PS 5 - - 2.0 km - 14:00


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

3
Rusnak Daniel
Olejnik Łukasz
Mitsubishi Lancer
Klasa 4 62.9
0.00
00:01:54.4
0.0
0.0 

2.

4
Gaweł Dawid
Zawadzka-Czapko Małgorzata
Subaru Impreza
Klasa 4 61.5
1.30
00:01:57.0
00:00:02.6
00:00:02.6

3.

16
Czerwiec Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
Klasa 2 60.9
1.90
00:01:58.2
00:00:03.8
00:00:01.2

4.

8
Magiera Marcin
Heine Kacper
Honda Civic
Klasa 3 60.9
1.95
00:01:58.3
00:00:03.9
00:00:00.1

5.

20
Zabawczuk Tomasz
Wilk Anna
Fiat Seicento
Klasa CENTO 60.6
2.25
00:01:58.9
00:00:04.5
00:00:00.6

6.

14
Wieczorek Damian
Libera Roman
Honda Civic
Klasa 2 60.6
2.25
00:01:58.9
00:00:04.5
00:00:00.0

7.

10
Swereda Paweł
Marianczyk Łukasz
Peugeot 206
Klasa 3 59.6
3.20
00:02:00.8
00:00:06.4
00:00:01.9

8.

12
Paca Maciej
Paca Agata
Peugeot 106
Klasa 2 59.0
3.85
00:02:02.1
00:00:07.7
00:00:01.3

9.

11
Krassowski Mariusz
Krassowski Marcin
Renault Clio
Klasa 3 58.8
4.00
00:02:02.4
00:00:08.0
00:00:00.3

10.

21
Puto Marcin
Wanczura Mateusz
Fiat Cc
Klasa CENTO 58.7
4.10
00:02:02.6
00:00:08.2
00:00:00.2

11.

1
Terlecki Olgierd
Zawadzka czapko Małgorzata
Alfa romeo
Klasa PZM 58.6
4.20
00:02:02.8
00:00:08.4
00:00:00.2

12.

15
Piasecki Karol
Skorupa Daniel
Honda Crx
Klasa 2 57.9
5.00
00:02:04.4
00:00:10.0
00:00:01.6

13.

9
Kuzniar Rafał
Pukajło Mariusz
Peugeot 206
Klasa 3 56.8
6.15
00:02:06.7
00:00:12.3
00:00:02.3

14.

22
Czerwiński Adrian
Gwóźdź Michał
Fiat Cinquecento
Klasa CENTO 56.7
6.25
00:02:06.9
00:00:12.5
00:00:00.2

15.

19
Piekut Łukasz
Piekut Wawrzyniec
Citroen Saxo
Klasa 2 56.7
6.25
00:02:06.9
00:00:12.5
00:00:00.0

16.

27
Bieniek Grzegorz
Dudek Grzegorz
Nissan Almera
Klasa 1 55.9
7.20
00:02:08.8
00:00:14.4
00:00:01.9

17.

2
Borski Rafał
Chowaniec Anna
Volkswagen Golf
Klasa PZM 55.8
7.35
00:02:09.1
00:00:14.7
00:00:00.3

18.

26
Nowak Mikołaj
Gajewski Mateusz
Opel Tigra
Klasa 1 55.7
7.45
00:02:09.3
00:00:14.9
00:00:00.2

19.

18
Dresler Joachim
Więcek Joanna
Citroen C2
Klasa 2 55.6
7.55
00:02:09.5
00:00:15.1
00:00:00.2

20.

25
Gabryszewski Robert
Gabryszewska Katarzyna
Autobianchi A112
Klasa 1 55.2
8.00
00:02:10.4
00:00:16.0
00:00:00.9

21.

28
Igor Janiuk
Kolano Damian
Peugeot 206
Klasa 1 53.0
10.75
00:02:15.9
00:00:21.5
00:00:05.5

22.

32
Fornal Patryk
Niedziejko Grzegorz
Ford Escort
Klasa 1 52.4
11.45
00:02:17.3
00:00:22.9
00:00:01.4

23.

6
Kuraś Wojciech
Kuraś Robert
Bmw E36
Klasa RWD 52.0
12.00
00:02:18.4
00:00:24.0
00:00:01.1

24.

31
Kunecki Tomasz
Marynik Mateusz
Kia Picanto
Klasa 1 51.5
12.70
00:02:19.8
00:00:25.4
00:00:01.4

25.

23
Wałach Arkadiusz
Wałach Kacper
Fiat Cinquecento
Klasa CENTO 51.5
12.75
00:02:19.9
00:00:25.5
00:00:00.1

26.

24
Woźnica Krzysztof
Woźnica Ewa
Fiat Cinquecento
Klasa CENTO 51.4
12.90
00:02:20.2
00:00:25.8
00:00:00.3

27.

5
Srębacz Wojciech
Srębacz Leszek
Ford Sierra
Klasa RWD 50.8
13.65
00:02:21.7
00:00:27.3
00:00:01.5

28.

30
Kulpa Artur
Kołodyński Tomasz
Fiat 126p
Klasa 1 50.0
14.75
00:02:23.9
00:00:29.5
00:00:02.2

29.

