PS 6 - Farorz 6- 3.46 km - 15:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

33
Gucwa Tomasz
Gaweł Dawid
Subaru Impreza
K4 103.0
0.00
00:02:00.9
0.0
0.0 

2.

40
Niewitecki Marcin
Misiewicz Marcin
Subaru Impreza
Gość 4WD 100.5
0.87
00:02:03.9
00:00:03.0
00:00:03.0

3.

38
Szałas Piotr
Strutynski Tomasz
Nissan 200sx
RWD 97.4
2.02
00:02:07.9
00:00:07.0
00:00:04.0

4.

36
Kacprzak Krystian
Cieślar Mariusz
Bmw E36
RWD 95.4
2.77
00:02:10.5
00:00:09.6
00:00:02.6

5.

14
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
K3 95.4
2.80
00:02:10.6
00:00:09.7
00:00:00.1

6.

39
Schmidt Michał
Lentner Marcin
Renault Clio
Gość 2WD 94.0
3.35
00:02:12.5
00:00:11.6
00:00:01.9

7.

1
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
K3 93.7
3.50
00:02:13.0
00:00:12.1
00:00:00.5

8.

4
Donica Piotr
Stojanowski Marcin
Renault Clio
K3 93.4
3.58
00:02:13.3
00:00:12.4
00:00:00.3

9.

6
Brzóska Michał
Brzóska-duda Joanna
Renault Clio
K3 93.0
3.79
00:02:14.0
00:00:13.1
00:00:00.7

10.

9
Szczudło Maciej
Ryppa Amelia
Renault Clio
K3 92.7
3.87
00:02:14.3
00:00:13.4
00:00:00.3

11.

2
Górecki Robert
Hybiorz Artur
Bmw E36
K3 92.5
3.99
00:02:14.7
00:00:13.8
00:00:00.4

12.

7
Kolodziej Aleksander
Hojdem Paweł
Renault Clio
K3 92.1
4.13
00:02:15.2
00:00:14.3
00:00:00.5

13.

8
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
K3 90.5
4.86
00:02:17.7
00:00:16.8
00:00:02.5

14.

35
Urbaczka Mateusz
Fojtuch Krzysztof
Bmw E36
RWD 89.7
5.17
00:02:18.8
00:00:17.9
00:00:01.1

15.

3
Stasik Ryszard
Gorzała Kacper
Renault Clio
K3 89.6
5.23
00:02:19.0
00:00:18.1
00:00:00.2

16.

5
Adamaszek Michał
Lesiński Bartłomiej
Renault Clio
K3 89.5
5.26
00:02:19.1
00:00:18.2
00:00:00.1

17.

18
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
Cento 89.5
5.29
00:02:19.2
00:00:18.3
00:00:00.1

18.

25
Wieczorek Damian
Libera Roman
Honda Civic
K2 89.2
5.40
00:02:19.6
00:00:18.7
00:00:00.4

19.

28
Mróz Mariusz
Mróz Sławomir
Citroen C2
K2 88.8
5.58
00:02:20.2
00:00:19.3
00:00:00.6

20.

11
Szabat Grzegorz
Szabat Sławomir
Vw Golf
K3 88.6
5.69
00:02:20.6
00:00:19.7
00:00:00.4

21.

37
Górski Grzegorz
Przeworska górska Agata
Bmw 325
RWD 87.9
6.01
00:02:21.7
00:00:20.8
00:00:01.1

22.

31
Czerwiev Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
K2 87.5
6.21
00:02:22.4
00:00:21.5
00:00:00.7

23.

29
Pacholarz Marek
Filip Janusz
Peugeot 106
K2 86.7
6.56
00:02:23.6
00:00:22.7
00:00:01.2

24.

27
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
K2 85.4
7.23
00:02:25.9
00:00:25.0
00:00:02.3

25.

12
Swereda Paweł
Marianczyk Łukasz
Peugeot 206
K3 84.9
7.49
00:02:26.8
00:00:25.9
00:00:00.9

26.

15
Weska Mateusz
Chudy Bogdan
Kia Ceed
K3 84.8
7.51
00:02:26.9
00:00:26.0
00:00:00.1

27.

23
Bieniek Grzegorz
Musz Joachim
Nissan Almera
K1 84.1
7.86
00:02:28.1
00:00:27.2
00:00:01.2

28.

30
Skorupa Daniel
Piasecki Karol
Honda Crx
K2 82.5
8.67
00:02:30.9
00:00:30.0
00:00:02.8

29.

26
Piekut Łukasz
Piekut Wawrzyniec
Citroen Saxo
K2 82.3
8.79
00:02:31.3
00:00:30.4
00:00:00.4

30.

16
Jewstrat Artur
Jewstrat Julia
Volkswagen Golf
K3 80.7
9.68
00:02:34.4
00:00:33.5
00:00:03.1

31.

20
Czerwiński Adrian
Gwóźdź Michał
Fiat Cinquecento
Cento 80.5
9.80
00:02:34.8
00:00:33.9
00:00:00.4

32.

22
Wołowiec Piotr
Sommer Robert
Honda Civic
K1 76.9
11.88
00:02:42.0
00:00:41.1
00:00:07.2

33.

19
Fogel Paweł
Nigbor-fogel Katarzyna
Fiat Ccs
Cento 80.6
12.63
00:02:44.6
00:10.0
00:00:43.7
00:00:02.6

34.

21
Kunecki Tomasz
Marynik Mateusz
Kia Picanto
K1 75.2
12.92
00:02:45.6
00:00:44.7
00:00:11.0

35.

17
Kulpa Artur
Sosin Bartłomiej
Fiat 126p
126p 66.5
19.19
00:03:07.3
00:01:06.4
00:00:21.7

36.

24
Nowak Mikołaj
Chuchla Kamil
Opel Tigra
K1 10.1
321.42
00:20:33.0
00:18:32.1
00:17:25.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
33
Gucwa Tomasz
Gaweł Dawid
Subaru Impreza
K4 102.6
0.0
00:08:05.5
0.0
0.0 

2

  =
40
Niewitecki Marcin
Misiewicz Marcin
Subaru Impreza
Gość 4WD 100.5
0.74
00:08:15.8
00:00:10.3
00:00:10.3

3

  =
38
Szałas Piotr
Strutynski Tomasz
Nissan 200sx
RWD 97.6
1.8
00:08:30.4
00:00:24.9
00:00:14.6

4

  =
14
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
K3 95.0
2.81
00:08:44.4
00:00:38.9
00:00:14.0

5

  =
36
Kacprzak Krystian
Cieślar Mariusz
Bmw E36
RWD 95.0
2.81
00:08:44.4
00:00:38.9
00:00:00.0

6

  =
39
Schmidt Michał
Lentner Marcin
Renault Clio
Gość 2WD 94.4
3.06
00:08:47.8
00:00:42.3
00:00:03.4

7

  =
1
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
K3 93.0
3.63
00:08:55.7
00:00:50.2
00:00:07.9

8

  =
4
Donica Piotr
Stojanowski Marcin
Renault Clio
K3 92.7
3.76
00:08:57.5
00:00:52.0
00:00:01.8

9

  =
9
Szczudło Maciej
Ryppa Amelia
Renault Clio
K3 92.3
3.92
00:08:59.8
00:00:54.3
00:00:02.3

10

  =
6
Brzóska Michał
Brzóska-duda Joanna
Renault Clio
K3 92.0
4.05
00:09:01.5
00:00:56.0
00:00:01.7

11

  =
2
Górecki Robert
Hybiorz Artur
Bmw E36
K3 91.7
4.2
00:09:03.6
00:00:58.1
00:00:02.1

12

  =
7
Kolodziej Aleksander
Hojdem Paweł
Renault Clio
K3 91.5
4.25
00:09:04.3
00:00:58.8
00:00:00.7

13

  =
5
Adamaszek Michał
Lesiński Bartłomiej
Renault Clio
K3 90.0
4.94
00:09:13.9
00:01:08.4
00:00:09.6

14

  =
35
Urbaczka Mateusz
Fojtuch Krzysztof
Bmw E36
RWD 89.7
5.06
00:09:15.5
00:01:10.0
00:00:01.6

15

1
8
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
K3 89.5
5.14
00:09:16.6
00:01:11.1
00:00:01.1

16

1
3
Stasik Ryszard
Gorzała Kacper
Renault Clio
K3 89.4
5.2
00:09:17.5
00:01:12.0
00:00:00.9

17

1
18
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
Cento 88.9
5.42
00:09:20.5
00:01:15.0
00:00:03.0

18

1
28
Mróz Mariusz
Mróz Sławomir
Citroen C2
K2 88.8
5.46
00:09:21.1
00:01:15.6
00:00:00.6

19

  =
11
Szabat Grzegorz
Szabat Sławomir
Vw Golf
K3 88.6
5.54
00:09:22.2
00:01:16.7
00:00:01.1

20

  =
37
Górski Grzegorz
Przeworska górska Agata
Bmw 325
RWD 87.0
6.28
00:09:32.4
00:01:26.9
00:00:10.2

21

2
25
Wieczorek Damian
Libera Roman
Honda Civic
K2 86.8
6.39
00:09:34.0
00:05.0
00:01:28.5
00:00:01.6

22

1
29
Pacholarz Marek
Filip Janusz
Peugeot 106
K2 86.7
6.44
00:09:34.6
00:01:29.1
00:00:00.6

23

1
31
Czerwiev Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
K2 86.5
6.54
00:09:36.0
00:01:30.5
00:00:01.4

24

1
27
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
K2 84.6
7.46
00:09:48.8
00:01:43.3
00:00:12.8

25

1
23
Bieniek Grzegorz
Musz Joachim
Nissan Almera
K1 84.4
7.59
00:09:50.6
00:01:45.1
00:00:01.8

26

  =
12
Swereda Paweł
Marianczyk Łukasz
Peugeot 206
K3 84.0
7.77
00:09:53.1
00:01:47.6
00:00:02.5

27

  =
15
Weska Mateusz
Chudy Bogdan
Kia Ceed
K3 83.6
8.01
00:09:56.3
00:01:50.8
00:00:03.2

28

1
26
Piekut Łukasz
Piekut Wawrzyniec
Citroen Saxo
K2 80.8
9.47
00:10:16.6
00:02:11.1
00:00:20.3

29

1
20
Czerwiński Adrian
Gwóźdź Michał
Fiat Cinquecento
Cento 79.9
9.96
00:10:23.3
00:02:17.8
00:00:06.7

30

1
16
Jewstrat Artur
Jewstrat Julia
Volkswagen Golf
K3 79.7
10.1
00:10:25.3
00:02:19.8
00:00:02.0

31

1
19
Fogel Paweł
Nigbor-fogel Katarzyna
Fiat Ccs
Cento 78.2
10.95
00:10:37.0
00:10.0
00:02:31.5
00:00:11.7

32

1
22
Wołowiec Piotr
Sommer Robert
Honda Civic
K1 77.0
11.69
00:10:47.3
00:02:41.8
00:00:10.3

33

1
21
Kunecki Tomasz
Marynik Mateusz
Kia Picanto
K1 75.1
12.88
00:11:03.7
00:02:58.2
00:00:16.4

34

1
30
Skorupa Daniel
Piasecki Karol
Honda Crx
K2 72.9
14.31
00:11:23.5
01:00.0
00:03:18.0
00:00:19.8

35

1
17
Kulpa Artur
Sosin Bartłomiej
Fiat 126p
126p 68.8
17.25
00:12:04.2
00:03:58.7
00:00:40.7

36

8
24
Nowak Mikołaj
Chuchla Kamil
Opel Tigra
K1 29.4
87.2
00:28:12.4
00:20:06.9
00:16:08.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
30
60
Daniel Skorupa / Karol Piasecki
PS 5
Wcześniejszy wjazd na PKC
2020-09-05 15:00
25
5
Damian Wieczorek / Roman Libera
PS 5
Potrącenie szykany
2020-09-05 15:08
19
10
Paweł Fogel / Katarzyna Nigbor-fogel
PS 6
Falstart
2020-09-05 15:33
35
60
Mateusz Urbaczka / Krzysztof Fojtuch
PKC 6A
Spóźnienie na pkc
2020-09-05 16:38
12
30
Paweł Swereda / Łukasz Marianczyk
PKC 6A
Spóźnienie na pkc
2020-09-05 16:38
24
250
Mikołaj Nowak / Kamil Chuchla
PKC 6A
Spóźnienie na pkc
2020-09-05 16:38

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary