OS 6 - Rębiszów MAX 1- 4.16 km - 17:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

107
Żarnowski Marcin
Ferdek Paweł
Subaru Impreza
SKG 99.4
0.00
00:02:30.7
0.0
0.0 

2.

69
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 97.4
0.72
00:02:33.7
00:00:03.0
00:00:03.0

3.

48
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 96.1
1.23
00:02:35.8
00:00:05.1
00:00:02.1

4.

70
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 95.0
1.68
00:02:37.7
00:00:07.0
00:00:01.9

5.

54
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 93.8
2.16
00:02:39.7
00:00:09.0
00:00:02.0

6.

106
Gucwa Tomasz
Zapała Adam
Subaru Impreza
TM 1 92.8
2.57
00:02:41.4
00:00:10.7
00:00:01.7

7.

80
Szymański Michał
Szymański Marcin
Citroen Saxo
TM 3 92.7
2.62
00:02:41.6
00:00:10.9
00:00:00.2

8.

57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 92.3
2.76
00:02:42.2
00:00:11.5
00:00:00.6

9.

81
Jasiński Tomasz
Kapalski Aleksander
Honda Civic
TM 3 92.2
2.81
00:02:42.4
00:00:11.7
00:00:00.2

10.

49
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 91.8
2.98
00:02:43.1
00:00:12.4
00:00:00.7

11.

78
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 91.3
3.20
00:02:44.0
00:00:13.3
00:00:00.9

12.

58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Renault Clio
TM 2 91.0
3.34
00:02:44.6
00:00:13.9
00:00:00.6

13.

71
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 90.9
3.37
00:02:44.7
00:00:14.0
00:00:00.1

14.

50
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 90.9
3.39
00:02:44.8
00:00:14.1
00:00:00.1

15.

51
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 90.4
3.61
00:02:45.7
00:00:15.0
00:00:00.9

16.

60
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 90.3
3.65
00:02:45.9
00:00:15.2
00:00:00.2

17.

89
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 90.1
3.75
00:02:46.3
00:00:15.6
00:00:00.4

18.

62
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 89.9
3.80
00:02:46.5
00:00:15.8
00:00:00.2

19.

82
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 89.6
3.94
00:02:47.1
00:00:16.4
00:00:00.6

20.

92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 89.5
4.01
00:02:47.4
00:00:16.7
00:00:00.3

21.

83
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 88.5
4.45
00:02:49.2
00:00:18.5
00:00:01.8

22.

66
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
TM 2 87.6
4.86
00:02:50.9
00:00:20.2
00:00:01.7

23.

86
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 87.5
4.90
00:02:51.1
00:00:20.4
00:00:00.2

24.

65
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 87.5
4.90
00:02:51.1
00:00:20.4
00:00:00.0

25.

84
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 87.3
5.00
00:02:51.5
00:00:20.8
00:00:00.4

26.

91
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 87.0
5.14
00:02:52.1
00:00:21.4
00:00:00.6

27.

59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 87.0
5.17
00:02:52.2
00:00:21.5
00:00:00.1

28.

85
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 86.7
5.29
00:02:52.7
00:00:22.0
00:00:00.5

29.

76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 86.1
5.58
00:02:53.9
00:00:23.2
00:00:01.2

30.

93
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 85.1
6.06
00:02:55.9
00:00:25.2
00:00:02.0

31.

56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 85.1
6.06
00:02:55.9
00:00:25.2
00:00:00.0

32.

88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 85.1
6.08
00:02:56.0
00:00:25.3
00:00:00.1

33.

63
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 84.5
6.39
00:02:57.3
00:00:26.6
00:00:01.3

34.

74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 83.9
6.71
00:02:58.6
00:00:27.9
00:00:01.3

35.

87
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 81.9
7.72
00:03:02.8
00:00:32.1
00:00:04.2

36.

100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 80.1
8.73
00:03:07.0
00:00:36.3
00:00:04.2

37.

102
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 79.4
9.11
00:03:08.6
00:00:37.9
00:00:01.6

38.

98
Niedzielski Marek
Kajdy Marek
Fiaf Seicento
TM 4 79.1
9.28
00:03:09.3
00:00:38.6
00:00:00.7

39.

68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 78.8
9.47
00:03:10.1
00:00:39.4
00:00:00.8

40.

94
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 78.2
9.83
00:03:11.6
00:00:40.9
00:00:01.5

41.

99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 77.6
10.14
00:03:12.9
00:00:42.2
00:00:01.3

42.

53
Preś Mariusz
Oszczygieł Piotr
Bmw E46
SKG 77.4
10.29
00:03:13.5
00:00:42.8
00:00:00.6

43.

101
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 75.5
11.47
00:03:18.4
00:00:47.7
00:00:04.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
107
Żarnowski Marcin
Ferdek Paweł
Subaru Impreza
SKG 95.2
0.0
00:15:37.1
0.0
0.0 

2

2
69
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 93.9
0.53
00:15:50.3
00:00:13.2
00:00:13.2

3

  =
106
Gucwa Tomasz
Zapała Adam
Subaru Impreza
TM 1 93.9
0.54
00:15:50.5
00:00:13.4
00:00:00.2

4

1
48
Małyszewicz Artur
Wódkiewicz Anna
Subaru Impreza
TM 1 92.1
1.26
00:16:08.2
00:00:31.1
00:00:17.7

5

3
53
Preś Mariusz
Oszczygieł Piotr
Bmw E46
SKG 90.9
1.8
00:16:21.7
00:00:44.6
00:00:13.5

6

1
70
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 90.6
1.9
00:16:24.3
00:00:47.2
00:00:02.6

7

1
57
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 89.7
2.3
00:16:34.2
00:00:57.1
00:00:09.9

8

2
56
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 89.7
2.32
00:16:34.5
00:00:57.4
00:00:00.3

9

  =
51
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 88.0
3.09
00:16:53.7
00:01:16.6
00:00:19.2

10

  =
71
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 87.4
3.36
00:17:00.3
00:01:23.2
00:00:06.6

11

  =
49
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 87.4
3.39
00:17:01.1
00:01:24.0
00:00:00.8

12

  =
58
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Renault Clio
TM 2 87.2
3.47
00:17:03.2
00:10.0
00:01:26.1
00:00:02.1

13

1
78
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 86.6
3.75
00:17:10.1
00:01:33.0
00:00:06.9

14

1
89
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 86.4
3.83
00:17:12.0
00:01:34.9
00:00:01.9

15

  =
81
Jasiński Tomasz
Kapalski Aleksander
Honda Civic
TM 3 86.4
3.83
00:17:12.1
00:20.0
00:01:35.0
00:00:00.1

16

  =
82
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 85.9
4.1
00:17:18.8
00:01:41.7
00:00:06.7

17

  =
60
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 85.7
4.17
00:17:20.4
00:01:43.3
00:00:01.6

18

1
92
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 85.3
4.39
00:17:25.8
00:01:48.7
00:00:05.4

19

1
65
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 85.0
4.52
00:17:29.2
00:01:52.1
00:00:03.4

20

3
80
Szymański Michał
Szymański Marcin
Citroen Saxo
TM 3 84.7
4.71
00:17:33.7
00:01:56.6
00:00:04.5

21

1
91
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 84.6
4.73
00:17:34.3
00:01:57.2
00:00:00.6

22

1
66
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
TM 2 84.6
4.75
00:17:34.8
00:01:57.7
00:00:00.5

23

1
84
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 84.0
5.04
00:17:42.1
00:02:05.0
00:00:07.3

24

1
62
Wójcikowski Rafał
Roszak Błażej
Honda Civic
TM 2 83.6
5.23
00:17:46.6
00:20.0
00:02:09.5
00:00:04.5

25

1
85
Paleczny Damian
Paleczna Paulina
Citroën C2
C2CUP 83.6
5.24
00:17:47.0
00:02:09.9
00:00:00.4

26

1
83
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 82.8
5.65
00:17:57.1
00:02:20.0
00:00:10.1

27

1
74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 82.2
6.0
00:18:05.9
00:02:28.8
00:00:08.8

28

  =
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 81.9
6.12
00:18:08.7
00:02:31.6
00:00:02.8

29

  =
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 81.9
6.15
00:18:09.4
00:02:32.3
00:00:00.7

30

  =
93
Byrdek Tomasz
Chudy Dariusz
Fiat Seicento
TM 4 81.2
6.5
00:18:18.1
00:02:41.0
00:00:08.7

31

  =
86
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 80.4
6.96
00:18:29.5
00:02:52.4
00:00:11.4

32

2
63
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 78.7
7.92
00:18:53.4
00:30.0
00:03:16.3
00:00:23.9

33

  =
87
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 78.4
8.1
00:18:57.9
00:03:20.8
00:00:04.5

34

2
99
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 78.2
8.2
00:19:00.2
00:03:23.1
00:00:02.3

35

1
88
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 77.9
8.4
00:19:05.2
00:30.0
00:03:28.1
00:00:05.0

36

1
98
Niedzielski Marek
Kajdy Marek
Fiaf Seicento
TM 4 76.8
9.05
00:19:21.4
00:03:44.3
00:00:16.2

37

1
100
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 76.8
9.05
00:19:21.4
00:03:44.3
00:00:00.0

38

3
101
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 76.6
9.18
00:19:24.6
00:03:47.5
00:00:03.2

39

  =
68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 75.5
9.86
00:19:41.5
00:04:04.4
00:00:16.9

40

  =
94
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 75.3
9.98
00:19:44.4
00:04:07.3
00:00:02.9

41

  =
102
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 75.0
10.21
00:19:50.0
00:04:12.9
00:00:05.6

42

  =
54
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 62.3
19.97
00:23:52.0
00:08:14.9
00:04:02.0

43

  =
50
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 52.9
30.3
00:28:07.9
11:00.0
00:12:30.8
00:04:15.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
20
Rafał Wójcikowski / Błażej Roszak
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:29
63
30
Dawid Wewiór / Kamil Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
58
10
Tomasz Zatylny / Marta Glądała
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 11:30
50
240
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2
Wcześniejszy wjazd na PKC o 4 min
2020-08-23 12:06
88
30
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
2
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:09
50
420
Michał Głowiński / Kasia Balkiewicz
2A
Wcześniejszy wjazd na PKC o 7 min
2020-08-23 12:08
81
20
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
2A
Spóźnienie na pkc
2020-08-23 12:58

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
96
Marcin bartosz Nowak / Doris Skonieczna-nowak
0
Nie wystartował
73
Kamil Radomski / Kamil Bober
2
wycofanie
72
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
2C
wycofanie
77
Rafał Kalbarczyk / Łukasz Kalbarczyk
OS 3
wycofanie
97
Michał Kołodziej / Wojciech Kołodziej
OS 3
wycofanie
90
Kornel Lech / Karol Gałysa
OS 3
awaria skrzyni biegów
55
Oskar Dobek / Julia Stypińska
4
wycofanie
75
Dawid Wenta / Julia Lisowska-wenta
OS 4
wypadek
61
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
5
wycofanie
79
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 5
wycofanie