OS 6 - Szopa- 5.06 km - 16:04


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
Drapikowski Damian
Gruszka Zbigniew
Ford Fiesta
TM5 84.6
0.00
00:03:35.2
0.0
0.0 

2.

29
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 83.6
0.55
00:03:38.0
00:00:02.8
00:00:02.8

3.

23
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 83.0
0.83
00:03:39.4
00:00:04.2
00:00:01.4

4.

41
Piotrowski Rafał
Pogorzelski Marcin
Renault Clio
TM4 81.6
1.60
00:03:43.3
00:00:08.1
00:00:03.9

5.

83
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 81.5
1.62
00:03:43.4
00:00:08.2
00:00:00.1

6.

31
Pisz Paweł
Mroczkowski Radosław
Subaru Impreza
TM5 83.3
1.66
00:03:43.6
00:05.0
00:00:08.4
00:00:00.2

7.

25
Lelek Janusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM5 81.3
1.76
00:03:44.1
00:00:08.9
00:00:05.5

8.

36
Rider Sebastian
Yaco Jacek
Honda civic
TM4 81.2
1.82
00:03:44.4
00:00:09.2
00:00:00.3

9.

82
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 80.5
2.17
00:03:46.2
00:00:11.0
00:00:01.8

10.

65
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 80.2
2.35
00:03:47.1
00:00:11.9
00:00:00.9

11.

39
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 80.2
2.37
00:03:47.2
00:00:12.0
00:00:00.1

12.

32
Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy
TM5 80.1
2.43
00:03:47.5
00:00:12.3
00:00:00.3

13.

45
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 79.9
2.55
00:03:48.1
00:00:12.9
00:00:00.6

14.

46
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 79.7
2.65
00:03:48.6
00:00:13.4
00:00:00.5

15.

68
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 79.4
2.81
00:03:49.4
00:00:14.2
00:00:00.8

16.

67
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 79.3
2.87
00:03:49.7
00:00:14.5
00:00:00.3

17.

5
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 79.1
2.96
00:03:50.2
00:00:15.0
00:00:00.5

18.

71
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
TM3 78.4
3.40
00:03:52.4
00:00:17.2
00:00:02.2

19.

60
Jarzyna Patryk
Kurowska-ferdek Justyna
Renault Clio
TM4 78.3
3.42
00:03:52.5
00:00:17.3
00:00:00.1

20.

47
Lachtera Łukasz
Pieczarka Irek
Honda Civic
TM4 78.3
3.46
00:03:52.7
00:00:17.5
00:00:00.2

21.

58
Kordos Piotr
Czub Fabian
Toyota Celica
TM4 78.2
3.50
00:03:52.9
00:00:17.7
00:00:00.2

22.

70
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 78.2
3.52
00:03:53.0
00:00:17.8
00:00:00.1

23.

59
Zatylny Tomasz
Cyganik Grzegorz
Opel Kadett
TM4 78.0
3.60
00:03:53.4
00:00:18.2
00:00:00.4

24.

86
Święcicki Krzysztof
Podraza Mateusz
Peugeot 106
TM3 78.0
3.64
00:03:53.6
00:00:18.4
00:00:00.2

25.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 77.9
3.66
00:03:53.7
00:00:18.5
00:00:00.1

26.

114
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 77.9
3.70
00:03:53.9
00:00:18.7
00:00:00.2

27.

26
Żurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 77.8
3.74
00:03:54.1
00:00:18.9
00:00:00.2

28.

40
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 77.8
3.74
00:03:54.1
00:00:18.9
00:00:00.0

29.

22
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 77.3
4.07
00:03:55.8
00:00:20.6
00:00:01.7

30.

72
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM3 76.7
4.41
00:03:57.5
00:00:22.3
00:00:01.7

31.

111
Januchta Jacek
Rewers Łukasz
Fiat Seicento
TM2 76.7
4.43
00:03:57.6
00:00:22.4
00:00:00.1

32.

90
Olejniczak Maciej
Podgórecki Tomasz
Honda Civic
TM3 76.6
4.45
00:03:57.7
00:00:22.5
00:00:00.1

33.

