OS 6 - Casper - Ścinawka- 6.0 km - 15:33


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
Lelek Janusz
Kielar Patryk
Mitsubishi Lancer
TM5 98.4
0.00
00:03:39.5
0.0
0.0 

2.

6
Pawarski Bartosz
Strycharski Michał
Mitsubishi Lancer
TM5 96.9
0.55
00:03:42.8
00:00:03.3
00:00:03.3

3.

7
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 96.8
0.62
00:03:43.2
00:00:03.7
00:00:00.4

4.

3
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 96.3
0.78
00:03:44.2
00:00:04.7
00:00:01.0

5.

18
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 93.7
1.83
00:03:50.5
00:00:11.0
00:00:06.3

6.

16
Sieklucki Grzegorz
Foltynowicz Bartosz
Ford Sierra
PRO3 92.9
2.18
00:03:52.6
00:00:13.1
00:00:02.1

7.

91
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Honda Civic
TM4 92.7
2.27
00:03:53.1
00:00:13.6
00:00:00.5

8.

20
Piotrowski Rafał
Sroka Adam
Renault Clio
TM4 92.3
2.40
00:03:53.9
00:00:14.4
00:00:00.8

9.

39
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 92.2
2.45
00:03:54.2
00:00:14.7
00:00:00.3

10.

21
Antos Aleksander
Marczewski Michał
Peugeot 306
TM4 92.0
2.57
00:03:54.9
00:00:15.4
00:00:00.7

11.

17
Dominik Krzysztof
Kaim Paweł
Peugeot 208
PRO3 91.9
2.58
00:03:55.0
00:00:15.5
00:00:00.1

12.

22
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 91.6
2.70
00:03:55.7
00:00:16.2
00:00:00.7

13.

47
Ciombor Grzegorz
Borycki Marcin
Honda Civic
PRO1 91.5
2.77
00:03:56.1
00:00:16.6
00:00:00.4

14.

46
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 91.4
2.80
00:03:56.3
00:00:16.8
00:00:00.2

15.

19
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 91.0
2.97
00:03:57.3
00:00:17.8
00:00:01.0

16.

52
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 90.8
3.08
00:03:58.0
00:00:18.5
00:00:00.7

17.

27
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM4 90.7
3.12
00:03:58.2
00:00:18.7
00:00:00.2

18.

61
Święcicki Krzysztof
Ciesielski Jarosław
Peugeot 106
TM3 90.0
3.43
00:04:00.1
00:00:20.6
00:00:01.9

19.

29
Sztuka Paweł
Furtak Bartosz
Renault Clio
TM4 90.0
3.43
00:04:00.1
00:00:20.6
00:00:00.0

20.

49
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 89.9
3.45
00:04:00.2
00:00:20.7
00:00:00.1

21.

50
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 89.9
3.45
00:04:00.2
00:00:20.7
00:00:00.0

22.

54
Drabent Robert
Tichanowicz Oskar
Citroen Saxo
TM3 89.4
3.70
00:04:01.7
00:00:22.2
00:00:01.5

23.

35
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 88.9
3.93
00:04:03.1
00:00:23.6
00:00:01.4

24.

67
Borkowski Michał
Sieradzki Bartłomiej
Peugeot 206
TM4 88.6
4.07
00:04:03.9
00:00:24.4
00:00:00.8

25.

38
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 88.6
4.07
00:04:03.9
00:00:24.4
00:00:00.0

26.

43
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 88.3
4.17
00:04:04.5
00:00:25.0
00:00:00.6

27.

55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 88.1
4.28
00:04:05.2
00:00:25.7
00:00:00.7

28.

40
Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Honda Civic
PRO2 87.9
4.37
00:04:05.7
00:00:26.2
00:00:00.5

29.

41
Koziarski Mariusz
Harczuk Tomasz
Opel Astra
PRO2 87.5
4.55
00:04:06.8
00:00:27.3
00:00:01.1

30.

57
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 87.5
4.57
00:04:06.9
00:00:27.4
00:00:00.1

31.

44
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 87.2
4.68
00:04:07.6
00:00:28.1
00:00:00.7

32.

66
Kargol Damian
Martynek Mateusz
Honda Civic
TM3 87.1
4.77
00:04:08.1
00:00:28.6
00:00:00.5

33.

12
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM5 86.4
5.07
00:04:09.9
00:00:30.4
00:00:01.8

34.

42
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 86.4
5.08
00:04:10.0
00:00:30.5
00:00:00.1

35.

56
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 86.1
5.25
00:04:11.0
00:00:31.5
00:00:01.0

36.

74
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 86.0
5.27
00:04:11.1
00:00:31.6
00:00:00.1

37.

33
Mendyk Krystian
Łuszczewska Nikola
Renault Clio
TM4 85.9
5.35
00:04:11.6
00:00:32.1
00:00:00.5

38.

8
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 85.3
5.62
00:04:13.2
00:00:33.7
00:00:01.6

39.

30
Jaskulski Mikołaj
Biliniewicz Beata
Volkswagen Golf
TM4 84.9
5.80
00:04:14.3
00:00:34.8
00:00:01.1

40.

45
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 84.9
5.82
00:04:14.4
00:00:34.9
00:00:00.1

41.

65
Załęcki Michał
Kowalski Bartosz
Citroen Saxo
TM3 83.8
6.37
00:04:17.7
00:00:38.2
00:00:03.3

42.

58
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 83.7
6.43
00:04:18.1
00:00:38.6
00:00:00.4

43.

31
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Renault Clio
TM4 83.6
6.47
00:04:18.3
00:00:38.8
00:00:00.2

44.

34
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 83.5
6.52
00:04:18.6
00:00:39.1
00:00:00.3

45.

15
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
PRO3 82.9
6.82
00:04:20.4
00:00:40.9
00:00:01.8

46.

25
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 82.8
6.90
00:04:20.9
00:00:41.4
00:00:00.5

47.

37
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 82.7
6.93
00:04:21.1
00:00:41.6
00:00:00.2

48.

64
Bojanowicz Tomasz
Niemyjski Piotr
Citroen C2
TM3 82.6
7.02
00:04:21.6
00:00:42.1
00:00:00.5

49.

28
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 82.4
7.08
00:04:22.0
00:00:42.5
00:00:00.4

50.

73
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 81.9
7.38
00:04:23.8
00:00:44.3
00:00:01.8

51.

75
Jarosiewicz Ireneusz
Obrębalska Kinga
Fiat Seicento
TM2 81.8
7.42
00:04:24.0
00:00:44.5
00:00:00.2

52.

60
Postawka Michał
Olszacki Mateusz
Honda Civic
TM3 81.5
7.58
00:04:25.0
00:00:45.5
00:00:01.0

53.

78
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 81.5
7.58
00:04:25.0
00:00:45.5
00:00:00.0

54.

68
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 81.5
7.60
00:04:25.1
00:00:45.6
00:00:00.1

55.

83
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM2 81.4
7.67
00:04:25.5
00:00:46.0
00:00:00.4

56.

77
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 80.4
8.17
00:04:28.5
00:00:49.0
00:00:03.0

57.

14
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM5 80.1
8.38
00:04:29.8
00:00:50.3
00:00:01.3

58.

79
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 80.1
8.38
00:04:29.8
00:00:50.3
00:00:00.0

59.

76
Kochman Mateusz
Rząsa Krzysztof
Kia Picanto
TM2 79.9
8.45
00:04:30.2
00:00:50.7
00:00:00.4

60.

63
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 78.5
9.28
00:04:35.2
00:00:55.7
00:00:05.0

61.

69
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 77.9
9.63
00:04:37.3
00:00:57.8
00:00:02.1

62.

72
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 77.1
10.10
00:04:40.1
00:01:00.6
00:00:02.8

63.

62
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 76.0
10.78
00:04:44.2
00:01:04.7
00:00:04.1

64.

82
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM2 75.5
11.08
00:04:46.0
00:01:06.5
00:00:01.8

65.

80
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 74.3
11.88
00:04:50.8
00:01:11.3
00:00:04.8

66.

86
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 74.0
12.08
00:04:52.0
00:01:12.5
00:00:01.2

67.

71
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 72.2
13.27
00:04:59.1
00:01:19.6
00:00:07.1

68.

36
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 67.1
17.05
00:05:21.8
00:01:42.3
00:00:22.7

69.

26
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 53.2
31.07
00:06:45.9
00:03:06.4
00:01:24.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
1
Lelek Janusz
Kielar Patryk
Mitsubishi Lancer
TM5 104.2
0.0
00:17:32.5
0.0
0.0 

2

  =
3
Żurawek Mariusz
Badziak-żurawek Paulina
Mitsubishi Lancer
TM5 100.9
1.12
00:18:06.5
00:00:34.0
00:00:34.0

3

  =
7
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 100.8
1.14
00:18:07.2
00:00:34.7
00:00:00.7

4

1
6
Pawarski Bartosz
Strycharski Michał
Mitsubishi Lancer
TM5 98.0
2.17
00:18:38.6
00:05.0
00:01:06.1
00:00:31.4

5

1
18
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 98.0
2.18
00:18:39.0
00:01:06.5
00:00:00.4

6

3
91
Sznajderski Mateusz
Majewski Michał
Honda Civic
TM4 95.5
3.13
00:19:07.8
00:01:35.3
00:00:28.8

7

1
21
Antos Aleksander
Marczewski Michał
Peugeot 306
TM4 95.5
3.14
00:19:08.1
00:01:35.6
00:00:00.3

8

2
19
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 95.5
3.15
00:19:08.3
00:01:35.8
00:00:00.2

9

2
50
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 95.1
3.28
00:19:12.4
00:01:39.9
00:00:04.1

10

2
16
Sieklucki Grzegorz
Foltynowicz Bartosz
Ford Sierra
PRO3 95.0
3.33
00:19:13.9
00:01:41.4
00:00:01.5

11

1
61
Święcicki Krzysztof
Ciesielski Jarosław
Peugeot 106
TM3 94.9
3.38
00:19:15.3
00:01:42.8
00:00:01.4

12

1
17
Dominik Krzysztof
Kaim Paweł
Peugeot 208
PRO3 94.9
3.39
00:19:15.6
00:05.0
00:01:43.1
00:00:00.3

13

2
47
Ciombor Grzegorz
Borycki Marcin
Honda Civic
PRO1 94.7
3.46
00:19:17.8
00:05.0
00:01:45.3
00:00:02.2

14

1
27
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM4 94.5
3.52
00:19:19.6
00:10.0
00:01:47.1
00:00:01.8

15

1
29
Sztuka Paweł
Furtak Bartosz
Renault Clio
TM4 94.4
3.58
00:19:21.5
00:01:49.0
00:00:01.9

16

1
46
Osiak Radosław
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO1 94.3
3.63
00:19:22.9
00:01:50.4
00:00:01.4

17

1
22
Długosz Artur
Janiszyn Adam
Renault Clio
TM4 94.2
3.64
00:19:23.4
00:05.0
00:01:50.9
00:00:00.5

18

1
39
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 93.9
3.75
00:19:26.8
00:15.0
00:01:54.3
00:00:03.4

19

3
57
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 93.7
3.88
00:19:30.5
00:01:58.0
00:00:03.7

20

  =
52
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
TM3 93.6
3.89
00:19:30.8
00:01:58.3
00:00:00.3

21

  =
54
Drabent Robert
Tichanowicz Oskar
Citroen Saxo
TM3 93.2
4.05
00:19:35.8
00:02:03.3
00:00:05.0

22

1
49
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 93.2
4.08
00:19:36.7
00:02:04.2
00:00:00.9

23

1
35
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 92.8
4.22
00:19:40.9
00:02:08.4
00:00:04.2

24

2
12
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM5 92.5
4.34
00:19:44.8
00:05.0
00:02:12.3
00:00:03.9

25

1
38
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 91.8
4.66
00:19:54.5
00:02:22.0
00:00:09.7

26

1
74
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 91.1
4.94
00:20:02.8
00:02:30.3
00:00:08.3

27

2
41
Koziarski Mariusz
Harczuk Tomasz
Opel Astra
PRO2 90.7
5.11
00:20:08.1
00:02:35.6
00:00:05.3

28

  =
56
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 90.4
5.24
00:20:12.2
00:10.0
00:02:39.7
00:00:04.1

29

2
55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM3 90.4
5.25
00:20:12.5
00:20.0
00:02:40.0
00:00:00.3

30

  =
33
Mendyk Krystian
Łuszczewska Nikola
Renault Clio
TM4 90.4
5.27
00:20:12.9
00:02:40.4
00:00:00.4

31

1
67
Borkowski Michał
Sieradzki Bartłomiej
Peugeot 206
TM4 90.3
5.28
00:20:13.3
00:02:40.8
00:00:00.4

32

1
40
Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Honda Civic
PRO2 90.1
5.39
00:20:16.6
00:02:44.1
00:00:03.3

33

1
44
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 89.9
5.47
00:20:19.2
00:02:46.7
00:00:02.6

34

3
43
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 89.6
5.61
00:20:23.2
00:10.0
00:02:50.7
00:00:04.0

35

1
66
Kargol Damian
Martynek Mateusz
Honda Civic
TM3 89.4
5.72
00:20:26.6
00:05.0
00:02:54.1
00:00:03.4

36

2
42
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 89.2
5.79
00:20:28.7
00:02:56.2
00:00:02.1

37

2
45
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 88.8
5.95
00:20:33.8
00:03:01.3
00:00:05.1

38

3
58
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 88.8
6.0
00:20:35.1
00:05.0
00:03:02.6
00:00:01.3

39

1
34
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 88.4
6.14
00:20:39.6
00:03:07.1
00:00:04.5

40

5
8
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 87.5
6.58
00:20:52.9
00:05.0
00:03:20.4
00:00:13.3

41

2
31
Bortkiewicz Roman
Łopata Mariusz
Renault Clio
TM4 87.5
6.6
00:20:53.5
00:10.0
00:03:21.0
00:00:00.6

42

4
30
Jaskulski Mikołaj
Biliniewicz Beata
Volkswagen Golf
TM4 87.3
6.68
00:20:56.0
00:03:23.5
00:00:02.5

43

1
65
Załęcki Michał
Kowalski Bartosz
Citroen Saxo
TM3 87.3
6.69
00:20:56.2
00:03:23.7
00:00:00.2

44

2
68
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 87.0
6.8
00:20:59.5
00:03:27.0
00:00:03.3

45

6
64
Bojanowicz Tomasz
Niemyjski Piotr
Citroen C2
TM3 86.5
7.04
00:21:07.0
00:03:34.5
00:00:07.5

46

3
73
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 86.5
7.05
00:21:07.1
00:03:34.6
00:00:00.1

47

  =
78
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 86.5
7.06
00:21:07.6
00:03:35.1
00:00:00.5

48

2
83
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM2 86.3
7.17
00:21:10.7
00:03:38.2
00:00:03.1

49

1
77
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 86.2
7.2
00:21:11.6
00:03:39.1
00:00:00.9

50

4
28
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 85.7
7.45
00:21:19.4
00:03:46.9
00:00:07.8

51

4
25
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 85.5
7.52
00:21:21.5
00:05.0
00:03:49.0
00:00:02.1

52

1
79
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM2 85.3
7.64
00:21:25.0
00:03:52.5
00:00:03.5

53

3
37
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 85.2
7.67
00:21:26.1
00:05.0
00:03:53.6
00:00:01.1

54

5
75
Jarosiewicz Ireneusz
Obrębalska Kinga
Fiat Seicento
TM2 83.9
8.34
00:21:46.5
00:04:14.0
00:00:20.4

55

3
63
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 83.6
8.5
00:21:51.3
00:04:18.8
00:00:04.8

56

1
72
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Citroen C2
C2CUP 83.6
8.52
00:21:51.8
00:04:19.3
00:00:00.5

57

4
76
Kochman Mateusz
Rząsa Krzysztof
Kia Picanto
TM2 82.4
9.11
00:22:10.0
00:15.0
00:04:37.5
00:00:18.2

58

2
62
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 82.4
9.13
00:22:10.6
00:04:38.1
00:00:00.6

59

3
69
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 81.8
9.43
00:22:19.6
00:05.0
00:04:47.1
00:00:09.0

60

35
26
Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett
TM4 80.9
9.94
00:22:35.3
00:05:02.8
00:00:15.7

61

3
80
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 80.4
10.2
00:22:43.1
00:05.0
00:05:10.6
00:00:07.8

62

4
82
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM2 79.6
10.66
00:22:57.2
00:05:24.7
00:00:14.1

63

4
86
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 78.1
11.54
00:23:23.8
00:05:51.3
00:00:26.6

64

1
36
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 77.7
11.77
00:23:31.0
00:05:58.5
00:00:07.2

65

4
14
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM5 75.2
13.28
00:24:16.9
02:10.0
00:06:44.4
00:00:45.9

66

2
71
Bawor Bartosz
Bobrowicz Karol
Citroen C2
C2CUP 75.2
13.32
00:24:18.0
01:05.0
00:06:45.5
00:00:01.1

67

3
15
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
PRO3 59.5
25.91
00:30:41.4
07:15.0
00:13:08.9
00:06:23.4

68

3
60
Postawka Michał
Olszacki Mateusz
Honda Civic
TM3 58.6
26.91
00:31:11.9
10:45.0
00:13:39.4
00:00:30.5

69

3
20
Piotrowski Rafał
Sroka Adam
Renault Clio
TM4 32.2
77.08
00:56:39.6
04:20.0
00:39:07.1
00:25:27.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
6
5
Bartosz Pawarski / Michał Strycharski
OS 1
potrącenie szykany
2019-10-27 10:34
9
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 1
portącenie szykany
2019-10-27 10:36
22
5
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 1
portącenie szykany
2019-10-27 10:51
39
5
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
OS 1
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 11:10
43
10
Łukasz Ulman / Krzysztof Marczewski
OS 1
POTRĄCENIE SZYKANY 2 SŁUPKI
2019-10-27 11:14
47
5
Grzegorz Ciombor / Marcin Borycki
OS 1
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 11:18
56
5
Grzegorz Hryciuk / Sebastian Trzaska
OS 1
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 11:25
58
5
Dawid Szwata / Adam Kulak
OS 1
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 11:27
60
5
Michał Postawka / Mateusz Olszacki
OS 1
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 11:28
66
5
Damian Kargol / Mateusz Martynek
OS 1
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 11:34
76
5
Mateusz Kochman / Krzysztof Rząsa
OS 1
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 11:43
81
15
Tomasz Zabawczuk / Janusz Wilk
OS 1
POTRĄCENIE SZYKANY 3 SŁUPKI
2019-10-27 11:49
71
60
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
PKC 2
SPÓŹNIENIE NA PKC
2019-10-27 12:07
11
200
Piotr Kaczmarek / Mariusz Kupiec
PKC 2A
Spóźnienie na PKC
2019-10-27 12:04
27
10
Piotr Kordos / Tomasz Ryznar
PKC 2B
Spóźnienie na PKC
2019-10-27 12:57
60
70
Michał Postawka / Mateusz Olszacki
PKC 3
Spóźnienie na PKC
2019-10-27 14:04
12
5
Dawid Gaweł / Wojciech Kampczyk
OS 3
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 13:03
25
5
Tomasz Poznański / Paweł Urbanik
OS 3
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 13:16
31
5
Roman Bortkiewicz / Mariusz Łopata
OS 3
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 13:24
32
10
Michał Bednarz / Bartosz Kraska
OS 3
POTRĄCENIE SZYKANY 2 SŁUPKI
2019-10-27 13:24
39
5
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
OS 3
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 13:37
69
5
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
OS 3
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 14:23
71
5
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
OS 3
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 14:32
80
5
Piotr Dyblik / Emilia Józwik
OS 3
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 14:35
14
130
Oskar Dobek / Julia Stypińska
PKC 4
Spóźnienie na PKC
2019-10-27 13:39
20
260
Rafał Piotrowski / Adam Sroka
PKC 4
Spóźnienie na PKC
2019-10-27 14:02
55
20
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
Spóźnienie na PKC
2019-10-27 14:35
15
420
Marek Paluch / Jacek Paluch
OS 4
system RTR
2019-10-27 13:50
60
420
Michał Postawka / Mateusz Olszacki
OS 4
System RTR
2019-10-27 15:11
15
10
Marek Paluch / Jacek Paluch
PKC 4A
Spóźnienie na PKC
2019-10-27 14:05
60
30
Michał Postawka / Mateusz Olszacki
PKC 4B
Spóźnienie na PKC
2019-10-27 15:44
60
120
Michał Postawka / Mateusz Olszacki
PKC 5
Spóźnienie na PKC
2019-10-27 16:20
8
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 5
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 15:19
15
5
Marek Paluch / Jacek Paluch
OS 5
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 15:21
17
5
Krzysztof Dominik / Paweł Kaim
OS 5
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 15:23
31
5
Roman Bortkiewicz / Mariusz Łopata
OS 5
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 15:36
37
5
Mariusz Sobczak / Marcin Wójcik
OS 5
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 15:43
39
5
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
OS 5
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 15:45
56
5
Grzegorz Hryciuk / Sebastian Trzaska
OS 5
POTRĄCENIE SZYKANY
2019-10-27 16:20
76
10
Mateusz Kochman / Krzysztof Rząsa
OS 5
POTRĄCENIE SZYKANY 2 SŁUPKI
2019-10-27 16:36

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
59
Paweł Osicki / Patrycja Osicka
PKC 0
Wycofanie
10
Maciej Gaca / Bartosz Dąbrowa
PKC 1
wycofanie - awaria skrzyni biegów
48
Michał Klimuntowski / Kamil Kuklewski
OS 2
Awaria przegubu
70
Aleksander Ciuksa / Filip Bądkowski
OS 2
wycofanie*
11
Piotr Kaczmarek / Mariusz Kupiec
PKC 3
wycofanie
24
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 3
poza trasą
2
Tomasz Jurkun / Marek Kozdroń
OS 4
wycofanie*
23
Patryk Karamba / Bartek Siodła
OS 4
Wycofanie
51
Maciej Zając / Paulina Kopeć
OS 4
poza drogą*
4
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
OS 5
poza drogą*
32
Michał Bednarz / Bartosz Kraska
PKC 6
wycofanie
9
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 6
wycofanie - urwany drążek
81
Tomasz Zabawczuk / Janusz Wilk
OS 6
poza drogą*