OS 6 - Lubomierz- 4.7 km - 16:52


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 80.7
0.00
00:03:29.7
0.0
0.0 

2.

32
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 80.4
0.17
00:03:30.5
00:00:00.8
00:00:00.8

3.

2
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 78.8
1.06
00:03:34.7
00:00:05.0
00:00:04.2

4.

37
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 78.7
1.13
00:03:35.0
00:00:05.3
00:00:00.3

5.

35
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 77.7
1.72
00:03:37.8
00:00:08.1
00:00:02.8

6.

33
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 77.3
1.94
00:03:38.8
00:00:09.1
00:00:01.0

7.

51
Piotrowski Rafał
Goździk Jacek
Renault Clio
TM4 76.4
2.49
00:03:41.4
00:00:11.7
00:00:02.6

8.

58
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 76.4
2.49
00:03:41.4
00:00:11.7
00:00:00.0

9.

27
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 75.9
2.83
00:03:43.0
00:00:13.3
00:00:01.6

10.

72
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 75.8
2.85
00:03:43.1
00:00:13.4
00:00:00.1

11.

50
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 75.3
3.17
00:03:44.6
00:00:14.9
00:00:01.5

12.

48
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 75.3
3.21
00:03:44.8
00:00:15.1
00:00:00.2

13.

54
Zywer Patryk
Siodła Bartek
Renault Clio
TM4 75.1
3.34
00:03:45.4
00:00:15.7
00:00:00.6

14.

70
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 74.9
3.43
00:03:45.8
00:00:16.1
00:00:00.4

15.

52
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 74.8
3.51
00:03:46.2
00:00:16.5
00:00:00.4

16.

19
Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
PRO2 74.7
3.55
00:03:46.4
00:00:16.7
00:00:00.2

17.

66
Chorbiński Michał
Kufel Robert
Renault Clio
TM4 74.7
3.60
00:03:46.6
00:00:16.9
00:00:00.2

18.

60
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM4 74.3
3.85
00:03:47.8
00:00:18.1
00:00:01.2

19.

75
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 73.9
4.11
00:03:49.0
00:00:19.3
00:00:01.2

20.

56
Antos Aleksander
Marczewski Michał
Peugeot 306
TM4 73.8
4.19
00:03:49.4
00:00:19.7
00:00:00.4

21.

42
Czerniawski Wojtek
Chrzanowski Adam
Subaru Impreza
TM5 73.4
4.43
00:03:50.5
00:00:20.8
00:00:01.1

22.

71
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 73.3
4.47
00:03:50.7
00:00:21.0
00:00:00.2

23.

29
Załęcka Agnieszka
Sroka Adam
Honda Civiv
PRO1 73.2
4.53
00:03:51.0
00:00:21.3
00:00:00.3

24.

14
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 73.2
4.60
00:03:51.3
00:00:21.6
00:00:00.3

25.

57
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 72.6
5.00
00:03:53.2
00:00:23.5
00:00:01.9

26.

77
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 72.5
5.02
00:03:53.3
00:00:23.6
00:00:00.1

27.

24
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 72.5
5.04
00:03:53.4
00:00:23.7
00:00:00.1

28.

82
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 72.3
5.17
00:03:54.0
00:00:24.3
00:00:00.6

29.

22
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 72.0
5.40
00:03:55.1
00:00:25.4
00:00:01.1

30.

43
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 71.7
5.60
00:03:56.0
00:00:26.3
00:00:00.9

31.

21
Winnicki Kamil
Tichanowicz Oskar
Renault Clio
PRO2 71.6
5.68
00:03:56.4
00:00:26.7
00:00:00.4

32.

64
Wyrzykowski Bartosz
Wysocki Jarosław
Bmw 318
TM4 71.2
5.96
00:03:57.7
00:00:28.0
00:00:01.3

33.

8
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 71.1
6.04
00:03:58.1
00:00:28.4
00:00:00.4

34.

105
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 71.1
6.04
00:03:58.1
00:00:28.4
00:00:00.0

35.

68
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 71.0
6.06
00:03:58.2
00:00:28.5
00:00:00.1

36.

45
Czachowicz Przemek
Olszewski Oskar
Subaru Impreza
TM5 70.9
6.13
00:03:58.5
00:00:28.8
00:00:00.3

37.

39
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 70.8
6.21
00:03:58.9
00:00:29.2
00:00:00.4

38.

93
Postawka Michał
Olszacki Mateusz
Honda Civic
TM3 70.8
6.21
00:03:58.9
00:00:29.2
00:00:00.0

39.

80
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 70.8
6.21
00:03:58.9
00:00:29.2
00:00:00.0

40.

100
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 70.8
6.26
00:03:59.1
00:00:29.4
00:00:00.2

41.

94
Grochowski Andrzej
Rymsza Damian
Peugeot 106
TM3 70.7
6.28
00:03:59.2
00:00:29.5
00:00:00.1

42.

25
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 70.7
6.32
00:03:59.4
00:00:29.7
00:00:00.2

43.

41
Petkowicz Michał
Piekarska Aleksanrda
Subaru Impreza
TM5 70.6
6.36
00:03:59.6
00:00:29.9
00:00:00.2

44.

83
Krystianik Szymon
Gładecki Piotr
Citroen Saxo
TM3 70.6
6.38
00:03:59.7
00:00:30.0
00:00:00.1

45.

28
Pławecki Tomasz
Kaim Paweł
Honda Civic
PRO1 70.3
6.60
00:04:00.7
00:00:31.0
00:00:01.0

46.

15
Kubacki Artur
Kubacki Łukasz
Bmw E36
PRO2 70.2
6.66
00:04:01.0
00:00:31.3
00:00:00.3

47.

67
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 70.1
6.72
00:04:01.3
00:00:31.6
00:00:00.3

48.

102
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 70.0
6.83
00:04:01.8
00:00:32.1
00:00:00.5

49.

26
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 69.8
6.96
00:04:02.4
00:00:32.7
00:00:00.6

50.

89
Nowakowski Sławomir
Roszak Błażej
Honda Civic
TM3 69.3
7.30
00:04:04.0
00:00:34.3
00:00:01.6

51.

62
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 69.3
7.30
00:04:04.0
00:00:34.3
00:00:00.0

52.

23
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
HONDA CIVIC
PRO1 69.3
7.30
00:04:04.0
00:00:34.3
00:00:00.0

53.

30
Szczotka Pawel
Ferdek Pawel
Honda Civic
PRO1 69.1
7.49
00:04:04.9
00:00:35.2
00:00:00.9

54.

96
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 69.0
7.53
00:04:05.1
00:00:35.4
00:00:00.2

55.

90
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM3 68.8
7.70
00:04:05.9
00:00:36.2
00:00:00.8

56.

110
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 68.6
7.87
00:04:06.7
00:00:37.0
00:00:00.8

57.

99
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 68.4
7.98
00:04:07.2
00:00:37.5
00:00:00.5

58.

95
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 68.4
8.00
00:04:07.3
00:00:37.6
00:00:00.1

59.

114
Zwatrzko Krzysztof
Kajdy Marek
Fiat Seicento
TM2 68.1
8.28
00:04:08.6
00:00:38.9
00:00:01.3

60.

10
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 68.1
8.28
00:04:08.6
00:00:38.9
00:00:00.0

61.

109
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 68.0
8.34
00:04:08.9
00:00:39.2
00:00:00.3

62.

106
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 67.7
8.55
00:04:09.9
00:00:40.2
00:00:01.0

63.

104
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 67.7
8.57
00:04:10.0
00:00:40.3
00:00:00.1

64.

87
Grudka Mariusz
Bal Marcin
Citroen C2
TM3 67.6
8.62
00:04:10.2
00:00:40.5
00:00:00.2

65.

86
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 67.1
9.04
00:04:12.2
00:00:42.5
00:00:02.0

66.

101
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 66.9
9.19
00:04:12.9
00:00:43.2
00:00:00.7

67.

88
Drabent Robert
Mroszczyk Adrian
Citroen Saxo
TM3 66.3
9.66
00:04:15.1
00:00:45.4
00:00:02.2

68.

12
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 66.3
9.70
00:04:15.3
00:00:45.6
00:00:00.2

69.

91
Korzeniowska Agnieszka
Kowalczyk Łukasz
Honda Civic
TM3 65.9
10.04
00:04:16.9
00:00:47.2
00:00:01.6

70.

65
Podczaszy Lukasz
Jamróżkiewicz Adam
Opel Astra
TM4 65.8
10.11
00:04:17.2
00:00:47.5
00:00:00.3

71.

20
Osowiecki Patryk
Piwoński Adam
Honda Civic
PRO2 65.4
10.40
00:04:18.6
00:00:48.9
00:00:01.4

72.

97
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 64.7
11.06
00:04:21.7
00:00:52.0
00:00:03.1

73.

84
Nykiel Tomasz
Szymczak Katarzyna
Suzuki Swift
TM3 64.6
11.11
00:04:21.9
00:00:52.2
00:00:00.2

74.

119
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 64.4
11.32
00:04:22.9
00:00:53.2
00:00:01.0

75.

117
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 64.3
11.38
00:04:23.2
00:00:53.5
00:00:00.3

76.

98
Ciuksa Aleksander
Pieróg Łukasz
Citroen C2
C2CUP 63.8
11.81
00:04:25.2
00:00:55.5
00:00:02.0

77.

112
Celuch Marcin
Obrębalska Kinga
Fiat Cinquecento
TM2 63.5
12.04
00:04:26.3
00:00:56.6
00:00:01.1

78.

111
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM2 62.8
12.70
00:04:29.4
00:00:59.7
00:00:03.1

79.

118
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 62.7
12.77
00:04:29.7
00:01:00.0
00:00:00.3

80.

108
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 62.2
13.30
00:04:32.2
00:01:02.5
00:00:02.5

81.

116
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 59.6
15.77
00:04:43.8
00:01:14.1
00:00:11.6

82.

11
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 58.9
16.53
00:04:47.4
00:01:17.7
00:00:03.6

83.

121
Borkowski Michał
Słabowski Łukasz
Peugeot 206
TM4 48.9
28.94
00:05:45.7
00:02:16.0
00:00:58.3

84.

31
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 11.3
274.47
00:24:59.7
00:21:30.0
00:19:14.0

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 90.8
0.0
00:21:12.4
0.0
0.0 

2

1
32
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 90.5
0.12
00:21:16.4
00:00:04.0
00:00:04.0

3

1
2
Niewitecki Marcin
Brzeziński Jakub
Subaru Impreza
PRO3 89.0
0.8
00:21:38.1
00:00:25.7
00:00:21.7

4

1
37
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 87.9
1.32
00:21:54.8
00:00:42.4
00:00:16.7

5

1
50
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 85.9
2.27
00:22:25.4
00:01:13.0
00:00:30.6

6

1
51
Piotrowski Rafał
Goździk Jacek
Renault Clio
TM4 85.6
2.43
00:22:30.3
00:01:17.9
00:00:04.9

7

1
19
Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
PRO2 84.5
2.95
00:22:47.1
00:01:34.7
00:00:16.8

8

1
48
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Peugeot 206
TM4 84.5
2.96
00:22:47.4
00:01:35.0
00:00:00.3

9

1
42
Czerniawski Wojtek
Chrzanowski Adam
Subaru Impreza
TM5 83.6
3.41
00:23:02.0
00:01:49.6
00:00:14.6

10

1
27
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 83.6
3.42
00:23:02.3
00:01:49.9
00:00:00.3

11

1
70
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 83.3
3.59
00:23:07.6
00:01:55.2
00:00:05.3

12

2
54
Zywer Patryk
Siodła Bartek
Renault Clio
TM4 83.2
3.61
00:23:08.4
00:01:56.0
00:00:00.8

13

4
58
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 82.8
3.83
00:23:15.4
00:02:03.0
00:00:07.0

14

1
71
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 82.7
3.9
00:23:17.7
00:02:05.3
00:00:02.3

15

4
72
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 82.6
3.93
00:23:18.6
00:02:06.2
00:00:00.9

16

2
57
Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Renault Clio
TM4 82.1
4.21
00:23:27.6
00:02:15.2
00:00:09.0

17

4
60
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM4 82.0
4.28
00:23:29.8
00:02:17.4
00:00:02.2

18

4
52
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 82.0
4.29
00:23:30.1
01:00.0
00:02:17.7
00:00:00.3

19

1
75
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 81.9
4.3
00:23:30.5
00:02:18.1
00:00:00.4

20

7
88
Drabent Robert
Mroszczyk Adrian
Citroen Saxo
TM3 81.5
4.51
00:23:37.3
00:02:24.9
00:00:06.8

21

3
66
Chorbiński Michał
Kufel Robert
Renault Clio
TM4 81.1
4.74
00:23:44.7
00:02:32.3
00:00:07.4

22

1
68
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 81.0
4.79
00:23:46.2
00:02:33.8
00:00:01.5

23

7
20
Osowiecki Patryk
Piwoński Adam
Honda Civic
PRO2 80.8
4.93
00:23:50.5
00:02:38.1
00:00:04.3

24

1
22
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 80.6
5.03
00:23:53.8
00:02:41.4
00:00:03.3

25

1
24
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 80.5
5.06
00:23:54.7
00:02:42.3
00:00:00.9

26

1
15
Kubacki Artur
Kubacki Łukasz
Bmw E36
PRO2 80.0
5.39
00:24:05.4
00:02:53.0
00:00:10.7

27

1
39
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 79.9
5.41
00:24:06.2
00:02:53.8
00:00:00.8

28

3
14
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 79.9
5.42
00:24:06.4
00:02:54.0
00:00:00.2

29

3
82
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM3 79.7
5.55
00:24:10.5
00:02:58.1
00:00:04.1

30

  =
21
Winnicki Kamil
Tichanowicz Oskar
Renault Clio
PRO2 79.6
5.58
00:24:11.4
00:02:59.0
00:00:00.9

31

2
30
Szczotka Pawel
Ferdek Pawel
Honda Civic
PRO1 79.5
5.67
00:24:14.3
00:03:01.9
00:00:02.9

32

1
25
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 79.3
5.76
00:24:17.2
00:03:04.8
00:00:02.9

33

1
64
Wyrzykowski Bartosz
Wysocki Jarosław
Bmw 318
TM4 78.9
5.96
00:24:23.8
00:03:11.4
00:00:06.6

34

2
77
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 78.8
6.03
00:24:26.1
00:03:13.7
00:00:02.3

35

4
56
Antos Aleksander
Marczewski Michał
Peugeot 306
TM4 78.8
6.04
00:24:26.3
00:40.0
00:03:13.9
00:00:00.2

36

1
41
Petkowicz Michał
Piekarska Aleksanrda
Subaru Impreza
TM5 78.5
6.2
00:24:31.4
00:10.0
00:03:19.0
00:00:05.1

37

1
43
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 78.5
6.21
00:24:31.7
00:03:19.3
00:00:00.3

38

1
80
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 78.4
6.26
00:24:33.5
00:03:21.1
00:00:01.8

39

5
33
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 78.4
6.3
00:24:34.5
02:00.0
00:03:22.1
00:00:01.0

40

1
45
Czachowicz Przemek
Olszewski Oskar
Subaru Impreza
TM5 78.3
6.34
00:24:36.0
00:03:23.6
00:00:01.5

41

1
94
Grochowski Andrzej
Rymsza Damian
Peugeot 106
TM3 78.2
6.38
00:24:37.3
00:03:24.9
00:00:01.3

42

1
26
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 78.0
6.49
00:24:40.6
00:03:28.2
00:00:03.3

43

3
23
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
HONDA CIVIC
PRO1 78.0
6.5
00:24:41.1
00:03:28.7
00:00:00.5

44

1
83
Krystianik Szymon
Gładecki Piotr
Citroen Saxo
TM3 77.0
7.09
00:24:59.9
00:03:47.5
00:00:18.8

45

1
67
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM4 76.9
7.17
00:25:02.6
00:03:50.2
00:00:02.7

46

1
62
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 76.7
7.31
00:25:07.0
00:03:54.6
00:00:04.4

47

2
100
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 76.6
7.34
00:25:08.1
00:03:55.7
00:00:01.1

48

2
93
Postawka Michał
Olszacki Mateusz
Honda Civic
TM3 76.6
7.36
00:25:08.7
00:03:56.3
00:00:00.6

49

1
87
Grudka Mariusz
Bal Marcin
Citroen C2
TM3 76.1
7.67
00:25:18.7
00:04:06.3
00:00:10.0

50

2
101
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 75.1
8.32
00:25:39.6
00:04:27.2
00:00:20.9

51

2
12
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 74.6
8.61
00:25:48.9
00:04:36.5
00:00:09.3

52

2
65
Podczaszy Lukasz
Jamróżkiewicz Adam
Opel Astra
TM4 74.5
8.69
00:25:51.3
00:04:38.9
00:00:02.4

53

3
89
Nowakowski Sławomir
Roszak Błażej
Honda Civic
TM3 74.4
8.77
00:25:53.8
00:30.0
00:04:41.4
00:00:02.5

54

3
96
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 74.3
8.82
00:25:55.5
00:04:43.1
00:00:01.7

55

  =
86
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 74.0
9.02
00:26:01.9
00:04:49.5
00:00:06.4

56

3
109
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 74.0
9.02
00:26:01.9
00:04:49.5
00:00:00.0

57

3
99
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 73.9
9.07
00:26:03.4
00:10.0
00:04:51.0
00:00:01.5

58

3
110
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 73.9
9.1
00:26:04.6
00:04:52.2
00:00:01.2

59

3
95
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 73.7
9.21
00:26:08.0
00:04:55.6
00:00:03.4

60

3
114
Zwatrzko Krzysztof
Kajdy Marek
Fiat Seicento
TM2 73.5
9.33
00:26:12.0
00:04:59.6
00:00:04.0

61

3
90
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM3 73.4
9.39
00:26:13.8
00:30.0
00:05:01.4
00:00:01.8

62

4
104
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 72.9
9.76
00:26:25.7
00:05:13.3
00:00:11.9

63

5
116
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 72.4
10.08
00:26:36.1
00:05:23.7
00:00:10.4

64

4
106
Byrdek Tomasz
Byrdek Mateusz
Fiat Seicento
TM2 72.3
10.16
00:26:38.5
00:05:26.1
00:00:02.4

65

2
84
Nykiel Tomasz
Szymczak Katarzyna
Suzuki Swift
TM3 71.8
10.49
00:26:49.0
00:05:36.6
00:00:10.5

66

3
91
Korzeniowska Agnieszka
Kowalczyk Łukasz
Honda Civic
TM3 71.3
10.84
00:27:00.3
00:05:47.9
00:00:11.3

67

16
121
Borkowski Michał
Słabowski Łukasz
Peugeot 206
TM4 71.1
11.0
00:27:05.6
00:05:53.2
00:00:05.3

68

2
119
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM1 70.9
11.1
00:27:08.8
00:05:56.4
00:00:03.2

69

8
35
Pawarski Bartosz
Buczkowska Edyta
Mitsubishi Lancer
TM5 70.8
11.18
00:27:11.4
05:20.0
00:05:59.0
00:00:02.6

70

1
98
Ciuksa Aleksander
Pieróg Łukasz
Citroen C2
C2CUP 70.6
11.34
00:27:16.5
00:06:04.1
00:00:05.1

71

1
117
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 70.5
11.4
00:27:18.4
00:06:06.0
00:00:01.9

72

1
97
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 70.0
11.77
00:27:30.2
00:06:17.8
00:00:11.8

73

3
112
Celuch Marcin
Obrębalska Kinga
Fiat Cinquecento
TM2 69.3
12.34
00:27:48.5
00:06:36.1
00:00:18.3

74

1
118
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 69.2
12.36
00:27:49.2
00:06:36.8
00:00:00.7

75

4
102
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 68.6
12.81
00:28:03.6
00:06:51.2
00:00:14.4

76

2
111
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM2 68.6
12.83
00:28:04.2
00:06:51.8
00:00:00.6

77

3
108
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 68.4
12.97
00:28:08.7
00:20.0
00:06:56.3
00:00:04.5

78

3
29
Załęcka Agnieszka
Sroka Adam
Honda Civiv
PRO1 67.7
13.53
00:28:26.7
05:00.0
00:07:14.3
00:00:18.0

79

1
105
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 67.4
13.74
00:28:33.3
03:00.0
00:07:20.9
00:00:06.6

80

2
8
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 66.2
14.75
00:29:05.8
05:00.0
00:07:53.4
00:00:32.5

81

2
28
Pławecki Tomasz
Kaim Paweł
Honda Civic
PRO1 63.4
17.12
00:30:21.8
05:20.0
00:09:09.4
00:01:16.0

82

2
11
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 57.6
22.86
00:33:26.1
05:00.0
00:12:13.7
00:03:04.3

83

2
10
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 56.0
24.7
00:34:25.4
00:13:13.0
00:00:59.3

84

83
31
Jurkun Tomasz
Sieliło Piotr
Mitsubishi Lancer
TM5 45.4
39.72
00:42:27.4
00:21:15.0
00:08:02.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
89
30
Sławomir Nowakowski / Błażej Roszak
PKC 1
spoznienie na pkc
2019-08-25 11:50
17
10
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:18
28
20
Tomasz Pławecki / Paweł Kaim
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:28
35
20
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
PKC 2
spóźnienie na pkc
2019-08-25 11:42
38
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2
wczesniejszy wjazd na pkc
2019-08-25 11:47
52
60
Artur Długosz / Adam Janiszyn
PKC 2
wczesniejszy wjazd na pkc
2019-08-25 11:50
28
300
Tomasz Pławecki / Paweł Kaim
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:37
17
300
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:38
35
300
Bartosz Pawarski / Edyta Buczkowska
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:38
8
300
Piotr Czypionka / Radosław Górski
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:39
11
300
Michał Walkowski / Grzegorz Cyganik
PKC 2
kara za mandat
2019-08-25 13:39
90
30
Marcin Pieszak / Damian Domagała
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-08-25 13:27
105
100
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 3
spoznienie na pkc
2019-08-25 15:28
29
300
Agnieszka Załęcka / Adam Sroka
PKC 4
kara za mandat
2019-08-25 16:45
33
120
Mariusz Żurawek / Paulina Badziak-żurawek
PKC 4A
wczesniejszy wjazd w sterfę pkc
2019-08-25 15:32
56
40
Aleksander Antos / Michał Marczewski
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-08-25 15:44
115
70
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-08-25 16:33
41
10
Michał Petkowicz / Aleksanrda Piekarska
PKC 4B
spoznienie na pkc
2019-08-25 17:13
99
10
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
PKC 4B
spoznienie na pkc
2019-08-25 17:13
105
80
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 5
spoznienie na pkc
2019-08-25 19:07
108
20
Piotr Dyblik / Emilia Józwik
PKC 6
spoznienie na pkc
2019-08-25 18:19
31
40
Tomasz Jurkun / Piotr Sieliło
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-08-25 18:18

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
16
Marcin Pogorzelski / Łukasz Zapart
OS 1
urwana półoś
81
Roman Bortkiewicz / Mariusz Łopata
OS 1
wypadek
59
Michał Schmidt / Marcin Lentner
OS 1
wycofanie
69
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
OS 1
wycofanie
78
Krzysztof Grzędziński / Michał Maćkowski
OS 1
wycofanie
7
Krzysztof Stańdo / Krzysztof Grzesik
OS 2
wycofanie
63
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
OS 2
wypadek
36
Paweł Pisz / Radosław Mroczkowski
OS 2
wypadek
92
Maciej Olejniczak / Tomasz Podgórecki
OS 2
wypadek
103
Paweł Winiarski / Daria Winiarska
OS 2
wypadek
17
Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga
PKC 2A
wycofanie po odcinku
40
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
PKC 2A
wycofanie po odcinku
47
Sebastian Rider / Marcin Dziadosz
PKC 3
wycofanie - awaria skrzyni biegów
76
Bartek Teter / Damian Pawlik
OS 3
Wypadek*
53
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
OS 4
poza trasą
73
Grzegorz Hryciuk / Sebastian Trzaska
OS 4
awaria
61
Tomasz Zatylny / Marta Glądała
PKC 4B
wycofanie
115
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
PKC 4B
wycofanie
79
Jakub Baran / Aleksander Baran
OS 5
wycofanie
107
Krzysztof Opławski / Lukasz Trzeciak
OS 5
wypadek*
38
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 6
wycofanie