OS 6 - Ścinawka 3- 4.2 km - 16:55


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

51
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 89.9
0.00
00:02:48.2
0.0
0.0 

2.

65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 87.4
1.12
00:02:52.9
00:00:04.7
00:00:04.7

3.

71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 86.6
1.50
00:02:54.5
00:00:06.3
00:00:01.6

4.

62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 86.4
1.62
00:02:55.0
00:00:06.8
00:00:00.5

5.

54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 86.1
1.76
00:02:55.6
00:00:07.4
00:00:00.6

6.

44
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 85.1
2.24
00:02:57.6
00:00:09.4
00:00:02.0

7.

45
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 85.0
2.31
00:02:57.9
00:00:09.7
00:00:00.3

8.

61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 82.9
3.36
00:03:02.3
00:00:14.1
00:00:04.4

9.

53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 82.9
3.36
00:03:02.3
00:00:14.1
00:00:00.0

10.

97
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 82.9
3.36
00:03:02.3
00:00:14.1
00:00:00.0

11.

87
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 81.5
4.14
00:03:05.6
00:00:17.4
00:00:03.3

12.

70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 81.3
4.21
00:03:05.9
00:00:17.7
00:00:00.3

13.

55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 81.2
4.26
00:03:06.1
00:00:17.9
00:00:00.2

14.

89
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 80.6
4.60
00:03:07.5
00:00:19.3
00:00:01.4

15.

59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 80.5
4.67
00:03:07.8
00:00:19.6
00:00:00.3

16.

109
Zawadka Kacper
Hebda Mirek
Subaru Impreza
TM 1 80.2
4.83
00:03:08.5
00:00:20.3
00:00:00.7

17.

85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 79.9
5.02
00:03:09.3
00:00:21.1
00:00:00.8

18.

56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 79.8
5.07
00:03:09.5
00:00:21.3
00:00:00.2

19.

80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 79.7
5.12
00:03:09.7
00:00:21.5
00:00:00.2

20.

47
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 78.9
5.60
00:03:11.7
00:00:23.5
00:00:02.0

21.

75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 78.8
5.62
00:03:11.8
00:00:23.6
00:00:00.1

22.

110
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 78.6
5.74
00:03:12.3
00:00:24.1
00:00:00.5

23.

88
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 78.2
6.00
00:03:13.4
00:00:25.2
00:00:01.1

24.

84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 77.9
6.17
00:03:14.1
00:00:25.9
00:00:00.7

25.

99
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 76.8
6.81
00:03:16.8
00:00:28.6
00:00:02.7

26.

72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 76.8
6.83
00:03:16.9
00:00:28.7
00:00:00.1

27.

100
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 76.4
7.10
00:03:18.0
00:00:29.8
00:00:01.1

28.

60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 75.8
7.45
00:03:19.5
00:00:31.3
00:00:01.5

29.

90
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 75.6
7.57
00:03:20.0
00:00:31.8
00:00:00.5

30.

104
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM 4 75.5
7.64
00:03:20.3
00:00:32.1
00:00:00.3

31.

91
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 75.3
7.76
00:03:20.8
00:00:32.6
00:00:00.5

32.

49
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 74.8
8.07
00:03:22.1
00:00:33.9
00:00:01.3

33.

73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 74.7
8.17
00:03:22.5
00:00:34.3
00:00:00.4

34.

96
Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr
Citroen C2
C2CUP 73.8
8.71
00:03:24.8
00:00:36.6
00:00:02.3

35.

76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 73.7
8.79
00:03:25.1
00:00:36.9
00:00:00.3

36.

50
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Bmw E36
TM 1 73.7
8.81
00:03:25.2
00:00:37.0
00:00:00.1

37.

67
Kołodziej Aleksander
Hojdem Paweł
Renault Clio
TM 2 73.5
8.95
00:03:25.8
00:00:37.6
00:00:00.6

38.

66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 72.8
9.43
00:03:27.8
00:00:39.6
00:00:02.0

39.

107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 72.6
9.55
00:03:28.3
00:00:40.1
00:00:00.5

40.

98
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 72.6
9.55
00:03:28.3
00:00:40.1
00:00:00.0

41.

113
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 72.4
9.64
00:03:28.7
00:00:40.5
00:00:00.4

42.

63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 72.3
9.74
00:03:29.1
00:00:40.9
00:00:00.4

43.

69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 72.1
9.86
00:03:29.6
00:00:41.4
00:00:00.5

44.

93
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 71.7
10.17
00:03:30.9
00:00:42.7
00:00:01.3

45.

83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 70.8
10.81
00:03:33.6
00:00:45.4
00:00:02.7

46.

95
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2CUP 70.2
11.26
00:03:35.5
00:00:47.3
00:00:01.9

47.

108
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 68.6
12.40
00:03:40.3
00:00:52.1
00:00:04.8

48.

94
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 66.5
14.12
00:03:47.5
00:00:59.3
00:00:07.2

49.

106
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 66.4
14.17
00:03:47.7
00:00:59.5
00:00:00.2

50.

81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 66.1
14.40
00:03:48.7
00:01:00.5
00:00:01.0

51.

101
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 65.6
14.81
00:03:50.4
00:01:02.2
00:00:01.7

52.

