:04:09.4
00:00:51.5
00:00:05.5

65.

34
Paluch Marek
Nowacki Mateusz
Subaru Impreza
TM5 79.9
9.41
00:04:10.1
00:00:52.2
00:00:00.7

66.

96
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 79.8
9.44
00:04:10.3
00:00:52.4
00:00:00.2

67.

47
Epner Patryk
Kajdy Marek
Bmw E
TM4 79.7
9.50
00:04:10.6
00:00:52.7
00:00:00.3

68.

19
Jurga Łukasz
Fiołek Rafał
Honda Civic
PRO1 79.3
9.77
00:04:12.1
00:00:54.2
00:00:01.5

69.

91
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 78.6
10.16
00:04:14.3
00:00:56.4
00:00:02.2

70.

103
Michalski Marek
Tomaszewski Jakub
Nissan Micra
TM2 78.0
10.50
00:04:16.2
00:00:58.3
00:00:01.9

71.

51
Piętka Adam
Paszkiewicz Diana
Subaru Forester
TM4 78.7
10.97
00:04:18.8
00:05.0
00:01:00.9
00:00:02.6

72.

63
Sierpinski Wojciech
Kuczynski Krzysztof
Ford Focus
TM4 76.1
11.62
00:04:22.4
00:01:04.5
00:00:08.6

73.

62
Podczaszy Lukasz
Jamrożkiewicz Adam
Opel Astra
TM4 75.3
12.16
00:04:25.4
00:01:07.5
00:00:03.0

74.

108
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 74.6
12.63
00:04:28.0
00:01:10.1
00:00:02.6

75.

106
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
TM1 74.3
12.79
00:04:28.9
00:01:11.0
00:00:00.9

76.

107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 74.1
12.94
00:04:29.7
00:01:11.8
00:00:00.8

77.

109
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 72.7
13.89
00:04:35.0
00:01:17.1
00:00:05.3

78.

86
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 72.2
14.22
00:04:36.8
00:01:18.9
00:00:01.8

79.

92
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 71.8
14.50
00:04:38.4
00:01:20.5
00:00:01.6

80.

102
Pietrzyk Barbara
Hagiel Alicja
Mitsubishi Colt
TM2 71.2
14.92
00:04:40.7
00:01:22.8
00:00:02.3

81.

87
Gruca Maciej
Kołodziejek Mateusz
Opel Corsa
TM3 70.1
15.68
00:04:44.9
00:01:27.0
00:00:04.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
23
Drapikowski Damian
Drahan Paweł
Ford Fiesta
TM5 102.0
0.0
00:19:54.5
0.0
0.0 

2

  =
20
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 102.0
0.01
00:19:54.7
00:00:00.2
00:00:00.2

3

1
21
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 101.4
0.19
00:20:00.9
00:00:06.4
00:00:06.2

4

1
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 101.1
0.32
00:20:05.4
00:05.0
00:00:10.9
00:00:04.5

5

2
5
Rowinski Artur
Wloch Lukasz
Audi Gt
PRO3 100.8
0.4
00:20:08.0
00:00:13.5
00:00:02.6

6

  =
22
Żurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 99.8
0.76
00:20:20.3
00:00:25.8
00:00:12.3

7

  =
30
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 99.3
0.95
00:20:26.5
00:00:32.0
00:00:06.2

8

  =
37
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 98.9
1.12
00:20:32.4
00:00:37.9
00:00:05.9

9

  =
25
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 98.7
1.19
00:20:34.8
00:05.0
00:00:40.3
00:00:02.4

10

  =
2
Terlikowski Tomasz
Burkat Dariusz
Ford Fiesta
PRO3 98.3
1.33
00:20:39.6
00:10.0
00:00:45.1
00:00:04.8

11

1
31
Pisz Paweł
Mroczkowski Radosław
Subaru Impreza
TM5 97.0
1.82
00:20:56.2
00:05.0
00:01:01.7
00:00:16.6

12

1
38
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 96.9
1.87
00:20:57.8
00:01:03.3
00:00:01.6

13

2
36
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
TM4 96.8
1.88
00:20:58.0
00:01:03.5
00:00:00.2

14

  =
56
Zywer Patryk
Szwed Lukasz
Renault Clio
TM4 94.7
2.72
00:21:26.7
00:01:32.2
00:00:28.7

15

  =
6
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 94.7
2.73
00:21:27.0
00:01:32.5
00:00:00.3

16

  =
40
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 94.4
2.82
00:21:29.9
00:01:35.4
00:00:02.9

17

1
46
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 93.1
3.39
00:21:49.2
00:01:54.7
00:00:19.3

18

1
76
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 92.9
3.45
00:21:51.1
00:01:56.6
00:00:01.9

19

2
54
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 92.7
3.52
00:21:53.7
00:01:59.2
00:00:02.6

20

1
41
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 92.6
3.56
00:21:55.0
00:02:00.5
00:00:01.3

21

1
64
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 92.5
3.63
00:21:57.4
00:02:02.9
00:00:02.4

22

1
79
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 92.1
3.78
00:22:02.5
00:02:08.0
00:00:05.1

23

1
48
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 92.0
3.82
00:22:03.8
00:02:09.3
00:00:01.3

24

  =
65
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 92.0
3.85
00:22:04.8
00:02:10.3
00:00:01.0

25

2
26
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 91.5
4.03
00:22:11.0
00:02:16.5
00:00:06.2

26

1
95
Sieradzki Bartłomiej
Sieradzki Jacek
Fiat Seicento
TM2 91.5
4.05
00:22:11.5
00:02:17.0
00:00:00.5

27

1
7
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 91.3
4.14
00:22:14.7
00:02:20.2
00:00:03.2

28

  =
85
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 91.3
4.15
00:22:14.8
00:02:20.3
00:00:00.1

29

  =
16
Misiarz Magdalena
Kurowska Justyna
Honda Civic
PRO1 90.8
4.35
00:22:21.6
00:05.0
00:02:27.1
00:00:06.8

30

1
70
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 90.5
4.48
00:22:26.2
00:02:31.7
00:00:04.6

31

1
15
Koziarski Mariusz
Harczuk Tomasz
Opel Astra
PRO2 90.3
4.56
00:22:28.8
00:02:34.3
00:00:02.6

32

1
59
Lachtera Łukasz
Wesołowska Magdalena
Honda Civic
TM4 89.7
4.85
00:22:38.7
00:02:44.2
00:00:09.9

33

1
71
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 89.6
4.86
00:22:39.0
00:02:44.5
00:00:00.3

34

  =
78
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM3 89.5
4.91
00:22:40.6
00:02:46.1
00:00:01.6

35

  =
83
Zarębski Radosław
Kołodziejczak Marcin
Citroen Saxo
TM3 88.9
5.21
00:22:50.9
00:02:56.4
00:00:10.3

36

  =
88
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 88.8
5.24
00:22:51.8
00:02:57.3
00:00:00.9

37

  =
68
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM3 88.8
5.24
00:22:51.9
00:05.0
00:02:57.4
00:00:00.1

38

1
55
Sztuka Paweł
Furtak Bartosz
Renault Clio
TM4 88.8
5.26
00:22:52.5
00:02:58.0
00:00:00.6

39

1
8
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 88.7
5.29
00:22:53.6
00:02:59.1
00:00:01.1

40

  =
82
Osicki Paweł
Rawska Monika
Peugeot 206
TM3 88.3
5.48
00:23:00.0
00:03:05.5
00:00:06.4

41

1
9
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 88.1
5.56
00:23:02.5
00:05.0
00:03:08.0
00:00:02.5

42

2
50
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 88.1
5.56
00:23:02.6
00:03:08.1
00:00:00.1

43

2
60
Jaskulski Mikołaj
Fidór Andrzej
Volkswagen Golf
TM4 88.0
5.59
00:23:03.8
00:03:09.3
00:00:01.2

44

1
14
Skrobić Milan
Mroczkowski Jakub
Bmw E30
PRO2 88.0
5.6
00:23:04.1
00:03:09.6
00:00:00.3

45

  =
94
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 87.6
5.8
00:23:10.9
00:03:16.4
00:00:06.8

46

  =
17
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 87.4
5.91
00:23:14.4
00:05.0
00:03:19.9
00:00:03.5

47

  =
53
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel Astra
TM4 86.7
6.24
00:23:25.8
00:03:31.3
00:00:11.4

48

3
74
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 86.4
6.39
00:23:30.8
00:03:36.3
00:00:05.0

49

1
49
Wójcik Łukasz
Długaszek Darek
Opel Astra
TM4 86.3
6.39
00:23:30.9
00:03:36.4
00:00:00.1

50

1
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 86.2
6.49
00:23:34.0
00:03:39.5
00:00:03.1

51

2
84
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 86.0
6.57
00:23:36.8
00:03:42.3
00:00:02.8

52

4
19
Jurga Łukasz
Fiołek Rafał
Honda Civic
PRO1 86.0
6.58
00:23:37.0
00:03:42.5
00:00:00.2

53

1
98
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 85.5
6.82
00:23:45.3
00:05.0
00:03:50.8
00:00:08.3

54

2
27
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 85.4
6.85
00:23:46.2
00:05.0
00:03:51.7
00:00:00.9

55

2
104
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 85.4
6.87
00:23:47.1
00:03:52.6
00:00:00.9

56

2
99
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 85.3
6.91
00:23:48.4
00:03:53.9
00:00:01.3

57

2
96
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 85.0
7.04
00:23:52.8
00:03:58.3
00:00:04.4

58

1
90
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 84.9
7.09
00:23:54.5
00:04:00.0
00:00:01.7

59

1
18
Kruczek Jan
Chmielewski Tomasz
Honda Civic
PRO1 84.5
7.31
00:24:01.9
00:05.0
00:04:07.4
00:00:07.4

60

2
77
Izmaiłowski Mateusz
Adamska Zofia
Honda Civic
TM3 84.5
7.33
00:24:02.5
00:04:08.0
00:00:00.6

61

  =
97
Kochman Mateusz
Rząsa Krzysztof
Kia Picanto
TM2 84.3
7.43
00:24:05.8
00:04:11.3
00:00:03.3

62

4
51
Piętka Adam
Paszkiewicz Diana
Subaru Forester
TM4 84.2
7.47
00:24:07.3
00:05.0
00:04:12.8
00:00:01.5

63

1
100
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 83.6
7.74
00:24:16.5
00:04:22.0
00:00:09.2

64

1
91
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 83.4
7.87
00:24:20.7
00:04:26.2
00:00:04.2

65

  =
103
Michalski Marek
Tomaszewski Jakub
Nissan Micra
TM2 82.9
8.11
00:24:29.1
00:04:34.6
00:00:08.4

66

2
47
Epner Patryk
Kajdy Marek
Bmw E
TM4 82.8
8.16
00:24:30.8
00:04:36.3
00:00:01.7

67

  =
63
Sierpinski Wojciech
Kuczynski Krzysztof
Ford Focus
TM4 82.3
8.45
00:24:40.3
00:04:45.8
00:00:09.5

68

2
62
Podczaszy Lukasz
Jamrożkiewicz Adam
Opel Astra
TM4 82.3
8.46
00:24:40.8
00:04:46.3
00:00:00.5

69

3
10
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 81.5
8.88
00:24:54.9
00:05:00.4
00:00:14.1

70

3
34
Paluch Marek
Nowacki Mateusz
Subaru Impreza
TM5 80.8
9.27
00:25:08.1
00:05:13.6
00:00:13.2

71

2
108
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 80.8
9.28
00:25:08.5
00:05:14.0
00:00:00.4

72

2
106
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
TM1 80.2
9.57
00:25:18.3
00:05:23.8
00:00:09.8

73

2
107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 80.1
9.63
00:25:20.3
00:05:25.8
00:00:02.0

74

4
12
Kujawa Michał
Brzeziński Jakub
Honda Civic
PRO2 80.1
9.64
00:25:20.7
00:05:26.2
00:00:00.4

75

1
80
Adamski Piotr
Adamski Mateusz
Peugeot 206
TM3 79.9
9.76
00:25:24.8
00:05:30.3
00:00:04.1

76

2
109
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 79.2
10.17
00:25:38.8
00:05:44.3
00:00:14.0

77

2
87
Gruca Maciej
Kołodziejek Mateusz
Opel Corsa
TM3 78.0
10.87
00:26:02.2
00:06:07.7
00:00:23.4

78

1
92
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 77.9
10.9
00:26:03.2
00:06:08.7
00:00:01.0

79

  =
86
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 77.0
11.43
00:26:21.4
00:06:26.9
00:00:18.2

80

  =
102
Pietrzyk Barbara
Hagiel Alicja
Mitsubishi Colt
TM2 75.8
12.18
00:26:46.6
00:05.0
00:06:52.1
00:00:25.2

81

  =
45
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 63.3
21.62
00:32:06.0
00:12:11.5
00:05:19.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
1
5
Artur Sękowski / Tomasz Borko
OS 2
szykana 1 przeslo
2019-05-18 11:19
17
5
Łukasz Ulman / Krzysztof Marczewski
OS 2
szykana nr 2
2019-05-18 11:42
42
5
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
szynaka 3
2019-05-18 11:43
2
5
Tomasz Terlikowski / Dariusz Burkat
OS 3
rozbicie szykany nr 2 1.p
2019-05-18 14:06
16
5
Magdalena Misiarz / Justyna Kurowska
OS 4
druga szykana 1 p.
2019-05-18 14:05
18
5
Jan Kruczek / Tomasz Chmielewski
OS 4
rozbicie szykany nr 3 1.p
2019-05-18 14:05
27
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 4
rozbicie szykany nr 3 1.p
2019-05-18 14:14
31
5
Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski
OS 4
rozbicie szykany nr 3 1.p
2019-05-18 14:17
102
5
Barbara Pietrzyk / Alicja Hagiel
OS 5
potracenie szykany nr 2 p.2
2019-05-18 16:55
2
5
Tomasz Terlikowski / Dariusz Burkat
OS 6
potracenie szykany nr 3
2019-05-18 16:24
9
5
Piotr Czypionka / Radosław Górski
OS 6
potracenie szykany nr 3
2019-05-18 16:29
25
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 6
potracenie szykany nr 2
2019-05-18 16:42
51
5
Adam Piętka / Diana Paszkiewicz
OS 6
potracenie szykany nr 3 p.1
2019-05-18 17:10
68
5
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 6
potracenie szykany nr 2 p.1
2019-05-18 17:34
98
5
Ireneusz Jarosiewicz / Radosław Jurak
OS 6
potracenie szykany nr 3 p.1
2019-05-18 17:56

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
112
Kamil Bowcariwski / Lukasz Pietrzak
PKC 1
wycofanie
69
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 1
wycofanie
72
Roman Bortkiewicz / Mariusz Łopata
PKC 2
wycofnie
43
Damian Tomaszewski / Aleksandra Piekarska
PKC 2A
wycofanie
105
Mariusz Cendrowski / Andrzej Sawko
PKC 2A
wycofanie
3
Jerzy Suder / Krzysztof Świstak
PKC 2A
rezygnacja
81
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
wycofnie
28
Maciej Gaca / Bartosz Dąbrowa
PKC 2A
wycofanie
39
Aleksander Antos / Wojciech Wycisk
PKC 2A
wycofanie
24
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
PKC 2B
rezygnacja
33
Piotr Kaczmarek / Monika Grochocka
PKC 2B
wycofanie
42
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 3
wycofanie
89
Aleksander Ciuksa / Łukasz Pieróg
OS 3
wycofanie
32
Arek Tyc / Michał Iwiński
OS 4
Wypadek
52
Jacek Jaszewski / Kamil Maćkowiak
OS 4
wypadek
73
Kornel Popowicz / Andrzej Popowicz
OS 4
awaria
110
Patryk Skórka / Joanna Hulewicz
PKC 4B
wycofanie
75
Marcin Kubiak / Piotr Jamroziak
OS 5
wycofanie
93
Mateusz Kryniecki / Marcin Herba
OS 5
wycofanie