52
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 76.2
4.70
00:03:59.0
00:00:23.8
00:00:01.3

34.

78
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Honda Civic
TM3 75.4
5.24
00:04:01.7
00:00:26.5
00:00:02.7

35.

61
Wyrzykowski Bartosz
Wysocki Jarosław
Bmw 318
TM4 75.2
5.32
00:04:02.1
00:00:26.9
00:00:00.4

36.

34
Tyc Arek
Iwiński Michał
Subaru Impreza
TM5 75.1
5.38
00:04:02.4
00:00:27.2
00:00:00.3

37.

103
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 74.8
5.59
00:04:03.5
00:00:28.3
00:00:01.1

38.

112
Jarosiewicz Ireneusz
Obrębalska Kinga
Fiat Seicento
TM2 74.8
5.61
00:04:03.6
00:00:28.4
00:00:00.1

39.

62
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 74.7
5.65
00:04:03.8
00:00:28.6
00:00:00.2

40.

56
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw E30
TM4 74.6
5.71
00:04:04.1
00:00:28.9
00:00:00.3

41.

77
Adamski Piotr
Adamski Mateusz
Peugeot 206
TM3 74.6
5.73
00:04:04.2
00:00:29.0
00:00:00.1

42.

51
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 74.4
5.89
00:04:05.0
00:00:29.8
00:00:00.8

43.

85
Ochnicki Piotr
Gajownik Rafał
Citroen C2
TM3 74.2
6.01
00:04:05.6
00:00:30.4
00:00:00.6

44.

55
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 74.1
6.07
00:04:05.9
00:00:30.7
00:00:00.3

45.

17
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 74.0
6.09
00:04:06.0
00:00:30.8
00:00:00.1

46.

102
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 74.0
6.11
00:04:06.1
00:00:30.9
00:00:00.1

47.

49
Kunka Grzegorz
Łagoda-kunka Ewa
Bmw 318is
TM4 73.9
6.17
00:04:06.4
00:00:31.2
00:00:00.3

48.

94
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 73.9
6.19
00:04:06.5
00:00:31.3
00:00:00.1

49.

74
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 73.7
6.32
00:04:07.2
00:00:32.0
00:00:00.7

50.

97
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 73.5
6.48
00:04:08.0
00:00:32.8
00:00:00.8

51.

35
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 73.4
6.50
00:04:08.1
00:00:32.9
00:00:00.1

52.

73
Zarębski Radosław
Piekarska Aleksandra
Citroen Saxo
TM3 73.3
6.56
00:04:08.4
00:00:33.2
00:00:00.3

53.

8
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 73.3
6.60
00:04:08.6
00:00:33.4
00:00:00.2

54.

104
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 73.2
6.62
00:04:08.7
00:00:33.5
00:00:00.1

55.

20
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 73.0
6.76
00:04:09.4
00:00:34.2
00:00:00.7

56.

38
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 72.7
6.98
00:04:10.5
00:00:35.3
00:00:01.1

57.

88
Krystianik Szymon
Gładecki Piotr
Citroen Saxo
TM3 72.4
7.17
00:04:11.5
00:00:36.3
00:00:01.0

58.

101
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 72.1
7.37
00:04:12.5
00:00:37.3
00:00:01.0

59.

57
Podczaszy Lukasz
Koprowski Bartosz
Opel Astra
TM4 72.1
7.39
00:04:12.6
00:00:37.4
00:00:00.1

60.

107
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Fiat Seicento
TM2 72.1
7.41
00:04:12.7
00:00:37.5
00:00:00.1

61.

21
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 71.8
7.63
00:04:13.8
00:00:38.6
00:00:01.1

62.

18
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 71.8
7.63
00:04:13.8
00:00:38.6
00:00:00.0

63.

30
Król Mateusz
Seredyński Mateusz
Bmw 3
TM5 71.6
7.77
00:04:14.5
00:00:39.3
00:00:00.7

64.

50
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 71.5
7.79
00:04:14.6
00:00:39.4
00:00:00.1

65.

19
Kruczek Jan
Hawro Szymon
Honda Civic
PRO1 71.4
7.91
00:04:15.2
00:00:40.0
00:00:00.6

66.

98
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 71.3
7.98
00:04:15.6
00:00:40.4
00:00:00.4

67.

14
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 71.2
8.02
00:04:15.8
00:00:40.6
00:00:00.2

68.

9
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 71.2
8.06
00:04:16.0
00:00:40.8
00:00:00.2

69.

12
Owanek Michal
Walaszkowski Mateusz
Bmw 318
PRO2 70.7
8.42
00:04:17.8
00:00:42.6
00:00:01.8

70.

96
Ciuksa Aleksander
Pieróg Łukasz
Citroen C2
C2CUP 70.5
8.56
00:04:18.5
00:00:43.3
00:00:00.7

71.

92
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 70.4
8.62
00:04:18.8
00:00:43.6
00:00:00.3

72.

7
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 68.5
10.04
00:04:26.0
00:00:50.8
00:00:07.2

73.

108
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 68.3
10.20
00:04:26.8
00:00:51.6
00:00:00.8

74.

95
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 67.3
10.97
00:04:30.7
00:00:55.5
00:00:03.9

75.

110
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 67.1
11.15
00:04:31.6
00:00:56.4
00:00:00.9

76.

54
Epner Patryk
Kajdy Marek
Bmw E
TM4 66.0
12.02
00:04:36.0
00:01:00.8
00:00:04.4

77.

81
Ozga Robert
Ozga Natalia
Honda Civic
TM3 64.9
12.96
00:04:40.8
00:01:05.6
00:00:04.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
23
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 87.9
0.0
00:20:02.5
0.0
0.0 

2

1
29
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 85.9
0.95
00:20:30.5
00:00:28.0
00:00:28.0

3

1
5
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 85.4
1.22
00:20:38.3
00:00:35.8
00:00:07.8

4

1
31
Pisz Paweł
Mroczkowski Radosław
Subaru Impreza
TM5 84.8
1.5
00:20:46.5
00:10.0
00:00:44.0
00:00:08.2

5

1
25
Lelek Janusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM5 84.8
1.51
00:20:46.9
00:00:44.4
00:00:00.4

6

  =
36
Rider Sebastian
Yaco Jacek
Honda civic
TM4 83.9
1.98
00:21:00.7
00:00:58.2
00:00:13.8

7

2
41
Piotrowski Rafał
Pogorzelski Marcin
Renault Clio
TM4 82.4
2.75
00:21:23.4
00:05.0
00:01:20.9
00:00:22.7

8

1
45
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 82.3
2.78
00:21:24.1
00:01:21.6
00:00:00.7

9

1
46
Kosinski Jakub
Siemienkiewicz Mateusz
Honda Civic
TM4 82.0
2.97
00:21:29.6
00:01:27.1
00:00:05.5

10

4
83
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 81.8
3.07
00:21:32.7
00:01:30.2
00:00:03.1

11

3
26
Żurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 81.7
3.11
00:21:33.9
00:01:31.4
00:00:01.2

12

  =
65
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 81.6
3.19
00:21:36.1
00:01:33.6
00:00:02.2

13

2
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 81.6
3.2
00:21:36.5
00:01:34.0
00:00:00.4

14

1
67
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 81.3
3.34
00:21:40.5
00:01:38.0
00:00:04.0

15

2
114
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 81.1
3.43
00:21:43.2
00:01:40.7
00:00:02.7

16

  =
82
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 81.1
3.43
00:21:43.3
00:01:40.8
00:00:00.1

17

  =
68
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 80.8
3.63
00:21:49.2
00:01:46.7
00:00:05.9

18

  =
60
Jarzyna Patryk
Kurowska-ferdek Justyna
Renault Clio
TM4 80.4
3.82
00:21:54.8
00:01:52.3
00:00:05.6

19

1
39
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 80.2
3.92
00:21:57.6
00:01:55.1
00:00:02.8

20

2
71
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
TM3 79.6
4.28
00:22:08.1
00:02:05.6
00:00:10.5

21

2
47
Lachtera Łukasz
Pieczarka Irek
Honda Civic
TM4 79.3
4.43
00:22:12.6
00:02:10.1
00:00:04.5

22

2
22
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 79.2
4.54
00:22:15.8
00:02:13.3
00:00:03.2

23

4
101
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 79.1
4.59
00:22:17.3
00:02:14.8
00:00:01.5

24

3
38
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 78.7
4.8
00:22:23.5
00:02:21.0
00:00:06.2

25

1
40
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM4 78.3
5.03
00:22:30.2
00:10.0
00:02:27.7
00:00:06.7

26

1
70
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 78.2
5.08
00:22:31.8
00:05.0
00:02:29.3
00:00:01.6

27

3
32
Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy
TM5 78.0
5.22
00:22:35.9
00:02:33.4
00:00:04.1

28

  =
58
Kordos Piotr
Czub Fabian
Toyota Celica
TM4 77.9
5.25
00:22:36.6
00:02:34.1
00:00:00.7

29

2
59
Zatylny Tomasz
Cyganik Grzegorz
Opel Kadett
TM4 77.5
5.52
00:22:44.5
00:02:42.0
00:00:07.9

30

1
73
Zarębski Radosław
Piekarska Aleksandra
Citroen Saxo
TM3 77.0
5.82
00:22:53.3
00:02:50.8
00:00:08.8

31

1
112
Jarosiewicz Ireneusz
Obrębalska Kinga
Fiat Seicento
TM2 76.8
5.91
00:22:56.0
00:02:53.5
00:00:02.7

32

1
111
Januchta Jacek
Rewers Łukasz
Fiat Seicento
TM2 76.7
6.02
00:22:59.2
00:02:56.7
00:00:03.2

33

1
56
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw E30
TM4 76.2
6.27
00:23:06.7
00:03:04.2
00:00:07.5

34

2
78
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Honda Civic
TM3 76.1
6.38
00:23:10.0
00:03:07.5
00:00:03.3

35

  =
49
Kunka Grzegorz
Łagoda-kunka Ewa
Bmw 318is
TM4 75.9
6.51
00:23:13.7
00:03:11.2
00:00:03.7

36

1
74
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 75.7
6.59
00:23:16.1
00:03:13.6
00:00:02.4

37

1
55
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 75.7
6.61
00:23:16.5
00:03:14.0
00:00:00.4

38

1
62
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 75.7
6.61
00:23:16.7
00:03:14.2
00:00:00.2

39

2
61
Wyrzykowski Bartosz
Wysocki Jarosław
Bmw 318
TM4 75.6
6.65
00:23:17.9
00:03:15.4
00:00:01.2

40

  =
85
Ochnicki Piotr
Gajownik Rafał
Citroen C2
TM3 75.5
6.73
00:23:20.3
00:03:17.8
00:00:02.4

41

1
17
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 75.3
6.89
00:23:24.8
00:03:22.3
00:00:04.5

42

3
103
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 75.2
6.94
00:23:26.2
00:03:23.7
00:00:01.4

43

5
52
Zawada Darek
Marczewski Michał
Honda Civic
TM4 75.1
6.96
00:23:27.0
00:03:24.5
00:00:00.8

44

1
8
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 75.1
6.99
00:23:27.8
00:03:25.3
00:00:00.8

45

1
51
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 75.0
7.06
00:23:29.9
00:03:27.4
00:00:02.1

46

2
35
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 75.0
7.08
00:23:30.5
00:03:28.0
00:00:00.6

47

  =
104
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 74.7
7.24
00:23:35.2
00:03:32.7
00:00:04.7

48

5
86
Święcicki Krzysztof
Podraza Mateusz
Peugeot 106
TM3 74.7
7.25
00:23:35.3
01:10.0
00:03:32.8
00:00:00.1

49

  =
102
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 74.4
7.43
00:23:40.7
00:03:38.2
00:00:05.4

50

2
94
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 74.1
7.62
00:23:46.4
00:03:43.9
00:00:05.7

51

3
77
Adamski Piotr
Adamski Mateusz
Peugeot 206
TM3 74.1
7.64
00:23:46.9
00:03:44.4
00:00:00.5

52

1
88
Krystianik Szymon
Gładecki Piotr
Citroen Saxo
TM3 73.9
7.77
00:23:50.6
00:10.0
00:03:48.1
00:00:03.7

53

3
19
Kruczek Jan
Hawro Szymon
Honda Civic
PRO1 73.9
7.77
00:23:50.8
00:03:48.3
00:00:00.2

54

1
97
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 73.8
7.82
00:23:52.1
00:03:49.6
00:00:01.3

55

2
107
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Fiat Seicento
TM2 73.6
7.98
00:23:56.8
00:03:54.3
00:00:04.7

56

  =
21
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 73.5
8.01
00:23:57.9
00:03:55.4
00:00:01.1

57

1
98
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 73.0
8.34
00:24:07.5
00:04:05.0
00:00:09.6

58

2
30
Król Mateusz
Seredyński Mateusz
Bmw 3
TM5 72.7
8.57
00:24:14.2
00:04:11.7
00:00:06.7

59

2
50
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 72.7
8.58
00:24:14.6
00:04:12.1
00:00:00.4

60

5
72
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM3 72.6
8.67
00:24:17.2
00:04:14.7
00:00:02.6

61

1
14
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 72.5
8.72
00:24:18.7
00:04:16.2
00:00:01.5

62

1
57
Podczaszy Lukasz
Koprowski Bartosz
Opel Astra
TM4 72.3
8.83
00:24:21.8
00:04:19.3
00:00:03.1

63

1
96
Ciuksa Aleksander
Pieróg Łukasz
Citroen C2
C2CUP 72.0
9.09
00:24:29.5
00:04:27.0
00:00:07.7

64

5
54
Epner Patryk
Kajdy Marek
Bmw E
TM4 71.8
9.19
00:24:32.5
00:04:30.0
00:00:03.0

65

1
7
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 70.8
9.88
00:24:52.8
01:20.0
00:04:50.3
00:00:20.3

66

1
108
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 70.1
10.39
00:25:07.7
00:05:05.2
00:00:14.9

67

1
95
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 69.1
11.17
00:25:30.5
00:05:28.0
00:00:22.8

68

1
20
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 68.8
11.38
00:25:36.7
00:05:34.2
00:00:06.2

69

2
110
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 67.1
12.73
00:26:16.5
00:06:14.0
00:00:39.8

70

  =
81
Ozga Robert
Ozga Natalia
Honda Civic
TM3 67.0
12.8
00:26:18.3
00:06:15.8
00:00:01.8

71

1
12
Owanek Michal
Walaszkowski Mateusz
Bmw 318
PRO2 65.3
14.17
00:26:58.8
00:06:56.3
00:00:40.5

72

1
9
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 65.3
14.22
00:27:00.2
00:06:57.7
00:00:01.4

73

2
24
Drapikowski Damian
Gruszka Zbigniew
Ford Fiesta
TM5 64.7
14.71
00:27:14.6
07:00.0
00:07:12.1
00:00:14.4

74

  =
92
Kozaczka Juliusz
Tomasik Lukasz
Citroen C2
C2CUP 64.1
15.21
00:27:29.3
00:05.0
00:07:26.8
00:00:14.7

75

1
34
Tyc Arek
Iwiński Michał
Subaru Impreza
TM5 54.3
25.29
00:32:25.4
10:10.0
00:12:22.9
00:04:56.1

76

1
90
Olejniczak Maciej
Podgórecki Tomasz
Honda Civic
TM3 52.4
27.82
00:33:39.7
11:10.0
00:13:37.2
00:01:14.3