7
Barbara Kraus
Gołębiewska Monika
Honda Crx
Klasa 3 49.2
16.00
00:02:26.4
00:00:32.0
00:00:02.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
4
Gaweł Dawid
Zawadzka-Czapko Małgorzata
Subaru Impreza
Klasa 4 63.1
0.0
00:09:30.3
0.0
0.0 

2

  =
3
Rusnak Daniel
Olejnik Łukasz
Mitsubishi Lancer
Klasa 4 62.3
0.74
00:09:37.7
00:00:07.4
00:00:07.4

3

  =
8
Magiera Marcin
Heine Kacper
Honda Civic
Klasa 3 59.8
3.18
00:10:02.1
00:00:31.8
00:00:24.4

4

  =
14
Wieczorek Damian
Libera Roman
Honda Civic
Klasa 2 59.7
3.29
00:10:03.2
00:00:32.9
00:00:01.1

5

  =
16
Czerwiec Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
Klasa 2 59.3
3.7
00:10:07.3
00:00:37.0
00:00:04.1

6

  =
20
Zabawczuk Tomasz
Wilk Anna
Fiat Seicento
Klasa CENTO 59.0
3.99
00:10:10.2
00:05.0
00:00:39.9
00:00:02.9

7

  =
12
Paca Maciej
Paca Agata
Peugeot 106
Klasa 2 58.6
4.39
00:10:14.2
00:00:43.9
00:00:04.0

8

  =
10
Swereda Paweł
Marianczyk Łukasz
Peugeot 206
Klasa 3 58.5
4.53
00:10:15.6
00:00:45.3
00:00:01.4

9

  =
11
Krassowski Mariusz
Krassowski Marcin
Renault Clio
Klasa 3 58.0
5.01
00:10:20.4
00:00:50.1
00:00:04.8

10

  =
21
Puto Marcin
Wanczura Mateusz
Fiat Cc
Klasa CENTO 57.8
5.22
00:10:22.5
00:00:52.2
00:00:02.1

11

1
1
Terlecki Olgierd
Zawadzka czapko Małgorzata
Alfa romeo
Klasa PZM 56.2
6.98
00:10:40.1
00:01:09.8
00:00:17.6

12

4
15
Piasecki Karol
Skorupa Daniel
Honda Crx
Klasa 2 55.8
7.43
00:10:44.6
00:05.0
00:01:14.3
00:00:04.5

13

  =
19
Piekut Łukasz
Piekut Wawrzyniec
Citroen Saxo
Klasa 2 55.8
7.51
00:10:45.4
00:05.0
00:01:15.1
00:00:00.8

14

3
18
Dresler Joachim
Więcek Joanna
Citroen C2
Klasa 2 55.7
7.57
00:10:46.0
00:01:15.7
00:00:00.6

15

1
22
Czerwiński Adrian
Gwóźdź Michał
Fiat Cinquecento
Klasa CENTO 55.7
7.57
00:10:46.0
00:01:15.7
00:00:00.0

16

1
27
Bieniek Grzegorz
Dudek Grzegorz
Nissan Almera
Klasa 1 55.5
7.82
00:10:48.5
00:01:18.2
00:00:02.5

17

  =
9
Kuzniar Rafał
Pukajło Mariusz
Peugeot 206
Klasa 3 55.5
7.89
00:10:49.2
00:01:18.9
00:00:00.7

18

  =
2
Borski Rafał
Chowaniec Anna
Volkswagen Golf
Klasa PZM 55.1
8.29
00:10:53.2
00:01:22.9
00:00:04.0

19

1
26
Nowak Mikołaj
Gajewski Mateusz
Opel Tigra
Klasa 1 54.1
9.51
00:11:05.4
00:01:35.1
00:00:12.2

20

1
31
Kunecki Tomasz
Marynik Mateusz
Kia Picanto
Klasa 1 54.1
9.57
00:11:06.0
00:01:35.7
00:00:00.6

21

  =
25
Gabryszewski Robert
Gabryszewska Katarzyna
Autobianchi A112
Klasa 1 53.1
10.73
00:11:17.6
00:01:47.3
00:00:11.6

22

  =
5
Srębacz Wojciech
Srębacz Leszek
Ford Sierra
Klasa RWD 51.8
12.43
00:11:34.6
00:02:04.3
00:00:17.0

23

  =
6
Kuraś Wojciech
Kuraś Robert
Bmw E36
Klasa RWD 51.7
12.6
00:11:36.3
00:02:06.0
00:00:01.7

24

  =
23
Wałach Arkadiusz
Wałach Kacper
Fiat Cinquecento
Klasa CENTO 51.1
13.45
00:11:44.8
00:02:14.5
00:00:08.5

25

  =
24
Woźnica Krzysztof
Woźnica Ewa
Fiat Cinquecento
Klasa CENTO 50.7
13.96
00:11:49.9
00:02:19.6
00:00:05.1

26

1
28
Igor Janiuk
Kolano Damian
Peugeot 206
Klasa 1 50.6
14.18
00:11:52.1
00:02:21.8
00:00:02.2

27

1
32
Fornal Patryk
Niedziejko Grzegorz
Ford Escort
Klasa 1 50.5
14.22
00:11:52.5
00:02:22.2
00:00:00.4

28

  =
30
Kulpa Artur
Kołodyński Tomasz
Fiat 126p
Klasa 1 49.8
15.28
00:12:03.1
00:05.0
00:02:32.8
00:00:10.6

29

  =
7
Barbara Kraus
Gołębiewska Monika
Honda Crx
Klasa 3 48.6
17.07
00:12:21.0
00:02:50.7
00:00:17.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
20
5
Tomasz Zabawczuk / Anna Wilk
PS 1
Słupek
2020-12-06 13:19
15
5
Karol Piasecki / Daniel Skorupa
PS 2
Słupek
2020-12-06 13:19
19
5
Łukasz Piekut / Wawrzyniec Piekut
PS 2
słupek
2020-12-06 13:20
30
5
Artur Kulpa / Tomasz Kołodyński
PS 2
słupek
2020-12-06 13:20

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary