OS 4 - Kosmos 2- 4.2 km - 14:31


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

87
Równiatka Artur
Cygan Marcin
Mitsubishi Lancer
TM 1 111.5
0.00
00:02:15.6
0.0
0.0 

2.

86
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 105.8
1.74
00:02:22.9
00:00:07.3
00:00:07.3

3.

84
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 103.2
2.60
00:02:26.5
00:00:10.9
00:00:03.6

4.

117
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 102.8
2.74
00:02:27.1
00:00:11.5
00:00:00.6

5.

98
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 102.2
2.95
00:02:28.0
00:00:12.4
00:00:00.9

6.

96
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 101.1
3.33
00:02:29.6
00:00:14.0
00:00:01.6

7.

109
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 101.1
3.33
00:02:29.6
00:00:14.0
00:00:00.0

8.

33
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
SKG 99.5
3.90
00:02:32.0
00:00:16.4
00:00:02.4

9.

111
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 98.2
4.38
00:02:34.0
00:00:18.4
00:00:02.0

10.

101
Zatylny Tomasz
Bluźnik Maciej
Opel Kadett
TM 2 97.9
4.50
00:02:34.5
00:00:18.9
00:00:00.5

11.

112
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 97.3
4.71
00:02:35.4
00:00:19.8
00:00:00.9

12.

136
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 96.6
4.98
00:02:36.5
00:00:20.9
00:00:01.1

13.

118
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM 3 95.8
5.31
00:02:37.9
00:00:22.3
00:00:01.4

14.

135
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 95.4
5.45
00:02:38.5
00:00:22.9
00:00:00.6

15.

114
Martyniak Marek
Jodko Kamila
Peugeot 206
TM 3 95.4
5.45
00:02:38.5
00:00:22.9
00:00:00.0

16.

90
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 95.0
5.60
00:02:39.1
00:00:23.5
00:00:00.6

17.

110
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM 3 94.9
5.64
00:02:39.3
00:00:23.7
00:00:00.2

18.

121
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
TM 3 94.8
5.69
00:02:39.5
00:00:23.9
00:00:00.2

19.

139
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 94.6
5.76
00:02:39.8
00:00:24.2
00:00:00.3

20.

142
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 94.4
5.83
00:02:40.1
00:00:24.5
00:00:00.3

21.

137
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 94.0
6.02
00:02:40.9
00:00:25.3
00:00:00.8

22.

99
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 93.9
6.07
00:02:41.1
00:00:25.5
00:00:00.2

23.

105
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 93.3
6.29
00:02:42.0
00:00:26.4
00:00:00.9

24.

131
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 92.8
6.52
00:02:43.0
00:00:27.4
00:00:01.0

25.

130
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 92.5
6.64
00:02:43.5
00:00:27.9
00:00:00.5

26.

92
Marchewka Mateusz
Pawlak Krzysiek
Vw Golf
TM 1 92.4
6.67
00:02:43.6
00:00:28.0
00:00:00.1

27.

140
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 92.4
6.69
00:02:43.7
00:00:28.1
00:00:00.1

28.

95
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Honda Civic
TM 2 91.4
7.12
00:02:45.5
00:00:29.9
00:00:01.8

29.

119
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 91.3
7.14
00:02:45.6
00:00:30.0
00:00:00.1

30.

116
Kalbarczyk Rafał
Kalbarczyk Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 91.1
7.21
00:02:45.9
00:00:30.3
00:00:00.3

31.

127
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 90.9
7.31
00:02:46.3
00:00:30.7
00:00:00.4

32.

85
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Fiat Sc
TM 1 90.9
7.33
00:02:46.4
00:00:30.8
00:00:00.1

33.

134
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 90.8
7.38
00:02:46.6
00:00:31.0
00:00:00.2

34.

124
Wenta Dawid
Lisowska-wenta Julia
Citroen Saxo
TM 3 90.2
7.64
00:02:47.7
00:00:32.1
00:00:01.1

35.

132
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 89.5
7.93
00:02:48.9
00:00:33.3
00:00:01.2

36.

100
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 89.5
7.93
00:02:48.9
00:00:33.3
00:00:00.0

37.

126
Nagadowski Paweł
Nagadowska Anna
Honda Crx
TM 3 88.9
8.19
00:02:50.0
00:00:34.4
00:00:01.1

38.

133
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 88.2
8.55
00:02:51.5
00:00:35.9
00:00:01.5

39.

97
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 88.1
8.60
00:02:51.7
00:00:36.1
00:00:00.2

40.

91
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 87.8
8.71
00:02:52.2
00:00:36.6
00:00:00.5

41.

144
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 87.6
8.81
00:02:52.6
00:00:37.0
00:00:00.4

42.

122
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 87.2
8.98
00:02:53.3
00:00:37.7
00:00:00.7

43.

115
Karwiński Maciej
Kopkowicz Wojciech
Citroen Saxo
TM 3 86.9
9.12
00:02:53.9
00:00:38.3
00:00:00.6

44.

146
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 86.1
9.52
00:02:55.6
00:00:40.0
00:00:01.7

45.

138
Kochman Mateusz
Dyblik Piotr
Kia Picanto
TM 4 86.1
9.55
00:02:55.7
00:00:40.1
00:00:00.1

46.

125
Zajączkowski Łukasz
Matusiak Grzegorz
Fiat Seicento
TM 3 86.0
9.57
00:02:55.8
00:00:40.2
00:00:00.1

47.

102
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 85.2
9.98
00:02:57.5
00:00:41.9
00:00:01.7

48.

145
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 84.1
10.50
00:02:59.7
00:00:44.1
00:00:02.2

49.

129
Bawor Bartosz
Skrądz Jakun
Citroen C2
C2CUP 83.8
10.67
00:03:00.4
00:00:44.8
00:00:00.7

50.

103
Studziński Piotr
Chmura Krzysztof
Ford Focus
TM 2 80.6
12.40
00:03:07.7
00:00:52.1
00:00:07.3

51.

141
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 80.3
12.55
00:03:08.3
00:00:52.7
00:00:00.6

52.

128
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 77.7
14.02
00:03:14.5
00:00:58.9
00:00:06.2

53.

107
Ziemski Paweł
Nowak Krzysztof
Citroen Saxo
SKG 77.7
14.07
00:03:14.7
00:00:59.1
00:00:00.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
87
Równiatka Artur
Cygan Marcin
Mitsubishi Lancer
TM 1 102.9
0.0
00:07:20.8
0.0
0.0 

2

  =
84
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 95.4
2.76
00:07:55.6
00:00:34.8
00:00:34.8

3

  =
86
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 94.6
3.08
00:07:59.6
00:00:38.8
00:00:04.0

4

1
117
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 93.0
3.71
00:08:07.6
00:00:46.8
00:00:08.0

5

1
109
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 92.9
3.77
00:08:08.3
00:00:47.5
00:00:00.7

6

2
98
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 92.6
3.88
00:08:09.7
00:00:48.9
00:00:01.4

7

2
96
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 91.8
4.23
00:08:14.1
00:00:53.3
00:00:04.4

8

2
101
Zatylny Tomasz
Bluźnik Maciej
Opel Kadett
TM 2 91.6
4.33
00:08:15.4
00:00:54.6
00:00:01.3

9

2
33
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
SKG 90.8
4.67
00:08:19.6
00:00:58.8
00:00:04.2

10

  =
136
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 90.1
4.99
00:08:23.7
00:01:02.9
00:00:04.1

11

3
111
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 89.8
5.11
00:08:25.2
00:01:04.4
00:00:01.5

12

  =
110
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM 3 89.1
5.43
00:08:29.2
00:01:08.4
00:00:04.0

13

  =
85
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Fiat Sc
TM 1 87.8
6.0
00:08:36.4
00:01:15.6
00:00:07.2

14

1
137
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 87.7
6.05
00:08:37.0
00:01:16.2
00:00:00.6

15

1
90
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 87.5
6.17
00:08:38.5
00:01:17.7
00:00:01.5

16

2
121
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
TM 3 87.0
6.39
00:08:41.3
00:01:20.5
00:00:02.8

17

2
118
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM 3 86.9
6.44
00:08:42.0
00:01:21.2
00:00:00.7

18

1
130
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 86.7
6.53
00:08:43.1
00:01:22.3
00:00:01.1

19

1
135
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 86.7
6.53
00:08:43.1
00:01:22.3
00:00:00.0

20

1
114
Martyniak Marek
Jodko Kamila
Peugeot 206
TM 3 86.5
6.62
00:08:44.2
00:01:23.4
00:00:01.1

21

1
139
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 86.3
6.75
00:08:45.8
00:01:25.0
00:00:01.6

22

1
99
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 86.0
6.9
00:08:47.7
00:01:26.9
00:00:01.9

23

2
131
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 85.4
7.17
00:08:51.1
00:01:30.3
00:00:03.4

24

2
140
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 85.2
7.25
00:08:52.1
00:01:31.3
00:00:01.0

25

1
119
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 85.2
7.29
00:08:52.6
00:01:31.8
00:00:00.5

26

1
124
Wenta Dawid
Lisowska-wenta Julia
Citroen Saxo
TM 3 83.8
7.97
00:09:01.2
00:01:40.4
00:00:08.6

27

2
127
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 83.7
8.05
00:09:02.2
00:01:41.4
00:00:01.0

28

3
95
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Honda Civic
TM 2 83.5
8.13
00:09:03.3
00:01:42.5
00:00:01.1

29

7
105
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM 2 83.4
8.18
00:09:03.9
00:01:43.1
00:00:00.6

30

2
134
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 83.3
8.25
00:09:04.7
00:01:43.9
00:00:00.8

31

4
116
Kalbarczyk Rafał
Kalbarczyk Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 83.1
8.32
00:09:05.6
00:01:44.8
00:00:00.9

32

6
92
Marchewka Mateusz
Pawlak Krzysiek
Vw Golf
TM 1 82.7
8.56
00:09:08.7
00:01:47.9
00:00:03.1

33

  =
133
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 82.5
8.67
00:09:10.0
00:01:49.2
00:00:01.3

34

3
100
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 82.4
8.73
00:09:10.8
00:01:50.0
00:00:00.8

35

1
91
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 82.2
8.79
00:09:11.5
00:01:50.7
00:00:00.7

36

3
122
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 81.2
9.36
00:09:18.7
00:01:57.9
00:00:07.2

37

3
97
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 81.0
9.45
00:09:19.9
00:01:59.1
00:00:01.2

38

4
126
Nagadowski Paweł
Nagadowska Anna
Honda Crx
TM 3 80.9
9.52
00:09:20.7
00:01:59.9
00:00:00.8

39

9
142
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 80.7
9.61
00:09:21.9
00:02:01.1
00:00:01.2

40

5
132
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 80.7
9.62
00:09:22.0
00:02:01.2
00:00:00.1

41

2
144
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 80.5
9.75
00:09:23.6
00:02:02.8
00:00:01.6

42

2
138
Kochman Mateusz
Dyblik Piotr
Kia Picanto
TM 4 80.0
10.01
00:09:26.9
00:02:06.1
00:00:03.3

43

15
128
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 79.8
10.13
00:09:28.5
00:02:07.7
00:00:01.6

44

2
146
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 79.1
10.56
00:09:33.8
00:02:13.0
00:00:05.3

45

4
115
Karwiński Maciej
Kopkowicz Wojciech
Citroen Saxo
TM 3 78.8
10.73
00:09:36.0
00:02:15.2
00:00:02.2

46

1
145
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 78.5
10.9
00:09:38.1
00:02:17.3
00:00:02.1

47

3
125
Zajączkowski Łukasz
Matusiak Grzegorz
Fiat Seicento
TM 3 78.1
11.09
00:09:40.5
00:02:19.7
00:00:02.4

48

4
102
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 75.6
12.63
00:10:00.0
00:02:39.2
00:00:19.5

49

2
103
Studziński Piotr
Chmura Krzysztof
Ford Focus
TM 2 75.2
12.86
00:10:02.8
00:02:42.0
00:00:02.8

50

3
129
Bawor Bartosz
Skrądz Jakun
Citroen C2
C2CUP 74.9
13.06
00:10:05.4
00:02:44.6
00:00:02.6

51

3
141
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 73.9
13.75
00:10:14.1
00:02:53.3
00:00:08.7

52

3
107
Ziemski Paweł
Nowak Krzysztof
Citroen Saxo
SKG 70.3
16.21
00:10:45.1
00:03:24.3
00:00:31.0

53

3
112
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 55.4
29.98
00:13:38.5
00:06:17.7
00:02:53.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
104
Kamil Szymański / Piotr Adamski
PKC 1
wycofanie
108
Mariusz Koziarski / Tomasz Harczuk
OS 1
wypadek
94
Krystian Mendyk / Aleksandra Piekarska
PKC 2
Wycofanie