77

1
18
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 50.2
30.75
00:35:05.6
00:15:03.1
00:01:25.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
42
10
Patryk Zywer / Magdalena Wesołowska
PKC 1
spoznienie na pkc 1
2019-06-16 11:03
40
10
Paweł Kiełbasa / Bartosz Dębowski
PKC 1
spoznienie na pkc 1
2019-06-16 11:07
16
5
Patryk Osowiecki / Adam Piwoński
OS 2
potracenie szykany
2019-06-16 11:27
31
5
Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski
OS 2
potracenie szykany
2019-06-16 11:34
41
5
Rafał Piotrowski / Marcin Pogorzelski
OS 2
potracenie szykany
2019-06-16 11:40
64
5
Maciej Zając / Paulina Kopeć
OS 2
potracenie szykany
2019-06-16 12:00
70
5
Grzegorz Hryciuk / Sebastian Trzaska
OS 2
potracenie szykany
2019-06-16 12:06
76
10
Piotr Kurant / Aleksander Kielak
PKC 2
spoznienie na pkc 1
2019-06-16 12:09
34
420
Arek Tyc / Michał Iwiński
OS 2
RTR
2019-06-16 12:25
92
5
Juliusz Kozaczka / Lukasz Tomasik
OS 2
potracenie szykany
2019-06-16 12:26
24
420
Damian Drapikowski / Zbigniew Gruszka
OS 2
RTR
2019-06-16 12:46
84
30
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 1
spoznienie na pkc
2019-06-16 12:52
86
70
Krzysztof Święcicki / Mateusz Podraza
PKC 1
spoznienie na pkc
2019-06-16 12:52
88
10
Szymon Krystianik / Piotr Gładecki
PKC 1
spoznienie na pkc
2019-06-16 12:53
89
90
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 1
spoznienie na pkc
2019-06-16 12:54
34
190
Arek Tyc / Michał Iwiński
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-06-16 12:55
106
60
Grzegorz Waligóra / Aleksandra Bartuś
PKC 2
wczesniejszy wjazd na pkc
2019-06-16 13:06
2
70
Tomasz Terlikowski / Dariusz Burkat
PKC 3
spoznienie na pkc
2019-06-16 13:08
7
30
Grzegorz Dudek / Grzegorz Bieniek
PKC 3
spoznienie na pkc
2019-06-16 13:10
90
420
Maciej Olejniczak / Tomasz Podgórecki
OS 2
RTR
2019-06-16 13:15
90
250
Maciej Olejniczak / Tomasz Podgórecki
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-06-16 13:43
2
300
Tomasz Terlikowski / Dariusz Burkat
PKC 3
Za pierwsze przekroczenie przepisów drogowych
2019-06-16 14:22
80
10
Tomasz Nykiel / Kamil Stradomski
PKC 4
spoznienie na pkc
2019-06-16 14:35
31
5
Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski
OS 6
potracenie szykany
2019-06-16 16:27
7
50
Grzegorz Dudek / Grzegorz Bieniek
PKC 3
spoznienie na pkc
2019-06-16 17:16

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
37
Igor Bartołd / Paweł Wiśniewski
OS 1
Wypadek
79
Kornel Popowicz / Iga Gontarek
OS 1
wycofanie
87
Maciej Święcicki / Łukasz Rukść
OS 1
wycofanie
109
Piotr Gładysz / Krzysztof Sapko
OS 1
wycofanie
69
Bartek Teter / Damian Pawlik
PKC 2
wycofanie
6
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 2
wycofanie - wypadek
42
Patryk Zywer / Magdalena Wesołowska
PKC 2
wycofanie - awaria
89
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2
wycofane awaria
76
Piotr Kurant / Aleksander Kielak
OS 2
wycofane awaria
105
Piotr Dyblik / Emilia Józwik
OS 2
wypadek
16
Patryk Osowiecki / Adam Piwoński
PKC 2B
wycofnie
66
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
PKC 3
wycofanie
64
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4
wycofane
84
Dawid Wenta / Julia Lisowska
OS 4
wcofanie
106
Grzegorz Waligóra / Aleksandra Bartuś
PKC 4A
wycofane
80
Tomasz Nykiel / Kamil Stradomski
PKC 4A
wycofanie - awaria
2
Tomasz Terlikowski / Dariusz Burkat
PKC 4B
Rezygnacja
100
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
PKC 4B
wycofanie - awaria
10
Milan Skrobić / Jakub Mroczkowski
PKC 5
wycofanie - awaria
63
Michał Klimuntowski / Kamil Kuklewski
OS 5
Wycofanie - awaria
75
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
PKC 6
wycofanie - awaria skrzyni biegów