105
Nowak Dariusz
Jendrysek Piotr
Fiat Seicento
TM 4 64.8
15.50
00:03:53.3
00:01:05.1
00:00:02.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
51
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 97.7
0.0
00:10:07.8
0.0
0.0 

2

  =
71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 93.5
1.65
00:10:35.1
00:00:27.3
00:00:27.3

3

  =
65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 93.5
1.67
00:10:35.4
00:00:27.6
00:00:00.3

4

  =
54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 93.0
1.87
00:10:38.6
00:00:30.8
00:00:03.2

5

1
62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 92.5
2.07
00:10:42.0
00:00:34.2
00:00:03.4

6

1
44
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 92.5
2.1
00:10:42.5
00:00:34.7
00:00:00.5

7

1
53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 90.2
3.09
00:10:58.8
00:00:51.0
00:00:16.3

8

1
70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 89.7
3.28
00:11:02.0
00:00:54.2
00:00:03.2

9

3
61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 88.9
3.66
00:11:08.2
00:01:00.4
00:00:06.2

10

3
97
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 88.2
3.96
00:11:13.1
00:01:05.3
00:00:04.9

11

1
110
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 88.2
3.96
00:11:13.2
00:01:05.4
00:00:00.1

12

2
45
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 88.2
3.98
00:11:13.4
00:01:05.6
00:00:00.2

13

4
72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 87.8
4.15
00:11:16.3
00:01:08.5
00:00:02.9

14

2
109
Zawadka Kacper
Hebda Mirek
Subaru Impreza
TM 1 86.6
4.72
00:11:25.7
00:01:17.9
00:00:09.4

15

  =
85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 86.5
4.76
00:11:26.4
00:01:18.6
00:00:00.7

16

1
80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 86.3
4.86
00:11:28.0
00:01:20.2
00:00:01.6

17

2
55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 86.2
4.91
00:11:28.8
00:01:21.0
00:00:00.8

18

5
89
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 86.0
5.04
00:11:30.9
00:01:23.1
00:00:02.1

19

2
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 86.0
5.05
00:11:31.1
00:01:23.3
00:00:00.2

20

  =
75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 85.5
5.28
00:11:35.0
00:01:27.2
00:00:03.9

21

3
56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 85.4
5.31
00:11:35.4
00:01:27.6
00:00:00.4

22

5
87
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 85.3
5.38
00:11:36.6
00:01:28.8
00:00:01.2

23

5
73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 84.7
5.65
00:11:41.0
00:01:33.2
00:00:04.4

24

1
84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 84.6
5.71
00:11:42.0
00:01:34.2
00:00:01.0

25

3
88
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 84.2
5.91
00:11:45.3
00:01:37.5
00:00:03.3

26

  =
100
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 84.1
5.99
00:11:46.7
00:01:38.9
00:00:01.4

27

5
47
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 83.5
6.27
00:11:51.3
00:01:43.5
00:00:04.6

28

6
98
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 83.5
6.3
00:11:51.7
00:01:43.9
00:00:00.4

29

1
60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 82.8
6.63
00:11:57.2
00:01:49.4
00:00:05.5

30

1
49
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 82.8
6.64
00:11:57.4
00:01:49.6
00:00:00.2

31

2
104
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM 4 82.4
6.87
00:12:01.2
00:01:53.4
00:00:03.8

32

1
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 82.1
7.03
00:12:03.8
00:01:56.0
00:00:02.6

33

2
50
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Bmw E36
TM 1 81.3
7.42
00:12:10.2
00:02:02.4
00:00:06.4

34

  =
69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 81.2
7.48
00:12:11.3
00:02:03.5
00:00:01.1

35

1
66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 80.6
7.81
00:12:16.6
00:02:08.8
00:00:05.3

36

3
91
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 80.2
8.06
00:12:20.8
00:02:13.0
00:00:04.2

37

  =
96
Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr
Citroen C2
C2CUP 80.0
8.17
00:12:22.6
00:02:14.8
00:00:01.8

38

  =
107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 79.6
8.42
00:12:26.7
00:02:18.9
00:00:04.1

39

1
113
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 79.1
8.68
00:12:31.0
00:02:23.2
00:00:04.3

40

1
93
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 78.7
8.91
00:12:34.8
00:02:27.0
00:00:03.8

41

2
63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 77.9
9.39
00:12:42.8
00:02:35.0
00:00:08.0

42

  =
106
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 76.6
10.14
00:12:55.1
00:02:47.3
00:00:12.3

43

2
95
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2CUP 76.5
10.23
00:12:56.6
00:02:48.8
00:00:01.5

44

6
90
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 76.4
10.3
00:12:57.8
00:02:50.0
00:00:01.2

45

7
99
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 75.5
10.85
00:13:06.9
01:30.0
00:02:59.1
00:00:09.1

46

3
83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 75.5
10.87
00:13:07.1
00:02:59.3
00:00:00.2

47

3
101
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 75.4
10.9
00:13:07.7
00:02:59.9
00:00:00.6

48

2
94
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 75.2
11.05
00:13:10.2
00:03:02.4
00:00:02.5

49

2
81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 74.1
11.72
00:13:21.2
00:03:13.4
00:00:11.0

50

2
105
Nowak Dariusz
Jendrysek Piotr
Fiat Seicento
TM 4 73.7
12.02
00:13:26.2
00:03:18.4
00:00:05.0

51

  =
108
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 73.6
12.06
00:13:26.8
00:20.0
00:03:19.0
00:00:00.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
99
90
Adam Nowak / Mateusz Maj
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:21
108
20
Krystian Kuklis / Krzysztof Sowa
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:23
95
2
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
PKC 6A
Kara zgodna z reg. C2CUP
2020-10-25 17:44
89
2
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
PKC 6A
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2020-10-25 17:47

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
92
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
OS 1
wypadek
86
Dariusz Zieliński / Jakub Kinkel
OS 2
wycofanie*
102
Łukasz Pieróg / Arek Pietrasz
OS 2
wycofanie*
74
Dawid Szwata / Mateusz Seredyński
OS 5
awaria
48
Dawid Gaweł / Wojciech Kampczyk
OS 6
poza trasą